Kullanıcı avatarı
Gönderen: dramaqueenn - KoKoŞ
mystery yazdı:aaa bende çok kalıcı oldu sensuelle. ben de edt. kendime yakıştırmayıp sensuelle yi beğenip aldm bende çok kalıcı oldu.

Ben de sensuelle versiyonunu daha çok beğendim tatlım. Annem falan hypnotic poison'ı hiç sevmiyor ama sensuelle'i denediğimde çok güzel oldu bence al falan demişti. Gerçi bu aralar Dior'dan parfüm alırsam Miss Dior Cherie alırım herhalde, bence biraz Chanel Coco Mademoiselle'e benziyor.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: zepp - KoKoŞ
#950089 Miss dior cherie coco mademoiselle'in ilk sıkıldıktan 30-40 saniye sonraki haline benziyor biraz ama sonradan cok farklılaşıyor kokuları .. Miss dior cherie dönem dönem kullanıyorum bende ama coco mademoiselle duruyor öylece chance'ı daha fazla seviyorum sanırım ...

Bu arada hypnotic sens. kalıcılık performansı normal hypnoticle aynı gibi geldi bana ..
Kullanıcı avatarı
Gönderen: mystery - Güzelliğine Düşkün
#972135 evet ya baktm mademoiselle ekşimsi duruyo bende, gittim miss dior cherie aldım ben de. çok benzerlik var denemez ama andırıyo sanki. ykmde 100 ml 50 ml fiyatına bu aralar. cherie 2011 mart ayında yeni versiyonu ile üretilecekmiş yani notaları değişiyormuş bilgisi olan var mı?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: karmenas - BaKımLı
dramaqueenn yazdı:
mystery yazdı:aaa bende çok kalıcı oldu sensuelle. ben de edt. kendime yakıştırmayıp sensuelle yi beğenip aldm bende çok kalıcı oldu.

Ben de sensuelle versiyonunu daha çok beğendim tatlım. Annem falan hypnotic poison'ı hiç sevmiyor ama sensuelle'i denediğimde çok güzel oldu bence al falan demişti. Gerçi bu aralar Dior'dan parfüm alırsam Miss Dior Cherie alırım herhalde, bence biraz Chanel Coco Mademoiselle'e benziyor.

kESINLIKLE KATILIYORUM OLAGANUSTU :love10:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: sebnemgonca - BaKımLı
#972372 bugün ben de coco madomoiselle yi deneycektim..fakat tester da çok az vardı ve kağıda sıktı bayan..sanırım bu edp olanıydı..hoş bir koku gibi ama üzerimde denemek isterdim ...bana tester kağıdındaki kokusu miss dior cheri yi andırdı..fakat bilmiyorum ki yaz için ağır olur mu chanel coco madomoiselle?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: sebnemgonca - BaKımLı
#978230 canım cherie yi daha önce denemiştim..geçen yine bi daha deneyeyim dedim..ilkinde çok beğenmiştim ama ikinci denemem de fazla şekerli gibi geldi..bilmiyorum yaz için bayıcı bir parfüm gibi...armani mania aldım çok seviyorum o kokuyu..bir de yves rocher evidence i beğendim..almayı düşünüyorum:)))
Kullanıcı avatarı
Gönderen: detuna - BaKımLı
#982900 hypnotic posıon sensuelle;tek kelımeyle bayıldım.klasık hypnotıc bende cok agır duruyordu.onuda severım ama.beyaz tenlılere yakısacagını düşünüyorum.ilk fırsatta edinecegim.... :love10:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: svly25 - BaKımLı
#983536 ben nedense bu aralar dior reyonlarına hiç uğramıyorum beni çekmez oldu bu marka parfümlerini bile merak etmiyorum. :blushing:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: sunthing - Güzelliğine Düşkün
#988201 Merhaba,
Aranızda Dior Escale A Portofino'yu deneyen ya da kullanan var mı? İçeriği bana oldukça hitap ediyor ve yaz için uygun, kalıcı ama hafif bir kokuya benziyor, yine de tam emin olamadım...
Kullanıcı avatarı
Gönderen: tarihelyanwe - BaKımLı
mystery yazdı:bende dior dan başka marka parfüm almıyorum :) dior parfüm takıntısı var bende galiba :)

Sen de bendensin tatlım :laugh: :laugh:
Gönderen: lionteacher - Güzelliğine Düşkün
#1003720 arkadaşlar dior addict shıne hakkında ne duşunuyosunuz
ben beyaz tenliyim bu parfumu netten alıcam kuçuk bi yerde yaşıyorum deneme şansım yok tavsiye edermisiniz
dolcegabbana the one kullanıyordum epeydir tabi bir de burberry classic .
bi degişiklik olsun diyorum
fikriniz nedir
Kullanıcı avatarı
Gönderen: PaganPoetry - Güzelliğine Düşkün
#1010145 Bu sene kış için parfüm değiştirmeye karar verdim. Miss dior cherie aldım. Geçen sene kokuyu değiştirdiler sanrım eski hali daha çok beğeniliyormuş ama ben kesinlikle yeni haline bayıldım. Eski versiyonu biraz yapışık gelirdi bana o yüzden hiç almamıştım. Yenisi tam benlik olmuş içinden karameli çıkarmışlar =) Tavsiye ederim.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: PaganPoetry - Güzelliğine Düşkün
#1013367 Ooof miss dior cherie elimde patladı resmen. =( Bileğime sıkınca çok güzel gelip almıştm bi iki sefer kullandığımda da iyiydi ama sonra ne zaman sıksam baş ağrısı yaptı. Kesinlikle kullanamıyorum. Bir fıs sıkıyorum ama yok perişan etti beni. Kaldı öyle..
Kullanıcı avatarı
Gönderen: auror - Güzelliğine Düşkün
#1019321 lionteacher dior addict shine meyveli çiçekli hoş bir koku ama bana sorarsan dior addict 2 çok daha güzel, onu da incele bence tabi siparişi vermediysen :) miss dior cherie özel üretim inş türkiye'ye gelir :love10: :love10:
299950_241436935910979_118197471568260_635620_1978853201_n.jpg1.jpg
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ASKIMEMNU - BaKımLı
svly25 yazdı:ben nedense bu aralar dior reyonlarına hiç uğramıyorum beni çekmez oldu bu marka parfümlerini bile merak etmiyorum. :blushing:

al benden de o kadar dior parfumlerinden sadece miss dior cherie yi seviyorum dior beni chanel guerlain givenchy kadar cezbetmiyor nedense
Kullanıcı avatarı
lionteacher yazdı:arkadaşlar dior addict shıne hakkında ne duşunuyosunuz
ben beyaz tenliyim bu parfumu netten alıcam kuçuk bi yerde yaşıyorum deneme şansım yok tavsiye edermisiniz
dolcegabbana the one kullanıyordum epeydir tabi bir de burberry classic .
bi degişiklik olsun diyorum
fikriniz nedir

canim bana sorarsan addict shine oyle super bir koku degil bende var iki senedir bes ml surmemisimdir ne bileyim bence o kadar guzel parfumler var ki bunu almaya degmez aama yine de sen bilirsin
Kullanıcı avatarı
#1064775 jador un testerini verdiler koluma surdum esim bayildi ama ben asiri begenmedim yani guzel parfum ama ne bileyim gucci guilty dururken bunu almam :nanik:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: svly25 - BaKımLı
ASKIMEMNU yazdı:jador un testerini verdiler koluma surdum esim bayildi ama ben asiri begenmedim yani guzel parfum ama ne bileyim gucci guilty dururken bunu almam :nanik:

jador beğenmeyen şimdiye kadar hiç bir erkeği görmedim ya bu kadar olur ama bana da çok güzelmiş gibi gelmiyor ama içinde kesinlikle afrodizyak olduğunu düşündüğüm kokulardan biri. :blushing:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ALLAK - Güzelliğine Düşkün
#1074919 ahanda hypnotic poıson aldım o küçük kırmızı büyülü zehire sahibim artık(nası hastalıklı bi anlatım olduysa :blushing: )
Kullanıcı avatarı
Gönderen: dory - SüsLü
#1075843 BlackOrchid, Miss Dior Cherie uyar tabi neden uymasın. Seviyorsan al bence, tene pek takılma derim.. Zaten kendisi de karamelli-şekerli bir koku, yani klasik tasniflemeye göre esmer tenlere de uygun.. :shh: :laugh:
Ben de çok severim. İlk 4 sene önnce işe ilk girdiğimde kullanmıştım. Hiç unutmam eğitime giderken almıştım ve sormayan kalmamıştı.. :) Çevremdeki erkekler de çok beğendi mesela bu kokuyu..
Kullanıcı avatarı
Gönderen: masumkiz - Güzelliğine Düşkün
ALLAK yazdı:ahanda hypnotic poıson aldım o küçük kırmızı büyülü zehire sahibim artık(nası hastalıklı bi anlatım olduysa :blushing: )

büyüleyici bi koku olduğu kesin! :love10:
Kullanıcı avatarı
masumkiz yazdı:
ALLAK yazdı:ahanda hypnotic poıson aldım o küçük kırmızı büyülü zehire sahibim artık(nası hastalıklı bi anlatım olduysa :blushing: )

büyüleyici bi koku olduğu kesin! :love10:

masumkız ölümüne kalıcı,en bayıldığım olay :)
Kullanıcı avatarı
#1078131 addict eau sensuelle edt mor sise harika kizlar nasil tarif edilir bilmem guzel kokuyor ve degismiyor sunu diyebilirim addict shine gibi boguk çiçek kokusu degil daha fresh mi desem taze mi desem oyle bir koku ama muthis esantiyon vermistiler surup duruyorum surunce insani mutlu eden cinsten gul ve yasemin olan bir parfum ne kadar çirkin kokabilir ki :laugh:
En son ASKIMEMNU tarafından Pzr May 26, 2013 9:14 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
#1078229 Sonunda Eau Sensuelle'i denedim ve çok beğendim, orijinalindeki gibi anason kokusunu da alıyorsun ama ondan bir tık daha hafif. Ben Ralph Hot'a çok benzettim, nedense hindistan cevizi kokusu alıyor burnum.. Klasik Hypnotic'i ağır bulanlar bunu sevebilir..
Kullanıcı avatarı
#1078269 melek pure poıson fresh bi koku meyvemsi fresh :kissmuch:
poısonda saf sabun kokusuna benzettiim ben :love10: ,ama burda hiç böle bişi denmemiş galba
mıdnıght poıson:nane gibi çok fresh :kissmuch:
bu arada sölemeden edemicem bayılıyorum ay savaşçılarına :love10: ama hiç tam izleyemedim :(
Kullanıcı avatarı
Gönderen: melekhnm - Güzelliğine Düşkün
ALLAK yazdı:melek pure poıson fresh bi koku meyvemsi fresh :kissmuch:
poısonda saf sabun kokusuna benzettiim ben :love10: ,ama burda hiç böle bişi denmemiş galba
mıdnıght poıson:nane gibi çok fresh :kissmuch:
bu arada sölemeden edemicem bayılıyorum ay savaşçılarına :love10: ama hiç tam izleyemedim :(

ben de amy lee hayranıyım. :love10:
ay savaşçısını ben de bitirmedim.son sezonu kaçırdım.nette araştırdım tekrar izleyebilmek için ama bulduklarım hep japonca. :dontknow:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: hotcouture - BaKımLı
#1080525 Zavalllı Pure Poison'u turunçgil detayları içeren sabunsu şahane bir kokuyken içeriğini değiştirip kılıksız bir hale soktular bence :angryfire Oysa hayatımın parfümü olabilirdi.. :crybaby:
Kullanıcı avatarı
#1080828 hotcouture canim ben senelerdir çok severim pure poisonu ama almak nasip olmadi ara sira gidip kokluyorum degisiklik gormedim insaallah dogru degildir

Allakcim ben tam tersine sabunsu ve hos buluyorum pure poisonu ama hypnotic poison guzel lakin daha boguk mu denir bilemedim benim tercihim pure poison olurdu :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
#1081430 kizlar hypnotic poison goffretsinde indirim var ve almayi dusunuyorum ama baktim edp si yok hypnotic poisonun acaba kullanan var mi ?Gidince deneyecegim ama onden sorayim dedim
Kullanıcı avatarı
Gönderen: hotcouture - BaKımLı
#1081500 AŞKIMEMNU; bu konudan zaten forumda daha önce de bahsedilmişti hatta C.D.'a mail atmışları içeriği değişti mi diye onlar da doğrulamış...

Önceden turunçgil notası daha baskındı, şimdiyse biraz daha misk-vanilyamsı bir nota baskın; eskiden daha fresh&sabunsu bir kokuydu ve açık ara daha orijinal ve güzeldi :kissmuch: ;)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: girdap - Güzelliğine Düşkün
#1082913 eau sensuelle yi bende denemiştim naomal hypnotic poisondan daha hafif ve daha güzeldi onun kokusunu beğenip ağırlığına tahammül edemeyenler eau sensuelleyi çok rahatlıkla kullanabilirler ondaki boğuculuk bunda yok zaten görevlide bu daha yazlık ve daha hafifletilmişi demişti yani öteki kışa bu yaza daha uygun :yeah:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: minnicikim - Güzelliğine Düşkün
#1083888 geöen yıl jadore'u deneyip, bayılmıştım. evlenirsem kesinlikle bu kokuyu kullanacağım demiştim. şimdi hediye geldi, heyecanla sıktım iki fıs ama meyveli, çiçek yoğun pek de özellikli olmayan bir koku gibi geldi. ne bileyim sanki hatırladığım kadar muhteşem değilmiş gibi :pisik:

d&g the one'a da çok benzettim. meyveli ama kadınsı, sevdim ama bayılmadım. niye böyle oldu ki yaaa :laugh:
Gönderen: zingas - Güzelliğine Düşkün
#1091210 YSL Rive Gauche olan imza parfumumu degistirmemi saglayan Dior Dune'ü bayilarak kullaniyorum. Genelde zaten baharatli ve agir kokulardan hoslanirim, ki Dune benim agir saymayacagim bir parfum.Acı, tuzlumsu, odunsu bir koku.. Seker notalarindan cok hoslanmam, o yuzden Dune uzun yillar bikmadan kullanabilecegim bir imza parfumu olacak. :love10:

Miss Cherie cok sekerli oldugu icin pek tutmadigim bir koku. Saclari orgulu pembe soket corapli kucuk kizlar geliyor gozumun onune bunu koklayinca :) Dişi bir koku oldugunu dusunmuyorum..

Poisonlardan en sevdigim klasik koyu mor olani. Gizemli ve cekici harika bir koku.

Hypnotic poisoni da universite yillarinda severek kullanmistim fakat cevremdeki herkes raki gibi kokuyorsun bu ne diye sorduklari icin biraktim. Notalarinda anason da var sanirim.

Dior Addict de kesinlikle muhtesem, ben burdayim diyen bir koku. Harika!
Gönderen: fatma61 - BaKımLı
#1094162 bugün 100ml. dior addict aldım. kesinlikle nefes kesici bir koku. meyveli açılış bittikten sonra ortaya çıkan bourbon vanilya var ya... bitiyorum ona :toofunny:
Kullanıcı avatarı
#1094165 Fatmcım, hayırlı olsun parfümün, güzel günlerde sık,.. Addict'e ben de bayılırım ve içindeki hafif tarçınımsı bahatrattan dolayı da kışa acayip yakıştırırım.. Şişesi de çok hoş bence.. Yaa zaten bu Dior parfüm işini iyi biliyr bence.. En sevdiğim kokulara bakıyorum, genelde Dior.. Miss Dior Cherie, Addict, Hypnotic Poison ve Midnightk Poison.. Dördüne de bayılıyorummmm.. :love10: :love10:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: unicorn - BaKımLı
#1094172 addict benimde en sevdiğim parfümlerden biridir. Bende kışın kullanmayı tercih ediyorum. ne biliyim ankaranın ayazında insanın içini ısıtıyor gibi geliyor :love10:

cherie 'yi bi tek ben beğenemedim sanırım o kokuyu koklayınca sinirlerim geriliyor nedense :laugh: