Hobileriniz
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Melal - BaKımLı
dkmkci yazdı:Melal, ben de yayım :laugh: :huggs:

süper gel yamacıma yay kardeşliği kuralım :huggs: :banana:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: persofone - KoKoŞ
#983002 melal tam tersi teraziler en dengeli burç bence terazi adı üstünde denge burcu dengesizlik herkeste olan bişi bir burca mal edilemez ;)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: CHACE - KoKoŞ
#983197 Teraziler dengeyi en iyi sağlayan burçtır :yeah:
Gönderen: bggy - Güzelliğine Düşkün
#983220 ikizlerim ben :D kendim haric kimsenin de burcunu bilmem acikcasi. kendi burcumun tanimlari birebir uymasa hic inanmazdim astroloji falan ama arada burc yorumlarima gozumun kaydigi oluyo :) :) :blushing:
Kullanıcı avatarı
CHACE yazdı:Teraziler dengeyi en iyi sağlayan burçtır :yeah:

aynen öyle chace tam tersi denge sağlar arabulur diplomasiyi en iyi uygulayan kişilerdir :yeah: hiçbiryerdede terazi burcu dengesizdir diye birşey geçmez :laugh: dengesiz kişilik zaten problemli kişidir burçlar alakası nı nasıl kuruyorlar anlamam :laugh:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: dodude - SüsLü
#983390 ben terazi erkekleriyle hiç iyi anlaşamam ya :nanik: babamda terazi ortak yanımız çok azdır.
Kullanıcı avatarı
#983447 :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: baba olmasıda etkendir sen yinede terazi erkeklerinden ümidi kesme derim tanıdığım tüm terazi erkekleri süperdi ;)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: detuna - BaKımLı
CHACE yazdı:Teraziler dengeyi en iyi sağlayan burçtır :yeah:

dengeyi saglamaya calısırken,bazen ipin ucu kaçar. :laugh: denge denge nereye kadar.bende bırcok yerde böyle okudum çünkü eşim terazi :yeah:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Melal - BaKımLı
persofone yazdı:melal tam tersi teraziler en dengeli burç bence terazi adı üstünde denge burcu dengesizlik herkeste olan bişi bir burca mal edilemez ;)

tabii canım benim zaten anım anıma uymaz ama arabuluculuğu iyi yaparım acep bu terazilikten mi ileri geliyor. ;)
Kullanıcı avatarı
#983725 Persofone senin burcun ne :laugh:
Kullanıcı avatarı
#984019 bil bakalım :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: tabiki terazi yükselende terazi :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: buhayra - BaKımLı
#990730 bende ikizlerim yükselenim de koç. :laugh: İnatçılığım ve çabuk sinirlenmem bundan sanırım :angryfire
Kullanıcı avatarı
Gönderen: mavisu - SüsLü
#990906 Buhayracim seninle çok ortak yönümüz var anlaşılan :) benim de burcum ikizler yükselenimde ikizler ama ;)
Kullanıcı avatarı
#990910 mavisu demiştim bu bi işaret olabilir diye :laugh: benim ay burcum ikizler. :kiss: hangi ay doğumlusun? ben mayıs. :yeah:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: cns87 - Güzelliğine Düşkün
#990916 yengeç ve yükselenim de yengeç benim gibi başka mağdurlar var mı acaba burda :laugh:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: mavisu - SüsLü
#990988 Buhayracim ben Haziran dogumluyum :)
Kullanıcı avatarı
#991066 ben senden bi kaç gün büyüğüm desene :laugh: yaş boy burç aynı :yeah: bu forumda karşılaşmamız tesadüf diil o zaman :laugh: :kiss:
Gönderen: dnzks - Güzelliğine Düşkün
#991175 kızlar en kötü burca sahibim herlde.d başak ayrıntılara onem veren falan fılan..sadce kendıne zarar veren bi burcc..basaklardan yorum beeklıorm
Kullanıcı avatarı
#994583 Persofone hiç şaşırmadım :laugh: :laugh: :laugh:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: worldwide - KoKoŞ
#995650 dnzks canım bende aynı burca sahibim :tongue: Ve bütün özelliklerini taşıyorum :(
Kullanıcı avatarı
#995758 Başak burcu bence kötü değildir :confused:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: worldwide - KoKoŞ
#995883 Bence en kötü burç başak burcu Chace'cim :pisik: Bende aşırı derecede simetri hastalığı var,buna ek olarak yerde bir küçücük bir toz göreyim almazsam kurdeşen dökerim :toofunny: Aşırı titiz ve düzen hastasıyım :( Ve burcumun özellikleri ile ne kadar alakalı bilmiyorum ama birşeyi kafaya çok takarım ve aşırı duygusalım :tongue: :tongue:
Kullanıcı avatarı
CHACE yazdı:Persofone hiç şaşırmadım :laugh: :laugh: :laugh:

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

başak burcu kötü değilde kendinede çevresinede boş yere hayatı dar eden bir burç nerden mi biliyorum annem başakkkkkkkkkkkkkkk :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Kullanıcı avatarı
#996155 worldcümm :laugh: :laugh:
Kullanıcı avatarı
#996174 Persofone'cum :laugh: World'cum :laugh:

Bence de yengeç burçları bir gariptir :laugh: :blushing: :lol:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: cecem - Güzelliğine Düşkün
#996242 ben de başağım ve başak kötü bir burç değildir erkekte olmadığı mütdetçe :) başak erkeğine katlanamam da :laugh: ben tüm özelliklerini taşımıyorum yükselenim akrep belki ondandır..
Kullanıcı avatarı
Gönderen: maestro - BaKımLı
#996259 ne kadar çok terazi vaar , e tabi böyle bi forumda terazi burcu yoğunluğuna şaşırmamak lazım :laugh: :laugh:

ben de yayları çook severim çok iyi anlaşırız ...acaip matrak oluyor ortalık beraberken .
Kullanıcı avatarı
#996393 Yıllardır kendimi burcum yengeç yükselenim akrep olarak bilirdim :innocent: Geçtiğimiz günlerde doğum günü kayıt alan defteri inceledim.Sanırım yükselenim Aslanmış :confused:

Büyük bir karmaşa yaşıyorum :laugh:
Kullanıcı avatarı
#996402 Shopaholic,Yengeç olmaktan dolayı çok mutluyum :banana: Yükselen kısmı şaşıttı beni :lol: Yoksa yükselenim ne olursa olsun burcum yengeç ya :pray: :pray: :pray:

Bu arada kaçıncı evredensin?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: shopaholic - KoKoŞ
#996405 Hahahah yok yengeç burçları gariptir demişsin ya onun için demiştim ;)

Evre dediğin Haziran mı Temmuz mu sorusu mu oluyor? Öyleyse eğer, Temmuz doğumluyum ben :)
Kullanıcı avatarı
#996410 Ama biraz takıntılı ve mükemmelliyetçi değil miyiz :lol: :shh:

İki burç arası kaç gün varsa o gün sayısını dörde bölüyoruz.Sonra doğum tarihin hangi dörtlüğe denk gelirse sen o devredesin demektir...

Temmuzun kaçında doğdun peki?
Kullanıcı avatarı
#996418 İlk evreden son evreye doğru bir geçiş bu...Eğer ik evrede isen burcun tüm özelliklerini taşıyorsun demektir...Evren sona yaklaştıkça burç özelliklerin azalıyor ve bir sonraki burcun özelliklerini de alabiliyorsun.Tabi doğum haritan da etkili bu durumda :yeah:

Sen 4. evre yani son evresin o zaman ;)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: shopaholic - KoKoŞ
#996420 Aynen son evreyim ama baya baya yengecim ya, Aslan olmak isterdim o ayrı da :lol: alakam yok malesef.. :nanik:

Seninki ne zaman ve kaçıncı evre?
Kullanıcı avatarı
#996423 Bende bütün özelliklerini taşırım :shh: Ama kimse yengeç olduğumu anlamaz :lol: Benimde yükselenim Aslanmış :yeah:

Ben 25 Haziran ;) 1. evre ;)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: unicorn - BaKımLı
xmisspinkx yazdı:Koç burcuyum ben de en önemli özellik çok hırslı olmaları .

koç burcuyum bende yükselenimi bilemiyorum kimi yerde oğlak kimi yerde kova diyor :pisik:
Ama şunu söyliyebilirim koç burcunun hiç bir özelliği bana uymuyor
hırslı değilim, lider vasfında değilim en önemlisi enerjik değilim
acaba ben neyim ki :laugh:
Gönderen: liffe - KoKoŞ
#998134 Unıcorn'cum öncelıkle şu avatarındakı resmıne alışamadıgımı söylıyım de bı rahatlıyım artık :) önce resme bakıp daha sonra adını görmesem her defasında başkasına yazdıgımı sanıyorum :laugh: burcun koçmuş..hıç şaşırmadım ben..farklı bı mızah anlayışınla kafadan zaten sıradışı bı yere oturuyosun canım..koçların en büyük özellıgı sıradışı ,hırslı ve lıderlık vasıflarının olması..ben de koçum yükselenım oglak yanlış bakmadıysam..oglakların yabancı dıle yatkınlıkları fazla oluyomuş..senın nasıl?
Kullanıcı avatarı
maestro yazdı:ne kadar çok terazi vaar , e tabi böyle bi forumda terazi burcu yoğunluğuna şaşırmamak lazım :laugh: :laugh:

ben de yayları çook severim çok iyi anlaşırız ...acaip matrak oluyor ortalık beraberken .

dimi tam terazi forumu burası :laugh: bende yaylarla ve aslanlara çok iyi geçinirim :banana: en yakın arkadaşlarımdan biri yay biri aslan :huggs: eşim aslan sevdiğim teyzem aslan iyi anlaştığım kızkardeşim aslan :laugh: ha birde kova burçlarını çok severim :banana:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: passsiflora - BaKımLı
#1000465 benim burcum boğa yükselenim de boğa ve evet inattan ölecek hastalığına yakalanmış gibiyim :blushing:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: epic - Güzelliğine Düşkün
#1003240 Burç konusuna takılıp kişiler arası ilişkilerimi hiç burçlara göre ayarlamadım. Biten arkadaşlıklarım oldu bunları da burca bağlamak yerine kişilik özellikleri, düşünce tarzına bağladım. Evet sorulduğunda oğlak burcuyum diyorum.Belli özelliklerim var ama bu burcumun bana verdiği özellikler olarak kabul etmiyorum.Bunlar benim kişisel özelliklerim.Yani burcumun özelliklerini taşımıyorum kendi özelliklerimi beni ben yapan özelliklerimi barındırıyorum bünyemde.Bana göre ; burç, insanın doğum anında Güneş'in hangi pozisyonda olduğunu gösteren göksel bir alanın sembolik ifadeden başka bir şey değildir. :)

Belki alınan arkadaşlarımız olabilir ama ben burada kimseyi küçümsemek, ezmek veya kendi görüşümü kabul ettirmek amacı ile yazmadım. Yanlış anlaşılma olursa kendimi çok suçlu hissederim bu konuda. :(
Kullanıcı avatarı
Gönderen: zerafet - Güzelliğine Düşkün
#1007036 boğa boğa boğa :laugh: yükselenim de yay 6.59 sa akrep 7.00 ise yay :dontknow:
tipik özellikleri taşıyorum inatçıyımdır bana ters gelen konularda görüntüye,şıklığa önem veririm ev dizaynı falan tam benlik :banana: :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: melonmelon - BaKımLı
CHACE yazdı:Persofone'cum :laugh: World'cum :laugh:

Bence de yengeç burçları bir gariptir :laugh: :blushing: :lol:

yengeçleri çok severim. arkadaşlarımın neredeyse tamamı yengeçtir.merhametli, insancıl, cinfikirli ve eğlenceli oluyorlar
benim burcum ise başak yükselenim terazi...
ama burcumdan memnum değilim, çok depresif bir burç! şöyle yay filan olup kafayı hiçbişeye takmamak vur patlasın çal oynasın bi tip olmak isterdim, ama elimde değil takıntılı ve depresifim :dontknow: