Bu bölümde kullanmış olduğunuz makyaj ürünleri hakkında yorum yapabilir, yeni ürünler hakkındaki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: itsbea - KoKoŞ
#977221 prudencecm, narsın rengi punjab.bana koyu geliyo ama ysl bazla karıstırıp sürünce rengi çok güzel oluyor :yeah: bi dahaki sefere fiji alcm sanırım ;) clinique concealer diye kastettiğin estee concealermı acaba :dontknow: clinique concealerm yok benim.vardıda bitti :) all about eyes concealerı kullanmıstım baya bi.onu merak ediyosan yorumlayabilirim :kissmuch:

hazalcm teşekkürler :) :kissmuch: bu kadar götürüyorum insallah kullanırım hepsini bosuna tasımıs olmim ;)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: prudence - SüsLü
#977224 teşekürler itsbeacım :kissmuch: güle güle kullan. iki concealrı da yorumlar mısın :laugh:
Kullanıcı avatarı
#977229 hem rica hem teşekkür ederim prudencm :) :huggs:

öncelikle şunu diyim,ikisinden birini alcaksan mutlaka estee almalısın :yeah: :) clinique güzel aslında,doğal duruyor,aydınlık duruyor,kalıcıda ama bende çizgi olmamasına rağmen gün sonuna doğru çizgilenme yapıyordu :dontknow: estee, ona göre daha mat duruyor.ama daha kalıcı,gün içinde daha az bozuluyor yani.hatta hemen hemen hiç bozulmuyo diyebilirim :yeah: çizgi filanda yapmıyo ;) clinique 15 ml idi galiba,estee 6ml.yanlıs hatırlamıyosam :bye:
Kullanıcı avatarı
#977239 ben onları çok çok seviyorum prudencm :yeah: :yeah: bi kere tüpte olması bile yeter yani :laugh: yapısı çok hafif, çok doğal duruyorlar.fazla kalıcı değiller,tek kötü özelliği bu sanırım ;) swatchlamıstım blogda hepsini,özelden link atabilirim :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: gozdeneris - KoKoŞ
#977256 itsbeaaa ilk fotodaki o alt sıra hep allık mııı :laugh:
rujlarda da gözüm kaldı :D inglot tüplere bakamadım ben hala :/ :)
Kullanıcı avatarı
#977280 gözdecim evet hepsi allık :) :blushing: :blushing: o kadar ruj götürüyorum, bu dudaklara nası sürcem bilmiyorum ama ;) inglot glosslardan mutlaka edinmelisin :love10: 89 senlik bi renk biliyosun :yeah: :) :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: CHACE - KoKoŞ
#977463 İts Bea çantana bayıldım desem=)Yalnız o kadar allığı nasıl kullanacaksın ;)
Kullanıcı avatarı
#977556 chace,zencefilkız çok teşekkür ederim :huggs:

chace, bende bilmiyorum nası kullancm :laugh: büyük ihtimal kullanamam.istanbula gittiğimde dahada fazla götürüyorum,yüzde 90ını kullanmıyorum :laugh: :blushing: şimdi şehir dısınada çıkmıyorum diye bu kadarı götüriym dedim :blushing: eve uğrarsam dayanamam alırım biraz bişey daha belki :shh:
Kullanıcı avatarı
#977577 İtsbea rica ederim=)

Hehe bende bilmiyorum nasıl kullanacağını sayamadığım kadar allık ve gloss gördüm de :laugh: Kaç gün gidiyorsun bu arada?
Kullanıcı avatarı
#977585 chace,en fazla 20 gün :)ara ara eve gelcm ama. dudaklarım çok çok kuru ilaçtan dolayı.o yüzden az almaya çalıstım aslında ruj gloss filan ;) far olarak mesela sadece biri 12li biri 5 li biri 3lü olaraktan 3 palet aldım.bu konuda tebrik ediyorum kendimi :yeah: :laugh: allıklarda bile eskisine göre az aldım gerçekten.bu benim iyi halim aslında ;) yavas yavas düzeltiyorum kendimi :pray: :)

neslicim teşekkür ederim :kiss: adımı çıkardın allık canavarı diye :laugh: :laugh: :blushing:
Kullanıcı avatarı
#977587 Sevinim bu duruma :laugh:

Hepsini güle güle kullan=) :huggs:
Kullanıcı avatarı
#977595 Aslında çok tabi normale göre ama kendime göre iyi yani azaltabildim ;) ukalalık gibi algılanmasın diye diorum :blushing: :blushing: :) çok teşekkür ederim chacecm :huggs: :huggs: bu hafta rujlarım farlarım gelio inşallah bu arada :banana: netim olursa yüklerim buraya resim filanck :yeah: renkler biraz sürpriz olcak gibi :) ;)
Kullanıcı avatarı
#977598 Yok İtsbea'cım olurmu öyle şey ne ukalalığı :huggs:

Evet umarım beğenirsin renkleri :banana: Onlarıda şimdiden güle güle kullan=)

Rica ederim :huggs:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: busesinem - SüsLü
IMG0039A.jpg
biliyorum resim kalitesi düşük oldu :(
bu ay en çok kullandıklarım;maybelline tekli far,inglot gel eyeliner ile flormar diplinerı dönüşümlü kullandım,inglot fırça,loreal göz kalemi,estee lauder 5'li far paleti,dior nude,maybelline concealer,mac mineral allık,tbs lip balm en çok çeşidi tabiki rujda kullandım,she ve pastel likit ruj,isadora gloss,maybelline ve givenchy ruj,max factor masterpiece ve maybelline rimel,givenchy very irressistible parfüm.
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
#982428 Buse'cim güle güle kullan hepsini :huggs:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: espadrilles - SüsLü
#982627 busecim güle güle kullan çok güzel ürünlerin :bye: evet resim biracık küçük çıkmış daha bi meraklı incelemek isterdim ama olsun

estee lauder far çok güzel değil mi bende 15 lisi var çok memnunumm
Kullanıcı avatarı
#982650 teşekkür ederim canım :kiss: ,resim gerçekten küçük oldu,büyütüncede bozuluyor :(artık fotoğraf makinesi almam lazım.
evet canım estee farların yapısı çok güzelmiş,yumuşacık,hemen rengini veriyor,denk gelirsem başka renklerinden de alırım.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: pelito84 - BaKımLı
#983041 yves rocher rımel
avon allık pırıltılı top allık ama sevmedım belkıde kullanmayı bırakacagım
mac eyelıner bayılarak kullanıyorum
everyday mınerals pudra sevıyorum baya
novıderm temızleme suyu ve yuz yıkama kopugu
tbs c vıtamınlı sprey
parfum olarak ck ın2u
Kullanıcı avatarı
Gönderen: larinia - KoKoŞ
#983044 bunlar da benim bu ay en çok kullandıklarım

dior miss cherie
bodysol sos dudak koruyucu
la roche posay toleriane fluide losyon
mac well dressed allık
nyx boho chic krem allık
bobbi brown pot rouge pale pink
suni gözyaşı damlaları
mishha bb krem 23 no
artistry renkli nemlendirici tint 2
mac 263 nolu fırça ile mac fluidline blacktrack
ysl touch eclat no 2 luminous ivory
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: gozdeneris - KoKoŞ
#983047 busesinem, larinia güle güle kullanınnnn :love10:

larinia rica etsem artistry renkli nem.yi yorumlayabilir misin bi de fotosunu çekebilir msn acaba rengini merak ediyorum sitesinde karar veremiyorum hangi rengin bana uygun olduğuna :)
Kullanıcı avatarı
#983222 Elasel gözümden kaçmadı değil hani ürün fotoları :laugh:

Larnia,Pelito güle güle kullanın :huggs: Larnia gerçekten o damla ne için :blushing:
Kullanıcı avatarı
#983225 pınar,hazal,dofa,elasel,gözde hepinize teşekkür ederim :huggs:
pelito,larinia çok güzel ürünleriniz güle güle kullanın. :bye:
elasel fotoğraflarını bekliyoruz canım :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: pelito84 - BaKımLı
busesinem yazdı:pınar,hazal,dofa,elasel,gözde hepinize teşekkür ederim :huggs:
pelito,larinia çok güzel ürünleriniz güle güle kullanın. :bye:
elasel fotoğraflarını bekliyoruz canım :kissmuch:

tesekkurler canım daha ıyılerı sana olsun :huggs:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: neslihanbykc - KoKoŞ
#983246 busesine, pelito, larinia güzel günelrde kullanın :kiss:
lariniacım lens kullanan biri olarak o göz yaşı damlaları büyük kurtarıcı ben lazer olduktan sonra da onlarla yaşamıştım bi süre:laugh:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ElaSel - KoKoŞ
#983250 chace, buse :huggs:

Larinia güle güle kullan cnm..la roche nemlendiriciden memnun kaldın mı.. kuru ciltliydin diye biliyorum..sana yeterli geldi mi?

Ysl kapatıcıdan memnun musun, bunu da merak ettim..herkes çok övüyor, tavsiye eder misin?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: detuna - BaKımLı
#983389 ysl touch eclat;kapatmıyor evet.kapatıcı ustune uygularsanız,cok güzel aydınlık veriyor.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: neslihanbykc - KoKoŞ
#983399 touch eclatının çok kapatıcılığı yok evet ben iyi uyuduğum zamanlarda-ki bu haftasonu oluyor :laugh: -kapatıcı olarak uygulayabiliyorum. ama derin morluk problemi çeken arkadaşlar için kapatıcı üstüne uygulanınca çok hoş aydınlık veriyor :banana: kaş altına, burun kemiğine falan uygulanınca da çok güzel :banana:
Kullanıcı avatarı
#983733 Ysl güzel ama gerçekten kapatıcılığı çok çok az :confused: Yerine Chanel veya Dİor daha güzel geliyor bu ara :love10:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ElaSel - KoKoŞ
#983802 Aydınlık görüntüsü gerçekten güzelse işe yarıyorsa alabilirim o zaman çünkü kapatıcıyı sevmiyorum zaten morluk ya da şişlik de yok bende..Bobbi Brown kapatıcım çok ağır geliyor mesela, hiç almasam da olurmuş.. :confused:
Kullanıcı avatarı
#983806 Elasel o konuda çok başarılı bir ürün :love10:
Kullanıcı avatarı
#983814 Elasel :toofunny: :toofunny: :toofunny: Listene koy onuda kesinlikle eğer biraz kapatıcı olsun dersen Chanel daha güzel :yeah:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: larinia - KoKoŞ
#983864 gozdeneris, pachalbel, neslihan, hazaal, chace, busesinem, elasel teşekkür ederim=)

pachalbel ve chace suni gözyaşı damlası göz kuruluğundan müzdarip olanlar için üretilmiş bir ürün. lens gözüne batmaya başlayınca, kuruyunca damlatıosun hemen nemlendiriyor gözünü o batma yanma ve kuruma hissi yok oluyor. olmazsa olmazım yani :)

gözdecm şimdi saat çok geç olduğu için koyamıorm foruma ama yarın foruma girer girmez ilk işim artistry renkli nemlendiriciyi senin için yorumlamak olacak cnm :bye:

elasel bir kuru ciltli olarak la roche un bu nemlendiricisinden memnun kaldım sürdüğümde baya neme doyuyor cildim ve diğer nemlendiricilerin yaptığı gibi sürdükten iki dakika sonra yüzümü ellediğimde kuruluk hissemiyorum, karma ve yağlı ciltler için daha uygundur yazmış ama bence kuru ciltli kişiler de çok rahat kullanabilir.özellikle kızarıklık problemi yaşıosan kesinlikle öneririm. cnm bu arada ysl touch eclat tam anlamyla kapatıcı değil yani gözaltı morluğun filan varsa kapatmıcaktır. sadece renk tonunu düzenliyor bir de simsiz bir aydınlık veriyor. glowy denen görünümü sağlıyor yani gözaltında, kaş altında, burun kemiğinin üstünde, çenede, alında vs kullanım alanı geniş bir ürün kesinlikle olmazsa olmazlarımdan :)