Cilt Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: shayna - KoKoŞ
#896948 ceylins biodermada iyi ama sadece göz makyajı için istiyorsan Olay'i öneririm sana.Harika bir temizleyici.Hemde uygun fiyatlı
Kullanıcı avatarı
Gönderen: happysky - KoKoŞ
ceylins yazdı:kızlar göz makyajı temizleyicisi olarak herkes Bioderma sensibio H2O ürününden mi memnun? merak ettim walla bu ürünü :)

evet canım genellikle öyle.. şu an 1 alana 1 bedava kampanyası devam ediyor deneyebilirsin sende :yeah:
Kullanıcı avatarı
#896986 etsote olayin ki krem şeklinde.Pamuğa biraz sürüp siliyorum göz makyajını.birkaç hamlede hepsi çıkıyor makyajın. yağlılıkta bırakmıyor.
en çok sevdiğim yanıysa sabah kalktığımda göz çevremde makyaj kalıntısı olmaması.
Kullanıcı avatarı
#897018 evet canım bu.
çok yoğun değilse makyajım hemen çıkıyor.bazen yoğun yapıyorum,o zaman biraz daha uğraştırıyorum ama yinede tertemiz yapıyor.alerji ve kızarıklık yapmadı.gözün içine kaçarsa yakıyor birazcık
şu sıra indiirmler var canım.6-7liraya alırsın :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: etsote87 - KoKoŞ
#897069 canım krem şeklinde temizleyiciyi çok eskiden kullanmıştım.neutrogenadan almıştım ama nefret etmiştim :pisik: yağlı yağlı :pisik: ama en güzel yanı dediğin gbi kurutma yapmamasıydı.bende yoğun göz makyajı yapmıyorum,sadece rime,bazende siyah kalem .bunu not ediyim,garnier bitince denemeliyim :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
#897096 tatlım yağlı his bırakmıyor..Nemlendirici krem gibi düşün.

melodys rica ederim.alırsan yorumunu yazarsın :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: m3rw3 - KoKoŞ
shayna yazdı:evet canım bu.
çok yoğun değilse makyajım hemen çıkıyor.bazen yoğun yapıyorum,o zaman biraz daha uğraştırıyorum ama yinede tertemiz yapıyor.alerji ve kızarıklık yapmadı.gözün içine kaçarsa yakıyor birazcık
şu sıra indiirmler var canım.6-7liraya alırsın :)

nerede indirim de acaba bana denk gelmedi de hiç :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: drmuge - SüsLü
#956733 diadermine hassas gözler için olan göz makyajı temizleyicisi de süper arkadaşlaarr:)
Gönderen: huysuzkedi - BaKımLı
sumuzdas yazdı:ben yıllar önce kuzenimde kullanmıştım ve çook beğenmiştim

cilt bakımım clinique ama büyük ihtimalle göz makyajı temizleyicim estee lauder olacak. waterproof makyaj temizleyicileri yağsızmış çünkü.çift fazlı temizleyici kullanmak da istemiyorum artık.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: bitterim - BaKımLı
#956928 Benim için en iyi temizleyici Lush ultrabland.... Yağ gibi bir krem. Yüzünüzü ve gözünüze nohuttan daha ufak bir parça sürüp yediriyorsunuz ve kağıt mendil veya pamukla siliyorsunuz. Suya dayanıklı rimeli bile kalıntı bırakmadan temizliyor ve kirpiklere göz çevresine bakım yapıyor. Yağlı bir ürünle vıcık vıcık olacağımı düşünmüştüm çünkü cildim karma... Ancak hiç de öyle olmadı. Sabah kalktığımda göz altlarımda rimelin ve kalemin kalıntısını görmediğim tek temizleyicim :yeah: Cİldi de germiyor ve nemlendiriyor ekstra bir özelliği kimyasal da değil :yeah:
bitterim yazdı:Benim için en iyi temizleyici Lush ultrabland.... Yağ gibi bir krem. Yüzünüzü ve gözünüze nohuttan daha ufak bir parça sürüp yediriyorsunuz ve kağıt mendil veya pamukla siliyorsunuz. Suya dayanıklı rimeli bile kalıntı bırakmadan temizliyor ve kirpiklere göz çevresine bakım yapıyor. Yağlı bir ürünle vıcık vıcık olacağımı düşünmüştüm çünkü cildim karma... Ancak hiç de öyle olmadı. Sabah kalktığımda göz altlarımda rimelin ve kalemin kalıntısını görmediğim tek temizleyicim :yeah: Cİldi de germiyor ve nemlendiriyor ekstra bir özelliği kimyasal da değil :yeah:

göz çevresine özel ürünler kulanmak riskli olabilir ama. zamanla yağ bezeleri oluşturabilir. ultrablandi ben de bir süre kullandım. ama cildim karma.kışın kullanıyordum.yaz mevsiminde cesaret edemedim.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: bitterim - BaKımLı
#956945 Ama bu zaten göz için üretilmiş birşey.... Ben yaz kış kullandım birşey olmadı ve çok memnun kaldım. Yüz temizlemek için olan bir ürünü göz temizlemek için asla kullanmam zaten :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: labello - KoKoŞ
#956950 krem temizleyicilerden birçok markanınkini kullandım ama gördümki kesinlikle çift fazla makyaj temizleyiciler daha iyi çıkarıyor makyajı...krem temizleyicilerde ertesi gün sabah kalktığımda mutlaka çıkmamış makyaj artığı oluyor gözümde
Kullanıcı avatarı
Gönderen: photographer - KoKoŞ
#957938 valla ben maybelline 2 bazlı sıvı temizleyicisini aldım çok memnun kaldım biraz yağlı his bıraksada pamukla silince geçiyor sonuçta ama memnun kaldım beğendim çok :yeah:
#958815 amwayin çift fazlı göz makyaj temizleyicisi de benim gözümü hiç yakmıyo nerdeyse.neutrogena ve maybellinr inkileri kullandım .onlar gözümü yakıyordu.hele maybelline inki gözümü çok yakıyordu.amwayin fiyatı da makul.ama artık çift fazlı ürün kullanmak istemiyorum. bitince estee lauderin take it away temizleme sütünü alacağım.
Gönderen: parcan - SüsLü
#962653 neutrogena diye bahsedilen "neutrogena oil free eye makeup remover "mı mua daki puanı epey yüksek ama sizlerin yağlı dediğiniz bu mu emin olamadım :dontknow:

cosdna da baktım da açıkçası gözlerim için daha zararsız ürünler tercih ederim :confused: sanırım bioderma sensible h2o alcam ya da henüz içeriğini göremedim ama dior duo express demaquillant
huysuzkedi yazdı:kızlar estee lauderin take it away makyaj temizleme sütü waterproof göz makyajını temizlemekte de kullanılıyormuş.içinizde kullanan var mı ?

bugün bu ürünü aldım.kullandıkça yorumlarımı yazarım.
Gönderen: parcan - SüsLü
#979028 pınar aynı şey bende de oluyo ben acaba psikolojik mi diyordum
neutrogena ve olay ı clinique sample ım bitince denemek için almıştım ama sanırım ben de yine clinique veya dior veya chace in tavsiye ettiği nars ı alıcam
Kullanıcı avatarı
Gönderen: h0ly - BaKımLı
#979033 öneriler üzerine bioderma sensibio almıştım. gerçekten başarılı bir ürün ama waterproof rimellerde az da olsa kalıntı bırakıyor
Kullanıcı avatarı
Gönderen: labello - KoKoŞ
#979040 pınarcım neutrogena benim de görüşümü bulanıklaştırıyor, bir süre nereye baktığımı bile tam anlayamıyorum :( ve bu bi tek bende mi oluyo diye düşünüyordum ki şimdi yazdığını görünce şaşırdım, hem de sevindim bir tek bende olmuyor diye :)
Gönderen: mejdolin - Güzelliğine Düşkün
meLodys yazdı:Resim

bu dimi canım? göz çevresini zorlamadan çıkarıyorsa makyajı bende deniyim :bye:

benim gözlerimi acayip yakıyordu bu :tongue: dolu halde çöpe attığım ürünlerden biridir.gerçi benim cildimde ve göz çevremde egzama olduğu için alerji yapmış olabilir :dontknow:
Gönderen: jalapeno - BaKımLı
#979964 Olay'in göz makyaj tem. kremini ben de kullanıyorum. Ellerimi hafif ıslatıp, üründen sıkıyorum parmak uçlarımla gözlerime çok hafif dairesel masaj yapıyorum. Sonra gözlerimi kapalı tutmaya devam edip, elime 1 pompa (veya bir kullanımlık işte) yüz temizleyici sıkıyorum. Yüzümü komple yıkıyorum, en son elimde kalan yüz temizleme köpüğünü hemen gözlerime hafifçe değdirip bekletmeden duruluyorum, hiç bir rimel kalıntısı kalmıyor, yağlı his kalmıyor, kuruluk ta olmuyor. Bu şekilde çok pratik ve başarılı bence :love10: :banana:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: pinkgingham - SüsLü
#982381 bioderma sensibio'yu önerir misiniz? neutregena kullanıyorum ama bitince değiştirmeyi düşünüyorum :dontknow: waterproof rimel kullanmadığım için o belirleyici bir kriter değil...
Kullanıcı avatarı
#982932 ben neutregena'yı da pek yeterli bulmuyorum aslında o açıdan çok fark etmez :laugh: ben de bütün yüzüm için kullanmayı seviyorum o tarz makyaj çıkarıcıları, sonra da jelle yıkıyorum yüzümü. sen de öyle mi yapıyorsun?
Kullanıcı avatarı
#983029 3 güllü seriyi ben de çok sevmedim aromatik kil maskesi dışında :love10: o ikisi benim tekrar tekrar alacağım ürünler. bir de selülit kremi, şampuan ve simli/simsiz yağ denemeyi düşünüyorum. nemlendirici olarak ya da diğer ürünleri çok ilgimi çekmiyor, ama kullandığım ürünler dolayısıyla markaya büyük bir sempatim var :)
Kullanıcı avatarı
#983036 ben nokta atışıyla en iyi ürünlerini bulmuşum valla, aldığım ilk iki ürün ballı jel ve kil maskesi. sonradan marka aldığmı ürünlerin hiçbirinden memnun kalmadım o kadar :laugh: 3 güllü serinin toniğini zorla vermişlerdi eczaneden. bitirmek için inatla kullanıyorum, artık bitirmek istiyorum, ama varlığıyla yokluğu bir yani :dontknow: zaten tonik sevmiyorum ;)
Kullanıcı avatarı
#983043 ben istanbul ve ankara gibi birbirine zıt iki iklim arasında sürekli gidip gelmek zorundayım, istanbulda yaşarken, lisedeyken falan benim cildim karmadan yağlıya dönüktü, küçük pütürler, yağlanma, sivilce problemlerinin önüne bir türlü geçemezdim. ne zaman ankara'ya geldim, kurudum resmen, ama acayip bir kuruma. o yüzden nuxe istanbul'a gittiğim zamanlarda yetersiz bile kalıyor arındırmada diyebilirim, aslında o kadar hafif bir yapıya sahip yani :) ama ankara'da bulunduğum zamanlarda da çok fazla bir kuruluk yaşadım diyemem. yıkadıktan sonra gülsuyuyla silince hemen geçiyor o kuruluk. termal su almayı düşünüyorum elimdekiler biraz azalınca. ballı jel ve arkasından termal su ideal kombinasyon olabilir benim için :yeah:
hiç kurutmuyor diyemem yani, ama şikayet edilecek kadar büyük bir kuruluk sıkıntım olmadı cildim çok hassas olmasına rağmen.
Kullanıcı avatarı
#983054 dermalogica çok pahalı olmasa, ben kendimi active moist ile nemlendirici defterini kapatmış sayacağım ama avene'i hala denemedim dermalogica henüz bitmediği için :laugh:
aklında olanlar neler?
bu arada avene'in hangi ürünlerini kullandığının tam listesini isteyebilir miyim acaba avene başlığında. en son bütün ürünleri merak eden bir sürü insan vardı ama bilen çok az insan vardı, hem aydınlatmış olursun merak edenleri. ben tatilde burun kenarlarım çok kuruyor, avene nem maskesi almayı düşünüyorum mesela, denemiş miydin?
bu arada sensibio h2o da 2 al 1 öde kampanyası olan eczane biliyor musun?
Kullanıcı avatarı
#983058 görmedim, foruma girmedim de bir süreliğine :blushing: 3 hafta falan hiç girmeyince acayip şeyler kaçırıyorsun, sorduğun soruları unutuyorsun, unutmasan da bulamıyorsun. bağımlılık yapıcı bir yer burası :laugh: