Kullanıcı avatarı
Gönderen: archi - KoKoŞ
#947663 gratisteki giovanniyi deneyen yokmu hala kızlar :dontknow: ii bi markaya benziyor, frieda nın yanındaydı.bn friedaya ısınamadım nedense.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ElaSel - KoKoŞ
dofa yazdı:bence down under'ın diğer şampuanlardan bir farkı yok doğal olduğunu düşünmüyorum. pek memnun da kalamadım malesef şu kivili, üzümlü ve narlılardan kullandım. saçlarım kuru daha da kuruttular bence. bir de nude'u çıkmış galiba onu denemedim.

nude güzel değil, ben kullanıyorum şu an ama pek beğenmedim :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: shayna - KoKoŞ
#948573 catmania down unders doğal değil tabi ama elidor vb. kadarda kimyasal içermiyor.Ben sevmiştim kivilisini.saçlarımda silikonun bıraktığı yapay yumuşaklığı bırakmıyordu.sanırım silikonda içermiyor.
nude serisi ise silikon ve sls içermiyor,tam içeriğini incelemedim ama benimde aklımda olan bi seri.

dofacım
saçların boyalı mı canım?down unders o yüzden kurutmuş olabilir
Kullanıcı avatarı
Gönderen: archi - KoKoŞ
#948599 giovanniyi sorup duruyorum ama sanırım ilk bn denicem :laugh: içeriğinde sls filan yok o yzden merakımı cezbetti.şampuanım bitince denicem.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: dofa - SüsLü
#948609 shaynacım malesef boyalı saçlarım. ama boyalı saçlar için olanı da kullandım o da kuruttu ne bileyim soğudum markadan öyle :laugh:
Gönderen: mygeee - Güzelliğine Düşkün
#948669 L'Occitane'nin şampuanlarına ve saç bakım ürünlerine dair bir başlık göremedim.Kullanıp deneyeniniz var mı?Çok merak ediyorum onu.The Body Shop ile onun arasında kaldım yağlı saçlara bakım için bitkisel ürün arayışımda..
Gönderen: catmania - SüsLü
#948859 shayna saol cnm :bye: :bye:
bide sls ne kızlar??silikon sacı sarıp düzleştirirken yakıo kırıklar oluşuo die biliorum ama sls napıo hiç fikrim yok :roll:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: dofa - SüsLü
#948871 sls şu şampuanları köpürten madde. diş macunlarının çoğunda da var canım. kanserojen olduğu söyleniyor çoğu yerde.
Gönderen: darkblue - Güzelliğine Düşkün
#954050 çok acil yardımınıza ihtiyacım var şampuanlardaki silikon maddesi saçımı döküyor ağırlaştırıyor pantene aqua light ve schaumalarda silikon var mı silikon maddesi var mı yok mu anlamak için dimethicone yazmaması gerek diyorlar ama silikonu karşılayan başka maddelerde olabilir soru zor oldu ama çok acil bende schauma ve pantene aqua light var kullanmaya tereddüt ediyorum :( var ise değiştircem de...
Kullanıcı avatarı
Gönderen: prudence - SüsLü
#954145 dkmci ben kullanıyorum watsons biralıyı.fena değil kokusu biraz ağır.ama çok aman aman bi ürün değil hacim verme konusunda..
Kullanıcı avatarı
Gönderen: tubi8 - Güzelliğine Düşkün
luluachi yazdı:Arkadaslar bana cok guzel kokan bir sampuan markasi soyler misiniz? Piyasadakiler (market sampuanlari) haricinde olsun lutfen. Hemen hepsinin kokusunu biliyorum. Arkadasim havuz basinda saclarini savurdu (islakken bile harika kokusunu alabiliyordum) Sordum sampuaninin markasini ama dogruyu soylemedi :dontknow: Yurtdisindan da markalar olabilir. Kalici, guzel kokulu bir sampuana ihtiyacim var!!

canım organix in kokusu harikaaa
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Sorceress - Güzelliğine Düşkün
prudence yazdı:bioderma şampuanı kullanan var mı? :bye:

prudence ben biodermanın node ds şampuanını kullanıyorum şu an ve inanılmaz memnunum ama benim saç derim problemli o da problemli saçlara uygun bir şampuan sana uygun değildir muhtemelen ;) fakat fluid olanını geçenlerde promosyon olarak dsin yanında vermişlerdi. deterjanı içermiyormuş vs. fakat yapısı inanılmaz akışkan yanı ben onu saçlarıma yedirene kadar akıp gitti hep. :( e küçücük şişesi de 40 tl gibi bişey olunca pek ekonomik olmuyo açıkcası. fakat ben onu kullanamayınca erkek arkadaşıma verdim onun saçları kısa olunca öyle bi problem yaşamıyor ve çok memnun olduğunu söylüyor. ;)

kızlar ben de şu an şampuan arayışındayım :( saçlarım yağlı, ince telli dolayısıyla sönük, dökülme sorunum da var :tongue:
öncelikle yılan yağını ortak tavsiyenizle :huggs: kesinlikle kullanmayı düşünüyorum :)

şampuan olarak ise şu an en yakın olduğum marka organicum fakat bunun yanında krem kullanmam gerekir mi saçlarımın açılması için? tabi bunun dışında başka ne tavsiye edersiniz? :bye:
Gönderen: huysuzkedi - BaKımLı
#968587 arkadaslar ben son iki yıldır lush tan başka şampuan kullanmıyorum .sıvı olanların hepsini ve katı olanların çoğunu denedim. bir iki tanesi dışında hepsi de beni çok memnun etti. klasik şampuanlardan dağlar kadar farkları var. denemenizi tavsiye ederim.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Sorceress - Güzelliğine Düşkün
huysuzkedi yazdı:arkadaslar ben son iki yıldır lush tan başka şampuan kullanmıyorum .sıvı olanların hepsini ve katı olanların çoğunu denedim. bir iki tanesi dışında hepsi de beni çok memnun etti. klasik şampuanlardan dağlar kadar farkları var. denemenizi tavsiye ederim.

canım memnun kalmadıkların hangileri? bi de soak and floak ve jumping juniperı kullandın mı? ;)
Gönderen: fiorina - Güzelliğine Düşkün
#969129 Huysuzkedi,ben de merak ettim.ayrintili anlatir misin rica etsem? Denemek istiyorum ben de :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: nehir86 - KoKoŞ
#969462 huysuzkedi bende mrk ettim hangilerini kullanıp memnun kaldın?
ben big kullanmıstım 2 sene fln once ama o zaman saclarım rofleliydi ve kuruydu daha da kurutmustu saclarımı big :confused: e tabi haliyle cunku big daha cok yaglı saclar için :) baska sampuanını kullanmadım lush ın
su anda saclarım kendi renginde o yüzden extra bişey kullanmıyorum,boyalıyken kerastase,sebastian,john frieda üçlüsünü donusumlu kullanırdım en cok john freida dan memnun kalmıstım :confused:
#971171 şu an ısırgan otlu squeaky green var. saçımın yağlanmasını kurutmadan dengeledi ve hacim verdi. dökülmeye olan etkisini ise göreceğiz.
karma ise yağlı saçlar için uygun sanırım.benim saçımı çok kuruttu.
trichomania yı ise saçım boyalı ve kuruyken kullanıyordum.benim kedi tüyü gibi düzleşmeye meyilli saçlarıma tuhaf bir şekilde dalga vermişti.saçım kınalı şu anda.son birkaç aydır da işlem görmüyor.bu mevsimde nemlendirme etkisi fazla geldi.
rehab ide saçımı boyattığım dönemde kullanıyordum. boyalı saçlar için bu ürün. saçımı yumuşatmadı ama çabuk yağlandı.
şu anda kullandığım okyanus tuzu içeren big var.saçı çok güzel temizleyip arındıyor hacim veriyor. diğer şampuanlarla dönüşümlü kullanılması tavsiye ediliyor.
cynthia sylviayı bir ay kullandım. fena değildi ama bitince bir daha almam sanırım.
i love juicy sıvı şampuan saçımın yağlanması için aldım.saçımın yağlandırmasını engellemesi iyi ama düzleştirici etki yaptı.ben de pırasa gibi düz saç istemiyorum aslında.
şu ana kadar kullandığım ürünler bunlar.
şu an ise big sıvı şampuan ve squeaky greeni dönüşümlü kullanıyorum.
Sorceress yazdı:
huysuzkedi yazdı:arkadaslar ben son iki yıldır lush tan başka şampuan kullanmıyorum .sıvı olanların hepsini ve katı olanların çoğunu denedim. bir iki tanesi dışında hepsi de beni çok memnun etti. klasik şampuanlardan dağlar kadar farkları var. denemenizi tavsiye ederim.

canım memnun kalmadıkların hangileri? bi de soak and floak ve jumping juniperı kullandın mı? ;)

yukarıda yazılan ikiürünü ise kullanmadım.ama squeaky green benim saçımın yağlanmasını kurutmadan dengeledi.soqak and float kepekli jumping juniper ise yağlı saçlar için.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: cicole - SüsLü
#973936 nutri natural diye bi %98 i doğal olan ince telli saçlara hacim veren şampuan aldım ve gerçekten çok hoş şimdi onun saç kreminide almayı düşünüyorum ;)
#973944 canım bahsettiğin markayı internette bulamadım.şampuanın tam adını ya ürün linkini verebilir misin ?
Kullanıcı avatarı
#974149 down under Natural's NUDE http://www.dunaturals.com/nude/ linki de bu canım açıkçası organicum da kullandım ama ilk kullanımdan itibaren bi buna yanıt verdi saçlarım bu yüzden mutluyum :D bnm şampuan türüm volimizing şampuan ;)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: CHACE - KoKoŞ
#980157 Schwarzkopf BC Man :love10:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: perfetto - Güzelliğine Düşkün
#982280 pantene doğal sentez testerlarını bitirdim,çok güzel bir parlaklık veriyor
Kullanıcı avatarı
Gönderen: pinkgingham - SüsLü
#983031 bu ürünü sırf merakımdan aldım watson's tan henüz kullanmadım tatilde başlayacağım kullanmaya:
sls, sülfat, silikon, paraben içermiyormuş. daha önce kullanan, yorumlayabilecek olan var mı??? çok merak ediyorum :blushing: ayrıca mis gibi hindistancevizi kokuyor, ben hindistancevizi kokusunu şampuanda çok seviyorum :love10:
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: espadrilles - SüsLü
#983114 canım şampuanı ile ilgili yorum yapamam ama bende resmini de eklediğim argan yağı var (lafta yağ :tongue: ). bi sürü yorum yazmışım aşağıya linklerini kopyaladım. ararken baktım da amma yazmışım ya nası nefret ettiysem :laugh:

viewtopic.php?f=3&t=10143&p=902644&hilit=+argan#p902644
viewtopic.php?f=63&t=6046&p=949562&hilit=+argan#p949562
viewtopic.php?f=5&t=6073&p=959439&hilit=+argan#p959439
viewtopic.php?f=6&t=12126&p=980696&hilit=+argan#p980696
viewtopic.php?f=3&t=12131&p=897516&hilit=+argan#p897516
Kullanıcı avatarı
#983116 teşekkür ederim :kissmuch: :kissmuch:
bu arada en son satın aldıklarınız başlığında da sormuştum, kullanan bir arkadaş fikrini söyledi, bana uygun olabilir deniz ve güneş mevsiminde kullanacağım için çünkü saçlarım zaten çok kuru ve elektrikleniyor. okuyayım da bu yazdıklarını :)
Kullanıcı avatarı
#983118 Sephoranın şampuanları berbatmış :pisik:
Kullanıcı avatarı
#983122 sephorayı hiç denemedim, bilemiyciiim :dontknow: :)
espadrilles ben zaten doğrudan yağ olan şeyleri hiç sevmiyorum. saçına iyi gelmiş miydi bari? sadece şampuanını, saç kremini ve saç uçları için durulanmayan sıvı spreyini kullanmayı planlıyorum.
Kullanıcı avatarı
#983126 Ben banyo serisinden memmunum ama şampuanları çok kötü deneme bile :pisik:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: seLda39 - KoKoŞ
#983270 elidorum koyu mavi kepek önleyici şampuanından kullanıyorum kuru olan saçlarımı inanılmaz yumusak ipek gibi yaptı kokusuda cok güzell vee kalıcı :yeah: başarılı buldum hiç beklemiyordum
Kullanıcı avatarı
#983407 chace tüm şampuanlarımı kötü sephoranın? kuzenim alacaktı vazgeçittiriyim onu barii :laugh:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: espadrilles - SüsLü
pinkgingham yazdı:sephorayı hiç denemedim, bilemiyciiim :dontknow: :)
espadrilles ben zaten doğrudan yağ olan şeyleri hiç sevmiyorum. saçına iyi gelmiş miydi bari? sadece şampuanını, saç kremini ve saç uçları için durulanmayan sıvı spreyini kullanmayı planlıyorum.

aslında yağ diyor ama jel kıvamında, sert jöle sürmüş gibi oluyor. iyi gelip gelmediğini anlayamadım açıkçası ama saçımı çok yapıştırıyor.. sen şampuanını seversin belki bi bak bakalım
En son espadrilles tarafından Prş Tem 21, 2011 2:41 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
#983545 zaten saçlarım o kadar korkunç bir biçimde elektrikleniyor ki üstelik bir de aşırı ince telli, ancak yatıştırır saçımı diye düşünüyorum. kullanınca yorumlarım ben de :yeah:
Kullanıcı avatarı
#983714 Cicole malesefki hepsi çok kötü saçı çok sert bırakıyor :confused:
Gönderen: darkblue - Güzelliğine Düşkün
#984158 watsons ın yeşil çay ve naneli şampuanını deneyen oldumu çok merak ettim ???
Kullanıcı avatarı
Gönderen: melc - KoKoŞ
#984301 lushın big şampuanını aldım bakalım nasıl gelicek sacıma umarım artık aradıgım budur
#984353 bigi ben şu an kullanıyorum.lush yetkililerinin söylediğine göre devamlı değil de diğer şampuanlarla dönüşümlü kullanılan bir şampuanmış.hacim veriyor ve güzel temizliyor ama kurutmuyor. banyodayken saçınız çıktıktan sonra taranmayacakmış gibi geliyor ama kuruyunca yumuşacık oluyor.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: melc - KoKoŞ
#984991 ewt canım ıslakken inanılmaz sert ama kurutunca yumusacık oluyor ama hala parlaklık vermesini göremedim ama hemen beklemekde saten sacma olur şimdilik bende memnunum.banada hergün yıkama ama 2 güne bi sacını yıkıyorsan kullanabilirsin dediler ama arada bende diğer sampuanlarını kullanayım en iyisi
Kullanıcı avatarı
pinkgingham yazdı:zaten saçlarım o kadar korkunç bir biçimde elektrikleniyor ki üstelik bir de aşırı ince telli, ancak yatıştırır saçımı diye düşünüyorum. kullanınca yorumlarım ben de :yeah:

Yorumunu ben de bekliyorum..geçen gün bu şampuanın dergide reklamnı gördüm sadece watsons satıyormuş..merak ediyorum :kissmuch: :bye:
Kullanıcı avatarı
#985010 tatilde bu şampuanı kullanıyor olacağım :yeah: dönüşte denizden güneşten yıpranan saçlarımın yumuşaklık durumuna göre yazarım yorumlarımı :) yarın bunun durulanmayan spreyini de alacağım ama onun dışında kremini mi alsam yoksa maskesini alıp krem gibi mi kullansam bilemiyorum. uzun zamandır ikisi bir arada tarzı şampuanlar kullanmaya alıştığım şampuan kremsiz olunca tek başına o kadar yumuşatmaz gibi geliyor zaten :dontknow:
Kullanıcı avatarı
#985012 ben kremlere pek güvenmiyorum..alacak olsaydım maskesini alırdım ama tercih senin tabii :kiss:
şimdiden iyi tatiller tatlım :bye:
Kullanıcı avatarı
#985013 ben de maskeyi krem gibi kullanırım zaten çoğu zaman bu konuda da aynı fikirdeyiz :laugh: kremler yeterince yoğun gelmiyor bana. sen ne açıdan kremi güvenilir bulmuyorsun?
Kullanıcı avatarı
#985017 Kremin saça bir faydası yok diye düşünüyorum aksine çok yağlı geliyor bana ve de saçı açmaktan başka bişey yapmıyor..maske daha bir onarıcı ve besleyici diye düşündüğümden maske alıyorum hep..bir de benim saçlar aşırı kuru ve röfleli..maske ancak yetiyor yani..krem işlevsiz ;)
Kullanıcı avatarı
#985022 evet krem sadece yağlı ama etkisiz gibi geliyor bana da. benim saçımda hiç boya yok ama çok ince telli ve kırık görünümlü, inanılmaz elektrikli :confused: en büyük isteğim bu elektriklenmeyi önlemesi.
teşekkür ederim ayrıca tatil için iyi dileklerine. bol bol kitap okumayı ve yüzmeyi amaçlıyorum :banana: :kiss:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: zepp - KoKoŞ
#985078 Daha 4ncü kullanışım ama syoss'un parlaklık şampuanından cok memnun kaldım ben ...Umarım zamanla ters bi etki yapmaz.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: cevizlikek2 - BaKımLı
#985083 dün syoss marka şampuanı gördüm ama almaya korktum memnun kalmam diye,son günlerde şampuanımı da değişmek istiyorum alsam mı acaba
Kullanıcı avatarı
Gönderen: zepp - KoKoŞ
#985231 Cevizlikek benim saçlarım sarı , Doğal olaraka kuru saçlarım var.. Ben parlaklık için olanının sadece şampuanını aldım ve cok memnun kaldım .. krem vs kullanmıyorum ve yumusattıda saçlarım .. Sarı saclılar bilirler fönsüz ne kadar kötü göründüğünü .. Yıkayıp cıkabiliyorum .. Fiyatlarıda uygun bir dene istersen :huggs: