Parfüm önerileriniz, yorumlarınız
Kullanıcı avatarı
Gönderen: libra - BaKımLı
#955983 yok henüz almadım.doğumgününe birkaç hafta daha var.akşama gelince ikisini de koklatıp ona göre karar vereceğim.ama ben her ikisini de çok beğendim.önerin için çok teşekkürler :huggs: :bye: .
Kullanıcı avatarı
Gönderen: CHACE - KoKoŞ
#955986 Benim favorim İntense olanı :love10: Rica ederim :huggs:

Eşini doğum günü kutlu olsun :bye:
Kullanıcı avatarı
#955995 Rica ederim :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: yelizzz - BaKımLı
#957335 Pi benimde beğendiğim parfümlerden biridir, eşimin tenine çok yakıştırırım ama kışa daha çok gider sanki. Denediğim Dior un tüm erkek parfümlerini çok beğendim ben. Bir dönem Dior Homme Sport almıştım bende eşime hediye, oda çok güzeldir.
Kullanıcı avatarı
#957425 Homme Sport'u deneme imkanım olmadı :(
Kullanıcı avatarı
Gönderen: labello - KoKoŞ
#957468 guerlain ın erkek kokuları da çok güzel bence. doğum gününde babama alırken baya araştırmıştım, en sonunda guerlaın kokuları arasında kaldık ve guerlain homme aldım. acaip kalıcılar hem de
Kullanıcı avatarı
#957518 Hangi notalar var içinde tam olarak?
Kullanıcı avatarı
#957541 ben parfüm tarif edemem ama şunları buldum ;acı limon, nane, jamaika romu, bergamut, yeşil çay, sedir
Kullanıcı avatarı
#957548 Bayağ farklıymış :) Teşekkür ederim :huggs:
Kullanıcı avatarı
#957555 rica ederim... haa şu da var, bence sen bu kokuyu sen 10 sene sonra kullanabilirsin :) 30 lu yaşlardaki bi erkeğin kokusu olabilir diye düşünüyorum.çok hafif değil çünkü
Kullanıcı avatarı
#957610 :laugh: Tamam on yıl sonra alacağım :laugh:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: yelizzz - BaKımLı
CHACE yazdı:Homme Sport'u deneme imkanım olmadı :(

Bence denemelisin chace ....Dior un erkek parfümleri bayan parfümleri kadar başarılı bence.Homme sport biraz baharatlı , odunsu bir parfüm.İçeriğinde varmı bilmiyorum ama ben birazda şeker kokusu alıyordum sanki. :dontknow: Ama kesinlikle ağır bir koku değil, eşim yazın kullanmıştı. :bye:
Kullanıcı avatarı
#958214 Dior Homme
Dior Homme İntense

Her ikisini de çok severim :love10: Onu da deneyeceğim...Teşekkürler :huggs:
Kullanıcı avatarı
#965189 eşim doğumgünümde bana sakın parfüm alma dedi :laugh: .bende ona başka birşey aldım.ama sephora da 30 ml pi 49 lira görünce onu da aldım ve teninde mükemmel durdu :love10: .dior homme intense e de tekrar baktım.onu da çok çok beğendim :love10: .onda da aklım kaldı :kissmuch: .
Kullanıcı avatarı
#965192 49 tl oldukça uygun :yeah: Pi2i zamanında kullanmıştım şuan herkes kullandığı için bıraktım ;) Ama ara ara kaçamak yapıyorum :shh: Güzel seçim güle güle kullansın :huggs: Nice yıllara....
Kullanıcı avatarı
#965195 teşekkürler chace :) .aslında doğumgünü 9 u ama ben dayanamadım hediyelerini erken verdim :laugh: .
Kullanıcı avatarı
#965196 Rica ederim :)

Eşin aslan burcu o zaman :yeah:
Kullanıcı avatarı
#965198 hayır ikizler ama yükseleni aslan :) .bende adımdan da anlaşılacağı gibi terazi,yükselen terazi :)
Kullanıcı avatarı
#965201 Doğru ya :)

Benimde burcum yengeç yükselenim Aslan ;)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ElaElan - BaKımLı
#965701 arkadaslar Boss Orange Man? nasil sizce?

esimin parfümü bitmek üzere yaz icin degisik bisey alayim diyorum

varmi fikriniz? ne alsamki?

simdiye kadar

Jean paul gaultier
Paco Rabanne 1 Million
Allure Home Sport kullandi
Kullanıcı avatarı
#965950 Ben hafta sonu bu kokuyı sıktım :) Turunçgil ailesinden bir koku.Ama fazla kalıcı değil :pisik:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: zoix - Moderatör
#967094 eşime vera wang for men aldım.. şöyle söyliyim; bu kadın bu işi biliyo :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
#967100 Merhaba zoix :)

Notaları nasıl bu kokunun?
Kullanıcı avatarı
#967110 merhaba. azcık araştırdım :) şöyle ki; başlarda turunçgil, ortalarda temiz bir sabun kokusu, altlarda baharat ve deri diye yorumlanmış. kalıcılığı 10 üzerinden -bence- 8.. denemeye değer hmm ;)
Kullanıcı avatarı
#967117 Merak ettim şimdi :) Oldukça farklı notalar var.Not ettim :type: Teşekkürler :huggs:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ElaElan - BaKımLı
zoix yazdı:merhaba. azcık araştırdım :) şöyle ki; başlarda turunçgil, ortalarda temiz bir sabun kokusu, altlarda baharat ve deri diye yorumlanmış. kalıcılığı 10 üzerinden -bence- 8.. denemeye değer hmm ;)

zoix merhaba
agirmi? yoksa yaza uygunmu?
Kullanıcı avatarı
#969480 Son favori parfümüm Blue De Chanel :love10:
Kullanıcı avatarı
#969619 elaelan merhaba :bye:

ağır değil. yaz kış kullanılabilir bir koku.. ilk sıkışta özellikle şöyle koccaman bi içine çekesin geliyo :)
Gönderen: foreverroma - Güzelliğine Düşkün
CHACE yazdı:Son favori parfümüm Blue De Chanel :love10:

tercih güzel ama genede sen kimseye söleme one mıllıon gibi piyasa olmasın
Kullanıcı avatarı
#980044 Haklısın çok yaymayalım :shh:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: buhayra - BaKımLı
#998135 chacecm bana yaz kış kullanılacak bi parfüm önermeni istesem?? biraz maskülen sarışınlara uygunn :blushing:
Kullanıcı avatarı
#998137 Bende Buhayra nereye yazmış diyordum :lol: Yeni gördüm canım :kissmuch:

1 :type: Burberry London Man
2 :type: Carolina Herrera Chic Pour Homme
3 :type: Carolina Herrera CHT Men
4 :type: Chanel Blue De Chanel
5 :type: Chanel Allure Homme

Çok güzel kokular canım :love10: Aslında maskülen olmasaydı farklı kokular yazardım ama :)
Kullanıcı avatarı
#998142 ewet burdayım :laugh: chanelleri merak ediyorum canım. ikisine bi bakayım allure sport yaz için daha uygun olur di mi?? bide burberry brit denedin mi?? :dontknow:
Kullanıcı avatarı
#998155 Bu kez de ben gittim :laugh: İkisi de çok güzel canım :love10: Severek kullandığım kokulardr :yeah: Allure Homme çok güzel ama Allure Homme Sportan ziyade Chanel Allure Homme Edition Blanche Concentre çok daha güzel :love10: Benim yaz-hafta sonu kokumdur :yeah:

Burberyy Biriti biliyorum canım ama notaları şuan tam olarak aklıma gelmedi :( Ne zaman alacaksın?
Kullanıcı avatarı
#998184 sorun diil canımcm ;) :laugh: tamam canım senin listene bakarım burberry ve CH yı hatırlıyorum zaten :yeah: tabii chanel daha ii olur. hemen almıcam canım iice bi bakayım yaz için zaten bvlgari kullanıyor ama kalıcı diil. şöyle yaz kış kullanabilecek kalıcı bi şey alıcamm dediğim gibi daha vaktim var. ;) teşekkür ederim canım önerilerin için :kiss:
Kullanıcı avatarı
#998190 Canımcım :lol: Buhayra'cım evet C.H güzel bir marka zaten The London'uda çok severim :yeah: Denediğinde yorumlarını bekliyorum :huggs: Bu arada rica ederim :kiss:
En son CHACE tarafından Cmt Ağu 20, 2011 2:37 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
#998210 tamam canım bakacağım en kısa zamanda ;) :huggs: :kiss:
Kullanıcı avatarı
#998215 :huggs: :kiss: :bye:
Kullanıcı avatarı
#999082 çok bilinen bir koku olabilir ama hiç önemli değil :) .eşimin yanımda sıkmasını istediğim tek parfüm givenchy pi :love10:
Kullanıcı avatarı
#999196 Bende uzun bir süre Pi kullandım :love10: Hatta bir ara Rochas ile favorimdi :yeah: Tekrar alabilirim=)
Gönderen: darkblue - Güzelliğine Düşkün
#1005074 givenchy pi kullanan bayanlar var ben de givenchy ultramarin insense i çok beğeniyorum kullansam çok mu anormal olur fikirleriniz nedir çok hoşuma gidiyor
Kullanıcı avatarı
Gönderen: kimzo - Güzelliğine Düşkün
#1008136 bazı parfümler çok güzel olduğu halde herkesin teninde güzel durmuor özellikle çok terleyen ve teni yağlı erkeklerde bu durumlar facia olabilior ve baygın bir koku haline dönüşüor.çok ilginçtirki bunu sadece biz bayanlar sezebilior erkekler bu durumun farkında bile değil acaba bu ten grubuna uygun parfümler neler olabilir.teri bastırabilen yada birleşince ekşimsi bi hal almayan erkek parfüm önerilerine ihtiyacım var