Makyaj uygulamaları hakkındaki tavsiyeleriniz ve püf noktalar.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ipeekk - Güzelliğine Düşkün
#952746 Evet onlar evlendi ya da evlenmek üzere sanırım. Kız gelinlik fln deniyo videolarda, çocuk çok tatlı evlenme teklif etti. :) Ayrıca kız videolarını takip edenlerden gelinlik fln için fikir istiodu.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: CHACE - KoKoŞ
#953334 İpekk :) Aynen öyle :yeah: Sadece bir yere makyaj yaparken zorlanıyorum :blushing:
Kullanıcı avatarı
#953366 Busesinem :laugh: Biliyorum tabi ki espiri anlayışıma sığınarak yazdığını :huggs: Hehehe cevap veriyorum :blushing: Dudak makyajı :)
Kullanıcı avatarı
#953441 İpek :laugh: Utandım :blushing: Teşekkürler :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
#953447 Chace yaa keşke bigün makyaj videosu yapsan yaa. Hatta itsbeauty kızlarından seninle aynı yerde yaşayan biri mankenlik etse sana, ona makyaj yapsan paylaşsan bizimle. Eneee ne güzel olurrr... :love10:
Kullanıcı avatarı
#953464 İpekcim duygularıma tercüman olmmuşsun :kiss: Var böyle planlarım :shh: Hatta Elasel ile konuşmuştuk bir ara :laugh: Bir blog açayımda ne süprizlerim olacak size :huggs:
Gönderen: sukufesu - Güzelliğine Düşkün
#953472 Facebook ta Babor Türkiye ve yine Facebook 'ta Kryolan Türkiye hem tavsiyeler var ikisinde de hem de yüz tipine göre makyaj yapmayı gösteriyor. Ben çok beğendim. Kesinlikle bakın derim. Hergün yeni birşeyler çıkıyor. Hem de dünyaca ünlü makyaj sanatçısı pETER sCHMİDİNGER in tavsiyeleri...Çok şey öğrendim. Ben artık sürekli takp ediyorum.
Gönderen: sukufesu - Güzelliğine Düşkün
#953476 Ay bir de Yine Face' de Thalgo Türkiye var. Zaten sayfaların sol sütununda sevilenler bölümü var orada tüm sayfaları görebiliyorsunu. Thalgo Türkiye' de de selülit ve şişmanlık üzerine ve vücut bakımı üzerine çok faydalı bilgiler ve öneriler çıkıyor. ÖZELLİKLE DERTTEN MUZDARİPLERE TAVSİYE EDİLİR.
Kullanıcı avatarı
#953836 İpek,Busesinem :huggs: :kiss:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Takhisis - BaKımLı
dofa yazdı:çok şirinler :laugh: sevgilimin makyaj yaptığını düşünemiyorum çocuk gene iyi yapmış makyajı :laugh:
ben de ipek'in videolarını beğeniyorum yerlilerden. bir de bilgen'in videolarını seviyorum, çok makyaj videosu yok ama kendisi çok tatlı. ses tonuna bayılıyorum :kissmuch:
pixiwoo, lisa eldridge videoları güzel.

canımmm çok teşekkür ederim :D tesadüfen gördüm yazdığını ve çok memnun oldum çok çok sağol. tatlı buluyor ve beğeniyorsan ne mutlu bana, gece gece yüzüm güldü vallahi eksik olma :D
Kullanıcı avatarı
#957496 Yine Lisa Eldridge makyajları. Bayılıyorum sanırım ben bu kadının makyajlarına, web sitesine bakın mutlaka, çok güzel videolar var. Aşağıdakiler genelde dergi fln çekimleri için belki ama renk geçişleri fln çok hoş. :love10:

http://www.lisaeldridge.com/video/16519/biba-fever/

http://www.lisaeldridge.com/video/16665 ... ge-makeup/
Kullanıcı avatarı
#957573 İpekk paylaşım için teşekkürler :huggs:
Kullanıcı avatarı
#957693 Chace rica ederim, aslında kendi sitesinde vintage make up diye iki tane video var ve 1920'lerden itibaren kullanılan makyajlar ve malzemeler, ambalajları hakkında bilgi veriliyo. Bir yazarın muhteşem bi koleksiyonu var. Hatta ekliim onu da, bilgiler çok güzel. :huggs:

http://www.lisaeldridge.com/video/16479 ... -to-1930s/

http://www.lisaeldridge.com/video/16627 ... -to-1970s/
Kullanıcı avatarı
#957714 Onlarıda inceleyeceğim.Tekrar sağol :huggs:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: neslihanbykc - KoKoŞ
#957875 ben lisa eldridge e bayılıyorum tek kelimeyleee :drink:

kadının ne kadar başarılı olduğu portföyünden belli zaten.
vintage videolarını ben çok sevmiştim makyajın toplumsal olaylardan ne kadar çok etkilendiği ambalajların şıklığı falan muhteşemdi :yeah:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ekinoksenem - SüsLü
bioayshegul yazdı:kızlar türkçe bir video isterseniz youtube da londradabirtürkkızı adında bir kullanıcı var kızın yaptıklarını begendim bi bakın derim :bye:

heheh kız şirin ama çok bagırarak konusuyor

http://www.youtube.com/watch?v=yE-hGjhj ... re=related bu videosunuda çok begendim
Kullanıcı avatarı
#958224 Yine bu kız :laugh:

Ekinok'cum :huggs:
Kullanıcı avatarı
#958943 Ekinok'cum :kiss: Bir kaç sayfa önceyi okdun mu :blushing:
Kullanıcı avatarı
#959099 Ben kız hakkında birşeyler yazdım da :)

Sen beğenince bir garip oldu şimdi :blushing:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: cinecin - Güzelliğine Düşkün
#977915 ya kızlar çocuk bir youtube makyaj gurusu buldum ve resmen aklım durdu :popeyes: daha gögüsleri bile çıkmamış, 5 tane video yüklemiş ama görmeniz lazım artık kaç tane benzer video izlediyse onları taklit etmiş mimikler fln ama çok garip ya:popeyes: :popeyes:
Gönderen: mejdolin - Güzelliğine Düşkün
#979636 chace selam :bye: bir konuda fikir almak istiyorum.makyaj yaparken yüzümüzde bir noktayı saklamak istediğimizde ne yapmamız gerekiyor.burundan ağıza doğru aşağı inen çizgileri nasıl kapatabiliriz? daha koyu bir kapatıcımı kullanılır ya da üzerine ışığı yansıtsın görünmesin diye shimmer tarzı bişey mi sürülür? yöntemi nedir bunun? tüm yardımların için teşekkürler :huggs:
Kullanıcı avatarı
#979652 Mejdolin merhaba=)

Ciltteki çizgileri medium(orta)tonlarda kapatıcı ile kapatıp ardından içinde shimmer olmayan bir aydınlatıcı ile kapatıp sabitlemelisin=)
#979654 chace bunlar için önerebileceğin ürünler neler acaba ?ben bugün lancome effacernes 4 numara(aynı zamanda göz altıma sürdüm) ile çizgilerin üzerinden geçip double wear fondöteni resmen bastım üstüne :laugh:
Kullanıcı avatarı
#979658 Mejdolin cilt tipin nedir?Birde rengin :)
#979663 cilt tipim yağlı hassas(egzama nedeniyle), rengim buğday ,genelde fondötenlerde bej ya da naturel bejler oluyor.double wear 19 almıştım ama rengimden bir ya da iki ton koyu yazı düşünerek.
Kullanıcı avatarı
#979666 Ağız kenarlarındaki çizgiler için kapatıcılığı güçlü ürünleri tavsiye edemeyeceğim=)Onun yerine daha az kapatıcı ve gölge olacak şekilde bir ürün ve renk kullanmalısın...Lancome bu iş için ideal=)Üzerine ise Dior Skin Flash tavsiye ederim :huggs:
Kullanıcı avatarı
#979693 Rica ederim :huggs: Evet onsan bahsediyorum ama senin söyledğin rengi yok ki :confused:
Kullanıcı avatarı
#979695 Ben 3-4 rengi var diye biliyorum=)Bana göre 3 numara senin için ideal :yeah:
Kullanıcı avatarı
#979702 Fiyatı 70 diye aklımda kalmış :yeah: Rica ederim :huggs:

Geçmiş olsun :huggs:
Kullanıcı avatarı
#979709 Rica ederim :kissmuch:

:laugh: :laugh: :laugh:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: unicorn - BaKımLı
#980673 bende youtube taki "londradabirturkkizi" na bayılıyorum. hem çok şeker hem pratik bilgiler veriyor. muadil ürünleri falan anlatıyor çok seviyorum arada bir yeni videolarınıda izliyorum.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: persofone - KoKoŞ
#982996 yine bu kızındı sanırım birde angelina jolıe makyajı var :laugh: yalnız yuhh diyorum bu makyajsa benim yaptığım hiçbirşey :laugh: :laugh: :laugh: abartı bu tabiki böyle makyaj yapan var mıdır ki cidden :confused:
Kullanıcı avatarı
#983152 Bu kızın öyle videoları var ki :confused: :confused: :confused: Ürkütücü :laugh:
Kullanıcı avatarı
#983157 Pınar'cım bu kadar beğendiğine göre bende izleyeceğim :huggs:

Bu arada bloguna Chanel maskeyi tanıtta yorum yapayım :kiss: