Makyaj uygulamaları hakkındaki tavsiyeleriniz ve püf noktalar.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: cecem - Güzelliğine Düşkün
cns87 yazdı:cidden büyük başarı :laugh: asyalı kız kendini baya baya benzetti lima'ya

http://www.youtube.com/watch?v=x6TPIV9v ... ure=relmfu

görüntü gerçek gibi değil sanki animasyon :tongue: :confused:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: neslihanbykc - KoKoŞ
p11nar yazdı:youtube'da missglamorazzi :love10: :love10: çokk tatlı hayat dolu ve zevkli bir insan :love10: :huggs:

ay evet ya bıcır bıcır bişi ben de seviyorum onu ;)
bir de bu arkadaşların haul videolarını seyrettikçe kendimi alışverişe atasım geliyor :laugh: :banana: :banana:
Kullanıcı avatarı
#983394 pınar senle youtube daki favorilerimiz de benziyormuş:)
ben pixiwoo yu da seviyorum. pixi2woo da çok şeker gerçekten
lisaeldridge i bu klasmana koymuyorum bile o benim için apayrı :love10:
ben bir de gossmakeupartistin yorumlarını çok faydalı buluyorum :yeah:
Kullanıcı avatarı
#985339 özlem daha önce hiç duymamıştım ama ben youtubedaki makyaj gurularını takip etmeye bayılıyorum. makeupartistmiş zaten kız eve gidince mutlaka izlicem sağol :kissmuch:
Gönderen: gokce86 - Güzelliğine Düşkün
#987883 londradabirtürkkızını tek geçerim.makyajları ,içten gülümsemesi ,şirinliği..tek kelimeyle bayılıyorum.bazı makyajlarını daha koyu yapmasının sebebi de (zaten kendisi de hep vurguluyor) kamerada görünmesini sağlamak..kaldı ki 2 allık bi ruj şeklindeki makyajı zaten herkes yapabiliyor.bu kız bize bilmediklerimizi gayet güzel açıklıyor.ee daha ne olsun..amacım kimseyi kırmak değil kızlar lütfen yanlış anlamayın ama ortada bir emek var yani..ne demişler sezarın hakkı sezara... :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Takhisis - BaKımLı
#991730 benim youtube favorilerim de iamgrape1119 ve meggyalex8380. meggynin makyaj uyuglamalarına, iamgrapein de haul videolarına bayılıyorum.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: unicorn - BaKımLı
#992178 michelle phan'ıda lancome'uda ayrı ayrı severim ama niyeyse ikisinin bi araya geldiği videolar o kadar sinir bozucu ki reklamında bi adabı olur kardeşim :tongue:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: CHACE - KoKoŞ
#992384 Ben ne yalan söyleyim bu kız yüzünden Lancome'dan soğudum :confused:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: persofone - KoKoŞ
#993795 itsbea aynen bende izleyemiyorum sıkılıyorum atlıyorum bişi anlamıyorum kısa 1 dk lık video falan neyse ama 9 dk lık video ovv hayatta izleyemem :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Kullanıcı avatarı
#993805 U.T'de bir kaç video bence başarılı=)

Persofone 9 dk iyi yine=)19 dk lık videolara ne demeli :laugh: :laugh: :laugh:
Kullanıcı avatarı
#993828 19 mu :laugh: :laugh: :laugh: ya birde çok konuşanları sevmiyorum uygulama yap konuşma göster benim amacım görsel olarak izlemek zaten bıdı bıdı bıdı ne konuşuyorsun :laugh: :laugh: :laugh:
Kullanıcı avatarı
#993834 Chanel'in sitesinde daha önceden her ürünün uygulama videosu vardı :love10: Videolar da bir hayli uzundu.Fondötenin kapağını ahenkle açıp fırçaya sürüp cilt ile teması 2 dk yı buluyordu :laugh:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: karbeyaz33 - SüsLü
#995083 ya bence arka planda müzik..ürünleri ve nasıl sürüldüğünü gösterecek eğer tavsiyesi varsa video sonunda konuşarak belirtecek..yabancı videolar için bu isteğim tabiki :D türkçe olsun konuşsun sıkılmam uygulamalı öğreniyorum konuşurken güzel bilgiler verenlerde oluyo..londradabirturkizi mesela kadın okulda bu işin eğitimini almış bu konuyla ilgili kütüphane oluşturmuş makyaj gurusu resmen artı iş yeride reklam ajansı olunca bayağı bilgili bu konuda makyaj işini iyi biliyor ve beceriyor..ben beğeniyorum yani :D
Kullanıcı avatarı
Gönderen: cns87 - Güzelliğine Düşkün
#996541 ben bayılıyorum youtube da makyaj , alışveriş ya da moda videoları izlemeye . modaya ve makyaja dair biçok yeni trendi uygulamalı olarak izlemiş oluyorum. hem kafam dağılıyor yani saatlerce izleyebilirim ki izliyoeum da :laugh: :yeah:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: cns87 - Güzelliğine Düşkün
#997143 yabancı olan takip ettiğim bi sürü var ama türkçe olarak takip ettiğim iki kişi var makyaj videoları vb. video yayınlayan . biri justmakeup tan pumpkin diğeri de bilgen . bilgen gerçekten samimi geliyor bana onun videolarını izlemek hoşuma gidiyor sırf bu yüzden :kiss: umarım bi gün bende bu tarz videolar yapabilirim bakalım :innocent:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Takhisis - BaKımLı
cns87 yazdı:yabancı olan takip ettiğim bi sürü var ama türkçe olarak takip ettiğim iki kişi var makyaj videoları vb. video yayınlayan . biri justmakeup tan pumpkin diğeri de bilgen . bilgen gerçekten samimi geliyor bana onun videolarını izlemek hoşuma gidiyor sırf bu yüzden :kiss: umarım bi gün bende bu tarz videolar yapabilirim bakalım :innocent:

canım benim gerçekten çok mutlu etti beni sözlerin. samimi bulup severek izliyorsan ne mutlu bana. lütfen haberdar et beni video çekecek olursan, izlemeyi çok isterim :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: karbeyaz33 - SüsLü
#1012697 ya kızlar saatlerce boş boş konuşmayan sadece makyajı anlatan yabancı isimler var mı önerebileceğiniz :D uzun uzun konuşmalarını dinlemek istemiyorum sadece makyaj olsun :D
Kullanıcı avatarı
Gönderen: cyborg - BaKımLı
#1013192 Gossmakeupartist cidden faydalı videolar yapıyor :yeah:

Ben makyajla ilgili konuşuyorlarsa sıkılmıyorum ya bazen ilginç püf noktaları ve pratik yöntemlerden bahsediyorlar. Ama bazıları da aynı şeyi 10 defa söylüyor boşuna uzatıyor o zaman sıkıcı oluyor tabi :) Çoğunlukla dinlemeden geçtiklerim de haul videoları, eğer ürünler ilgimi çekmediyse 10 dk ürün hakkında yorumları dinlemek zaman kaybı...
Kullanıcı avatarı
Gönderen: cyborg - BaKımLı
amadeus yazdı:Bu kızın videolarına bayıldımm,çok pratik görünüyorlar.Hem gereksiz konuşma da yokk.

http://www.youtube.com/watch?v=u9kgWE3l ... er&list=UL

Ne hoş bir kız, tam Fransız :) Yaptığı smokey makyaj bile ne kadar doğal duruyor. Benim etrafımda gördüğüm sözde doğal makyajlar da 10 kat turuncu badana, sim, kiraç beyazı göz altları ve teninden 10 ton açık rujlardan oluşuyor :confused:
Kullanıcı avatarı
#1016563 :laugh: :laugh: :laugh: çok güzelmiş yalnız o incecik dudaklar nasıl öyle oldu şimdi bile öyle bir teknik yok :laugh: :laugh: :laugh: bu arada jessica denen kızın makyajlarını sevdim yüzü ve burnu uzun benim burnum küçük ve yüzümde oval ama saç rengi kaş göz şekli bana benziyor makyaj stili tam benlik sevdim o kızı :yeah: bak archi ne ekledin ama benim çok işime yarayacak bloger buldum :laugh: :laugh: :laugh:
Kullanıcı avatarı
#1016717 canım son eklediğin video nun açıldığı sayfada yan taraftan tıklayıp buldum belki onu eklemişsindir ama benim orda dikkatimi çekti :laugh: yine müthiş tanımladım evet farkındayım :laugh:
Kullanıcı avatarı
#1016949 :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: hotcouture - BaKımLı
#1019979 Bu aralar Youtube'da mikkagirl07'ye fena halde takmış durumdayım.. Kadın makyaj artisti falan değil ama Armani'den Chanel'e, La Prairie'den La Mer'e, oradan Louis Vouitton'a kadar ne kadar süper marka varsa hepsini kullanıyor :love10: Yüz hatları, saçının rengi ve makyajı da harika..

İşin komik tarafı kadının dediklerinden tek kelime anlamıyorum çünkün sanırım Rusça konuşuyor :laugh: Ama olsun, izlemesi bile keyifli:)) Manikür, makyaj, saç üzerine güzel videoları var..

Bir de kokolaroo vardı, o da çekik gözlü hoş bir hatun, onu da seviyorum.. Türklerin videoları da güzel(her ne kadar yetersiz olsalar da).. 'Makeup artist'lerden sıkıldığımda onları izliyorum genelde..
Kullanıcı avatarı
Gönderen: unicorn - BaKımLı
amadeus yazdı:Bu kızın videolarına bayıldımm,çok pratik görünüyorlar.Hem gereksiz konuşma da yokk.

http://www.youtube.com/watch?v=u9kgWE3l ... er&list=UL

kız çok güzelmiş makyajıda az ve güzel yapıyormuş kat kat boyanmıyor :laugh: