Hobileriniz
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Espada - Güzelliğine Düşkün
#862976 Türkiyede hiç bişe yok yaa. Okulda dunyanın bilgisini ogreniyoruz, yaptıgımız iş cihazları konfigure etmek :confused:

bak ben Rally plotu olmak istiyordum ama hiç fırsatım olmadı :DDD
Kullanıcı avatarı
Gönderen: timanitis - Güzelliğine Düşkün
#862978 Evet türkiyede eğitim sistemi biraz farklı, bende master yapmak için fransaya dönmek zorunda kaldım.
umarım sende bigün rally pilotu olursun :bye:
Kullanıcı avatarı
timanitis yazdı:Evet türkiyede eğitim sistemi biraz farklı, bende master yapmak için fransaya dönmek zorunda kaldım.
umarım sende bigün rally pilotu olursun :bye:

Teşekkürler ;) Fransada da sinema cok ileri diil, keşke Amerikaya gidebilsen. Ya da bollywood a gidebilirsin :toofunny:
Gönderen: Marmaris - KoKoŞ
#863070 aa timanitis cok güzel :)
resim görmek isterdim :banana: blogun falan varsa öm olarak yazabilirmisin ? :blushing:
Kullanıcı avatarı
#863092 marmaris canım maalesef eşten dolayı internete resim koyma iznim yok :laugh: çektiğim fotolar öyle kendi kendime ama bigün blog açmak isterim o zaman koyarım artık yaptığım makyajları, maskları falan :type:
Kullanıcı avatarı
#863093 espada pardon senin mesajını görmemişim, ben üniversiteyi burda okudum eşimle burada tanıştım yani fransa benim ve eşim açısından en rahat yaşayacağımız yerdi. Hollywood olayına gelince o kadar çok makyaj uzmanı varki o kadar profesyonellerki ben yanlarında küçük balığım.türkiyede kısa bi süre trt de çalıştım ileri yaştaki alaylılar bile hep biz okulluları ezdi dayanamadım bıraktım (zaten trt sanatçıları bi garip, sana bronz allık yakışmaz diyorsun illede sürdürüyor, kırmızı ruj kullanma diyorsun buruş buruş dudaklarını kırmızı rujla belirginleştiriyor. :potty:) ben trt gibi çocuk havuzunda boğuluyordum az kalsın, hollywood gibi okyanusta ne yapardım bilemiyorum. :toofunny:
#863185 timanitis anladim canim :laugh:
peki, ben merakla bekliyorum :) ben cok severim o tür makyajlari.
dur bak sana birsey göstereyim.

biri bu :)
http://www.youtube.com/user/EbruZa#p/u/5/2Uy1cpx4ksg

digeride bu
http://www.youtube.com/user/EbruZa#p/u/8/8USBh9Dg-0M

biri chucky biride jigsaw :laugh: ikiside basarli :yeah:
Kullanıcı avatarı
#863383 haaaa haa bu kadının bi kaç videosunu izlemiştim ama bu chuck videosunu ilk kez görüyorum güzel yapmış ama kaşlarını uhu ile sabitliyo yaaaa. ben balmumundan bi ürün kullanıyordum bi daha bende uhu deniycem :laugh: çünkü bu ürünlerin bir çoğu gerçekten büyük meblalar :angryfire

marmaris canım bu video çok hoşuma gitti eşimin hastanede nöbetçi kaldığı bi gece bende deniyeceğim. :banana: (bi de adam gece eve erken geliyormuş benim suratta bu makyaj adam kütt diye kalpten gider valla :laugh: :laugh: :laugh: )
#863443 timanitiscim ay cok güldüm :laugh: düsünsene sen chucky olmussun. o sekildede koltugun üzerinde uyuya kalmissin, esinde tam o anda geliyor ve koltukta chucky bebegi :laugh:
ay ben korkudan ölürdüm :confused: :laugh:

kesin youtube´da böyle baska videolarda vardir, bi bakmak lazim.
ebrunun yaptigini cok begenmistim.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: AdeLinA - SüsLü
#872333 En büyük hobim Fotoğraf çekmek çok seviyorum.Dünyadaki en güzel sanat dalı mükemmel birşey.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ilknur5 - KoKoŞ
#872422 ne güzel hep istemişimdir fotağrafçılık .... adelina eklesene çektiklerinden çok merak ettim
Kullanıcı avatarı
#872796 Evet canım iş alanı olsa mükemmel zevkli bir meslek ben genelde kişi resimleri ve ters ışık fotoğrafları çekiyorum.Bu haftada Zıtlık fotoğrafları ödevim var çektiğimde paylaşırım fotoğrafları.Hem hocaya teslim etmeden fikirlerinizi almış olurum :laugh:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: passsiflora - BaKımLı
#889512 ahşap boyuyorum goblen yapıorum ama sanırım pek başarılı değilim :P
Kullanıcı avatarı
Gönderen: lalaith - Güzelliğine Düşkün
#889563 evet canım yeni başladım derslere 1 ay oldu nerdeyse, insanın sevdiği şarkıları kendisinin çalması güzel oluyor tabi daha çok iyi değilim ama öğreniyorum. dinlemekle kalma sadece çalması daha zevkli :yeah:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: merve000 - Güzelliğine Düşkün
#894958 yabancı oyuncular mankenler yada türk farketmez bunların giyimlerini etek ebise pantlon ayajkabı çizme hatta kemerlerine kadar aklınıza gelen ne varsa bunları klasörlere başlıklar altında toplamak internetten tarzlaını kıyafetlerini inceleyip bilgisayarıma kopyalıyorum bölece alışveriş yaparken bunlardan bu giyim tarzlarından fikir alıyorum bana kolaylık sağlıyor ve kafam karışmıyor nasıl bir uyum yapmam gerektiği konusunda bana yardımcı oluyor boş vakitimde internetin başına geçip bunları incelemek güzelbir uğraş benim için :love10:
Kullanıcı avatarı
merve000 yazdı:yabancı oyuncular mankenler yada türk farketmez bunların giyimlerini etek ebise pantlon ayajkabı çizme hatta kemerlerine kadar aklınıza gelen ne varsa bunları klasörlere başlıklar altında toplamak internetten tarzlaını kıyafetlerini inceleyip bilgisayarıma kopyalıyorum bölece alışveriş yaparken bunlardan bu giyim tarzlarından fikir alıyorum bana kolaylık sağlıyor ve kafam karışmıyor nasıl bir uyum yapmam gerektiği konusunda bana yardımcı oluyor boş vakitimde internetin başına geçip bunları incelemek güzelbir uğraş benim için :love10:

vay be, zor iş doğrusu :laugh:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: archi - KoKoŞ
#895758 buz pateni yapıyorum:)
kızlar metrocity de kayan var mı?Ben orada kayıyorum da müge hocadan ders almak istiyorum daha önce ondan ders alan var mı aranızda?soyadına ihtiyacım vr ya da :)
Kullanıcı avatarı
#896466 süper buz patenini seven biri varmış :banana:

Ben bir kere metrocityde denedim, biraz zor ama eğlenceli ;)

Ben 8 senedir kayak yapıyorum, kayak kadar zevkli bir şey yok :yeah: 1 ay sonra kayak sezonu bitiyor buz patenine başlıyorum. Bu arada metrocitynin pisti harika :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ilerya - BaKımLı
#902351 amatör olarak fotoğrafçılıkla ilgileniyorum. eşim ve yakın arkadaşlarım bendeki fotoğraf aşkından bıkıp, kursa yazılmamı uygun gördüler, yihuuuuuuu fotoğrafçılık kursuna gideceğim :banana:

bunun dışında her fırsatta büyük balık tutuyoruz, yiyoruz. küçük balıkları tutmuyoruz, gelirse de incitmeden geri gönderiyoruz. bilinçliyiz bu konuda, aman yanlış anlaşılmasın. doğa yürüyüşlerine ve tarihi alan ziyaretlerine bayılıyoruz. çadır-karavan, kampçılık yapıyoruz. zaten eşimle de çocukken kampta tanışmıştık :love10:

yaz kış, aklımıza estikçe yüzüyoruz eşimle ve kendimiz gibi deli arkadaşlarımızla. üstelik havuzda değil, denizde, en son yüzme tarihimiz 8 şubat. :toofunny:

başkaaa, fırsat buldukça scuba diving yapıyoruz. en yüksek kayalıklardan denize atlamaya bayılıyoruz. rafting, kano en sevdiklerimizden.

köpeğim kocaman bir kangal kurt kırması, evlenince apartman dairesinde yaşadığımız için bizimle gelemedi. ama sokaktaki tüm hayvanlar bizim, onları seviyoruz, besliyoruz. hımmm, şimdilik aklıma gelenler bunlar. hı bir de üniversitede havacılığa ilgi duymuştum. uçurtma şenliklerine katılıyordum, 2000 metrede uçurtma uçurmak çok güzel. içimde kalan, gerçekleşemeyen paraşüt tutkum vardı. o öyle kaldı. ama arkadaşlarımızın planında uçaktan atlayış var, her an gerçekleştirebiliriz. yeni zelanda da dünyanın en yüksek bungee jumping parkuru var, saçların yemyeşil bir vadinin içinden süzülen nehire değiyor. bu da yapmayı çok istediklerimden, bir de kızıldeniz dalışı :pray:
Kullanıcı avatarı
#902434 evet Nihancığım, çocukluk aşkım o benim, maşallah :love10: tabi o zamanlar dile getirmeden seviyorduk birbirimizi. buluşup, yüzmeye, gezmeye falan gidiyorduk :laugh: o bana dondurma ısmarlıyordu, kızlar da bize niye dondurma almıyor hep sana alıyor diyordu :confused: gerçi eşim o zamanlarda da diyordu "büyüyünce seninle evlencem." diye :blushing: ben de "git beee, ben kimseyle evlenmiycem" diyordum. büyük konuşmamak lazımmış :toofunny:
sonra büyüdük ve anladık ki biz birbirimizden ayrı olamıyoruz, evlendik. arkadaşlarımız da hep çocukluktan beri arkadaşlarımız. çevremiz, zevklerimiz aynı. futbol haricinde :angryfire Allah herkese güzel bri aşk ve evlilik nasip etsin. iyi arkadaşların evliliği daha sağlam oluyor bence. evlilikte arkadaş olabilmek, mutluluğu da üzüntüyü de paylaşabilmek çok önemli. o yüzden biz çok konuşuruz, sohbet ederiz. aslında bu da bir çeşit hobi, sohbet edebilmek önemli bir problem çözme yöntemi bence.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: m3rw3 - KoKoŞ
#906530 bizde oda arkadaşımla beraber puzzle yapmaya karar verdik, yarın almayı planlıyoruz çok zevkli olacak :love10:
Kullanıcı avatarı
#907128 bence de puzzle zevkli bir hobi. sonra da çerçeveletip asmak ;) istediğin fotolardan da puzzle yapılıyor bildiğim kadarıyla.
Kullanıcı avatarı
#907133 evet canım yapılıyormuş, hep romantık filmlerde de olur ya sevgiliyle fotograflar puzzle yapılır :) aldık bile puzzlemızı bugun başlayacagız kısmetse.
Gönderen: sihirlielmaa - Güzelliğine Düşkün
m3rw3 yazdı:evet canım yapılıyormuş, hep romantık filmlerde de olur ya sevgiliyle fotograflar puzzle yapılır :) aldık bile puzzlemızı bugun başlayacagız kısmetse.

canım ben de bayılıyorum puzzle yapmaya :love10: ama biraz abartıyorum sanırım bitirmeden rahat edemiyorum :)
Kullanıcı avatarı
#907230 mesela İncir Reçeliii ;) ne güzeldi :) ben de incir reçeli puzzleı yapmak istedim bak şimdi :banana:
Kullanıcı avatarı
#907231 biz kız kulesi yapıyoruzz :laugh: ama film afişlerinin puzzlerida süper olurdu bence :yeah:
Kullanıcı avatarı
#917947 haftaya eşimle fotoğrafçılık kursuna başlıyoruz, çok mutluyuuuum ve de heyecanlııııı.
Gönderen: ucanbalik - Güzelliğine Düşkün
#933799 eşimle bırlıkte puzzle yapmayı sevıyoruz.
ona dogumgununde 2bin parcalık ozel bır resmımızı yaptırıp hedıye ettım ama renklerı dolayısıyla 2 aya yakın surdu bıtırmemız sımdı cerceveletıp yatakodasında basucumuza asılmayı beklıyo. tavsıye ederım kızlar hem ortak bıseyler yapıp hemde bırlıkte eglencelı vakıt gecırmek ıcın bırebır dıyebılırım
gelsın yenı puzzle'ler :yeah:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: pithopitho - SüsLü
#940941 Resim
Resim
bu pamuk kutusunu ben yaptım :blushing:
hem de sadece saatimin kullanmadığım kutusunu eski tacımın tepesindeki süsü çıkartıp kutuya yapıştırarak. nasıl beğendiniz mi?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: mavisu - SüsLü
#940942 ellerine sağlık pitho cum güle güle kullan :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: sumuzdas - KoKoŞ
#941135 süpermiş. bende de armani ve piere cardin saatlerimin kutuları var onları yapabilirm. ama o marka yazısını görmek te hoşuma gidiyor nedense(garip değilmi :laugh: )
Kullanıcı avatarı
#941147 ahahah ben de özellikle marka yazısının üstüne yapıştırdım ki gerçekten pamuk kutusu gibi dursun diye :laugh:
Kullanıcı avatarı
#941168 teşekkür ederim canım :kiss:
Kullanıcı avatarı
#943132 m3rv3cim teşekkür ederim canım, oldukça keyifli bir uğraş fotoğraf çekmek. bir de istediğimiz makine Türkiye'de satışa çıksa süper olacak ama hala hayalimdeki makineme kavuşamadım :dontknow:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: aysnr - BaKımLı
#943159 makyaj yapıp fotoğraf çekilmeyi çok severim :) fotoğraf çekmeyi hiç sevmem yalnız :) sadece çekilmeyi çok severim :) :laugh: :laugh: bide alışveriş yapmayı çok severim bana yüklü bi miktar para versinler sabahtan akşama kdr alışveriş yapsam şu hayattaki en büyük mutluluklarımdan biridir ayrıca en sevdiğim hobimdir :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: CHACE - KoKoŞ
#982616 Keman ve Piyano çalmayı çok seviyorum :love10:
Kullanıcı avatarı
aysnr yazdı:makyaj yapıp fotoğraf çekilmeyi çok severim :) fotoğraf çekmeyi hiç sevmem yalnız :) sadece çekilmeyi çok severim :) :laugh: :laugh: bide alışveriş yapmayı çok severim bana yüklü bi miktar para versinler sabahtan akşama kdr alışveriş yapsam şu hayattaki en büyük mutluluklarımdan biridir ayrıca en sevdiğim hobimdir :)

ayşegül biz kardeşmiyiz :laugh:
Bende bayılırım fotoğraf çekilmeye sırf 1 fotoğraf çekilebilmek için kalkar saçımı fönler makyajımı yaparım ama başkasının değil kendi fotoğraflarımı kendim çekmeyi seviyorum :laugh:
ayrıca alışveriş yapmayı bende çok severimm

Sonracımaaa gezmeyi,film izlemeyi çok severim :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: francesca - KoKoŞ
#982747 ben de hiç sevmem fotoğraf çekilmeyi ya,direk strese girerim :laugh:
chace sen piyano mu çalışyorsun,bayılırım ben :love10:
girmişken hobilerimi de yazayım,çok afilli şeyler yok gerçi genel şeyler:)
kitap,internet,sinema,müzik,alışveriş,italyanca :love10:
bir de yiyip içip gezmek (en sevdiğim) :laugh:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: CHACE - KoKoŞ
#983224 Francesca evet :love10:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: unicorn - BaKımLı
#983232 profesyonel olarak makine parçaları çizsemde amatör olarak resim yapıyorum ;)
resimlerimden bi iki tanesini koyayım :blushing:
...
...
...
En son unicorn tarafından Prş Mar 01, 2012 7:09 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.