Kullanıcı avatarı
Gönderen: missceren - KoKoŞ
#926048 nivea good bye cellulite aldım, duşta yosunlu sabun ve deniz tuzu kullanıyorum, kabak lifiyle ovuyorum. her gün masaj yapıyorum az da olsa spor da yapıyorum.umarım yaza kadar geçer bu selülitler
Kullanıcı avatarı
Gönderen: hazaal - SüsLü
#926716 kızlar selülit deilde derdim bacaklarım sıkı olmasını istiyorum balık etliyim kilolu deilim ama basenlerim biraz daha sıkı olsun istiyorum ne yapmam gerekiyor
Gönderen: ucanbalik - Güzelliğine Düşkün
#933803 gıcık oluyorum yaaaa :S zayıflıktan geberıcem nerdeyse 25 yasında 1,62 boy ve 39 kg yım dunya kadar yuruyus yaparım ama selulıt denen ıllet yakamı bırakmıyo bende sımdı herkes gıbı derın derın arastırmalara basladım ama ne yapsam yaramıyo sankı :S
Kullanıcı avatarı
Gönderen: anybodyy - BaKımLı
#938312 loccitane badem serisi diyorum başka da bişi demiyorum 2 haftada sıkılık konusunda özellikle inanılmaz bi etki gördüm :yeah:
Badem “Nefis Şekillendirici”
Badem Organik Tonik Yağı
Kullanıcı avatarı
anybodyy yazdı:loccitane badem serisi diyorum başka da bişi demiyorum 2 haftada sıkılık konusunda özellikle inanılmaz bi etki gördüm :yeah:
Badem “Nefis Şekillendirici”
Badem Organik Tonik Yağı

canım bu ürünü hic duymamıstım nerede satılıyor
Kullanıcı avatarı
Gönderen: melc - KoKoŞ
#940154 canım alışveriş merkezlerinde bulabilirsin istiyeparkta var benim bildiğim sitesinde yazıyordur sanırım
http://www.loccitane.com.tr/default,45,2,4939,0.htm
elimde clarins btince düşüneceğim ürünler arasında bu bademli
ama herşeyden öte kesinlikle spor diyorum helede pilates biara uzun vadede yaptıgımda farketmiştim ama bırakınca tekrar :pisik: bakalım spora basladım yanında kremlerde yardımcı
Kullanıcı avatarı
Gönderen: seLda39 - KoKoŞ
#947524 off yaa kabus gibi kilo aldım selülitlerim olmuş nur topu gibi iyimi :crybaby: dün farkettim bikini giyme hayalleri kurarken kabus gibi çöktü üstüme bu şeyler nasıl geçerki bunları yok etmenin yolu varmı kızlarrrrrrrrr :tongue:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: tiramisu35 - BaKımLı
#949933 ben 1 aydır yapabildiğim şeyleri söyliyim umutluyum geçicek=)
spor+kremle masaj+kahve telvesiyle masaj+su içmek+duşta soğuk su tutmak+kolayı şekeri tuzu azaltmak
tamamen geçmese de oldukça azaldı..
Gönderen: naturegirl - Güzelliğine Düşkün
#951927 üst komşum kullanmış tavsiye ediyor bende aldım şimdi deniycem bakalım nasılmış cosmed diye bir marka anti selülüt serumu ve anti selülüt losyonu var. Sizlere yorumumu daha sonra bildiririm bu aralar televizyonda felanda hep görüyorum umarım geçirir selülütlerimi ya yeter yaz geldi!

buarada bacakları folyo ile sarma hakkında bir bilgisi olan varmı? gerçekten zayıflatıyomu =))
Kullanıcı avatarı
#952616 ben biyöntem duymustum duşta sıcak suyla yıkandıktan sonra en son cıkarken soguk suyu tutulması iyi geliyormus selülit icin .. bende uyguluyorum ama selülit icin deil daha sıkı olsun diye bu kan dolasımını hızlandırıyormus saglıklıymıs yani biras üsüsem de yapmadan cıkmıyorum :laugh:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: sinobella - BaKımLı
aysnr yazdı:gerçekten etkili yani mükemmel bi krem bulayım parası neyse alcam yaa

bende öyle diyordum yeni kefettim sisley'nin selülit kremini tavsiye etti sevildeki bayan kendiside kullanıyormuş çok işe yarıyormuş dedi baya pahallı birşey ilk başta alamam dedim çıktım ordan sonra netten araştırdım daha ucuza sipariş ettim yine çok pahallı da bakalım gelsin görücez işe yarayıp yaramadığını söylerim o zaman denersiniz :yeah: o kadar paraya da yaramazsa zaten atıcam kendimi biyerden :) :) :)
Gönderen: roseandrose - Güzelliğine Düşkün
#954567 Ben geçen gün shisiodo'nun antiselüit kremini aldım, iki kez kullandım işe yarar mı bilmiyorum pek umudum yok açıkcası ama belki azaltır diye kullanıyorum.
Kullanıcı avatarı
#971528 tüm selülit kremlerini araştırdım neredeyse ve en memnun kalınanın elalcy olduğunu gördüm. şimdi ikilisinden aldım kullanıyorum. umarım bir işe yarar :(
Kullanıcı avatarı
#983265 kızlar elancly 2. şişedeyim. 1 şişe yaklaşık 15 gün gidiyor. hem ben hem kullanan diğer arkadaşım büyük fark ettiğini düşünüyoruz. selülitlerim geçmiş değil ama azaldı. önceden sıkınca kocaman çukurlar olurdu şimdi sıktığımda sadece pürüzlü görünüm oluyor. sıkmadan görünen yer de azaldı. kısacası çok memnunum :love10:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: sinobella - BaKımLı
#983266 saol Ceren bende deneyim bakıyım ne alıcağıma karar veremedim sisley sipariş etmiştim gelmedi bende kaldım ortada... :) bu iyiyse alıyım bari umarım işe yarar yaa bıktım bu selülitlerden :)
Gönderen: mihrihatun - SüsLü
#983520 Daha önce başlık da açmıştım sanırım. "Gotu Kola" bitkisinin tabletleri var, GNC ve Solgar'da. Selülite iyi geliyormuş.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: xesrax - KoKoŞ
#984077 öf kızlar yaa 2 sene önce sadece popo kısmımda ufak tefektiler,şimdi iyice yayılmaya başladılar :crybaby: bu gidişle etekli bikinilere talim olucam :pisik:
Kullanıcı avatarı
#984461 ceren ne diooosuuun :love10: süpermiş hemen araştırmaya başlıorm. :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
#988424 valla artık gitgide dahada duyarsızlaşmaya başlıyorum. her imkan elinde olan hadise de bile basen ve bacak bölgesinde yoğun selülit bulunuyor. kliplerde fln nasıl taş gibi çıktığı tartışılır tbi :) http://kelebekgaleri.hurriyet.com.tr/GaleriDetay.aspx?cid=48958&p=1&rid=2368
Kullanıcı avatarı
Gönderen: merlinda - BaKımLı
missceren yazdı:tüm selülit kremlerini araştırdım neredeyse ve en memnun kalınanın elalcy olduğunu gördüm. şimdi ikilisinden aldım kullanıyorum. umarım bir işe yarar :(

benim kuzen kullandı ama emnun kalmadı hiç :( bünyeden bünyeye değişiyor mu ne anlamadım :dontknow:
bende de küçük yaştan beri selülit sorunu var geçirdiğim kazalardan dolayı uzun süren alçı durumları falan dolaşımı mı bozdu ve 18 de selülit oluştu. şuan 25 yaşındaym ve hala var ne ileri ne geri ama bir şeyi farkettim kızlar kremlere para verek placebo etkisi yaratmaktan başka bir şey değil( ilacın iyi geldiğini psikolojik olarak düşünme ve görmek istediğini görmek) çünkü epidermisin altına inme miktarları çok az. şu ana kadar selülite fayda eden en etkili şey ama 3 aydır düzenli ve hiç bırakmadan yaptım yarı yarıya gitti yoğun masaj; avonun selül,t masaj aleti ile setçe yapıyorum birde kendi bulduğum bir teknik var :D tabi bacak her hangi bir yağ ile yağlanıyor bebe yağı yada bitkisel bir yağ( ben biberiye kekik ve okaliptüs yağını karıştırıp uyguluyorum) bildiğiniz örgü şişler varya onu alın ama kalınca olsun bir yere yaslanın ve kaldırın bacağınızı yağladığınız bölgeye şişi yatay tutarak aşağda yukarı hamur açar gibi şişi gezdirin inanın nasıl pıtır pıtır yağ kümeleri şişe geliyo anlatamam sertce yapıyoum ben hergün 5 10 dakika kadar sonrada avonun aleti ile üstünden geçiyorum en sonrada elimde 1 2 dakika hafif masaj ve soğuk su ile yıkıyorum.
bu zamana kadar verdiğim selülit krelerine verdiğim paraya acıdım valla :crybaby: zaten bir çoğunun etkisinin %50 sinide sürerken yaptığınız masaj oluşturuyor. gittiğim plastik cerrah var dolug vs için ve izmirin en iyilerindne biri inanın kesin sonucu olsa adam yapardı. imkansı diyo 0 olması ancak azaltılır ki bizim yöntemlerimizin başında da masaj geliyor dedi. mezoterapi,karboksiterapi ne varsa uygulattım sonuç 0. birde düzenli ezngersiz yürüyüş mutlaka yapın çünkü gevşek ciltte selülit daha belirgin oluyor
Gönderen: liffe - KoKoŞ
#990173 arkadaşlar show maxte yanılmıyosam bı reklam yapıyodu adamın bırı ..urunun adı bıojel antıselulııt kremı.. dokuz gunde butun sorunlar halloluyomuş selulutle ılgılı..aranızda bu ürünü duyup uygulayananız var mı?çok ıddıalı konuşuyodu ve dedıgıne göre şmdye kadar hıç şkayet almamışlar ürünle ılgılı..
Gönderen: sawdust1 - BaKımLı
hazaal yazdı:kızlar selülit deilde derdim bacaklarım sıkı olmasını istiyorum balık etliyim kilolu deilim ama basenlerim biraz daha sıkı olsun istiyorum ne yapmam gerekiyor

ben de kilo verince resmen iç bacaklarım sarktı :pisik:
sanırım yapmamız gereken en önemli şey spor, özel kremlerin çok işe yaradığını düşünmüyorum
Kullanıcı avatarı
Gönderen: domino1 - BaKımLı
#990231 kızlar kremlerin tek başına işe yaraması gibi bir ihtimal zaten yok. özellikle sıkılaştrıcı sporları yapmanız lazım. ben özellikle callanetics öneriyorum.
Kullanıcı avatarı
sawdust1 yazdı:callanetics ne canım hiç duymadım daha önce :dontknow:

canım google'a yazarsan bulursun hemen callanetics 10 years younger in 10 hours diye 1 saatlik bir programı var pilatesin atası gibi bir şey :D yaparken sıkılıyorsun ama sıkılaşıyorsun da :nanik:
#990370 baktım googledan torrent işini halledersem yükliyim videoları sıkılaşmam gerek acil :) :) :)
Kullanıcı avatarı
#990581 canım onun 21 saatlik bir mantığı var haftada 6 gün yapıp 1 gün mola vermen lazım toplamda 21 saati doldurunca baya bir değişim oluyor. ben 21 gün yapamadım hiç bir zaman tatile gittik falan diye ama hissediyosun yani. özellikle ilk günlerde yaparken hareketleri bütün vücudun zangır zangır titriyo ama sakın bırakma yap sonuna kadar =)
#990588 ben hiç spor yapmadım şimdiye kadar belim omzum falan da çabk tutulur bi deniyim bunu yavaş yavaş sıkılaşmanın yanında birazcık kas kuvvetimi de artırmam gerek :(
#1001337 bıojel dıye bı ürün var kanalın bırınde tanıtılırken rastladım..çok ıddıalılar artık ne kadar dogrudur bılemıyorum ama alcam heralde..eger 3 gün sonra memnun kalmazsan ıade alıyolar..
Gönderen: salley - Güzelliğine Düşkün
#1006163 merhaba arkadaşlar,

ben biraz önce kayıt oldum bu forma..

benimde selülitlerimle başım belada...hem uygun hemde etkili krem tavsiye edebilecek var mı acaba?

bu arada bir krem önermişsiniz uygun diye ama bence pahalı bu krem:(

Matrigen Krem 200 ml

Stok Durumu
Stokta Mevcut
Marka
MATRİGEN
Stok Kodu
ec989
Satış Fiyatı
139 TL
Havale İle %5 İndirimli
132,05 TL
Gönderen: salley - Güzelliğine Düşkün
#1006329 arkadaşlar ben dün migrostan nivea nın masaj gerektirmeden sonuç veren kremini aldım..birde arkonun seti vardı,masaj sabunu kremi ve lifi var ...arkoya başladım ,günde 2 defa uygulanmalıymış...sonucu yazarım:)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: PaganPoetry - Güzelliğine Düşkün
#1007431 Kızlar ben kendimi bildim bileli selülitliyimdir. Düzenli kardiyo yapıp, yediklerime dikkat edince resmen kayboldular. Selülite yaşam tarzıda çok etkili. Fast foodu hayatımdan çıkardım, kolayı kestim çay kahveyi günde iki bardakla sınırladım, her akşam yatmadan yeşil çay içtim su atmak için. Zaten çok su içerim aynen devam ettim. Bu sürede de sıkılaştırıcı kremlerle destekleyince baya fark etti. Ha şimdi sorarsanız bu dediklerimin hiç birini yapmıyorum. Diet yapmadan verdiğim kilolar geri geldi. Selülit yine görünür hale geldi. Yaşam tarzını değiştirince aslında selülit sorunuda baya azalıyor önemli olan devam ettirmek. Yine endime çeki düzen vericem ama bakalım ne zaman..

Bu arada vücut postürünü düzeltmek ve sıkılaşmak için pilates allegroyu şiddetle öneriyorum. Resmen kasları uzatarak sıkılaşmayı sağlıyor.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: PaganPoetry - Güzelliğine Düşkün
#1007432 Eklemeyi unutmuşum bu dediklerimi geçen sene yapıyordum. Ocaktan beri dikkat etmiyorum heeepsi geri döndü.
#1007752 herşeyde oldugu gıbı bu da ıstıkrar ıstıyo...bıojel dıye bı ürün var adamlar çok ıddıalı..ben onu denemeyı düşünüyorum..pılates emınım çok faydalıdır ama çok sabır ıstıyo ya çok zor.. :(
Kullanıcı avatarı
Gönderen: itsbea - KoKoŞ
#1007792 peki ben bisey sorsam :blushing: geçmis olsun kızlar hepinize öncelikle.can sıkıcı bi durum gerçekten :( bende su an yok bisey sükür ama olmasından korkarım hep.olusmasını önlemek için yasam tarzı dısında önerebileceğiniz bi krem var mı?sıkılastırıcı etkili yada nemlendirici kremler yeter mi yoka? :dontknow:
#1007805 benım yukarda bahsettıgım ürünün tanıtımını tvde seyrettım ..ınternet sıtelerı de varmış sanırım..orda yorumları bulabılırız heralde..çagan çokcan adamın adı..bı araştır ıstersen..
Kullanıcı avatarı
Gönderen: daydream - BaKımLı
#1013340 Kizlar bende donem donem oluyor selulit ve kesinlikle yedigim seylere bagliyorum. Dikkat ettigim zamanlarda neredeyse tamamen geciyor ama ben su saglikli beslenme olayini yasam tarzi haline getiremiyorum bir turlu :( ailemden uzak yasadigim icin bi duzen olmuyor hic :(
Ama yesil cay kesinlikle ise yariyor yag yakici ozelliginde dolayi galiba ama bi fincan degilde 3-4 fincan icmek lazim
Ben bi ara liptonun detox cayini iciyordum arti yesilcay 1-2 ay gunde 4-5 fincan ikisini iciyordum hic kalmamisti ama annemle 7 km yuruyus yapiyoduk ve cok su iciyordum
Hic krem kullanmadim gercekten ise yarayan krem var mi :dontknow:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: maestro - BaKımLı
#1013467 benim de öyle görünen bi selülüt olayım yok çok şükür hani iyice üzerine oturup bastırınca çıkıyor tabi ki bir şeylre ,selülitsiz( potansiyel olarak yani hani spor filan yapılmasa ) kadın zaten yok deniyor östrojenden dolayı bilmiyoum tabi ne kadar doğru ama yaş olarak da dikkat edilecek durumdayım 25 i geçtik artık herşeye dikkat etmek laaaazım ..

:fear:
#1013473 kadınların hepsınde selülıt olurmuş..olmayanlarda bı garıplık var imiş..geçen bi doktor anlatıyodu tvde ben de kulakmisafiri oldum..sunucu ben de yok dıyınce doktor siz de erkek hormonları çok çalışıyo o zaman dedi..
En son liffe tarafından Çrş Eki 19, 2011 3:58 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: crysanthemen - SüsLü
#1013650 Hiçbir krem tek başına işe yarayamaz selülitten kurtulmak birçok evreyi kapsayan bir süreç.:Spor,bol su,sağlıklı bir diyet,masaj.Geçen sene 2 hafta boyunca günde az 2 saat yüzüp oriflame'in selülit ampülleri var 14 kullanımlık onunla masaj yapıyordum,baya bir etkisini gördüm.Şunu gördüm ki selüliti en güzel yok eden spor YÜZME.Vaktiniz varsa kesinlikle haftada birkaç gün en az 1 saat yüzün derim.
#1013652 bende de yoktu hiç daha önce..şimdi başladı ya...kıymetini bilemedim zamanında..ben de günde yarım saatlik yürüyüşlere ve ip atlamaya başlasam çok ii olcak.. :banana:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: melonmelon - BaKımLı
#1013655 şu sıralar ben de selülitlerime takmış durumdayım geçen yıl 13 kg vermeme rağmen selülitlerim tamamen gitmedi...ben de şehirfırsatlarından kavitasyon aldım 3 seans gittim 2 seansım daha kaldı yine tık yok gibi :laugh: dün selülitte masajın etkisini araştırırken nette.uzman tvdeki videoları izledim biraz, özellikle bacak ve popo bölgesindeki selülitlerin nasıl yok edildiğine dair uygulamalı masaj videoları vardı . önde kaytan bıyıklı bi çocuk sözel olarak anlatıyor, arkada da iri kıyım bi amca hatuna masaj yapıyor :laugh: araştırdım, istanbulda hammame die bi mekan varmış hamam+masaj+spa vs acaba ankarada da bu tarz modern bi mekan var mı ?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: crysanthemen - SüsLü
#1013910 Canım hamam kısmını saymazsan güzellik merkezi olarak birçok güzellik merkezi selülit masajı yapıyor.Hatta şehir fırsatlarında bile çok dönüyor.Ama hamam da olsun dersen otellere gitmeni tavsiye ederim.Ankarada benim bildigim hem hamam hem spa olarak Swiss Otel baya kaliteli ve temiz ben kendim de gördüm çok güzel bir spası var.
Ben Selülit için acı biber yağı masajını tavsiye ederim bacaklardan oluk oluk ter akıyor resmen.Selülitten kurtulmak dediğim gibi birçok evreyi kapsıyor hepsine dikkat etmek gerek ama en önemlisi bence düzenli beslenme,düzenli masaj ve spor.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: selenc - Güzelliğine Düşkün
#1018028 Selülitte bence kritik nokta, yediklerimiz ve spor. Genetik özelliklerde önemli ama millet olarak genelimizde yağlarımız kalçada biriktiği için hepimiz selülite meyilliyiz. Geçen yaz öncesi hırs yaptım, cola ve kahveyi tamamen kestim hergün bir saat yürüdüm. Krem olarak da Pharmagel'in Slender Shaper Jelini kullandım. 1,5 ay sonunda tamamen gitmişlerdi. Son 1 aydır yine saldığım için kendilerini belli etmeye başladılar.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: eczsn - BaKımLı
#1029531 bende de vardı selülit..15 gündür bu lahana kürünü yapıyorum ve %90 gitti.. lahana suyu iğrenç ama sonuçları çok iyi.. içebiliyorsanız kurtulursunuz