Parfüm önerileriniz, yorumlarınız
Kullanıcı avatarı
Gönderen: giulietta - Güzelliğine Düşkün
FISFISFIS yazdı:
giulietta yazdı:bende ykm den yüzde elli indirimden 110 liraya issey miyake'nin a scent by issey miyake'sini satın aldım... üstelik 100 ml... j'adore takıntılı biri olarak hoşuma giden nadir parfümlerden oldu... tam bir yaz kokusu fresh,çiçeksi:sümbül, yasemin, galbanum, verbana gibi çiçekler kullanılmış ve notaların bir çoğu beyaz çiçeklerden elde edilmiş... ama yine de j'adore'u tek geçerim ;)

Giulietta cim cok guzel bir parfum almissin Gule Gule kullan,hemfikiriz :huggs: Bencede yazlik bir koku.:)) :bye:

Teşekkür ederim fısfısfıscım :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: francesca - KoKoŞ
#983642 hepiniz güle güle kullanın parfümlerinizi.
ben katı parfüm arayışındayım,bir tek body shopta görmüştüm bir aralar ama başka hangi markalarda hangi kokularda var merak ediyorum.
ben yanımda parfüm taşımıyorum,evde sıkıp çıkıyorum ama akşama kadar idare etmiyor,yanımda aynı kokudan küçük katı parfümüm olsa çok güzel olurdu.
var mı bilen,duyan???
Kullanıcı avatarı
Gönderen: francesca - KoKoŞ
#983654 dofa ben aslında böyle normal fısfıs parfümüm olsun,bir de aynısının katı versiyonu olsun minik,yanımda taşıyım istiyorum.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: CHACE - KoKoŞ
#983698 Yeliz rica ederim :kissmuch:

Francesca'cım euphoria'nın katı parfümü var :love10: Aynı zamanda Lushta da var :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
#983702 Evet öyle Euphorianın kesin var :yeah:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Princesss06 - KoKoŞ
#984266 Lowe Quizas çok güzel bir koku alınacaklar listemde eğer orjınal degılde açık almak isterseniz birebir aynısı olmasa bile ankara' da Batı Sezer açık parfümde bulabılırsınız...(ank. 7.cd.+ kızılay şube) ama orjınalini almanızda yarar var daha büyülü bir koku ;)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: buhayra - BaKımLı
#987322 mrb. herkes güzel günlerde fısfıslasın pafümlerini ;) bana da evidence hediye edildi hediye edildi. yaz için mükemmel bayıldım bende çok kalıcı oldu. :banana: sawdust bazı freeshopların siteleri oluyo onlara bakabilirsin ;)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Princesss06 - KoKoŞ
#988030 cnm kalıcılığı fena değil her parfümün kaderi gibi bunuda gün içinde tazelemek gerekiyor...birde çok sevdiğimden midir nedir sık sık kullanıyorum gün içinde...Yakında biter çok dayanmaz :laugh: :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: FISFISFIS - BaKımLı
#988165 ALDIĞIM DEĞİLDE HEDİYE GELEN PARFÜMLERİMİ YAZAYIM DEDİM,ANNEMLER GELDİLER DE:)))BANA JIMMY CHOO :love10: ,YSL PARİS :love10: BİR DE PUPA İSİMLİ MELEK ŞEKLİNDE ŞİŞESİ OLAN BİR KOKU EŞİME DE CHANEL BLEUNUN PARFUM VE LOSYONUNU ALMIŞLAR.HEPSİDE ÇOOK KALICI VE FARKEDİLEN KOKULAR...ÇOK SEVİNDİM. :banana: :type:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: amadeus - BaKımLı
sawdust1 yazdı:beautykozmetik.comdan alışveriş yapabiliyor muyuz? deneyen oldu mu?
bir de freeshoplarda her parfümü bulabilir miyiz fiyatları ne kadar oynar acaba?

Sawdust1 mesajı yazalı birkaç gün olmuş ama ben cevap vermek istedim.
Malesef bu site ürünleri İngiltere'de bulunan depodan gönderildiği için,alışveriş yasağı burası için de geçerli.
Kullanıcı avatarı
#988350 ÇOK TEŞEKKÜRLER PRINCESSCİĞİM,BEN DE ÇOK SEVİNDİM.BU SENE PARFÜM AÇISINDAN GAYET BEREKETLİ VE GÜZEL GEÇTİ..ALLAH HERKESEDE BENİM Kİ GİBİ BİR AİLE VERSİN...HER ZAMAN BENİ MUTLU ETMEK İÇİN ELLERİNDEN GELENİ YAPARLAR...BU ARADA ABLAMDA SENİN GİBİ CHLOE YI ÇOK SEVİYOR:)) :huggs: :banana: :love10: :love10:
Kullanıcı avatarı
#988482 fısfısfıs aminnn diyorum :pray: allahım babama yalvar yakar parfüm aldırıyorum da. ;) jimmy choo muhteşem ayakkabıları kadar parfüm mükemmel bayılıyorum :love10: kalıcılıkta ii geceler için süperrr :yeah:
Kullanıcı avatarı
buhayra yazdı:fısfısfıs aminnn diyorum :pray: allahım babama yalvar yakar parfüm aldırıyorum da. ;) jimmy choo muhteşem ayakkabıları kadar parfüm mükemmel bayılıyorum :love10: kalıcılıkta ii geceler için süperrr :yeah:

:huggs: BUHAYRACIĞIM,SANA MESAJ YAZMIŞTIM DÜN GECE AMA BUGÜN BULAMADIM,SICAKTAN BUHARLAŞTI MI NE OLDU?ANLAMADIM...AMA DARISI BAŞINA DİYORUM .İNŞALLAH BABAN BUNDAN SONRA SANA PARFÜM ALMAK İÇİN İÇİNDE INANILMAZ BIR İSTEK HİSSEDER ,ELİ KOLU DOLU GELİR.. :pray: :huggs: :love10:EN AŞAĞI 3 PARFÜM OLSUN :pray: :banana: :bye:
Kullanıcı avatarı
FISFISFIS yazdı:
buhayra yazdı:fısfısfıs aminnn diyorum :pray: allahım babama yalvar yakar parfüm aldırıyorum da. ;) jimmy choo muhteşem ayakkabıları kadar parfüm mükemmel bayılıyorum :love10: kalıcılıkta ii geceler için süperrr :yeah:

:huggs: BUHAYRACIĞIM,SANA MESAJ YAZMIŞTIM DÜN GECE AMA BUGÜN BULAMADIM,SICAKTAN BUHARLAŞTI MI NE OLDU?ANLAMADIM...AMA DARISI BAŞINA DİYORUM .İNŞALLAH BABAN BUNDAN SONRA SANA PARFÜM ALMAK İÇİN İÇİNDE INANILMAZ BIR İSTEK HİSSEDER ,ELİ KOLU DOLU GELİR.. :pray: :huggs: :love10:EN AŞAĞI 3 PARFÜM OLSUN :pray: :banana: :bye:

buharlaşmıştır canım olsun ne yapalım :toofunny: çooook teşekkürler dileklerin için :kiss: . amin amin amiiin :pray: :pray: canım 3 tane almasında 2 fiyatına NYC Bond:9 alsa :banana: :banana: allahım nolur nolur :pray: :pray:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: svly25 - BaKımLı
yelizzz yazdı:Herkes güzel günlerde kullansın aldıklarını arkadaşlar... :banana:

Bende Tekin Acar ın fırsat ürünlerinden Jlo Glow aldım haftasonu, birkaç parfümde daha epey indirim vardı...

jl glow yaz için en ideal parfümlerden biri ve günlük kullanımda gayet başarılı bir kalıcılığı var.gerçi ben bu sıcaklarda tenime hiçbir parfümü sıkamıyorum çünkü alkol canımı açıtıyor. :blushing:
Kullanıcı avatarı
#988926 YELİZCİM :love10: ,GÜLE GÜLE KULLAN..GLOW İÇİN ÇOK ÖVGÜ DUYDUM,GÜZEL GÜNLERDE MUTLULUKLA FISFISLA :love10: :huggs: SENİN Kİ HANGİ RENK FREE SHOP TADA GÖRMÜŞTÜM BİRKAÇ TANESİNE BAKMIŞTIM AMA KOKULARI KARIŞTIRDIĞIM İÇİN KARAR VEREMEMİŞTİM.:( PAYLAŞIMLARINI BEKLİYORUM.. :bye: :huggs: :banana:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: yelizzz - BaKımLı
#989053 fısfısfıs, teşekkürler canım. Benim aldığım kalsik glow.Glow by Jlo diye yazıyor kapağının hemen altında. Şişesi renkli olanlardan değil, şeffaf buzlucam gibi. Gerçi bu şişedende birkaç çeşit var sanırım, hepsinin şişe boynuna farklı birşey bağlı. Klasik glow da parlak JLO harfleri bağlı, resim eklemeyi beceremiyorum hala, tarifimle idare et artık.... :blushing:

Yaza çok yakışan bir parfüm,tertemiz bir koku. Geçen yıllarda bir şişe daha kullanmıştım . ama büyük boy olduğundan bitimine yakın sıkıldım, bu kez 50 lik aldım, yaz sonuna kadar biter zaten.Ayrıca edt olmasına rağmen benim tenimde oldukça kalıcı oldu. :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: nkTRy - BaKımLı
#989560 indirimde gördügüm icin hic kokusuna bakmadan midnight fantasy aldim( forumda cok begeniliyor diye).. yeni bisi beklerken kokladigimda sok oldum yakin arkadasimda acik parfüm vardi markasini bilmiyordu ve ben o kokudan nefret ediyordum :pisik:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: svly25 - BaKımLı
nkTRy yazdı:indirimde gördügüm icin hic kokusuna bakmadan midnight fantasy aldim( forumda cok begeniliyor diye).. yeni bisi beklerken kokladigimda sok oldum yakin arkadasimda acik parfüm vardi markasini bilmiyordu ve ben o kokudan nefret ediyordum :pisik:

denemeden almanın hazin sonu!!!!
geçmiş olsun tatlım boşa giden paralarına...... :blushing:
Kullanıcı avatarı
#989630 nkTRy,Çok şaşrdım :confused:

Büyük geçmiş olsun :( Blogda satışa flan koysana ;)
Kullanıcı avatarı
#989657 Umarım burnun beğenir=)Ben de en son Chanel Allure Homme Edt aldım :love10:
Kullanıcı avatarı
#989661 Mavisu'cumm teşekkür ederim :kiss: