Kullanıcı avatarı
Gönderen: freemary - Güzelliğine Düşkün
#956155 waw marmaris çok transparan bi hediye :laugh: bu en çok kızıma hediye olur ilerde bak annem sen içimdeyken karnım böyleydi derim,teşekkür ederim fikir için ne güzel peki nerde yapıyorlar marmaris benim bilgim yok ilk defa gördüm :confused:
Kullanıcı avatarı
#956158 tuçem hayırlı olsun canım ben 4 sene çıkıp 2 sene nişanlı kalmama rağmen hazırlıkları sona bırakmıştık fark etmeden ve sıkışmıştık ama yine de gelinlik dahil herşey istediğim gibi oldu içini ferah tut inşallah herşey gönlünce olur canım :yeah:
Kullanıcı avatarı
#956290 kızlar sağolun beni hediye başlığındaki muhteşem fikre yönelttiğiniz için,karar verdim o son sayfadaki fikri yapmaya güzel süslü püslü hediye kutusunu alacağım orada ne yazmışsa arkadaş hepsini kopyaladım alacağım :laugh: çikolata olarakta yine aynı hediye başlığında ilk sayfalarda adres vermişler özel yapım çikolata kabına istediğin resmi koyuyorlar atmayıp resim olarak saklanıyor onu yaptıracağım ve sihirli kupa yaptıracağım ikimizin resmi iş yerinde kahve bol içiyor beni görsün hep kocacık :love10: saati de gitti gidiyor dan alacağım ama korkuyorum resimde gördüğüm gibi çıkmazsa diye sıcaklarda çıkmayım diyorum da inceleyerek almak gibi olmayacak herhalde :confused: eeee kızlar kutuya başka neler ekleyebilirim çoğaltmak istiyorum ;)
Kullanıcı avatarı
#956754 Mtnm canım beğenmez olur muyum aklına saglik :kiss: öyle de almisken iyi birsey olsun diyorum şimdiden kutuyu hazırlamaya baslayacagim aklıma gelen olursa ek yaparim :) eee mtnm başka fikirler var mi :love10: :laugh:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: schumi06 - BaKımLı
#956794 tuucem canım sevindim senin adına..dediğin gibi sana senden bikaç tane lazım bu ara :) aman stres yapma herşey gönlünce olur umarım :kissmuch: beni de bu akşam istemeye geldiler :blushing: ben etek gömlek kombini yaptım,hanım hanımcık oldum :laugh: ..kahveleri yaparken acayip gerildim ve heycanlandım :) başka konuda fikir veremicem malesef..bizde harıl harıl nişan yapcak yer arıyoruz ,inşallah buluruz :pray:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: tuucemm - KoKoŞ
#956926 marmaris, freemary, jalapeno, schumi cooook tesekkur ediorm iyi dilekleriniz icin :huggs:

schumi ben kafayi yemek uzereyim foruma girip tesekkur etmek icin yazacak kdr bile zor zaman yaratiorm suan ben erkk arkdsdm onun kardesi annesi babasi bnm annem babam kuzenler yakin arkadaslar herkes seferber olmus durumda herkesin bi gorevi var yani yine de yetisemiors butun arkdsmlarim dugun ve nisan icin bana sac modeli makyaj gelinlik, ni$anlik bulup getirio ama hala ortada bise yok
bi de dugunun ne kdar ayrintisi varmis ya
karar vermek cok zor sandelye susunun rengine baglanis sekline giydirmesine fln kdr secmek lazm masada samdan nasl oslun cicek nasl olsun tabagin altinda bise olsun mu hangi cicek olsun nikah masasi nasil olsun cam mi olsun onundeki cicegi ne olsun, giris sarkisi nolsun ilk dans muzigi nolsun dugunde hangi sarkilar calsin ohooooo bin tane sey sayarim buraya
daha ni$anla ilgili hicbisee bakamadm bile ustelik ona cok daha az var mutlulugumu yasayamiorm resmen
Kullanıcı avatarı
Gönderen: seLda39 - KoKoŞ
#956957 tucecimm inanamıyorum senle daha gecen gün evlilik hakkında ne konusmustuk cok sasırdım :love10: :laugh: :laugh: :laugh: ama cok sevindim cnm bakk korkuyodun ama birden oluvermiş herşeyy ay walla soktayım hala ama cok sevindimmmmmm inşallah hersey cok güzel olur keyfini cıkarmaya bak böle güzel hazırlıkların :kiss:
cnm kıyafet vs gibi fikirleri buraya danısabilirsin fırsat buldukca evli arkadaslar daha ii fikir tiyolar wereblirler.++++söz nişan düğün fotolarını bekliyoruz en kısa zamanda :banana: :banana:
En son seLda39 tarafından Prş May 26, 2011 3:24 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: arlin - BaKımLı
#957049 tuçemmmm çok sevindim canım çok çok mutlu olun! :))) hiiiç stres yapma herşey olacağına varıo kasma hiç kendini :)) allah evlenene hakikaten yardım edio merak etme sen :D
Kullanıcı avatarı
#957081 hoşbuldum seldacım :) daha evlenmedim..20 gün falan var..19haziranda :) koşturup duruoruz işte..şu sıralar tek karın ağrım perdeler :D onun dışında bi sorunum yok! :D

e bak tuçe de gidio, sen ne alemdesin?? güzel haberler bekliorum tatlım senden de :))
Kullanıcı avatarı
#957091 ayy cnm cok az kalmısss yaa aman tek dert perdeler olsunn yaa yeterki gönüller bir olsun dimi pelincim :laugh:
walla tucede gidiyo onunki ani oldu biraz :) :) hehe ben durucam daha var benimm acelem yok :nanik: hepisinizi evericem sonra ben
Kullanıcı avatarı
#957102 :))))) boşveeeer canım yaaaa evlilik nası bişi bilmem ama nişanlılık fena! bak benden sana tavsiye sakın nişanlılık süreni uzatma tutabildiin kadar kısa tut..bizim 10 ay fln olcak evlendiğimizde ama yetti de arttı bile :D bi de bak öle herkesin abarttığı gibi kavgalar falan da olmuo merak etme :)) hayatım sen evlen bak biz tavsiyelerle buradayız :))
Kullanıcı avatarı
#957169 arlin hayırlı olsun canım 19 haziran da evleniyorsun demek benim de 20 haziran yıldönümüm yine o düğün günü heyecanını yaşamak isterdim ayyyy muhteşem tüm güzelliğinle herkezin gözü üzerin de oluyor tabii damadında :laugh: yeni evlenecek olanlar düğün gününüzü heyecan yapıp mahvetmeyin her anın tadını çıkarın çok çabuk geçiyor o gün :)
Kullanıcı avatarı
#957223 freemarycim teşekkür ederim canım :) valla bende ne heyecan var ne de stres :) o kadar ki annem büyüyüp bu rahat hallerim geçene kadar çocuk yapmamızı bile yasakladı :) kayınvalidemin dediğine göre de dünyanın en rahat geliniymişim :nanik: ama düğünümün tadını çıkaracam deliler gibi oyanyıp zıplıcam :banana:
Kullanıcı avatarı
#957410 arlincim o huy geçmiyor canım kendim den biliyorum ben de rahat gamsız çocuk gibiyimdir ve 8 aylık hamileyim herkez deli hallerimi biliyor bana yasak getiren olmadı :laugh: daha güzel bu huy bence hiç birşeyi takmıyorsun oohh walla yaşlanmayız bile çocuklarımızla çocuk oluruz belki onlar büyürken biz de büyürüz ama çok zor :toofunny:
ben düğünümün sonlarını ağlayarak geçirmiştim çünkü babam çok ağladı onu gördükçe ve ayrılık yaklaşdıkça tutamadım kendimi aslında ağlama faslı kına da bitmeli yoksa hep makyaj tazelemek zorunda kalıyorsun :laugh:
bi heyecan bi ağlama olmamalı :laugh:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: pins - Güzelliğine Düşkün
#957511 Hale bak.. herkes evleniyor.. evlenen herkese mutluluklar.. hayırlısıyla darısı başıma ( 40 yıl düşünsem bu cümleyi kuraağım hakkaten aklıma gelmezdi ) Sizden alacağımız çok akıl-fikir var farkındasınız di mi? :huggs:
Kullanıcı avatarı
#958209 pins hayırlısı inşallah sen de mutlu bi evlilik yaparsın en kısa zaman da :love10:
öneri demişsin ama aslında evlilik doğaçlama gelişiyor tek önemli nokta eşinin iyi olması o iyi olduktan sonra herşey sorunsuz oluyor zaten akıl fikir alsanda aklın beş karış hava da oluyor mutluluktan :laugh: :laugh:
Kullanıcı avatarı
#959240 seldacmm pelincimm coook tesekkur ediorm :huggs: seldacm bn de hala inanamiorm sanki baskasi evelnioms da ona hazirlanio gibiyim yaa su uc haftada bayaa bise hallettik aslda gerci bir yil gibi gecti mayis ayi bitmedi bi turlu :laugh: evi aldk da evin icini doseme isini annemle kaynanama biraktk onlar bakip begendiklerini listeleyp sora gelip bize gosteriolr biz en son karari veriorz ama zaten bn annemn zvkine cok guvenirim. dugunle ilgili herseye de bnmki bakio cunku ben cok yogun calisiorm malum ozel sirket ole izin de alamiorm allahtan onun kendi isi de istedii zaman urasabilio balayini o ayarladi bn nereye gideceimizi blmiorm mesela solemio
selda resimleri sana ozelden gondercem tatlm merak etme
pelin ya siz dugun sarkilarina krr verdnz mi?
evlenn itsbeauty kizlari ilk dans sarknz neydi? bi de dugun icin dansdersi seyleri varms gideniniz var mi?
ya bi de dugun de sac makyajinizi nasl yapmistnz?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: shayna - KoKoŞ
#959445 tuuucee inanamıyorum,,evleniyorsun demek :) .Allah mesut etsin arkadaşım.çok sevindim.
nişan-düğün arasını uzatmamanız çok iyi olmuş,bir çırpıda evlenmiş olursun :)
Kullanıcı avatarı
#959704 tuçecimm heyecanla bekliyorum canım yaa inşallah çok mutlu olursun yaaa valla nekadar sevindim okuyuncaa.çok güzel bi gelin olucaksın mmerak etme ;) :) önemli olan hayat boyu mutlu olmanız :love10:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: xesrax - KoKoŞ
#960581 tuucemm hayırlı olsun cnm şimdiden. yazdıklarını okurken heyecanlandım çünkü bende yaklaşık 1-2 ay sonra aynı telaşların içinde bulucam kendimi. geçtiğimiz ay nişanım oldu,yılsonu gibide düğün olucak allah kısmet ederse. harıl harıl ev bakıyoruz. ben ist.da olmadığım için ev bakma işini onlar hallediyorlar ama internetten duruma devamlı hakimim :) ev alındıktan sonrada ist.a gidip gelme seferlerim başlar artık. Allahtan şuan işim yok evimin tüm dekoruyla annemle birlikte bizzat ilgilenicem :love10:
Kullanıcı avatarı
#960607 ilknurcum canim benim cook tesekkur ederim :kiss: ya aileler de aynisini soledi arayi uzatmayin dugun de bu arada cikiversin diye biraz skstk ama bi an once olup btmesi daha iyi cunku evet guzel heyecanlar ama cok da yorucu yani bunlarla butun bir sene ugrastiimi dusunemiorm enazndan kisa surcek.
seldos sen de cok guzel bi gelin olcan :love10: seninkine de az kaldi sayiyorum, isalah burda seninkini de konusruz en kisa zamanda ;)
esracim cok tesekkur ederim seninki de hayirli olsun :kissmuch: bi de benim heyacanimi dusun bizim zaman cok dar oldu ya daha da bi artti heyecan yemin ediorm bu ay boyunca heyecandan ne nasl olcak diye dusunmekten uyuyamadm saat basi kalkiorm falan ruyamda biselr goruorm aa evet ole olsun fln diorm kafayi yedim.. ya bizim ev alma isi en kolaylardan biri oldu kayinbabam sagolsun :) inanlmaz icime sindi site istiodum zaten bi de ben etilerde oturuorm kac senedir cok alistim yine buralardan olsun istiodum fln tam istediim gbi oldu erkek arkdsmn is yerine biraz uzak oldu gerci ama sonucta bnm eve ondan daha erken gelmem lazm dimi :laugh:
insallah senin ev de tam istedigin gibi olur gule gule oturursunuz :pray: dekor isini ev aletleriyms tabak canakms cogu sey annelerde ama tabi yine kabaca soluorm onceden su renklere bakn su tarz bakn fln die onlar bi kac secenege indirince magazaya gidip bakiorz cunku benm tek tek magaza gezicek zamanm olmuo daha bi kac aydir calisio oldugum icin izin alamiorm
bugun ni$an ve kina elbisemi alabildm sonunda' alyansi da sectk bi tek dugun ve evle ilgili seler kaldi
dugun mekani suslemesine flnd a karar verdik aslnda asil olay sarkilari secmekte :confused:
Kullanıcı avatarı
#961385 valla cnm işin heyecanı fln biyana bende korkuyorum telaştan ve bazı şeylerin kararını yanlış vermekten. bnmde eşimin işi mecidiyeköyde mesela. evimiz ataşehirde baya mesafe olucak ama dediğin doğru bnde muhtemelen eve ondan önce gelicem,buda güzel bişi tbi :blushing:

mobilya için fln modeko,evgöre fln bakmayı düşünüorum. netten çok beğendiğim şeyler var ama gidip görünce nasıl olucak bilmiorm bakalım :dontknow: valla dekorasyon sitelerinde fln gezindikçe gözüm döndü,ne renk fln yaptıracağımı şaşırmış haldeyim. galiba gidip görünce kararımı vericem. bende şimdiden yattığım zmn 1 saate anca uuyabiliorm,bian önce geçsin diorm ama geçmesin yaa bunun zevkinide yaşim. neyse başlık evlilik hazırlıkları başlığına dönmeden,
Allah tüm bu telaş içinde olanların içini rast getirsin inş :laugh: :huggs: :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
#979625 kızlar evlilik yıldönümümüz dündü çok güzel geçti ben eşime gömlek kravat traş makinası aldım eşim bana elinde kocaman beyaz çiçeklerle geldi içinde bir tane kırmızı gül her sene bu gül artacak dedi tatlım yaaa birde epilasyon aleti almış çok mutluyum kızlaar Allah tüm bekarlara mutlu evlilik nasip etsin doğru insanı bulduğunuza inanıyorsanız sakın kaçırmayın hemen evlenin evlilik çooooooook güzeeeeeel :love10: :love10: :love10: :love10:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Attractivee - SüsLü
#979640 freemary mutluluklar :bye: yalnız bişiyi farkettim eşin sana epilaston aleti alıyo sen ona traş makinası yani ikinizde tüyler için bişi alşmışsınız çok enteresan geldi :laugh: yanlış anlama tabi kötülükten demedim :blushing:
Kullanıcı avatarı
#979782 attractive nu kusuru canım doğru dikkat çekiyor ben de şimdi sen deyince fark ettim :laugh:
eşim traş makinası almak istiyordu istediğini almak istedim benim de epilasyon aletine ihtiyacım vardı eşim de onu almış :laugh: :love10:
teşekkür ediyorum canım benim Allah sana da mutlu huzurlu yuva kurmayı nasip etsin canıım :love10:
Kullanıcı avatarı
#981775 kızlar aşırı bi kararsızlık yaşıyorum. bu sene kasım düğünümü yoksa 2012mayısmı? 30nisanda nişanlandık evimiz fln herşeyimiz hazır,sadece eşyalar alınacak. birde nişanlımın işten ayrılma durumu var,iş buldu oturttu fln derken die düşününce mayıs sanki daha iyi geliyor. ama biyandanda artık beklemek sıkıcı geliyor ikimizede. strese girdik. ailelr fln konuştu kasım için ama soğuk olur fln die mayısa karar kılındı gibi. ama geçen sene mayıstada soğuktu hava,hatta kasımda daha sıcaktı. öf çok ikilemde kaldık,deneyimlilerden fikir istiorm :dontknow:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ilerya - BaKımLı
#983346 İş durumu oturur o zamana diyorsan ve hazırsanız boşver soğuğu falan. Eşyaların hepsinin tam olması da şart değil ki? Zamanla da alınır. Eşya için evlenmiyoruz, aşk için evleniyoruz. Mobilya falan hiç olmasa da olur. Ama sevdiğinle uyumak uyanmak hiçbir şeye değişilmez.
Ben de şubatta evlendim, nikahımızda yağmur vardı ama çok güzeldi. sonrasında da bahar gibi oldu hava zaten. hiç pişman değilim yazı beklemedim diye. hatta keşke çoooooook daha önce evlenseymişiz diye hayıflanıyoruz yıllardır :)
hı bir ayrıntı bu sene kasımda da yüzdüm, mayısta da. kesinlikle kasımda daha güzeldi deniz :) yani ege akdenizde denize bile girebilirsiniz kasımda. şimdiden mutluluklar diliyorum.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: jasss - KoKoŞ
#990136 tesekkur ederim melezim :kissmuch:

tucemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm inanmiyorum daha simdi goruyorum senin yazilariniii :) canim tebrik ederim .gerci simdiye kadar sen evlenmissindirr :) haber alamiyorum sizden fazla giremiyorum isim dolayisiylaa .soklardayim suan:) sen de benim gibi ani evlenme karari almissin :) benimki de seninki gibi bir iki ay icinde herseyi halletme cabasiyla gecti :) ama her sey istedigim gibi de oldu allaha sukur.umarim senin de her sey icine sinmistir canim benim. peki evlenecegin yada evlendigin kisi ayni kisi mi? ben takipp hic edemedim evlenip italyaya yerlestikten sonra :blushing: cok opuyorum seni bir omur mutluluklar canim benim:)resimlerinizi gormek isterim :kiss:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Candy1 - KoKoŞ
#1008329 bende ani bi karar alarak geçtiğimiz 27 kasımda nişanlandım bu yaz sonucu düğün olucakdı ama evdeki hesap çarşıya uymadı derler ya aynen öyle oldu :) şimdi 2012 yazını bekliyoruz.Ama daha zaman olmasına rağmen bazı günler bunalıma giriyorum yetiştirebilcekmiyiz acaba die .Erkek tarafı ev alıcak benimde hiç bi iğnem dahi yok ev alındıkdan sonra zevkime göre dizicez işte de acaba olcakmı olmuycakmı nasıl olucak yoksa dahadamı uzar düğün streslerine girdim şimdiden :) birde çevremde evlilikden gözümü iycene korkutuyolar napcam bilmiyorum gerçekten zor işlermiş.Nikah kıyıldıkdan sonra her genç kız ben ne yaptım yada yapıyorum dermiş :) Böyle diyen oldumu aranzda ?
Bide ben aşırı duygusalım nasıl evlencem bu duygusallıkla bilmiyorum ..Offf offf diyorum sadece şimdiden :) evlilik sendromları yaşamaya başladım daha şimdiden :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: barones - KoKoŞ
#1014371 tebrikler tuucemmm..ayyy biliyomusunuz bende evlilik kararı aldım erkek arkadaşımla... ama daha yolun çok başındayız aileler tanışcak bayramda ondan sonra gelir gerisi ...yani o kadar sıkıntıdan sonra Tanrı al kulum güzel bi hediye dedi ve aslında ne zamandır yanı başımda olan cevheri bana gösterdi.bundan sonra mutlu ol sen hakediyosun dedi. o kadar mutluyum ki...herşeyiyle mükemmel bi adam karakteri,ailesi terbiyesi, geçmişi,görüşleri, ailelerin uyumu,maddi durumu...beni aslında ben haberim olmadan uzuuun zamandır koruyup gözetmesi(böyle birşeyi hiç sevmezdim ben kendime yeterim derdim hala diyorum ama nolursa olsun düşünmesi çok güzel) ,inceliği romantikliği... çok yakışıklı diil ama sevimli benden uzun falannayy ne biliiim uzun süre yoktum forumda hepsini anlatayım dedim birikmiş valllaaa :)
ama hala inanamıyorum kızlar yaa herşey çabucak oldu gibi evliliği konuştuk nasıl bi hayat düşünüyoruz diye dediği şu ben evde çok klasik bi evlilik hayatı istemiyorum değişik şeyler yapalım rutine binmesin hiçbirşey ama tabiii nereye kadar değişik şeyler?? :laugh:
neyse eve tv almııcaz dedi bende öle düşünüyorum mesela gezmeyi çok sever şimdiiden yurtdışıplanları yapıyoruz.birde benim önemli şartlarımdan biir ev işi yapmama olayı kend söledi bunu yapmııcaskn tüm dikkatin bende olsun bana vakit ayır diyor.yatılı bi yardımcı olucak anlaştık..şimdi ilkmesajda bunlarımı yazdın demeyin aklıma gelen bunlar...daha birsürüşey var evlilik bana o kadar korkutucu gelmiyor...öle işte kızlar neler oldu neler...özlemişim hepinizi Allah sizlere daha iyilerini nasip etsin inşallah :bye: