Saç Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: gozdem05 - Güzelliğine Düşkün
#934561 ya kızlar ya bi cvp lütfen bu haırsaç.com da ki saclar hakkında bilgisi olan yok mu bide istanbulda lunapark die biyer varmıs netten satıo acil cvp :crybaby:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ekinoksenem - SüsLü
gozdem05 yazdı:ay biri lütfen cevap versin haırsac.com yada lura peruk bilgisi olan var mı cıt konusunda sacları nasıl

valla bilsem soyleyim ama bende hiç bilmiyorum :dontknow:
Gönderen: sersuz68 - Güzelliğine Düşkün
#942500 Kızlar ben Malatyadayım. Burada çıt çıt buldum. Gerçek saç gibi geldi bana ama çok sertti. Sorduğumda bunlar Kırgızistan,Türkmenistan kızlarının saçları. Onlar şampuan değil, sabun veya arap sabunu kullanıyorlar dedi. Doğru mudur, ne yapmalıyım,kararsız kaldım.Fiyatı 160-200 arası.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ekinoksenem - SüsLü
sersuz68 yazdı:Kızlar ben Malatyadayım. Burada çıt çıt buldum. Gerçek saç gibi geldi bana ama çok sertti. Sorduğumda bunlar Kırgızistan,Türkmenistan kızlarının saçları. Onlar şampuan değil, sabun veya arap sabunu kullanıyorlar dedi. Doğru mudur, ne yapmalıyım,kararsız kaldım.Fiyatı 160-200 arası.

bildiğin güvendiğin kuaför varsa ona sor derim bana biraz saçma geldi ama bizim kızlar daha iyi bilir
Gönderen: wozniak - Güzelliğine Düşkün
sersuz68 yazdı:Kızlar ben Malatyadayım. Burada çıt çıt buldum. Gerçek saç gibi geldi bana ama çok sertti. Sorduğumda bunlar Kırgızistan,Türkmenistan kızlarının saçları. Onlar şampuan değil, sabun veya arap sabunu kullanıyorlar dedi. Doğru mudur, ne yapmalıyım,kararsız kaldım.Fiyatı 160-200 arası.

merhabalar, bende yeni postişlerimi aldım, 180 lira ve gerçekten kaliteliymiş, kuaförüm boyadı... isteyene yardımcı olabilirm...
Gönderen: sirine35 - Güzelliğine Düşkün
#958465 kızlar çıtçıtlardan sıkıldım we kaynak yaptırmak istiorum micro uçlu kaynak Ultrasonic kaynak weya boncuk hangisini önerirsiniz. Bir de İstanbul yada Bursa da güvenilir iyi yer önerirseniz çok sevinirim ltfn bilgisi olanlar cwp yazsıınn :(
Kullanıcı avatarı
Gönderen: missispink - Güzelliğine Düşkün
#959093 kızlar merhaba , benim eve hem çıtçıtım hem de kaynağım var ancak çıtçıt kullandıktan sonra ,ki yaklaşık bir haftaya tekabül ediyor, kaynak yaptırmaya karar verdim ve acayip rahat bir şekilde kullandım. Ayrıca kaynağın çıtçıttan çok daha rahat olduğunu söyleyebilirim. Çünkü özellikle çalışan biriyseniz, sabahlar hazılranırken çıtçıtlarla uğraşmak inanılmaz zor, ve her sabah kuaföre uğrayacak ya da saçınzla uğraşacak vaktiniz olmayabiliyor. Kaynağın bu açıdan kendi saçınıza oldukça yakın olduğunu söylemek mümkün. Ayrıca ellediğinizde de kafanızda direk tokamsı bir şeyle karşılaşmıyorsunuz hem de kaydı mı görünüyor mu derdi de yok.
Sadece tek önerebileceğim kaynakları 6 ay değil 2,5 - 3 ayda bir çıkartmanız ve arada 2 hafta kadar saçlarınıza havalandırma ve bakım için zaman ayırmanız. Ben bunu yapmadığımdan saçlarım biraz zarar gördü diyebilirim ama şu an çıkarttırdım ve 3 haftada kendine geldi diyebilirim ki oldukça az ve ince telli saçlarım olmalarına rağmen. Sorularınız da olursa yardımcı olmaya çalışırım.
Gönderen: funtha - Güzelliğine Düşkün
xesrax yazdı:ebaydan aldığım çıtçıtlar gittigidiyorda satılanlarla aynı kalitede geldiler. neredeyse yarı fiyatı. artık ebaydan başka biyerden çıtçıt almam.

merhaba
çıt çıt saç alabileceğim bir yer arıyorum. ama türkiye deki tüm mağazalar ve sitelerde 300 -600 tl arası uçuk fiyatlar geçiyor. e bay de ise 50 dolara %100 gerçek saç olduğu söylenen çıt çıtlar var. bu benim çok anladığım bir konu değil. hangi ürünü, kaç dolarlık olanını sipariş verdiğini merak ettim. bu konuda tavsiyeni almak beni gerçekten mutlu edecek. şimdiden teşekkür ederim :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: schumi06 - BaKımLı
#968490 kızlar bişi sorcam..bende nişanda saçlarımı dalgalı salık bırakmayı düşünüyorum ancak saçlarım yeterince uzun diil..kuaförlerde satılıyomu bu cıtcıtlar? yani tek gece kullancağım için kaliteli olup olmaması sorun diil..
Kullanıcı avatarı
Gönderen: eevrem - Güzelliğine Düşkün
#984491 kızlarr daha öncede boncuk kaynak yaptırmış biri olarak yeniden kaynak yaptırma derdine düştüm,istanbul'Da kaynak yaptıran GÜVNİLİR SAÇLARI GÜZEL VE YOĞUN TAKAN FİYAT OLARAKTA ÇOK UÇUK OLMAYAN BİLDİĞİNİZ BİR YER VAR MI ? :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: xesrax - KoKoŞ
#1011980 bende düğüne yakın kaynak yaptırmaya karar verdim. baya araştırdım hem uygun hem güzel yapan atrium paris kuaföre yaptırmayı düşünüyorum bakalım. :dontknow:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: archi - KoKoŞ
#1015432 kızlar kahküllü modelleri çok seviyorum, ama kestirmek istemiyorum pişman olma ihtimalim de var çünkü:)
kahkül postişler varmı denediğiniz bildiğiniz?nerelerde bulup deneyebilirim?Kuaförlerde varmıdır?arada bir tak çkar eğlenceli olurdu değişiklik:)
http://www.youtube.com/watch?v=G6WxJEp5 ... re=related
buna bayıldım mesela:)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: tunasina - BaKımLı
#1015728 Kızlar benim saçlarım çok yoğun ,sadece boyunu uzatmak istiyorum.tress kaynak die bişi çıkmış yaptıran veya fikri olan biri paylaşırsa çok memnun olurum. :bye:
Gönderen: ebruliiii - Güzelliğine Düşkün
#1017152 kızlar ben uzun zamandır keratin kaynak yaptırıyordum ve cıkartırken inanılmaz canım yanıyordu daha sonra mıkro kaynak denedım hiç memnun kalmadım onun üzerine burdaki bir arkadaşın tavsiyesi uzerine ankara bahçelievler 3.caddeki emre polat kuaföre gittim boncuk kaynak yaptırdım ve çok memnunum hemde fiyatını cok uygun yaptı ve sacımın rengini çok guzel tutturdu bende size tavsiye edebilirim :)
Kullanıcı avatarı
#1021480 Bende bu gün boncuk kaynak yaptırdım.çok araştırdım.en son boncukta karar kıldım.şu anda başım felaket ağrıyor ama dayanmaya çalışıyorum.umarım alışırım.bi kaç gün sonra biraz uçlarından kestiricem biraz fazla uzun.Ben sevdim duruşunu falan.takanda belli etmiycek şekilde taktı.belki bir sonraki taktırdığımda boncuk sayısınıda attırabilirim.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: selinimu - BaKımLı
tunasina yazdı:Bende bu gün boncuk kaynak yaptırdım.çok araştırdım.en son boncukta karar kıldım.şu anda başım felaket ağrıyor ama dayanmaya çalışıyorum.umarım alışırım.bi kaç gün sonra biraz uçlarından kestiricem biraz fazla uzun.Ben sevdim duruşunu falan.takanda belli etmiycek şekilde taktı.belki bir sonraki taktırdığımda boncuk sayısınıda attırabilirim.

alışman en az 3-4 gün sürer. özellikle yatarken sıkıntı oluyor. ama boncuk kaynaklar boncuklar görünmediği sürece çok doğal duruyor. hayırlı olsun :bye:
Kullanıcı avatarı
#1021754 Teşekkürederim canım inşallah güzel bi şekilde kullanabilirim :bye:
Gönderen: icel - Güzelliğine Düşkün
#1022123 boncuk kaynak yaptırmıştım 1.5 ay dayanabildim; çıkarttım..şimdi o kaynakları postij yaptırayaım diyorum nerede ne kadara yaptırılır yada sizce yaptırayımmi fikrinizi alabilir miyim?
Gönderen: mltmklnc21 - Güzelliğine Düşkün
#1022903 Ya arkadaşlar şimdi ben bi kaç gündür araştırıyorum çıt çıt saç daha kullanışlı ama benim saçlarım omzumda ince telli ve sık kat belli olur mu diye korkuyorum açıkçası ve kaç parça yeterlidir sizce?

Birde 6 parça 40 cm 15ye buldum fiyat olarak nasıl sizce ? Çok soru sordum ama kaliteli olup olmadığını nasıl anlarım? Şimdiden teşekkürler :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: poisonwomen - BaKımLı
archi yazdı:kızlar kahküllü modelleri çok seviyorum, ama kestirmek istemiyorum pişman olma ihtimalim de var çünkü:)
kahkül postişler varmı denediğiniz bildiğiniz?nerelerde bulup deneyebilirim?Kuaförlerde varmıdır?arada bir tak çkar eğlenceli olurdu değişiklik:)
http://www.youtube.com/watch?v=G6WxJEp5 ... re=related
buna bayıldım mesela:)

buna bende bayıldım en son araştırdığımda e-bayde satılıyordu.ama gittigidiyorda bir kuafor vardı canım xesrax tavsiye etmişti.ona bir bakayım ben. ;) belki buluruz.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: poisonwomen - BaKımLı
#1031743 o kahkülleri ne zamandır aradım ama bulamadım malesef.üretimden kalkmış olarak görünüyor e bayde bile yok.Bu arada ben saçlarımı uzamamasından bıktım.Yarım ay çıt çıt almayı düşünüyorum uzunsaçlar.com dan..saçlarımın kuyruk kısmı sütyen çizgime geliyor.Renk seçerken naturel saçımın renginde bişeymi almalıyım yoksa boyalı saçımın rengine uygun bişeymi?normalde açık kahve uçları sarı gibi bişey.kumrala dönük diyebiliriz.şu anki hali koyu kahve.bana yardım lütfen:(