Parfüm önerileriniz, yorumlarınız
Kullanıcı avatarı
Gönderen: svly25 - BaKımLı
#822651 parfümler ten rengi ile değilde ten kokusu ile uyumu önemli kızlar bence. :blushing: vanilyalı kokular beyza tenlilere yakışıyor yeterki ten kokusu ile uyumu yakalayabilsin. :blushing:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: pins - Güzelliğine Düşkün
#855433 Naomi Campbell'dan vazgeçemiyorum..

Yalnız şunları çok duydum: J.lo Glow, Pink Sugar, Hypnose, Hypnotic Poison..

açıkcası merak ettim..
Gönderen: frenchrivera - Güzelliğine Düşkün
#903500 esmerlere en büyük tavsiyem black xs'tir arkadaşlar. ilk çıktıgından beri kullanırım ve herkes cok begenirdi kızlı erkekli. acık tenlı bi arkadasım da kullanmasına ragmen nedense onda hic hos durmadı ve bıraktı o yüzden esmer ve sekerli koku sevenler düşünmeli xs'i ;)
Gönderen: sihirlielmaa - Güzelliğine Düşkün
frenchrivera yazdı:esmerlere en büyük tavsiyem black xs'tir arkadaşlar. ilk çıktıgından beri kullanırım ve herkes cok begenirdi kızlı erkekli. acık tenlı bi arkadasım da kullanmasına ragmen nedense onda hic hos durmadı ve bıraktı o yüzden esmer ve sekerli koku sevenler düşünmeli xs'i ;)

katılıyorum black xs çok başarılı bir koku hatta seksi bence:)ben bir de Hard Candy'yi tavsiye ediyorum biraz baharatlı ama esmer tenler için çok çekici bir koku..
Kullanıcı avatarı
Gönderen: esmeralda26 - Güzelliğine Düşkün
#906016 esmerler için önerebileceğim benim vazgeçemediğim parfümler 212 sexy chanel change ve armani code tabi beğeni meselesi ancak yoğun kokular olarak esmerlere çok yakışıyor.Ama son 2 aydır kokumu değiştirdim lady million kullanıyorum vazgeçemediğim tüm parfümleri bi kenara attırdı bana eşimin başını döndürüyor bir deneyin derim :)
Gönderen: elenay - Güzelliğine Düşkün
#911167 slmlar bende esmer bir genç kız olarak miss dior cherie kullanabilirmiyim hangisini tavsiye edersiniz tenden tene fark ediyor ağır olmasın o bana yeter.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: tarihelyanwe - BaKımLı
pins yazdı:Naomi Campbell'dan vazgeçemiyorum..

açıkcası merak ettim..

Ben yıllardır Hypnotic Poison kullanırım beni ben yapan kokudur :) Parfümü her sıkışımda kendimi daha iyi ve çekici hissederim :) Acayip kalıcıdır ertesi gün hala kokusu burnunuza gelir (Orjinali için yazıyorum) Vanilya tarçın ve yasemin kokuları ön plandadır Ama tarçın kokusu diğerlerini bastırmıyor -ya da ben tarçına aşık olduğum için bayılıyorum :laugh: - Tatlı bir koku bana göre eğer biraz daha çiçek ağırlık kazansın derseniz Pure Poison u önerebilirim
Hypnose a gelince, şekerli kokulara bayılırım hatta uzun bir süre de Chanel Candy kullandım (şimdi üretilmiyor) o kadar şeker sevmeme rağmen bana kokusu şurup gibi geldi Artık hesap edin tatlılığını :) Ayrıca kalıcı da değilmiş öyle duymuştum
Kullanıcı avatarı
Gönderen: tarihelyanwe - BaKımLı
pins yazdı:Naomi Campbell'dan vazgeçemiyorum..

açıkcası merak ettim..

Hypnotic ağır bir kokudur yazın asla ele alınmaz :) Ben yazın Kenzo Amour kullanıyorum O da vanilyalı bir koku ve bazı notalarını hypnotic e benzetiyorum Gerçekten kalıcıdır ertesi gün kokmaya devam eder :yeah:
Gönderen: darkblue - Güzelliğine Düşkün
#962948 arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var hala aradıgımı bulamadım aklımda bir sürü parfüm var bana sunlar hakkında yardımcı olabilcekmisinz: prada, guerlain l'instant, armani sensi, ck beauty ,givenchy organza ,narciso rodriguez for her(özellikle bu) ,chloe love, tresor in love bunlar nasıl kokular kullanan bilen anlatabilcek biri yazabilir mi:dontknow:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: FISFISFIS - BaKımLı
darkblue yazdı:arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var hala aradıgımı bulamadım aklımda bir sürü parfüm var bana sunlar hakkında yardımcı olabilcekmisinz: prada, guerlain l'instant, armani sensi, ck beauty ,givenchy organza ,narciso rodriguez for her(özellikle bu) ,chloe love, tresor in love bunlar nasıl kokular kullanan bilen anlatabilcek biri yazabilir mi:dontknow:

ARMANİ SENSİ KOKU HARİKA AMA KALICI DEĞİL,CHLOE LOVE NE KOKU NE KALICILIK AÇISINDAN AHIM ŞAHIM DEĞİL BENDE HİÇ KOKMADI,TRESOR IN LOVE TRESORUN HAFİFLEMİŞ HALİ TABİİ KALICILIGIDA HAFİFLETMİŞLER,GIVENCHY ORGANZA YAZ İÇİN BAYAĞI AĞIRDIR KIŞ KOKUSU DİYELİM KALICILIK BENDE YINE ZAYIFTI HATIRLADIĞIM KADARIYLA,CK BEAUTY ETERNITY VE ESCAPEIN KARIŞIMI KOKU FENA DEĞİL ANCAK 10 DAKIKA SONRA HANGİ BİLEĞİME SIKTIĞIMI BİLE UNUTTUM HİİİİÇÇÇ KOKMUYOR,NARCİSO RODRİGUEZ FOR HER AHANDA KALICI VE GÜZEL KOKU DİYEBİLECEĞİM BİR TANE ÇIKTI...TABİİKİ BUNLAR BENİM TENİM VE ZEVKİME GÖRE DARKBLUECUĞUM,İNŞALLAH YARDIMCI OLABİLMİŞİMDİR..BU ARADA GUERLAIN İNSTANT DA ÇOK GÜZEL KOKUYOR,KENDİM DENEMEDİM ÇOK SEVDİĞİM BİR ARKADAŞIM KULLANIYOR O ÇOK MEMNUN,AYRICA BIZIM SİTEDE DE ÇOK ÖVGÜ ALAN KOKULARDAN... :bye:
Gönderen: darkblue - Güzelliğine Düşkün
#963672 çok teşekkür ederim canım baya yardımcı oldun :) for her ü özellikle merak ediyorum pembe şişeyle siyah şişe aynımı sen hangisini beğendin forumda avon bond girlün for her e benzediğini yazmışlar ben bond girl ü çok önceden koklamıstım ama pek aklımda değil yalnız çok süper dememiştim o zamn gerçi tıpatıp aynı olcak değil ya :) d&p de çok benziyormus belki ordan da alabilirm biraz bahseder misin çiçek ağırlıklı mı baharat mı ...
Kullanıcı avatarı
Gönderen: FISFISFIS - BaKımLı
#963886 BEN SİYAHI BEYENDİM TATLIM,ÖNCE ÇİÇEK SONRA KURUYUNCA PUDRA VE BAHARATLI GELDİ KOKUSU.TÜM GÜN BOYUNCADA HANGİ KOKU KOKUYOR DİYE ARAŞTIRMALARIMIZ SONUCU BULDUK..AYNI GÜN ARMANI CODE U DA DENEMİŞTİM ÇÜNKÜ..BU ARADA ARMANI CODE DA BAYAĞI BİR DAYANIKLI ÇIKTI O DA AKLINDA OLSUN TABİİ ARMANI KIŞ İÇİN DAHA İYİ OLUR..SEVGİLER... :bye: :huggs:
Gönderen: huluya - Güzelliğine Düşkün
#983395 selam kızlar...
bende esmer sınıfına giriyorum sanırım
tenim bugday sacım acık kestane rengi.
ben kışlık ve yazlık hangi parfumu önerirsiniz?
ferah kokuları seviyorum ama ferah kokularda kışın gitmiyor
yazlık ferah kışlıkta hafif bi etki bırakan koku istiyorum
bildiginiz markalar varsa paylaşırsanız sevinirim
Gönderen: Suarisoyy - Güzelliğine Düşkün
#993217 Huluya' cım sana ve senin gibi esmer olan forumdaki tüm arkadaşlara Amor Amor'u üstüne basarak tavsiye ediyorum. Dene, vazgeçemeyeceksin :yeah:
Gönderen: avam - Güzelliğine Düşkün
#1091702 arkadaslar avonda bı ara 60S MOD adında bır parfum vardı, hem kıskırtıcı hem de esmerlere uygun bır parfumdu.ne yazıkkı hazın son ,kaldırıldı.bu kokuyu bılen arkadaslar varsa 60S MODa yakın kokuda pıyasada parfum var mıdır? :))