Kullanıcı avatarı
Gönderen: zeynap - Güzelliğine Düşkün
#837947 canım çok vanilyalı diyemiicem, meyve şekeri gibi desem daha doğru olur..ama bi dene, sevebilirsin :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: photographer - KoKoŞ
#839794 jlo sunkissed glow sipariş vermek istiyorum netten de lolita lempicka ile onun arasında kaldım ben daha çok şekerli temiz meyveli kokuları severim sizce sunkissed glowu severmiyim lolita da anason var diye kaçıyorum biraz
Kullanıcı avatarı
Gönderen: dorothy - BaKımLı
#839853 bende ikisi de var ve kesinlikle sunkissed glow diyorum.:)
sunkissed glow tam yazı hatırlatan bi koku. ama yaz kokusu değil bence, çünkü vanilyalı ve yoğun bir koku :yeah:
yani parfüm anlatmayı beceremeyenlerdenim ama işte bi iki şey söylemeden geçemedim :)
Kullanıcı avatarı
#839957 tmm o zaman vanilya şeker varsa tamam :) severim heralde benim hoşlandığım kokular şunlar mesela escada magnetism,ralph lauren in to the blue,britney spears midnight fantasy,aquolina pink sugar, içlerinde kullandığın varsa yada sevdiğin anlayabilirsin seveceğimi yada sevmeyeceğimi parfümü ama dediğim gibi şekerli tatlı kokuları severim :yeah:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: dorothy - BaKımLı
#839963 İclerinden bi tek magnetismi cok iyi biliyorum ama anladim bayaa sekerli kokjlar seviyorsun sen. Sunkissed glow o seviyede sekerli degil tabi ama vanilyali iste:)
Kullanıcı avatarı
#840074 yok aslında aşırı şekerli de sevmem bayıyor o zaman beni ama vanilyalı koku çok severim bakalım görecez nasıl bir parfümmüş :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Princesss06 - KoKoŞ
#849029 Kızlar After Dark nasıl kokuyor çiçeksi bi kokuymuş sanırım...Kalıcı mı ? Bayıcı mı :) ???
Kullanıcı avatarı
Gönderen: zepp - KoKoŞ
#849268 Bence after dark ciceksi bir koku değil .. İlk basta kavun/karpuz gibi bir kokusu var en sonda kremsi bir koku bırakıyor .. Şuan 100'lüğünü bitirmek için gayret ediyorum ..
Kullanıcı avatarı
#849407 canım evet after dark çiçekli diil..bana bayaa kremsi gelmişti..hatta en son artık nivea'nın klasik deodorantı vardır bilirsiniz..işte onun gibi olmuştu kokusu
Kullanıcı avatarı
Gönderen: svly25 - BaKımLı
#850942 bence jlo parfümlerinden en güzeli deseo ve bende onu kullanıyorum kalıcılıkta da gayet başarılı özelliklede böyle yağmurlu günlerin tam kokusu gibi geliyor bana.son bahar kokusu bence deseo. :blushing:
Kullanıcı avatarı
#851688 aynen canım..deseo müthiş.. bitince tekrar alacağım nadir kokulardan biri..bi de çok kalıcı benim tenimde..en güzel j.lo parfümü deseo bence.
Kullanıcı avatarı
#883073 sonbaharda en çok günlük kullanımda deseoyu kullanmayı seviyorum.birde JLO parfümlerinden yaz aylarının günlük kullanımında glow çok hoşuma gidiyor buara.glow tam bir pudralı çiçek kokusu ve edt olmasına rağmen de inanılmaz kalıcı. :blushing:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: worldwide - KoKoŞ
#884389 J.Lo glow'un orjinali bende hiç kalıcı olmadı :blushing: Ama sansiro'dan aldığım açık parfümü acayip kalıcı ve kokusu çok benziyor orjinaline :yeah:
Kullanıcı avatarı
#884555 tatlım bende de bu koku çok kalıcı oldu sıkıyorum gün boyu kokusu çıkmıyor kesinlikle.çok güzle bir koku ve rüzgar estikçe hafif hafif geliyor burnuma kendi kokum.yaz ayrında vazgeçilmez kokularımdan biridir kendisi. :blushing:
Kullanıcı avatarı
#885262 sevilaycım keşke bende de kalıcı olsaydı Glow'un orjinali :blushing: Kokusu çok hoşuma gidiyor :love10: 2 defa orjinalini aldım baktım hiç kalmıyor,uçup gidiyor,bende Sansiro'dan açığını sipariş ettim,bu çok kalıcı oldu :confused:
Kullanıcı avatarı
#885319 hmm tatlım açıklar pek orijinale benzemiyor.glowu da pek benzeten açık parfümcü görmedim açıkçası.herkeste her parfüm kalıcı olmuyor tenden tene değişiyor belki benim ten kimyama koku çok iyi uymuştur da ondna bende kalıcı olmuştur tatlım.
Kullanıcı avatarı
#885321 anladım sevilaycım :confused: Şanslısın o zaman ;) Bilmiyorum ama sansiro'daki orjinaliyle çok benziyormuş gibi geldi bana :blushing:
Kullanıcı avatarı
#885503 glow ilk açılışta gül kokusu ile açılıyor canım.açıklarını da kokladım ama hiçbirisi öyle gül kokusu ile falan açılmıyordu.ne bileyim ben benzetemedim glowa yani.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: yelizzz - BaKımLı
#885559 Glow u bende bir önceki yaz almıştım. Öyle sevdimki, dibinde bir parmak kalana kadar hemen hergün onu sıktım. Gül kokusunu fazla sevmem ben, ama açılışından sonra gül kokusu değişip pudralaşıyordu sanki, sabun kokusu gibi birşey oluyordu sonrasında. Tam yaza yakışan bir parfüm. Ama o kadar uzun süre aynı parfümü kullanmaya alışık olmadığımdan sıkıldım, ikinci şişeyi alamadım.
Kullanıcı avatarı
#885564 sevilaycım ben hiç gül kokusu alamadım Glow'dan pudramsı temiz,keskin bir koku geliyordu bana orjinalinden :confused:
Kullanıcı avatarı
yelizzz yazdı:Glow u bende bir önceki yaz almıştım. Öyle sevdimki, dibinde bir parmak kalana kadar hemen hergün onu sıktım. Gül kokusunu fazla sevmem ben, ama açılışından sonra gül kokusu değişip pudralaşıyordu sanki, sabun kokusu gibi birşey oluyordu sonrasında. Tam yaza yakışan bir parfüm. Ama o kadar uzun süre aynı parfümü kullanmaya alışık olmadığımdan sıkıldım, ikinci şişeyi alamadım.

evet tatlım bencede glow tam bir yaz kokusu gülle başlayan ama daha sonra pudraya dönüşen ve edt olmasına rağmen oldukça kalıcı olan birkoku.bende yaz aylarında dönüşümlü olarak da olsa mutlaka glowu kullanıyorum seviyorum bu kokuyu. :blushing: :love10:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: yelizzz - BaKımLı
#885582 Evet, edt olmasına rağmen kalıcılığı gayet iyiydi, benim tenimde her parfüm kalmaz öyle...Edp olanlar bile uçuveriyor bazılarında.
Kullanıcı avatarı
worldwide yazdı:sevilaycım ben hiç gül kokusu alamadım Glow'dan pudramsı temiz,keskin bir koku geliyordu bana orjinalinden :confused:

tatlım koku algılayışı kişiden kişiye değişen bir şey.belki sana kokladığında farklı bir nota baskın gelmiştir.sende onun kokusunu almışsındır.bende direkt gülle açılış yapan bir koku olarak algılıyorum sonradan da pudramsı kremsi bir kokuya dönüşüyor tenimde.ve ilk başta orijinalini koklayıp kulladığım için doldurmalar da o kokuyu alamıyorum yani benzemiyor gibi geliyor burnuma kokusu. :blushing:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: bashkaa35 - Güzelliğine Düşkün
#891908 ne zamn sürsem bu kokuyu herkes sorar değişik alışılmadık bir kokusu var ilk sıktığınızda farklı gelebilir ama daha sonraa :love10: :love10:
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.
Gönderen: jalapeno - BaKımLı
#892811 Kızlar Live Luxe güzel mi ?
Bulunduğum yerde deneme şansım yok, çilekte indirimde.
Bilen var mı kokusunu ?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: daisy36 - Güzelliğine Düşkün
#893236 canım ben kullandım onu ralphin şekerlisi gibi gelirdi o koku bana hep :) şekerli kokuları seviyosan beğenirsin sanırım :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: zepp - KoKoŞ
#893260 Live luxe meyveli ve aynı zamanda baharatlı bir koku .. Lİve benim daha cok beğendiğim bir parfüm .. Lİve luxe'de kötü deği tabi kullanılabilinir güzel bir koku..

Benim j-lo parfümleri arasında en beğendiklerim after dark, live ve deseo.
Kullanıcı avatarı
#895103 live bence çok güzel bir koku meyveli bir koku pek sevmem ama bu kokuyu yumuşak ve pudralı bir koku olarak beğeniyorum. :blushing:
Gönderen: elenay - Güzelliğine Düşkün
#983449 slmlar ben jennifer lopez parfümü denedim açıktan.ama sadece jennifer lopez yazıodu ayrıyetten başka bi isim yazmıyodu.böle şekerli vanilyalı gibi bi koku çok güzel uykum geliyor koklayınca bayılasım geliyo çok güzel herkes çok beğendi.bütün çevrem ailem çok sevdi.ama bras seksi diolar.hoş kokuyo ya oda bileğime sıktırdım kısmet olursa yarın almayı düşünüyorum.onlarda almamı tavsiye ettiler begendikleri için sizce tam adı nedir. bu parfümün aradan saat geçtikçe bu parfümün kokusu bebek kokusu gibi oluyor.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: demmet - Güzelliğine Düşkün
#1069663 J.LOPEZ DESEO ALDIM GERÇEKTEN ÇOK HOŞ,,ÇİÇEKSİ BAHARATIMSI ZATEN SANDAL AĞACI OLNA KOKULAR TAM BANA GÖRE...
Kullanıcı avatarı
Gönderen: demmet - Güzelliğine Düşkün
zeynap yazdı:aynen canım..deseo müthiş.. bitince tekrar alacağım nadir kokulardan biri..bi de çok kalıcı benim tenimde..en güzel j.lo parfümü deseo bence.

BURADAKİ YORUMLARINIZA DAYANARAK J.LOPEZ DESEO ALDIM CİDDEN ÇOK GÜSEL Bİ KOKU TAM TENİME UYDU..;))
Kullanıcı avatarı
Gönderen: eda77 - Güzelliğine Düşkün
demmet yazdı:
zeynap yazdı:aynen canım..deseo müthiş.. bitince tekrar alacağım nadir kokulardan biri..bi de çok kalıcı benim tenimde..en güzel j.lo parfümü deseo bence.

BURADAKİ YORUMLARINIZA DAYANARAK J.LOPEZ DESEO ALDIM CİDDEN ÇOK GÜSEL Bİ KOKU TAM TENİME UYDU..;))

bende merak ettim bu kokuyu.Hafıfmı acaba?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: eda77 - Güzelliğine Düşkün
eda77 yazdı:
demmet yazdı:

bende merak ettim bu kokuyu.Hafıfmı acaba?

bu parfüm turkıyede vardır inşallah. :type:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ASKIMEMNU - BaKımLı
#1076448 j lo nun glow parfumune asigim çok guzel ve kaliteli bir koku hafif ama etkileyici bana gore bir de bu glow un pembe siselisini koklamistim o da muhtesemdi digerlerini bilmiyorum
Kullanıcı avatarı
melekhnm yazdı:kızlar j lo nun live parfümünü bilen var mı.kavun kokusu deniliyor öyle mi geerçekten

tatlım bu koku daha çok meyvesi baskın olan meyve-çiçek kokusu diyebilirim ama net olarak ben şu meyve kokusunu alıyorum diyemiyorum ama çok hoş yumuşak bir koku alt notalarında karamel var seviyorsan alabilirisin. :blushing:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: fallenangel8 - BaKımLı
#1098367 J.lo Glow u sıktıktan sonra tenimdeki mis gibi temiz ve kalıcı hafif kokusuna bayılan biri olarak Love&Light ve Love& glamour u gördüm geçenlerde internette merak ettim.Kokusunu bilen koklayan var mı??? :dontknow:
Gönderen: amarige - Güzelliğine Düşkün
#1098368 missperada jlo parfümleri çok uygun.ordan uygun alabilirsin.denenebilir.ben glow aldım ama dediklerini bilemiyorum