en çok kullandığınız aksesuar hangisi???

126
17%
470
63%
109
15%
39
5%
5
1%
Kullanıcı avatarı
Gönderen: drmuge - SüsLü
ephthalia yazdı:
aysnr yazdı:ben aksesuarları çok severim özellikle küpe ama malesef çok takamıyorum altın falan takmam gerekiyo yoksa kulaklarım şişiyo ağrıyo iltihaplar şakır şakır akıyo resmen kolye de seviyorum fakat o da boynumda isilik gibi bişeyler yapıyo bide kendimi iyi hissetmiyorum kolye takınca boynumda durmasından rahatsız oluyorum sanki :) bileklik te seviyorumm :) ama onu da pek takamam yüzükte severim ama onu da pek takamam aslıda herşeyi çok seviyorum ama uzaktan :) :laugh: ama bugün küpeler aldım taktım walla bakalım bişey olcak mı umarım olmaz kulağımla ilgili böyle problemlerim olmasına rağmen 8 delik var bi işe yarasın yaa kapanıp gitcekler vallaaa

cnm bende nikel alerjisi var ve takilari cok sevgim halde hepsini takamam cünki egzama yayiliyor kolumdan vucutuma dogru...nikel e karsi kaplama fln olyuor, onlardan aldim...

tırnak cilasıyla cilde değen yerlere 1 kat geçsen belki engel olabilirsin ya da gümüş , altın takman gerekebilir sanırım
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ephthalia - SüsLü
#941057 önceki esyalari atmak istemedigim icin aynen bu teknigi uyguladim hep:))
ama yeni aldiklarimi iyi secerek aliyorum...
Kullanıcı avatarı
Gönderen: aysnr - BaKımLı
#941148 of ya walla artık napsam şaşırdım millet takıyo walla oh ne güzel hiç bişe olmuyo bana gelince böle sıkıntı oluyo yaa :dontknow:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Mynames - Güzelliğine Düşkün
#943922 küpe ve yüzük takıntım var , kolyeyide çok seviyorum ama takamıyorum bunalıyorum
ama bu ara büyük taşlı yüzüklere taktım her kıyafete uygun 5-1o tane var
Kullanıcı avatarı
#966277 küpesiz hiç çıkamam ben de
nöbet bile tutamam o kadar yani:)
Kullanıcı avatarı
#976054 en çok küpe seviyorum ama taç kullanmayı da seviyorum özellikle de saçlarım uzadığında daha çok yakıştırıyorumm
bunlar yeni taçlarımm :bye:
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
#976116 inci kolye bayanı çok zarif gösteriyo bence canım
Kullanıcı avatarı
#976125 eeevet !!! :banana:
Kullanıcı avatarı
#976152 evet canım eklentilerden oluyo
Kullanıcı avatarı
bioayshegul yazdı:en sevdiigm kolyelerim =)
<a href="http://hizliresimyukle.com/showpic-67229/fotoğraf0137.jpg">Resime Bak</a>

ben linke tıklayıp açtım ayşegülcüm ne zarif ya eminim sana çok yakışıyodurr
Kullanıcı avatarı
Gönderen: AdeLinA - SüsLü
#979851 bende bu küpelerden aldım uzun zaman oldu gerçi aslında sallanan kirazlı küpe istiodum bulamadım
Bugündü sanırım müge anlıda vardı oda çok hoştu

Resim
Kullanıcı avatarı
Gönderen: louboutin - KoKoŞ
AdeLinA yazdı:bende bu küpelerden aldım uzun zaman oldu gerçi aslında sallanan kirazlı küpe istiodum bulamadım

Resim

çoooooooooooookkk guzeeeellll :yeah:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Junkhead - KoKoŞ
AdeLinA yazdı:bende bu küpelerden aldım uzun zaman oldu gerçi aslında sallanan kirazlı küpe istiodum bulamadım

Resim

Güle güle kullan canım :kissmuch: :yeah:
Bu minik kiraz küpelerden ben de gördüm birkaç yerde ama taşlı şeyleri sevmiyorum diye almadım ,aslında hoşuma gitmişti çok şirinler ve renkli taş gerçi ama almadım işte :) :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: francesca - KoKoŞ
#983497 saat,küpe,yüzük,güneş gözlüğü ve şal en sık kullandıklarım benim.
kolye ve bilezik/bileklik de takarım ama daha nadiren
Kullanıcı avatarı
Gönderen: dofa - SüsLü
#1003112 Ne kadar aksesuarları çok seviyor olsam da, nadir kullanıyorum aksesuar.
Eskiden küpesiz dolaşmazdım ama yazları ne alakaysa çoğu allerji yapıyor. Yüzük takmayı seviyorum ama onu da çıkarıp çantaya atıyorum ilerleyen saatlerde. :laugh:
Saat takmaya ise hiç tahammülüm yok.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ecemm25 - Güzelliğine Düşkün
#1003184 kesinlikle bende küpesiz dışarı çıkmam :yeah: onun dışında kolye yi de genelde unutmam.

Aslında kalın bilezikleri bileklikleri de seviyorum ama bileklerim ince olduğu için pek yakıştıramıyorum kendime :confused:
Gönderen: liffe - KoKoŞ
#1017793 en sevdıgım aksesuar kolye..kıyafetı oldugundan daha şık gösterıyo.. ıkıncı sırada saat ..ama büyügünden böyle..o da degışık bı hava katar ınsana .. :banana:son olarakta küpe..bu da Allah ıçın degıştırıyo ınsanı :laugh:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: rencik - Güzelliğine Düşkün
xmisspinkx yazdı:Beyaz inci küpelerim .Takmadığım gün bir eksiklik hissediyorum

aynen canım:) inci küpelerin özdeşleşmişti bir dönem benimle.. kesinlikle en sevdiğim aksesuarım..