Gönderen: xclsx - Güzelliğine Düşkün
#848301 kızlar sizce hot couture nasıl bir koku notaları çok hoş :) ama kalıcılığı felan nasıl memnun musunuz :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: yelizzz - BaKımLı
#848313 Kışın kullanmayı çok sevdiğim parfümlerimden birirdir Hot Couture. Farkedilen, ağır bir kokudur aslında. Ama çok özel bir parfüm bence, herkez bilmez Hot Couture ü , yaygınlaşmamış olması avantaj.Durdukça güzelleşiyor benim tenimde, bir çok parfüm tenimde kalmazken, kalıcılık sorunu yaşamadığım nadir kokulardan. Ama açıkları çok kötü, orjınalinin gizemli havası yok, orjınal olacaksa kullanılacak kokular vardır ya, hot coutur onlardan biri işte. :bye:
Gönderen: xclsx - Güzelliğine Düşkün
#848389 canım ne güzel anlatmışsın öyle :) en kısa zamanda deneyeyim ben o zaman :blushing: çok sağol cevabın için
Gönderen: seavci - Güzelliğine Düşkün
#848419 bencede hot couture çok güzel bir parfüm durdukça çok güzelleşiyor , evet herkezde olmaması çok güzel :) bende de 30 ml var arada bir sıkarım ama kendimi koklamaya doyamıyorum kendini çok ağır hissettiriyor.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: detuna - BaKımLı
#853163 evet hot coutre cok guzel bır koku bendeseverek kullanmıstım bır donem.my coutre deneyen varmı?nasıl bırkoku cok merak ettim.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: glshk - SüsLü
#858250 very irresistible guzel ama bana sanki bişey eksik gibi gelmişti.sadece gül kokmasından sanırım gül suyu gibi gelmişti bana.içinde vanilya olan çiçek kokuları daha cok hosuma gidiyor.mesela nina ricci premier joure gibi veya armani she gibi .very iresistible sensual farklıymış içinde vanilya ve paçuli varmış sanırım.sizce bu daha mı guzel kızlar ? farklı mı klasik olandan.yoksa absolutely irresistible mı denemeliyim.hangisi daha çekici ve vanilyalı kokuyor..makeupalleyde sensual olanın puanı da cok yuksek.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: svly25 - BaKımLı
glshk yazdı:very irresistible guzel ama bana sanki bişey eksik gibi gelmişti.sadece gül kokmasından sanırım gül suyu gibi gelmişti bana.içinde vanilya olan çiçek kokuları daha cok hosuma gidiyor.mesela nina ricci premier joure gibi veya armani she gibi .very iresistible sensual farklıymış içinde vanilya ve paçuli varmış sanırım.sizce bu daha mı guzel kızlar ? farklı mı klasik olandan.yoksa absolutely irresistible mı denemeliyim.hangisi daha çekici ve vanilyalı kokuyor..makeupalleyde sensual olanın puanı da cok yuksek.

aynen canım bende vanilya ve çiçek kokularını seviyorum direkt çiçek kokuları benim genzimi tıkıyor ve ekşimsi bir koku geliyor burnuma.yani oriantel çiçeksi sınıfından olan kokuları daha çok beğeniyorum ve kalıcı buluyorum. :blushing:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: glshk - SüsLü
#858393 evet bence de çiçekli vanilyalı kokular cok hoş...bu iki parfumu merak ediyorum bakalım inşallah ikisini de kullanan vardır...
Kullanıcı avatarı
#883095 parfümde en sevdiğim yerine hiç bir markayı koyamadığım tek markam benim givenchy.kadın erkek çoğu parfümünü çok beğeniyorum. :blushing:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: zepp - KoKoŞ
#892720 Şişesinin rengi bana nedense sıcacık hafif ten kokusuymuş gibi geldi :)) Cok seviyorum böyle şişeleri ; Premier jour , allure, jil sunder sensation'du sanırım :)))
Kullanıcı avatarı
zepp yazdı:Şişesinin rengi bana nedense sıcacık hafif ten kokusuymuş gibi geldi :)) Cok seviyorum böyle şişeleri ; Premier jour , allure, jil sunder sensation'du sanırım :)))

aynen tatlım bende o saydığın parfümleri ve şişelerini çok beğenirim ki içinde en çok premier jour favorimdir. :blushing:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: hotcouture - BaKımLı
#901295 Givenchy'nin "My Couture" diye bir kokusu vardı, strawberry'de görüyorum, insana kendini prensesler gibi hissettiren,mis gibi beyaz çiçek kokusu.. Ama mağazalarda hiç göremedim, gören, bilen var mı??? Türkiye'ye gönderimi mi durdu yoksa artık üretilmiyor mu???
Kullanıcı avatarı
itsbea yazdı:http://www.parfumsgivenchy.com/fragrance/women_fragrances/winter_fragrances/spirit_2_200_1239.html

Bu parfümler yeni mi çıkmış?Takip etmediğimden bilmiyorumda tekin acar'da öle dediler :) Soldaki ince şişenin kokusu çok hoştu.Kullanan bilen var mı bu kokuyu?

tatlım bu kokualr çok da yeni değil yazlık kokular sadece yani asıl kokuların daha hafifi. :blushing:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Zulu - Güzelliğine Düşkün
#940759 very irresistible l'intensite çıkmış kızlar. küçük bi tester verdiler, güzelce, kalıcı bi koku.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: labello - KoKoŞ
#941576 ben de denedim o kokuyu..ilk başta azıcık ekşi gibi ama sonra çok tatlı güzel bir koku oluyor. very irresistable dan daha başarılı bence. ama kalıcılığı azmış bunun. kaç defa denedim bileğimde, 4-5 saat dayandı sadece
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Zulu - Güzelliğine Düşkün
#942777 ben normalini denememiştim hiç, ama bu kalıcı oldu bende. testerından sıkıyorum epey kalıyo.
Gönderen: BanuArslan - Güzelliğine Düşkün
#946424 abslutely ırresistible hediye geitrmşti bana kuzenim setiyle birlkte. hoşuma gidiyo. ağır bi parfüm değil.dibinde azıcık kaldı:)
Kullanıcı avatarı
BanuArslan yazdı:abslutely ırresistible hediye geitrmşti bana kuzenim setiyle birlkte. hoşuma gidiyo. ağır bi parfüm değil.dibinde azıcık kaldı:)

bu kokuyu anneme doğum gününde almıştım çok hoş bir kokusu var anneme her sıktıında ismini soruyorlarmış çok kalıcı ve hafif bir koku annemin vazgeçilmezlerinden oldu bile 2.şişeyi istiyor benden. :blushing:
Gönderen: BanuArslan - Güzelliğine Düşkün
svly25 yazdı:
BanuArslan yazdı:abslutely ırresistible hediye geitrmşti bana kuzenim setiyle birlkte. hoşuma gidiyo. ağır bi parfüm değil.dibinde azıcık kaldı:)

bu kokuyu anneme doğum gününde almıştım çok hoş bir kokusu var anneme her sıktıında ismini soruyorlarmış çok kalıcı ve hafif bir koku annemin vazgeçilmezlerinden oldu bile 2.şişeyi istiyor benden. :blushing:

evet ben de beğeniyorum.kremleriyle falan kullanınca daha hoş oluyo. annene bu koku baya yakışmış olmalı :yeah:
Kullanıcı avatarı
BanuArslan yazdı:
svly25 yazdı:

evet ben de beğeniyorum.kremleriyle falan kullanınca daha hoş oluyo. annene bu koku baya yakışmış olmalı :yeah:

evet tatlım gayet yakışıyor bu koku anneme.çok kalıcı ve fark edilen beğenilen bir koku mutlaka soranlar oluyor kullandığında.annemin vazgeçilmezi oldu çoktan.bende sanırım doğru bir tercih yapıp anneme doğru parfmü almışım kendimle gurur duydum şimdi...... :blushing: :blushing:
Kullanıcı avatarı
BanuArslan yazdı:valla ben de gurur duyuyorum cunku ben daha kendıme bulamadım bana uygun koku kac senedr:)) :nanik:

tatlım piyasada o kadar farklı ve çeşitli parfüm varki hepsini denersen kendine uygun bir değil birkaç tane parfüm bulabilirsin. :blushing:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ASKIMEMNU - BaKımLı
#956903 Givenchy nin butun irresistiblerini ,play intense ve play her olanini yani çogu parfumunu begeniyorum bence givench parfumde ilk uçe girer
Kullanıcı avatarı
ASKIMEMNU yazdı:Givenchy nin butun irresistiblerini ,play intense ve play her olanini yani çogu parfumunu begeniyorum bence givench parfumde ilk uçe girer

kesinlikle sana katılıyorum canım givenchy kalıcılık ve orijinal kokuları ile ilk üçe girer.ilki chanel ikincisi kim ne derse desin JPG bence. :blushing:
Gönderen: soiloe - Güzelliğine Düşkün
#982676 absulately irresstisible nasıl bir parfüm tarif edebilirmisiniz?
ben d&p den almayı düşünüyorum ama kullanan varsa açık olanını yorum yaparsanız çok sevinirim:)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: karmenas - BaKımLı
soiloe yazdı:absulately irresstisible nasıl bir parfüm tarif edebilirmisiniz?
ben d&p den almayı düşünüyorum ama kullanan varsa açık olanını yorum yaparsanız çok sevinirim:)

icinde yasemin ,biber,musk,portaka cicegi ve mandalina olan guzel bir kokudur.Agirlik yasemindir sanki.. :love10:
Kullanıcı avatarı
#983530 tatlım ben bu kokuyu tarif edemiyorum çünkü sürekli değişen notaları var. ama içinde çiçek vanilya tarçın kokusu alıyorum. :blushing:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: selinimu - BaKımLı
#987567 bugün play for her aldım ve resmen bayıldımm. yumuşacık soft bir koku. çok zarif baymıyor. kalıcılığına bakıcam. eğer bi de kalıcıysa bundan sonraki parfümüm kesinlikle bu olacak. :bye:
Kullanıcı avatarı
#1005257 Ben de en sonunda play intense aldim asigim bu kokuya givenchy nin butun parfumlerini toplamak istiyorum :love10: Sira chloe lerimde insaallah PARFUM ASKTIR...
Kullanıcı avatarı
ASKIMEMNU yazdı:bugun amarige i kokladim boyle hanimeli gibi birsey koktu çok guzeldi ama ben seçimimi irresistible den kullandim

amarige çok tatlı bir kokudur tatlım bende kokusunu çok beğenirim. :blushing:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: gulcintsn - SüsLü
#1039990 muhteşemm !!! en sevdığım 2. koku !!!
Kullanıcı avatarı
#1044934 very irresistible e bayiliyorum ayriyeten absolutely irresistible ,amarige,play intense en sevdigim parfumler givenchy bir ekol bence parfumde ... :love10:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: libra - BaKımLı
#1045602 aah ah givenchy nin extra vagance diye bir parfümü vardı :love10: malesef artık üretilmiyor :angryfire .çok severdim kokusunu.çokta kalıcıydı.kullandığım dönemlerde ismini çok soran olurdu :love10: :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: yelizzz - BaKımLı
#1045604 Bende givenchy nin very irresıstıble serisini almayı düşünmedim hiç, gerçi uzunca bir süre önce denemiştim. Belki tekrar baksam beğenirim, bilmiyorum. Ama Amarige, Organza, Ange ou Demon serisi....Hepside çooook güzel parfümler. Givenchy parfüm üretiminde çok başarılı bencede :love10:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ALLAK - Güzelliğine Düşkün
#1045617 kızlar gicenchy verry irresistible l'intense ilen ,electrik rose un kokusunu bilen vamııııııı,bide bu elektrik rose nezman çıkmış bide onu bilen vamı :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
#1045674 ben hiç gormedim electric olanini kesin yine benziyordur digerlerine burama buram gul kokuyordur denemek lazim canim
Kullanıcı avatarı
Gönderen: gulcintsn - SüsLü
#1045706 gul kokusu bana cok sabunsu gelır hep
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ALLAK - Güzelliğine Düşkün
#1046345 aşkımemnucum bende reklamını gördüm bide lıv tylera bayılıyorum :love10: boyunu posunu gözünü kaşını tarzını,giydiklerini,aslında verry irrestible ın kokuların hiç bakmadım(l'intense i denedim de anlayamadım bişi),sırf reklamlarında bu hatun oynuo die bi merakım var,elektrik rose un reklamlarını gördüm nette, aslında gül kokusuda sevmem tazelerde misafire çay taşıyan altın bilezikli hamarat kızlar gelir aklıma, ama kalitede farkettiriyo kendini parfümlerde,şimdi çok merak ediorum halbuki satışı başladımı ondan bile şüpheliyim :dontknow: