Vücut ve Tırnak Bakım Ürünleri hakkındaki yorumlarınız, tavsiyeleriniz.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: karmenas - BaKımLı
m3rw3 yazdı:bebe yağı cok guzel parlaklık verıyor ama cok yaglı ya doğal olarak :) :)

nuxe un kuru yaglari inanilmaz hatta olaganustu..NUXE Huile Prodigieuse :love10: :love10: :love10:
Gönderen: darkblue - Güzelliğine Düşkün
mejdolin yazdı:Işıltı mevsimi geri geldi :toofunny: bacakların , kolların parlama zamanı :banana: yeni önerileri olanlar var mı?ben simden çok sedefli parlaklıkları seviyorum.eskiden nivea ya da dove o markalardan biri tam hatırlayamadım şimdi :blushing: onun parlaklığı tam istediğim gibiydi ne yazıkki artık yok :crybaby: Tropicana'nın bir ürünü varmış geçenlerde bir blogta denk geldim.

acaba dove muydu senin dedğin ben birisinin önerisiyle almıstım silk glow adı içinde hafif parıltılar var diye ama bn pek göremedim çok çok hafif sanki :dontknow:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: detuna - BaKımLı
karmenas yazdı:
m3rw3 yazdı:bebe yağı cok guzel parlaklık verıyor ama cok yaglı ya doğal olarak :) :)

nuxe un kuru yaglari inanilmaz hatta olaganustu..NUXE Huile Prodigieuse :love10: :love10: :love10:

nuxe :love10: :love10: :love10:
Gönderen: mejdolin - Güzelliğine Düşkün
#984203 darkblue bende tam hangisi olduğunu hatırlamıyorum ama artık üretilmiyor onu biliyorum :(

hawaiian 'ın bir tane body shimmerı var.hafta sonu watsonsta baktım.hiç ışıltısı yok ne yazık ki :tongue:

body shop'a bakacağım.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: karmenas - BaKımLı
mejdolin yazdı:body shopun indirimden coconutlı simli vücut kremini aldım.bu da biraz ağır kokuyor ama tatilde işimi gördü:)

bende de var tek sorun ellerinede bulasiyor insanin baya
Kullanıcı avatarı
Gönderen: liaa - Güzelliğine Düşkün
#995586 victoria'S secretin ışıltılı vücut spreyini hediye getirmişlerdi banada bayıla bayıla kullanadm ama sonlarında türkiyede nerde satılıyor bilmiyorum ki :dontknow: o yüzden pinti pinti kullanıyorum :)
kremleri pek beceremiyorum bende önerebilceğinz sprey tarzı ışıltılı sprey var mı acaba kızlr ????
Kullanıcı avatarı
Gönderen: serguzest - Güzelliğine Düşkün
#1022912 Burts and bees in radiance body lotion adlı ürünü simli değil ama sedefli harika bi dokusu vardı.bayıldım ya ötesi yok ama 69 tl NE yaaa!!Nedir bu??
Akşam akşam agresifim sinirliyim kompleksliyim triplerine soktular beni :crybaby: