Makyaj uygulamaları hakkındaki tavsiyeleriniz ve püf noktalar.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: espadrilles - SüsLü
#950662 bende 2 haftada bir kaşıma 20 tl vermekten bıktım yaaa :crybaby: her gören kaşının şekli ne güzel diyo ama bide bana sorun en fazla 3 hafta bekletebilirim, aslında benim dışımdakiler farketmiyor ama ben her zaman not gibi kusursuz olmasını istiyorum. kolay da beğenmediğim için daha ucuz alternatifler denemeye korkuyorum 10 senede buldum ideal kaşçımı.

bide şu alınan tellerin küstüğünü görsem. ilk günkü kadar inatçı :drink:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ElaSel - KoKoŞ
#950665 ya bence hiç küssün diye bekleme..sonra hiç çıkmıyor bu sefer de çıksın diye yapmadığın şey kalmıyor..kendimden biliyorum :(
Gönderen: statistician - BaKımLı
#950670 espadrilles cidden çok fazla ya 2 haftada bir 20 tl. oda sadece kaş için :/ hani nasıl aldığını izleyip sen alamazmısın kendi kaşını. zaten iyi kaş almak, kaşa güzel şeklini vermek, her tarafını yolmak değildir. hepimizin belli bir kaş çizgisi vardır, kenarındaki ufak kısımları temizleyerek esas kaş çizgisini ortaya çıkartırsın, ki bazen yanlış kopan 1 tel bile kabak gibi açar :laugh:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: dessert - Güzelliğine Düşkün
#950847 benımde kaslarımın potansıyelı yuksek kı kahretsın :pisik: hep kendımm almayıı deneyeyımm para vermeyeyım dıyorumm 20 gun en fazla sonraa kuaförun yolunu tutuyorumm.cıdden bı kass ıcın 20 tl fazla geldı bana da espadrilles :confused:
Gönderen: Marmaris - KoKoŞ
#950868 espadrilles aslinda kas seklin artik yerine oturmussa, bundan sonra cikanlari sen alirsan olur.
önemli olan zaten o kas seklini bulmaktir.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: archi - KoKoŞ
#951035 ben kaşlarım çıksın diye uzun bir zamandır almıyorum, istediğim hale gelesine daha var, sanırım artık almamaya karar verdim.benim sorum şu, boşlukları neyle doldurmalıyım, kaşlarım siyah ama siyahla doldurunca çok kahverengi oluyor, böyle gri kahve arası naturel bi kaş farı lazım bana.eğer doğru ürünü bulursam, kalarımı bi daha almama gerek kalmayacak :)
Kullanıcı avatarı
#951040 kızlar teşekkürler cvplar için elasel statistican neslihan dessert marmaris senem:huggs: elasel küserse küssün eminim senin kaşında çok güzeldir öyle bi his var içimde ;)

benim gibi cimri bile gözden çıkardı çünkü kaş çok önemli ifadeyi değiştiriyor resmen.. daha uygun alternatifler bulmaya çalıştım ama işin ehli olmayan bi kuaför şeklini bozuyor, tam istediğim gibi olmayınca ben sinir krizi geçiriyorum sonra 3-4 hafta uzamasını bekle :potty: tıpış tıpış pahalı kuaförüme dönünce fırça yiyorum beni aldatmışsın sen diyo :laugh:
daha uygun önerebileceğiniz bir yer varsa dikkate alabilirim ama,

statistican marmaris cnm zaten işin sanat olmayan kısmını ben yapıyorum kenarlardan çıkanları topluyorum ama o kadar hızlı uzuyor ki :) herkesin belli bi kaş çizgisi var demişsin ya, orjinali kalın olduğu için nasıl alırsan o şekle giriyor :laugh: o yüzden çok bozuldu kaşım. :laugh: şöyle hatta göstereyim:

archi yardım etmek isterdim ama bu konu bana çok uzak :nanik:
En son espadrilles tarafından Sal Haz 14, 2011 1:45 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 4 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ekinoksenem - SüsLü
#951047 espadrilles çok şirinmişsin :love10: ayrıca sana katılıyorum kaş insanın yüz ifadesini belirliyor resmen. bende kadıköy civarlarında uygun ve güzel bir yer bakıyorum.. tavsiyelerinizi beklerim :bye:
Kullanıcı avatarı
#951080 espadrilles :love10: çok güzelmiş kaşların maşallah :love10:
yaptıım yaptım bnde youtube dan tutorialları izledim.hiç kullanmadığım soğuk bi kahve tonunda göz kalemim vardı onunla doldurdum boşlukları istediğim gibi olduu çok mutlu oldum :banana: güle güle dedim kuaförlere az önce :laugh: :banana: belki bu kalem bitince alırım başka bişey, ama bu oldu gayet :banana:
kızın anlatımını çok beğendim ve kaşları çok güzel olduuu yoktan kaş var etti :love10:
http://www.youtube.com/watch?v=_M-0Jcq- ... re=related
izleyin bnm gibi kaş takıntınız varsa mutlaka :love10:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: drmuge - SüsLü
#951278 espadrilles çok tatlısııın! :love10: :love10:
Kullanıcı avatarı
#951816 archi sevindim hallettiğine :bye:

kızlar çok saolunnn :kissmuch: kaşım hep aynı şekilde olsun istiorm çok fena takıntılıyım 15-16 yaşımdan beri beceriksiz kuaförlerle uğraştığım için. sildim şimdi fotoyu 24 saatten fazla bırakmayalım ;)
senem
archi
elasel
neslihan
müge
statistican
mavisu
:huggs:

evet elasel merak ediyoruz seni ayrıca diğer arkadaşları da :) neslihan archi ve mügeyi görmüştüm çok güzelsiniz
Kullanıcı avatarı
espadrilles yazdı:archi sevindim hallettiğine :bye:

kızlar çok saolunnn :kissmuch: kaşım hep aynı şekilde olsun istiorm çok fena takıntılıyım 15-16 yaşımdan beri beceriksiz kuaförlerle uğraştığım için. sildim şimdi fotoyu 24 saatten fazla bırakmayalım ;)
senem
archi
elasel
neslihan
müge
statistican
mavisu
:huggs:

evet elasel merak ediyoruz seni ayrıca diğer arkadaşları da :) neslihan archi ve mügeyi görmüştüm çok güzelsiniz

:kissmuch:
evet elasel bu arada ben de göremedim :confused:
Kullanıcı avatarı
#951875 bugün kaşlarımı aldırmam lazım :shh:
Kullanıcı avatarı
#951878 ben alıyorum tek tek çıkanları ama şekli kayıyo 1 hft sonra filan canım
bi de bazı yerlere girip boşluk yaratıyorum yanlışlıkla:) bi de kaşın üstündeki minik tüyleri cımbızla yakalayamıyorum
hafta sonu sevgili görümcemin düğünü var pala müge demesinler:)
Kullanıcı avatarı
drmuge yazdı:ben alıyorum tek tek çıkanları ama şekli kayıyo 1 hft sonra filan canım
bi de bazı yerlere girip boşluk yaratıyorum yanlışlıkla:) bi de kaşın üstündeki minik tüyleri cımbızla yakalayamıyorum
hafta sonu sevgili görümcemin düğünü var pala müge demesinler:)

:toofunny: benim yerime de göbek at düğünde
Kullanıcı avatarı
#952026 öyle bi göbek atcam ki aaa gelin bu olmalı dicekler:)
Kullanıcı avatarı
drmuge yazdı:öyle bi göbek atcam ki aaa gelin bu olmalı dicekler:)

egeli kadınlar için ne derler bilirsin :banana: :banana:
Kullanıcı avatarı
#952807 bn hakikaten kaşlarımı almıyorum artık :) zaten öyle dolu dolu çıkmıyolar, boşlukları dolduruyorum şimdi oh mis kafam rahatladı valla :) hem böyle yakışıyo hem zaten doğal moda :banana:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: seLda39 - KoKoŞ
#952849 off benimkiler hemen cıkıyolar 2günde bir nerdeyse alıyorum yani cıkanları.ama kaşlarımı begeniyorum cokkkkk :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: aysnr - BaKımLı
#952871 bugüne kadar kaşlarımda belki 50 çeşit şekil denedim belki hepsini de çok beğenmiştim karar veremiyorum hiç nasıl yapsam o yüzden artık kuaföre bırakıyorum o nasıl alırsa o şekil oluyo :laugh: :laugh: ama hiç bi kuaför de düzgün alamıyo şu kaşlarımı ya ya iki günde çıkıyo hemen ya bi geliyorum bakıyorum kii bi kaç tüyler kalmış uyuz oluyorum bi de kendim alıyorum üstüne :) ne anladım ben bu işten :)
Gönderen: statistician - BaKımLı
archi yazdı:bn hakikaten kaşlarımı almıyorum artık :) zaten öyle dolu dolu çıkmıyolar, boşlukları dolduruyorum şimdi oh mis kafam rahatladı valla :) hem böyle yakışıyo hem zaten doğal moda :banana:

:yeah: :yeah: katılıyorm tatlım sana. bende almıyorum kaşlarımı, zaten çok kalın değiller kendinden birazda kavisi var. bıyıktı, kıldı, tüydü zaten zor idare ediyom bide kaşımla uğraşamam herhalde :laugh:

bende annemin kaşlarını çok beğenirim, alttan ve üstten sadece fazlalıklarını alır, uzaktan bakınca dövme gibidir annişimin kaşları. keşke aynı olsaymış kaşlarımız derim hep :blushing: ve onun kaşlarını ben alırım, daha doğrusu fazlalık çıkanları. kaşın kendisine dokunmaz oda. kuaföre gittiğimizde kaş alan bayan sorar, ne güzel kaşlarınız var nerde aldırıyorsunuz diye. annemde bi yerde aldırmıyorum kendim alıyorum diyince, hımm aslında şurasını düzeltmek lazım diye kusur bulurlar. ben hemen kaş göz işareti yaparım sakın elletme kaşlarını diye :laugh: annemde güler :laugh: :laugh:
Kullanıcı avatarı
#952877 statician demezlerse olmaz zaten :laugh: :laugh: benim kaşlarımın kendisi ince doğal bi şekli var zaten, sadece boşluklar vardı yanlış almaktan ötürü.şimdi bıraktım baya toparlandı.boşlukları dolduruyorum yetiyo.evet var bi kaç tel dışarda ama almıcam kötü görünmüyo zaten çocuksu bi ifadem vr kavis filan olmaz bana, varsın dışarda 2 tel daha kalsın :)
Kullanıcı avatarı
#952937 cnm valla bnm de kndiliğinden ince, şekle girdi şimdi küçükken hep sorarlardı alıyomusun diye :) bugün uyg. makyajda fotomu ekledim şimdi, gerçi resimde boşluklar da böyle dışarda 2 3 tane vr onlar da belli olmuyo ama, kaşımın kndi şekli öyle bnde dokunmucam daha :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: hazaal - SüsLü
#953163 Benim kaşlarda seyrek deiller ama düzgün durmuyolar kavis falan da yok bi hizaya sokamıyorum :laugh:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: chilbill - Güzelliğine Düşkün
#982953 Barrbie bende mac ve dior var. Dior çok doğal duruyor, sürümü de zor değil. Hafif küllü bir yapısı var. Çok seviyorum. Mac çok pigmentli ilk başlarda kullanması zor ama sonra elim alıştı onu da sevdim. Ama dior daha dayanıklı. Saatlerce sürdüğüm şekilde kalıyor.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: funysr - Güzelliğine Düşkün
#983512 benim de çok seyrektir kaşlarım. daha önce dior kullandım. gün içersinde akıyordu. şuan clarins kaş kalemini kullanıyorum daha doğal ve daha dayanıklı tavsiye ederim.
Gönderen: abher - Güzelliğine Düşkün
#986452 benim kaşlarımın baslangıcı çok seyrek hatta 3 5 tane kıl var aldırmaya kalksam bu sefer gözlermle hizalı olmucak aldırmasam nerdeyse gözümün ortasına kadar seyrek baya napcam nasıl kapatcm yardmcı olur mu bilgisı olan varsa
Kullanıcı avatarı
Gönderen: xesrax - KoKoŞ
#992158 kızlar uzun ve ıslak görünümlü kaşlara taktım buaralar. o kaşlar nasıl öle tel tel görünüyor ıslak gibi?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: buhayra - BaKımLı
#992162 kaş jeli yada maskarası kullanılıyo olabilir xesrax. mac in vardı sanki. bende 2 sene önce orıflame den almıştım.
Gönderen: abher - Güzelliğine Düşkün
#1000388 burdaki resimlere göre benm kaşım düz luyo hatta beren saatinkine benziyo ama ben kalınlaştırma derdindeyim çok seyrekler vede ince (hiç aldırmadım sadece alttan bi iki tane ) bu konuda uzmanlar kalın vede gür gösterebiliyolarmş alış tarzına göre nası oluyo evde kendim yapamaz mıyım