Kullanıcı avatarı
Gönderen: maii - Güzelliğine Düşkün
#852071 ben calvin klein parfümlerine bayılan biri olarak euphoria yı çok beğeniyordum bayadır kullanıyorum
dünde secret obsession aldım ağır bi parfüm gibi ama bakalım
hep hafif parfümler kullandığımdan şu sıralar ağır bir parfüm arayışındayım
hatta ikiş parfüm arasında kalmıştım bii secret obsession diğeride guerlain idylle
inşallah pişman olmam bunu aldığıma sizce hangisini tercih etmeliydim ?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: zepp - KoKoŞ
#852652 secret obsession bendede var .. illaki beğenenleri vardır ancak ben kullanamıyorum cevremdeki kimsede beğenmiyor.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: intercept - Güzelliğine Düşkün
#858399 uzun zamandır Euphoria' nın methini duyuyordum, burada yazanları da okuyunca denemeye karar verdim Kardeşimle Boyner'e gittik. Euphoria'nın 3 çeşidi vardı.

Euphoria (EDP)
Euphora Spring Temptation
Euphora Blossom

Satıcı çocuk 3ünü de koku kağıtlarına sıktı, tek kelimeyle 3'ü de berbat kokuyordu.
3 saat sonra eve gittik kağıtlar müthiş kokuyordu, böyle kokladıkça koklayasım geliyordu, o kadar yani :)
Ama maalesef Boynerde o kadar kötü kokuyorlardı ki, çocuk hangisini hangi kağıda sıktı bilemedik :dontknow: 2'si daha hafif 1'i daha kalıcıydı. Sabah tüm odamızı sarmıştı koku

Bunların arasındaki farkları bilen var mı? Ağır olan süper kalıcı onu almayı düşünüyorum. Acayip bir durum oldu :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: intercept - Güzelliğine Düşkün
intercept yazdı:uzun zamandır Euphoria' nın methini duyuyordum, burada yazanları da okuyunca denemeye karar verdim Kardeşimle Boyner'e gittik. Euphoria'nın 3 çeşidi vardı.

Euphoria (EDP)
Euphora Spring Temptation
Euphora Blossom

Satıcı çocuk 3ünü de koku kağıtlarına sıktı, tek kelimeyle 3'ü de berbat kokuyordu.
3 saat sonra eve gittik kağıtlar müthiş kokuyordu, böyle kokladıkça koklayasım geliyordu, o kadar yani :)
Ama maalesef Boynerde o kadar kötü kokuyorlardı ki, çocuk hangisini hangi kağıda sıktı bilemedik :dontknow: 2'si daha hafif 1'i daha kalıcıydı. Sabah tüm odamızı sarmıştı koku

Bunların arasındaki farkları bilen var mı? Ağır olan süper kalıcı onu almayı düşünüyorum. Acayip bir durum oldu :)

Kızlar yukarıda eksik bile yazmışım kaç çeşidi var bu Euphoria' nın ya?

Euphoria
Euphoria Blossom
Euphoria Crystal Edition
Euphoria Crystalline
Euphoria Eau de Toilette
Euphoria Luminous Lustre
Euphoria Spring Temptation

http://www.fragrantica.com/designers/Calvin-Klein.html bu adreste gördüm hepsini.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: cingulum - BaKımLı
#873031 5 li minyatür seti sipariş etmiştim strawberryden geldi bugün hemen yorumunu yapayım

euphoria-çok beğendiğim bir parfümdü zaten vardı bende çok yumuşak geliyor bana kokusu

obsession-hiç beğenmedim tütün kolonyası gibi zaten berbat olduğu renginden belli

secret obsession-sabun gibi kokuyor bence, ben ağır bulmadım hatta güzel bile bulduğumu söyleyebilirim

ck one- kalıcı olmadığını ilk sıktığınızda bile anlayabilirsiniz hafif bi koku evet ama kalıcılık 0

eternity-hoş bir parfüm hafif, yaz için ideal, sette en çok beğendiklerimden
Kullanıcı avatarı
Gönderen: detuna - BaKımLı
#873148 cıngulum gule gule kullan.europıa yı bende cok sevıyorum.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ilknur5 - KoKoŞ
#873216 obsession sıktım bugün herkes çok beğendi ne diye sordular :dontknow:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: libra - BaKımLı
#873348 obsession ilk sıkıldığında çok kötü.ama sonradan kaldıkça ve özelliklede uzaktan rüzgarla falan kokusu hoş geliyor bence.ben lisede bir dönem obsessiona çok benzeyen bir deo kullanmıştım.bizim okuldada güzel bir kızla çıkan çok ciddi görünümlü bir çocuk vardı.birgün peşimden koşarak gelip parfümümün çok güzel koktuğunu,kız arkadaşına almak istediğini söyleyip ismini sormuştu.sonrada aynı ciddiyetle uzaklaşmıştı :laugh:
bu arada benimde en sevdiğim calvin klein parfümü eternitydir :love10: .
Gönderen: lacey - Güzelliğine Düşkün
#881117 [quote="libra"]obsession ilk sıkıldığında çok kötü.ama sonradan kaldıkça ve özelliklede uzaktan rüzgarla falan kokusu hoş geliyor bence.

evet secret obsession ilk sıkıldığında iğrenç tütün kolanyası gibi kokuyor..sonradan kokusu çok hoş oluyor ben bu yüzden giyeceğim kıyafete giymeden 1-2 saat önce sıkıyorum yoksa o ilk kokuya asla tahammül edemiyorum bu yüzden tenime de sıkamıyorum ..ama bitince tekrar alınacak bir parfüm değil benim için
Gönderen: bggy - Güzelliğine Düşkün
#912326 calvin klein in en begendigim parfumu su an icin euphoria blossom ama her an degisebilir :) beauty de oldukca hosuma gitti ama sanki biraz fazla agir, blossomdaki freshlikten eser yok.

en son gecenlerde ck one i koklayip summer versiyonunun daha hafif meyveli fresh vs oldugunu duyunca gittim hic denemeden siparis verdim. daha elime ulasmadi ama her yerde unisex olmasina karsin daha cok erkek kokusu denmis :crybaby: kullananlar var mi hic acaba o kadar erkeksi mi gercekten? (turuncu 2010 edition undan bahsediyorum bu arada)
Gönderen: BanuArslan - Güzelliğine Düşkün
#943975 euphoria yı üç beş yıl önce kullanmıştım. megerse ne sevilen bi parfümmüş:)

şuan markafonide 100ml 129 tl çilekte ise 116 tl

kızlar çilek güvenli mi sizce? ürün kalitesi ve orjinalliği bakımından :dontknow:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: pithopitho - SüsLü
#943990 ohoo yavrum sen nerdesin ya bas bas bağırıyoruz kozmetik yasağı başladı diye :)
artık çilekten hiçbirşey söyleyemezsin, markofoniden al gitsin :yeah:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: FISFISFIS - BaKımLı
#945494 Pithopito :love10: banuarslan :love10: :huggs: Sayenizde guldum walla cok hossunuz.
Bu arada Bencede markafoni den al.yurtdisindan kozmetik ve gida takviyesi alimi yasak,gumruk bile odemek istesen imkansiz,hatta kibris'a bile Türkiye uzerinden geldigi icin gelmiyormus..burda gazetelerde dahi yazdı ..ve su an için yapacak bisey yok..:( :angryfire
Kullanıcı avatarı
Gönderen: svly25 - BaKımLı
FISFISFIS yazdı:Pithopito :love10: banuarslan :love10: :huggs: Sayenizde guldum walla cok hossunuz.
Bu arada Bencede markafoni den al.yurtdisindan kozmetik ve gida takviyesi alimi yasak,gumruk bile odemek istesen imkansiz,hatta kibris'a bile Türkiye uzerinden geldigi icin gelmiyormus..burda gazetelerde dahi yazdı ..ve su an için yapacak bisey yok..:( :angryfire

ben zaten internetten alışveriş yapmıyorum bu yüzden bu yasak beni pek de bağlamadı. :blushing:
Gönderen: BanuArslan - Güzelliğine Düşkün
#949934 benim kuzenimin işi gümrükle ilgili. sordum ona bu konuyu. yurtdışı sitelernden kozmetik sipariş etsem alabılrmıyım, gümrükten geçer mi dedim. o da geçer tabi dedi.sonuçta alışveriş yapıyosun ticaretini yapmıyosun dedi. her ürünün gittiği bi isim ve adres oldugu için sorun olmaz dedi. bu yasak ticaret için geçerliymiş yani :confused:
Kullanıcı avatarı
#983534 tatlım bu koku yanlış hatırlamıyorsam tekin acar da bir defa koklamıştım oriantal ağırlıklı daha çok kış kokusu olabilecek bir koku tam olarak net bir tek koku yok bu parfümde.oirantal denilebilecek bir koku ve bayağı baskın bir kokusu var. :blushing:
Gönderen: huysuzkedi - BaKımLı
#1013519 bugün sevilde euphorianın son çıkan forbidden versiyonunu denedim.orjinalinden fazla bir farkı yok gibi.ama en kalıcı olan versiyonu olduğunu çok rahatlıkla söyleyebilirim.öteki versiyonları beni biraz hayal kırıklığına uğratmıştı...
Kullanıcı avatarı
Gönderen: PaganPoetry - Güzelliğine Düşkün
#1016827 Calvin Kleinın klasik kokusu one sephorada 20 ml olarak 30tl'ye satılıyor. Kokuyu beğenenler için çantada taşımalık tam. Shock versiyonununda sampleını verdiler beğenmedim onu.
Euphorianın forbidden versiyonunu ben pek beğenmedim. Çok bayık geldi. Eskiden uzun süre klasik euphoriayı kullanırdım bende çooooooook kalıcı oluyordu hatta odam falan hep kokardı az sıkmama rağmen, gelenler ne kokuyor burası diyorlardı.Kaç kişiye ismini verdim hatırlamıyorum bile. Bence euphoria kadar tenden tene değişen bir parfüm yok.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: selinimu - BaKımLı
#1021188 başka başlıkta söylemiştim galiba ama. burda da söyliim. klasik euphoria'yı çok sevmedim. ama forbidden euphoria'yı denedim de inanılmaz etkilendim ve hemen satın aldım. kesinlikle muhteşem bir koku.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: cingulum - BaKımLı
#1021264 euphoria'yı bi dönem bende kullandım hatta 15 ml falan kaldı şişede ama okulda sevmediğim bi kız kullanıyor soğudum parfümden resmen :tongue:

yeni favorim ck beauty ilk denediğimde beğenmemiştim ama şimdi bayıla bayıla kullanıyorum :kissmuch:
Gönderen: mihrihatun - SüsLü
#1023660 Euphoria'nın blossom'unu kullandım ben bir ara. Tam baharlık hafif ve güzel bir çiçek kokusu. Klasik Euphoria'yı ise beğenmemiştim ama beğenen beğenene. Bir daha denesem mi ne yapsam? Herkes bayılıyor ben neden beğenmemiştim acaba? :dontknow:
Euphoria forbidden ise kötü bence.
Kullanıcı avatarı
mihrihatun yazdı:Euphoria'nın blossom'unu kullandım ben bir ara. Tam baharlık hafif ve güzel bir çiçek kokusu. Klasik Euphoria'yı ise beğenmemiştim ama beğenen beğenene. Bir daha denesem mi ne yapsam? Herkes bayılıyor ben neden beğenmemiştim acaba? :dontknow:
Euphoria forbidden ise kötü bence.

ephoria yı ben beğenmedim diğer versiyonlarını da çok aman aman bulmadım ama çok kullanıcısı var bu da bir gerçek. :blushing:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ASKIMEMNU - BaKımLı
cingulum yazdı:euphoria'yı bi dönem bende kullandım hatta 15 ml falan kaldı şişede ama okulda sevmediğim bi kız kullanıyor soğudum parfümden resmen :tongue:

yeni favorim ck beauty ilk denediğimde beğenmemiştim ama şimdi bayıla bayıla kullanıyorum :kissmuch:

yaa bu parfumden soguma isi bende de var maalesef yillar once yr evidence kullandim tekrar aldim ama çevremdeki on kisiden dokuzu kullaniyor desem yalan olmaz resmen siseyi elleyemiyorum bile ufff neden herkes ayni seyleri kullanir ki....Amor amor a da aynisini yaptilar herkes kullandi ben de arkadasima verdim simdi pismanim çok canim çekiyor o parfumu :tongue: :blushing:
Kullanıcı avatarı
pinkaudi yazdı:Eternity moment aldım,klasik eternity bende pek kalıcı olmamıştı,ama bu tam bahar kokusu,kendimi koklayıp duruyorum :)

bu kokuyu bende merak ediyorum mutlaka deneyeceğim.şişesi çok şık zaten. :blushing:
#1054038 bana çok özel bir koku gibi gelmemişti..... alırsam locitane melvita kenzo ya da issey miyake markalarından tercih yapıcam.niye derseniz değişik ve farklı kokular üretiyor bu firmalar bence...
Kullanıcı avatarı
pinkaudi yazdı:svly25, kalıcı ve hoş bir koku,beğendim ben :)

teşekkürler tatlım yakında parfüm deneme alışveriş yapma sezonumu açacağım.yazlık kokular bekleyin beni geliyorum. :laugh: :blushing:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ALLAK - Güzelliğine Düşkün
#1055875 svly25 bende saldırı yapcamda anneler günü indirimini bekliom,,, :bye:
yahu klasik euphoria yı hiç beenmezdim,ama kullanan kadını severdim iddalı gelirdi,,,dün mustakbel yenge adayım sıkmış çok beendim yahu :confused: ,acaba ten farkımı yosam kokuya bakış açımmı değişti :dontknow:
#1055885 bende hiç kalıcı olmadı euphorialar nedense hele blossom bu konuda en kötüsü en kalıcı olanları forbidden ki o da 6 saati geçmiyor aslında beyaz tenli sayılırım nw 25im..... :dontknow:
Kullanıcı avatarı
ALLAK yazdı:svly25 bende saldırı yapcamda anneler günü indirimini bekliom,,, :bye:
yahu klasik euphoria yı hiç beenmezdim,ama kullanan kadını severdim iddalı gelirdi,,,dün mustakbel yenge adayım sıkmış çok beendim yahu :confused: ,acaba ten farkımı yosam kokuya bakış açımmı değişti :dontknow:

eyvah canım biz anneler gününde parfüm stantlarını sallayacağız anlaşılan. :) :blushing:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ALLAK - Güzelliğine Düşkün
#1056543 svly25 zaten şimdiden kampanyalar görüorum umarım anneler gününe özel daha büyük kampanya yapılır,yanlız ben bu anneler gününde hayal etttiğim parfümleri alırsam heralde bi 10 yıl parfüm almam gerekmez artık :confused: ,elimde hazır parada var ayyy uykularımda kaçar şimdi :drink: