Gönderen: xclsx - Güzelliğine Düşkün
#859331 lancome hypnose ve lancome hypnose senses arasında ne fark var kızlar biliyormusunuz acaba :) hangisi daha kalıcı bide
Kullanıcı avatarı
Gönderen: svly25 - BaKımLı
xclsx yazdı:lancome hypnose ve lancome hypnose senses arasında ne fark var kızlar biliyormusunuz acaba :) hangisi daha kalıcı bide

tatlım hypnose daha vanilyamsı oriantal bir koku hypnose senses ise bana direkt kiraz ve şeker kokusunu hatırlattı tuhaf bir koku yani pek beğenmedim.alacaksan eğer ve mutlaka bu iki kokudan birini alacağım diyorsan bence hypnoseu al diğeri çocuk şurubu gibi kokuyor. :blushing:
Gönderen: xclsx - Güzelliğine Düşkün
svly25 yazdı:
xclsx yazdı:lancome hypnose ve lancome hypnose senses arasında ne fark var kızlar biliyormusunuz acaba :) hangisi daha kalıcı bide

tatlım hypnose daha vanilyamsı oriantal bir koku hypnose senses ise bana direkt kiraz ve şeker kokusunu hatırlattı tuhaf bir koku yani pek beğenmedim.alacaksan eğer ve mutlaka bu iki kokudan birini alacağım diyorsan bence hypnoseu al diğeri çocuk şurubu gibi kokuyor. :blushing:

tatlım zaten hypnose a bayılıorum :) bu aralar ondan başka bişede sıkmaya elim gitmior hani :) onu seviorum ya senses i de belki severim diye düşündüm ama şekerli kokuları sevmem ben :) hani dedim daha ağır bir versiyonu felansa deneyeyim çnkü hypnose hiç ağır bir koku gibi gelmiyor bana aksine hafif buluyorum kendisini :D tenim inanılmaz kuru olduğundan en ağır parfümler bile bende kalmıyor uçup gidiyor bundan olsa gerek. teşekkür ederim cvbın için
Kullanıcı avatarı
#859907 hypnose sen.hiç güzel bir koku değil tatlım yani kokusu çok tuhaf pek haz etmedim ben.madem hypnose kullanıyorsun ikinci parfümün daha başka bir parfüm olsun çiçeksi ya da meyveli ya da odunsu ailesinden olsun hypnose oriantal ailesinden çünkü. :blushing:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: meesh - Güzelliğine Düşkün
#864467 lancome hypnose'u seviyorum aslında ama çoğu kişide olduğu için vazgeçtim artık tresor in love'ı denedim yalnız çok çok hafif bir koku sanki bende hissedilmiyor bile ilk sıktığımda bile böyleydi düşünün çok hafif bir çicek kokusu hypnose bana ağır gelmiyor ama bu cidden çok hafif sanki :confused:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: sebnemgonca - BaKımLı
#865548 canım in love ı boynerde denemiştim ..şişesi de cici kokuya tam karar veremedim..orta yaş için mi gençler için mi emin olamadım ama güzel kokuyor gibiydi..sen çok beğeniyorsun sanırım:))
Kullanıcı avatarı
xclsx yazdı:bugun tresor ün genlere özel versiyonunu kokladım çok güzeldi çok hoşuma gitti hypnose dan bile güzel :blushing: en kısa zamanda ediniciiğim :)

hangisiymiş bu tresor canım????merak ettim var mı lancomemun böyle bir kokusu??? :blushing:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: cerenogrtmn - Güzelliğine Düşkün
#889743 eşim ankara ya gitmişti hediye hypnose getirmiş :) sıktım dün, aşkım bunu sıkınca az sık olurmu kokusu yoğun geliyo dedi. ben sevmiştim vanilyamsı hoştu ama sıkamıycam artık. :crybaby: hafif koku seviyo yay burcu ondan mı acaba
Kullanıcı avatarı
Gönderen: aspidistra - SüsLü
#901666 Birkaç gün önce hypnose senses almış bulundum ve ne yazık, pişmanım. Narciso Rodrugez ve Calvin Klein Euphoria karışımı bir koku gibi geldi bana. Yani oldukça kalıcı ve bir o kadar da ağır... Kalıcı parfümler ağır olmak zorunda mı? :tongue:
Kullanıcı avatarı
aspidistra yazdı:Birkaç gün önce hypnose senses almış bulundum ve ne yazık, pişmanım. Narciso Rodrugez ve Calvin Klein Euphoria karışımı bir koku gibi geldi bana. Yani oldukça kalıcı ve bir o kadar da ağır... Kalıcı parfümler ağır olmak zorunda mı? :tongue:

tatlım bu kokudan bende muzdaribim kuzenim bir ara bu kokuyu kullanıyordu ve biz aynı evde kalıyoruz ekşimiş vişne ile şeker kokusunun bir karışımı gibi kokuyor bu parfüm tam bir facia yani hypnoseun klasiği çok ama çok daha hoş ve hafif bir kokuya sahip. :blushing:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: aramisi - Güzelliğine Düşkün
#902857 arkadaşlar bişiy sorucam lancome maggie noire kullanan vaar mı? kokunun adı iddalı ambalaj farklı bir kere denemek aklıma geldi parfümeride ondadda testerı yoktu alırsan verelim bakamazsın dediler. aramızda kullanan yada birinde fln gören bilen varsa birazcık tarif edebilir mi seviceğim bişeye benziyor. :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: zencefilkiz - KoKoŞ
#921740 hypnose klasik bende var mesela,su mavimsi siseli olan.3 yıldır kullanıorum ve en favori kokum diyebilirim kendisine :love10: Fakat tek kusuru fazla kalıcı olmaması.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: pinkgingham - SüsLü
#922411 ben de bugün tresor in love denedim, orijinal tresor un aynısının hafif olanı gibiydi, çok hoşuma gitti. üst notalarının çiçeksiliği de çok güzel :love10: önümüz kış olsaydı kesin alırdım, ama yaz için parfüm aramaya devam şimdilik. :yeah:
Gönderen: BanuArslan - Güzelliğine Düşkün
alexia yazdı:merhabalar.sizden yardım istiyorum.Lancome'un tresor isimli parfümü hakkında bilginiz var mı?Geçen gün İtalyan Amica dergisinde tanıtımını gördüm.Hoşuma gitti ama nasıl bişey acaba?Bileniniz varsa bana yazabilir mi?Birkaç kere daha bu konudaki görüşlerinizi almak istedim ama mesaja cevap gelmedi. :cry: Şimdiden teşekkürler.Hoşçakalın!

lancome tresor .ilk denediğim yerde sıkıp çıkmıştım.eve geldiğimde çok hoi kokuyordu ama ismini bilmiyorduum:) 2 gun once de sephora da gördüm şişesini ve tanıdım. yine orda da sıktım ve eve geldiğimde harika kokuyordu. ben çok beğeniyorum:) ilk fırsatta alıcam hatta:)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: pinkgingham - SüsLü
#923116 çok hafif bir koku denemez aslında, şeftali notaları çok baskın bir kokuymuş fragrantica'ya göre. ilk notalarda da son notalarda da şeftali geliyor, braz da vanilyalı. ben normalde ağır koku sevmediğim halde bu sevdiğim tek orijinal ve yoğun edp :) esmer insanlara çok yakıştırıyorum ben, her ne kadar ten rengine göre ayırmak çok doğru bir ayırma biçimi olmasa da.
taklidi olan oriflame volare ise bende dehşet verici bir baş ağrısı yapmıştı, hatırlamak bile istemiyorum :confused:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: gulcintsn - SüsLü
zencefilkiz yazdı:hypnose klasik bende var mesela,su mavimsi siseli olan.3 yıldır kullanıorum ve en favori kokum diyebilirim kendisine :love10: Fakat tek kusuru fazla kalıcı olmaması.

bundan mı bahsedıyorsunuz?
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.
#943991 şuan tekin acarda anneler gunu ıcn tresor de çok uygun bi kampanya var. LM TRESOR IN LOVE EDP 50ML(B.LOT+S.GEL+MASC.)COFF 143 tl

ayrıca 300 tl lık lancome alışverşnde tresor parfum hedıyeymş :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: gulcintsn - SüsLü
#947294 hypnose hakkında kı goruslerınız ,?????????????????
Kullanıcı avatarı
#949645 troser in love bu kokuyu bende beğendim tresor beğenmesem de yeni versiyonu günlük kullanım için hoş boğmayan bir koku.hypnose bu kokudan ben sadece vanilya kokusu alıyorum canım. :blushing:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: zencefilkiz - KoKoŞ
#950289 klasik hypnose'un kokusu cok güzel bana kalırsa..Hani şu mavimsi şişeli olan.ama hiç kalıcı değil açıkçası,orası ayrı :pisik:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: nehir86 - KoKoŞ
#950370 hypnose u bende kısın kullanıyorum yaz için biraz agır ama güzel bi koku :yeah:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Melal - BaKımLı
#960995 Tresor İn Love ilk başta içimi baysada durdukça güzelleşen parfüm 7 ay önce doğum günümde hediye geldi önce beğenmedim ama şimdi severek kullanıyorum.
Her ne kadar Armani She ve Estee Lauder Pleasuares kadar olmasada İn Love'da beğendiklerimin arasında yerini aldı.:)
Gönderen: filiko - Güzelliğine Düşkün
#970769 magnifique,hypnose ve miracle var bende.miracle 100 lük almışım yarı bile edemedim.çok tazeleme gerektiren bir koku olmadığından bitmek bilmiyor.birde sıkıldıktan bir süre sonra freshlik gidip ekşimsi kokuyor bana.
#976065 kızlar bugün tekin acarda hypnose a iki kampanya birden gelmş.fiyatı 70 lıra olmştu yanlış hatırlamıyosam..eğer almayı düşünüyosanız kaçırmayın derim:) haber veirim dedim
Kullanıcı avatarı
Gönderen: hotchocolate - Güzelliğine Düşkün
#980720 kızlar lancomedan bir parfüm almayı düşünüyorum. hypnose ya da miracle..hypnose çok beğendiğim bir koku ama maalesef miracle denemek nasip olmadı..ama miracle şişesi bile çok sempatik geliyo..sizce hangisi daha güzel?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: hotcouture - BaKımLı
#981448 Hynose'u bilmiyorum ama Miracle beyaz tenlilere yakışacak bir koku.. Şekerli-çiçeksi ama öyle diğer şekerli parfümlerdeki gibi yanık şeker kokusu, ya da baskın şeker kokusu yok, hatta daha çok çiçeksi bir koku.. Aslında hafif bir koku ama ben bu parfümden alkol kokusu alıyorum, rahatsız ediyor nedense..
Kullanıcı avatarı
Gönderen: yelizzz - BaKımLı
#982800 Her ikiside en severek kullandığım parfümler, hele hypnose vazgeçilmezim.
Ama bence hypnose kışa, mıracle ise yaza daha çok yakışıyor. :bye:
Kullanıcı avatarı
#983537 miracle ben bu kokuyu çok basit buluyorum ya sanki tek notada başlıyor tek notada biitiyor eve yaza uygun hafif bir koku ama tresor in love onun yerine yaz için daha hoş bir koku kıyaslarsak bence. :blushing:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: francesca - KoKoŞ
#1019389 ben beğendim midnight rose u baya güzel bence.
ben ondan önceki tresor in love ı alabilirim belki ama daha karar veremedim :confused:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ASKIMEMNU - BaKımLı
#1020013 miracle so magic i esim bana almisti ama bayilmistim çok guzel bir koku tarif edemiyorum ama miracle hosuma gitmedigi halde so magic e bayiliyorum magnifique i de denedim ve begendim ama almam
En son ASKIMEMNU tarafından Prş Haz 07, 2012 12:54 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
#1033132 tresor in love bu koku çok hoş tavsiye ederim pudramsı bir kokuya dönüşüyor belli bir süre sonra. :blushing:
Gönderen: flakie - Güzelliğine Düşkün
#1039212 lancome poeme hediye gelmişti bi kaç sene önce. o zman yaşıma hiç gitmiyodu kullanamamıştım ama hala gitmiyo:( hazır kış gelmiş aslında sıkayım artık dedim ama yok kokusu da bana göre değil. çiçek kokusu gibi ama ağır .bi de kalıcı ki nasıl bitecek bilmiyorum.arkadaşlarımdan da beğenen olmadı :) annem zaten zor beğenir beğenirse de sabun kokusu beğenir kaldı başıma yani.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: eda77 - Güzelliğine Düşkün
#1066107 merhabalar:)

yeni bir parfüm çıkmış arkadaşlar lancomun. ode lorangerie adlı koku.Deneyen kullanan varmı ? nasıl bır parfüm? :type:
Kullanıcı avatarı
samora yazdı:Kızlar Lancome yeni Parfüm çıkarmış.. Duyan koklayan varmı ? Trésor Midnight Rose ..

bu parfüm yenık şeker kokuyor ve benim tarzım olmadığı için hiç beğenmedim bu parfümü kullanacağım kokular arasında olacak gibi değil. :blushing:
Kullanıcı avatarı
eda77 yazdı:merhabalar:)

yeni bir parfüm çıkmış arkadaşlar lancomun. ode lorangerie adlı koku.Deneyen kullanan varmı ? nasıl bır parfüm? :type:

kendim sordum:) kendim cevaplayayım:parfümü kokladım hafıf ,ama anlamadım bırşey.lancomdan daha ıyısını beklerdim.bır yazıda parfümün portakal çiçeği koktuğu yazıyordu bende çok severim portakal çiçeğini ama öyle kokmuyor beğenmedim açıkcası.
Kullanıcı avatarı
haticesengul yazdı:Resim size bunun ne tarz bir kokusu var birde heryerde aynı ml mi ? :dontknow:

ilk sıkıldığında hoşuma gıttı ama sonrasında mıdem bulandı başım ağrıdı sevemedim. ;)
Kullanıcı avatarı
BanuArslan yazdı:miracle a bayıldımm yaaaaa! :love10: ilk fırsatta alıcaam :kissmuch:

yazın benımde severek kullandığım parfüm çoook hoş:) :yeah:
Kullanıcı avatarı
Marjolaine yazdı:ben de miracle'cıyım :D ama miracle so magic'i daha çok seviyorum, bu yaz ara vermiştim özledim kokumu :)

mıracle so magıcı pıyasadan kaldırmışlar yok artık.