Gönderen: darkblue - Güzelliğine Düşkün
#982705 evet bi kere denemekle ben de anlayamıyorum :) gloria baharat vanilya içeren bir koku bence yumusak bir koku güzel yani denemelisin :yeah: ben pek koku tarif edemem canım benzetmekte de zorlanıyorum zaten :laugh: birde givenchy very irresistible var o da güzel bir koku ben ondan gül hafif tatlımsı bir koku alıyorum onada bakabilirsin
Gönderen: soiloe - Güzelliğine Düşkün
darkblue yazdı:evet bi kere denemekle ben de anlayamıyorum :) gloria baharat vanilya içeren bir koku bence yumusak bir koku güzel yani denemelisin :yeah: ben pek koku tarif edemem canım benzetmekte de zorlanıyorum zaten :laugh: birde givenchy very irresistible var o da güzel bir koku ben ondan gül hafif tatlımsı bir koku alıyorum onada bakabilirsin

teşekkür ederim.bulucam bir şekilde bana uyan bir koku
tekrar teşekkürl :yeah: :pray: :huggs: er
Kullanıcı avatarı
Gönderen: yelizzz - BaKımLı
#982802 Soiloe; Glorıa yoğun vanilyalı kuarbiye gibi kokuyor, hatta acıbadem kurabiyesinin fırından yeni çıkmış hali gibi.. :dontknow: Umarım fikir verecek bir tanımlama olmuştur. :bye:
#982981 evet bugün gloria ile tanıştım ama böyle sıcaklara kesinlikle gitmez sanki yaşımada gitmedi gibi:)
weekend çok güzel kokuyor aslında ama çok çiçeksi ,fantasyde çok şekerli
kısacası ben hala bulamadım aradığımı, şekerli kokulara bayılırım ama benide milletide baymayan türden olacak: :dontknow: bilmiyorum
darkblue yazdı:black xs e de bakabilirsin soiloe güzel bir koku

ah ah :) sizleride sıkıyorum ama onuda kullandım kışın yoğun çiçekli hoş bir kokuydu aslında ama ağır geliyor
acaba ralph mi kullansam?hatırlasam birde bunun kokusunu :( :confused:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: CHACE - KoKoŞ
#983128 Soiloe Chanel chance de güzel bir seçim olur=)
#983162 soiloe sana söyleyince hiç yoktan benim de aklıma takıldı black xs alsammı acaba diyorum :laugh: bence sen ralph a yeniden bak ben kokladgmda şekerli gelmişti şimdi yaza uygun şekerli koku da aklıma gelmiyor ki bi türlü genelde ağır oluyor bir de dediğim gibi escadanın kokularına bak mesela escadanın into the blue su tam yazlık ama şekerli değil o yine de bak istersen belki seversin ;)
darkblue yazdı:soiloe sana söyleyince hiç yoktan benim de aklıma takıldı black xs alsammı acaba diyorum :laugh: bence sen ralph a yeniden bak ben kokladgmda şekerli gelmişti şimdi yaza uygun şekerli koku da aklıma gelmiyor ki bi türlü genelde ağır oluyor bir de dediğim gibi escadanın kokularına bak mesela escadanın into the blue su tam yazlık ama şekerli değil o yine de bak istersen belki seversin ;)

sizide yoruyorum böyle :)) öyleyse bu ikisine tekrar bakarım acele karar vermemek gerekiyor
çok teşekkürler :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: photographer - KoKoŞ
#983571 d&p den 2 gün önce hypnose aldım tenime çok yakıştı çok sevdim bu kokuyu bir de b.spears fantasy aldım o da çok güzel daha önce de kullanmıştım
#983579 herkese tekrar merhaba :bye: =)
siz olsanız hangisini alırdınız d&p den? the one yada escada collection
birde yaz-kış kullanıcağımı varsayarsak
bu arada jennifer lopez in live 'i deneyen oldu mu çok merak ediyorum nasıl bir koku olduğunu
darkblue yazdı:soiloe sana söyleyince hiç yoktan benim de aklıma takıldı black xs alsammı acaba diyorum :laugh: bence sen ralph a yeniden bak ben kokladgmda şekerli gelmişti şimdi yaza uygun şekerli koku da aklıma gelmiyor ki bi türlü genelde ağır oluyor bir de dediğim gibi escadanın kokularına bak mesela escadanın into the blue su tam yazlık ama şekerli değil o yine de bak istersen belki seversin ;)

aslında black xs çiçek kokuları içinde gerçekten güzeldi.eğer seviyorsan bence de almalısın:)) bende bu arada iki şık arasında kaldım collection ve the one (:
#983589 canım bence the one yaza ağır kalır pek de begenmemiştim ama seveni çok :yeah: collection ı hiç bilmem ama yorumlardan anlasıldıgı kadarıyla kısa daha uygun armani she armani night bu ikisine baktın mı bunlarda güzel kokular aklıma geldikçe yazıyorum canım
darkblue yazdı:canım bence the one yaza ağır kalır pek de begenmemiştim ama seveni çok :yeah: collection ı hiç bilmem ama yorumlardan anlasıldıgı kadarıyla kısa daha uygun armani she armani night bu ikisine baktın mı bunlarda güzel kokular aklıma geldikçe yazıyorum canım

bende şaşırdım gerçekten:) aslında ikisinede bakmıştım 1 sene önce kadar.night tuhaf bir koku gibi geldi tam alamadım,she güzel ama kullananı çok o yüzden almak istemiyorum. jennifer lopez live yeni gelmiş d&pye diğer forumlarda gördüm .işte koklamadanda neye benzediğini bilemiyor insan.acaba tekrar fantasy e mi baksam ki?aslında gözüm kapalı alabileceğim bir koku istiyorum hafif tatlı, ne çok çiçeksi nede meyveli
#983599 jennifer lopezi hiç bilmiyorum canım 212 sexy e baktın mı o da çiçeksi şekerli bi koku bayıltıcı değil ama yaza ne kadar uyar tartısılır :laugh: absouletly irresistble de güzeldir ama şekerli değil o artık ne aklıma geldyse yazıyorum :laugh: sen biraz daha kendini belli eden kokuları seviyorsun
darkblue yazdı:jennifer lopezi hiç bilmiyorum canım 212 sexy e baktın mı o da çiçeksi şekerli bi koku bayıltıcı değil ama yaza ne kadar uyar tartısılır :laugh: absouletly irresistble de güzeldir ama şekerli değil o artık ne aklıma geldyse yazıyorum :laugh: sen biraz daha kendini belli eden kokuları seviyorsun

benim için tüm parfümleri saydın ya çok teşekkürler :) ;) :laugh:
en iyisi noa (gördüğün gibi başa dönüyorum,sen benimle hiiç uğraşma boşa gidiyor :) )
senin yaz-kış kullandığın bir parfüm varmı?buğday tenliyim.söyle bir isim onu alıyım bitsin bu işkence
evet evet az çok anlamışsındır.önerini bekliyorum gözüm kapalı alıcam bunu artık(: başka şansım da yok
#983623 yok canım nerde öyle güzel bi parfüm bulsamda yaz kış alsam :drink: benim sana önerim euphoria, 212 sexy(bunu beğeneceğini düşünüyorum) ve coco modemoiselle i dene çık dolaş hangisi hosuna giderse al orda karar verme biraz dursun teninde bu söylediklerim hafif parfümler değil kışın çok daha rahat kullanırsın yazında az sıkarak idare edersin diye düşünüyorum ama dersin ki bunlar cok ağır noa al canım çok da düşünmemek gerek kullana kullana kendine yakışanı bulursun elbet ;)
#984309 bugün noa ve ralph aldım.memnunum herkese öneririm.ama bu koku benim diyemedim hala
armani gino A18 nasıl bir koku?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: xesrax - KoKoŞ
#984315 a18i uzun süre kullandım; ne çok ağır,nede çok hafif kararında kalıcı bir koku :yeah:
Gönderen: bggy - Güzelliğine Düşkün
#984580 ben boyle yaz icin, tam haci sakir beyaz sabun kokan ferah mis gibi bir koku ariyorum. dp de boyle ne var acaba? pure poison demeyin lutfen onu beyaz sabun kokusuna benzetemeyen bir ben varim galiba :) :)
xesrax yazdı:a18i uzun süre kullandım; ne çok ağır,nede çok hafif kararında kalıcı bir koku :yeah:

teşekkür ederim.belki alabilirim;)
sıcaklara ağır gelmez umarım :yeah:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: libra - BaKımLı
bggy yazdı:ben boyle yaz icin, tam haci sakir beyaz sabun kokan ferah mis gibi bir koku ariyorum. dp de boyle ne var acaba? pure poison demeyin lutfen onu beyaz sabun kokusuna benzetemeyen bir ben varim galiba :) :)

bence jlo glow a bakabilirsin ;) .hem orjinalini,hem dp sini kullandım.dp si gayet güzel ve bana saf,temiz sabun kokusu gibi geliyor.belki beğenirsin :bye:
Gönderen: didem - Güzelliğine Düşkün
#984958 D&P'nin (L13 kodlu) Lacoste Femme parfümü de hem yaz hem de kışın kullanılabilecek gibi. Orjinaline de çok benziyor. Sürdüğümde soran çok oluyor. Hafif pudralı çiçek kokusu, temiz bir koku. Tavsiye ederim.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: sumuzdas - KoKoŞ
#991292 dp yi merak edip bir parfüm deneyeyim dedim geçen gün. euphoria denedim. hiç benzemiyordu. bir de roll on gibi birşeyi eline sürüp denetmeleri çok saçma geldi :tongue:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: nkTRy - BaKımLı
#991503 hic benzetemedikleri kokuyu denemissin canm, roll on aslinda bi yandan iyi, kokunun tenine yakisip yakismadigini en azindan ögreniosun, ben dpde lacoste classic ve noa denemistim birebir ayniydi diyebilirim :yeah:
#992124 dp den güzel çekici parfüm önerisi olan var mı şekerli olmasın çok çiçeksi de olmasın şöyle yumuşak sıcak bir koku pek anlatamadım ama :bye:
#992159 dp den az alisveris yaptim ama...kesinlikle hypnoseu oneririm. :) vanilya kokusu ama inanilmaz cezbedici, hic boyle kek kurabiye kokusu gibi degil :D
#992160 bu arada libra, didem, pigled; yazdiklarinizi coook gec gordum cok tesekkurler 3unuze de =)
bggy yazdı:dp den az alisveris yaptim ama...kesinlikle hypnoseu oneririm. :) vanilya kokusu ama inanilmaz cezbedici, hic boyle kek kurabiye kokusu gibi degil :D

bi ara baktım ama herkes kullanıyo diye elemiştim kokusu aklımda bile değil yine bakıcam : ))))
#992331 bende her yerde duyuyorum herkes kullaniyormus diye ama benim cevremde bir tane bile kullanan yok sans iste :D yazin kullanmayi pek tercih eder misin bilemiyorum cok fresh olmayan bir kokusu var sonucta.

ben bir de aceleyle david walkerdan bir parfum almistim kodu B156. ck beauty mis sonradan ogrendim. cok guzel, agir olmayan, hafif bir cicek kokusu ve orjinaliyle birebir ayni bir bak istersen :) ben david walkeri dp den daha fazla begeniyorum dp parfumleri agir alkol kokuyor david walkerinkiler daha basarili gibime geliyor :)
#992476 beauty güzel bir koku evet david walker dan hiç alışveriş yapmadım ama bargelloyla aynı diye duymuştum alkol kokusunu ben de sevmiyorum ama bi süre sonra alkol gidiyor işte tek avantajı fazla koku deneyebiliyorsun fiyatı uygun ;)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: buhayra - BaKımLı
#992551 açık parfüm dikkat edilmesi gereken bir konu teninize sıkıp güneşe çıkmayın derim. :( yine de açık parfümden vazgeçmem diyenlere d&p nin chance ın benzemediğini söyleyeyim. :pisik: hiç kalıcı diil ayrıca. kıyafette bile kalmıyor. :tongue:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: merviss - BaKımLı
#992638 kızlar dpde addict orjinaline benziyormu?ben sanki beğenmemiştim dpdekini orjinalini merak ediyorum :blushing:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: zepp - KoKoŞ
#992642 Dp'deki addict'in orjinali ile alakası yok .. addict çok özel ve ten secen bi koku .. Hayatımın kokusu benim :))) Mutlaka orjinalini dene cnm ..
Kullanıcı avatarı
#992704 Mervis bence de benzemiyor ;) Dp'de bu parfüm acı acı kokan farklı bir hal alıyor :confused:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: merviss - BaKımLı
#992712 zepp,chace teşekkür ederim.bende acı bi koku almıştım dpdekinden.orjinalini deniycem :bye:
Kullanıcı avatarı
#992863 Rica ederim... :huggs: :bye:
Gönderen: gamzesu - Güzelliğine Düşkün
#1000508 dün sevilde narcisso rodriguez for her pembesini denedim, ilk başta beğenmedim ama kaldıkça o kadar güzelleşti ki.. bu ara orjinal parfüm alamayacağım için d&p den almayı düşündüm.
burdaki yorumlara göre de benzetmişler ama pembenin taklidi yok diye duymuştum sanki.
oradaki uyuz kıza sorsam bilmicek zaten.. size sorayım dedim kızlar.. varmı pembesi d&p de?
cvplarsanız çok sevinirim :huggs: :bye: