Parfüm önerileriniz, yorumlarınız
Kullanıcı avatarı
Gönderen: CHACE - KoKoŞ
#970173 :laugh: O zaman Calvin Klein Euphoria,Chanel Coco Mademoiselle,Chloe Love...bunlara bir bak :yeah:
Kullanıcı avatarı
#970187 Rica ederim :huggs:

Beklerim :bye:
Kullanıcı avatarı
#970821 Birçok gelinden Alien kokusu alıyorum :confused:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: dodude - SüsLü
#970843 chanel coco mademoiselle yi düğün için hiç düşünmemiştim. hafif ve güzel bir koku uyar bencede düğüne birde armani diamonds i öneririm ben ;)
Kullanıcı avatarı
#970849 Dodue neden düşünmedin?
Kullanıcı avatarı
#970951 Ben günlük olarak Dior Homme İntense kullanıyorum ama düğünümde başka bir koku düşünmem bile :)
Gönderen: parcan - SüsLü
#970973 ben coco mad. i ya da euphoria yı tercih etmezdim ikisi de çok yaygın çünkü. bence düğün nişan parfümü çok bilinmeyen çok fazla kişide olmayan bişey olmalı ama ne diye sorarsanız bilemiyorum
Kullanıcı avatarı
#971010 Dodue Armani Code'u çok uzun bir süre kullandım ;) Homme İntense'i dene ama :yeah:

Parcan evlimiydin :blushing:
Kullanıcı avatarı
#971030 Beğeneceğine eminim :yeah:
Kullanıcı avatarı
parcan yazdı:evet 2004 ten beri :laugh: 7 yıl bitecek yakında

dodude çevrende çok kullanan yoksa kesinlikle güzel olur :yeah:

Öylemi kocaman mutluluklar sana :huggs: Sen ne sıkmıştın düğününde?
Kullanıcı avatarı
#971085 Rica ederim :huggs: Oda güzel bir seçimdir :yeah:
Kullanıcı avatarı
#971100 Özel bir günde sıktığın için sende çok özel bir yeri vardır :yeah: Bende 2003-2004 gibi çıktı diye hatırlıyorum :yeah: Bu arada sen öğretmenmiydin?
Kullanıcı avatarı
#971105 Matematik deyince yıkıldım ;) Rezalet bir matematiğim varda :laugh:

Lise,ilk öğretim :blushing:
Gönderen: parcan - SüsLü
#971231 iyi bi matematik öğretmenin olmadığındandır :laugh:
hep ilk öğretimde çalıştım şimdiye kadar. 10yıldır bi özel okuldaydım geçen yıl ayrıldım. şimdilik sadece özel derslerim var
Kullanıcı avatarı
#971267 İyi bir öğretmen olduğuna eminim :yeah: :yeah: :yeah:

Benim hiç iyi bir matematik öğretmenim olmadı :crybaby: :crybaby: :crybaby:

Emrah'a bağladım :toofunny:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: svly25 - BaKımLı
CHACE yazdı:Birçok gelinden Alien kokusu alıyorum :confused:

ALİEN tam bir özel günler parfümü oooofff ooooffff harika her şeyiyle bu koku.....
ama ben düğünümde bu kokuyu sıkmayacağım aklımda başka fikirler var. :blushing:
Kullanıcı avatarı
#983719 Çok fazla kullanıldığı için mi kullanmayacaksın :blushing:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: francesca - KoKoŞ
#984047 Bu başlık beni çok şaşırttı, düğün için farklı özel parfüm arandığını bilmiyordum :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: princess7 - Güzelliğine Düşkün
#1018741 slm kzlar..bı acık parfum fırmasının dergısınde hangı tur dugune hangı kokuların yakısacagı yazlmıs..sızınle paylasmak ıstedım..

- denız kenarnda romatık bır dugun ıcın onerıler
armanı she, davıdoff cool water, dav. Echo, lıght blue, oxygene, verry ırrestble.

-dugun salonlarında veya hayran kalına bır mekanda yapılacak bır dugun ıcın onerıler
burberry touch, guccı guılty, brıtney spears radıance, loud, kylıe mınogue darlıng, guccı flora.

-Sade bır nıkah torenı ıcın onerıler
chole love, dkny pure, 212 sexy,chrıstına aguılera nıght, narsıco rodrıguez for her.
:bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: eda77 - Güzelliğine Düşkün
svly25 yazdı:bu yaz ki düğün davetlerinde bende kendime bir liste yaptım hangi kokuları sıkarım diye ve en başa da bvlgari pour femme koydum.bu koku hafif esintili bir yaz akşamında resmen çoşuyor buram buram her yere yayılıyor.listemin ikinci sırasında ise chanel allure var ki bu parfüm yaz geceleri için bence ideal bir koku hem kalite kokuyorsun hem de farklı kalıcı bir parfüm kullanmış oluyorsun. :blushing:

canım allureyı tarıf edermısın nasıl kokusu? :bye:
Kullanıcı avatarı
#1055407 tatlım ben bu kokuyu tarif edemiyorum ferah bir koku ama yani bana öyle gelen bir koku içinde leylak var çünkü ama tarifi çok zor bir koku diyebilirim. zaten şanet kokularının tarifi pek mümkün olmuoyr. :blushing:
Kullanıcı avatarı
#1071819 düğünde etkıleyıcı ve hoş kokmak lazım bence ferah olmalı.
meselaaaa ben bulgarı blv kullanırım bayılıyorum kokusuna ohhhh taze ferah mısler gibi:) ;)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: dory - SüsLü
#1075841 Blv bana nedense düğün için çok uygun olmayacakmış gibi geliyor, hani çok spor ve ferah ya belki oondan. Normalde günlük benim de çok sevdiğim bir kokudur oysa ki. Hani düğün için daha kadınsı ya da baskın kokular uygun olabilecekmiş gibi geliyor bana ama tabii sonuçta sevk meselesi. Çok seviyorsa insan bi kokuyu, bu özel gününde de bunu kullanmak isteyecektir haliyle.
Kullanıcı avatarı
dory yazdı:Blv bana nedense düğün için çok uygun olmayacakmış gibi geliyor, hani çok spor ve ferah ya belki oondan. Normalde günlük benim de çok sevdiğim bir kokudur oysa ki. Hani düğün için daha kadınsı ya da baskın kokular uygun olabilecekmiş gibi geliyor bana ama tabii sonuçta sevk meselesi. Çok seviyorsa insan bi kokuyu, bu özel gününde de bunu kullanmak isteyecektir haliyle.

canım bulgarı blue spor bır koku değildir.Çok hoş erkeklerinde beğendiği parfümdür.Düğünde fazla ağır kokmamalı gelın bana göre daha yumuşak ve temız kokular olmalı:)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: shayna - KoKoŞ
#1075895 Düğün ve nikahımda kullanmak için chanel coco mademoisele edp aldım.Nişanlımada armani code :love10: armani'ye bayıldım

Tavsiyelere çok teşekkür ederim.Hepsini denedim ama bunlar hoşuma gitti.Bunlar diyorum çünkü nişanlı grip olunca onunkini de seçmek bana düştü :)

dory sana ayrıca teşekkür ederim armani code tavsiyen için :huggs:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: dory - SüsLü
#1075985 Eda evet Blv'nun yumuşak ve temiz olduğu konusnda katılıyorum, bende de puddraya dönüşüyor, temizliği çağrıştırıyor..
Shayna rica ederim canım, beğenmenize çok sevindim.. :yeah: Armani erkek parfümü konusunda cidden başarılı.. :bye:
Kullanıcı avatarı
dory yazdı:Blv bana nedense düğün için çok uygun olmayacakmış gibi geliyor, hani çok spor ve ferah ya belki oondan. Normalde günlük benim de çok sevdiğim bir kokudur oysa ki. Hani düğün için daha kadınsı ya da baskın kokular uygun olabilecekmiş gibi geliyor bana ama tabii sonuçta sevk meselesi. Çok seviyorsa insan bi kokuyu, bu özel gününde de bunu kullanmak isteyecektir haliyle.

aynen tatlım katılıyorum sana düğün gibi önemli ve özel gecelerde ya da günlerde parfüm seçerken kadınsılık farklılık ve kalıcılık bir parfüm için çok önemli oluyor. :blushing:

spor ya da günlük kokular bu gibi günlerde ya da gecelerde pek de tecih edilmemeli bence. :blushing:
Kullanıcı avatarı
svly25 yazdı:

aynen tatlım katılıyorum sana düğün gibi önemli ve özel gecelerde ya da günlerde parfüm seçerken kadınsılık farklılık ve kalıcılık bir parfüm için çok önemli oluyor. :blushing:

spor ya da günlük kokular bu gibi günlerde ya da gecelerde pek de tecih edilmemeli bence. :blushing:

canım sen hangi parfümü önerirsin düğün için? :bye:
Kullanıcı avatarı
eda77 yazdı:
svly25 yazdı:

canım sen hangi parfümü önerirsin düğün için? :bye:

tatlım özelden sana ilk aklıma glen bazı parfümlerin adlarını yazdım.daha da aklıma geldikçe sana msj atarım.sende bana tavsiyelerde bulunabilirsin. :blushing:
Kullanıcı avatarı
#1078252 [

spor ya da günlük kokular bu gibi günlerde ya da gecelerde pek de tecih edilmemeli bence. :blushing:[/quote]

canım sen hangi parfümü önerirsin düğün için? :bye:[/quote]

tatlım özelden sana ilk aklıma glen bazı parfümlerin adlarını yazdım.daha da aklıma geldikçe sana msj atarım.sende bana tavsiyelerde bulunabilirsin. :blushing:[/quote]

sağol canım,
bende parfümde çok seçiciyim her kokuyu beğenemediğimden fazla parfüm seçemedim.Beğendiklerim arasında,
bulgari blv
mıracle
bulgarı krıstal
dolca lıht blue
chanel şans
chanel coco matbazel bu kokuylada yenı tanıştım ve çook sevdim.:) :bye:
Kullanıcı avatarı
libra yazdı:mutluluklar diliyorum kızlar :kissmuch: .ben evleneli çok oldu.ben kenzo d'ete kullanmıştım.şimdi evleniyor olsaydım sanırım seçeceğim parfüm michael kors klasik olurdu.hem çok kişide yok,hem buram buram çiçek,hemde geçtiğin yerde iz bırakan ve dikkat çeken bir koku :bye:

bu parfüm çok ağır yahu düğüne uygun olmaz bence.Ben pek beğenmedim. :shh:
Kullanıcı avatarı
#1078361 Kesinlikle Black Orchid sıkardım :love10: :love10: :love10: