Saç Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: mimarr - BaKımLı
#789214 ve 5 ayın sonunda saçlarım :) her zaman dediğim gibi ben çok memnun kaldım herkese öneririrmm..
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: melezim - KoKoŞ
#789340 way gittikçe daha hoş olmuş dalgaların mimar :love10: bende yaptırmayı çok istiyorum :love10: bıktım bu pırasa saçlardan :nanik:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: mimarr - BaKımLı
#789494 yaptır canım ya gerçekten çok güzel farklı bi hava katıyo :love10: ben şimdi arada fön çektiriyorum ya bi an önce kirlense saçlarım da yıkasam die bakıorm :) :)
Gönderen: somy - BaKımLı
#789547 Yıllardır pırasa gibi saçlarla gezdim. En ufak bir dalgam yok, dümdüz. :laugh: Bioform yaptırmaya bir türlü cesaret edemiyordum. 5 sene önce tüm cesaretimi toplayıp yaptırdım. Veeeeee çok memnun kaldım. Kesinlikle tavsiye ederim. 5 yıldır her yaz başında yaptırıyorum. 8 ay dayanır diyorlar ama ben 1 yıl kullanabiliyorum. Tabi son aylarda ilk zamanlardaki havası kalmıyor. Çok doğal duruyor, herkes kendi saçım sanıyor. Ama artık düz saçlarımı özledim. :nanik: Bu sene yaptırmayı düşünmüyorum. Ama yine de belli olmaz.
Yaptıracaklara tavsiyem, kesinlikle iyi ve güvenilir bir kuaför bulmaları.
Gönderen: bussra - Güzelliğine Düşkün
#792541 mrb arkadaşlr srf bu yormlr için gce gç saatte üye oldum ama anck bu saatte aktiflşti:) nyse gelelm asl knya bnm sçlrım dlgalı ama çok dkülüo onun için olsa gerek artık hiç şekl almıo bnde bu yıl doğum günümde annemden böle bi hediye istedim ama aynı zmanda da korkmuyo değilim:S çok mu kwrcık oluo?birileri bilgi verirse çok mutlu olurum:) :confused: :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: fbcix - Güzelliğine Düşkün
#793664 Benim de saçlarım dümdüz ve belime kadar. Düşünün o kadar düz ki sabah kalkınca öndeki perçemler havaya dikilmiş oluyorlar tokalarla zor yatıştırıyorum, bazen düzleştirici ile indiriyorum.
Ben de çok istedim perma ama saçlarım ince telliler. Cesaret edemedim o yüzden. Haftaiçi kendi haline bırakıyorum saçlarımı haftasonu gezmeye gideceksim ki özellikle sevgilimle buluşcaksam maşa yapıyorum. Bayılıyor sevgilim kıvırcık saça :S
Aranız da ince telli saça sahip olup, İstanbul'da yaptıran mevcut mu acaba. Belki cesaret gelir bana da :blushing:
Gönderen: esoesss - Güzelliğine Düşkün
#805978 Mimar saçların çok güzel olmuş :)
Ben de düşünüyorum ama korkuyorum saçımın yıpranmasından..Saçlarında boya var mıydı senin? Benm boyalı saçım, ince telli ama çok istiyorum dalgalı saçlarım olsun :)
Gönderen: Ozgebym - Güzelliğine Düşkün
#817727 arkadaşlar ben dün bioform diye gittim ve kıvırcık olup çıktım bi-iki yıkama sonrasında açılcağını söyledi kuaförüm 3 kere yıkadm dünden beri ama hiç bi fark yok kuaförümü aradm hemen inmez 1 haftaya kadar inmezse gel dedi. indirmek için yapabilceğim bişey var mı böyle tamam yüzüme gitti ama ben su dalgası istiyodum bonus kafa değil. Mimar senin saçının ilk resmini gördüm ama pek anlayamadım açıkcası bonus muydu? Arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim ;)
Gönderen: Ozgebym - Güzelliğine Düşkün
#817784 Arkadaşlar ben de dün bioform yaptırdım ama bonus kafa olup çıktm bi kaç yıkama sonra açılır dedi dünden beri 3 kere yıkadım ama hiç bi farklılık olmadı kuaförümü aradım bi haftaya açılmazsa gel o zaman bakarız dedi orta bigudiyle sarmıştı hep onun yüzünden böyle oldu acaba üzerine kalın bigudiyle sardırsam saçım çok mu yıpranır napmam gerekiyo arkadaşlar kafayı yemek üzereyim lütfen yardımcı olunn şimdiden teşekkürler :)
Gönderen: morrpatra - Güzelliğine Düşkün
#829745 Merhaba arkadaşlar.yakın bi zamanda bende yaptırmayı düşünüyorum şu su dalgasından.saçlarım belime kadar ve çok ta düz değil pırasa gibi....şimdi yorumları okudumda çok yıpratıyormuş.ben bi karar veremedim yardımcı olabilir misiniz?bidee mimarr senin resimlerini göremedim ya :confused:
Gönderen: adatuna - Güzelliğine Düşkün
#831387 cnm bn bi senedir iki defa yaptırdım öle çok bi yıpranma olmadı aslında mahvetmedi yani saçlarımı dökülme oluo bazılarnda ama bnde olmadı

kızlar bi de su dalgası yaptıran arkadaşlara bişi sorucam,şimdi bnm üsteki dalgaların dalgası tam dipten gelmio aşalarda başlıo biraz o yüzden de üst kısmı basık kalıo 2. yaptırışımda bu saçımı çok zor kullanmama neden oldu,siznkinii de öle mi yapmştı kuaför?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: B4RB4R4 - KoKoŞ
#839497 kızlar benım saclarım kvırcık dalgalı bır sekıl zaten reısmdede gozukuyor ama ben bu sekılde olsun ıstıyorum bu masa degıl bırsey degıl baska bırsey kadının sacları hep böyle anenm su dalgası oldugunu su dalgasının perma gıbı kabarmadıgını soyledı ama yapan kısının cok ıyı yaptıgınıda ekledı bu sımdı su dalgasımı perma seklınde sarılmıs

Resim
Kullanıcı avatarı
Gönderen: melezim - KoKoŞ
#839502 pınar senin saçların çok güzeller :love10: dalgalı saçı veya düz saçı farketmiyor basık durmaması ,hacimli durması için tek çözüm katlı kestirmek diye biliyorum ben :blushing: kızın saçlarına da hayran kaldım yalnız :love10:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: B4RB4R4 - KoKoŞ
#839504 cnm arkası degıl onlerı ama bende kat sevmıyorum okadar cok sacım var ama bu aramakasdan kaynaklanıyor gıbı geldı cunku zamanında attırdım hala etkısını surduruyor daha ogun kestırdım ıkı parmak duz makasla ıyı oldu ucları ama katlarımı uzatıyorum zaten uzadılar ama onlerim basık ole ıstemıyorum

bu kadının sacları gıbı ıstıyorum asık oldum her sacına kuaforu kım nedır bana el atsın kafasına basık durmuyo
Resim
Resim
Gönderen: kebelekkk - Güzelliğine Düşkün
#843196 ne zamandır su dalgası yaptırmak istiyodum ama saçım yıpranır diye cesaret edemiyodum sanırım yeterince cesaret toplamışm hatta fazla toplamışım kii dün kendimi kuaförde buldum en sonda aynada saçlarıma bakarken :))))) çok beyenndim kiiii :kissmuch:
Gönderen: AliceHayley - Güzelliğine Düşkün
#856106 merhaba arkadaşlar..bende yaptırmayı düşünüyorum ama karasızım..MİMAR'n saçları çok hoş durmuş onun saçında boya varmıydı hiç yıpranmamış ben yıpranır diye korkuyorum bende boya var bayada kırık saçlarım..saçlarım dalgalı aslında su dalgası gibiydi önceden ama boya yabdıktan sora yavaş yavaş dalgaları düştü şekilsiz hal aldı..SOMY eskişehirdemiş bende eskişehirdeyim yadırdıın yeri söylersen sevinirim..

MİMAR ve SOMY bana cevap yazarsa sevinirim.. :bye:
Gönderen: somy - BaKımLı
#856231 AliceHayley,
Merhaba, öncelikle foruma hoşgeldin. :)
Daha önce de belirtmiştim. Ben son 5 yıldır bioform yaptırıyorum ve çok severek kullanıyorum. İlk 3 yıl Samsun'da Holywood Kuaförde yaptırdım. 4. yıl, adını hatırlamıyorum ama yerini tarif edeyim :nanik: İki Eylül ile Şair Fuzulinin arasındaki sokakta.(Esnaf sarayının arkasında; Köprübaşı, taksi durağı ve orduevine yakın) 5. yıl da Zen Kuaföre yaptırdım.(2009 Haziranda) Ama bu sene yaptırmadım. Düz saçlarımı özlemişim. :laugh:

Fakat benim saçlarımda boya yok, saçlarım sağlıklıdır, bioform saçımı pek yıpratmadı. Eğer karar verir de yaptırırsan nerde yaptırdığını öğrenmek isterim.
Gönderen: AliceHayley - Güzelliğine Düşkün
#858364 tşk ederim.ya bu işin kuaförüne qöre değiştiğini söledilerde.hem senin saçındada boya yokmuş bende var.bide ben kütahyada bir kuaföre sordum oda artık ilaçlar eskisi kadar iyi değil tutmuo dedi.senin yaptırdığın yerlerede bi soriyim.eğer yaptırırsamda yazarım zaten cnm :) :laugh:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: silent - SüsLü
#861841 Türk malı dizisinde Burcu'nun saçlarına bayılıyorum, dalgası ne kadar güzel, kızın kendi saçı olmadığı kesin çünkü dipleri daha düz duruyor ve dalgası çok düzenli, diziyi izlerseniz bir bakın,gerçi benim saçlarım da dalgalı ama bu kızın ki çok hoşuma gitti, ama her kuaför anlamıyor, su dalgası diyorsun koyun gibi kıvır kıvır çıkarıyor, sinir oluyorum.
Gönderen: Marmaris - KoKoŞ
#861947 allah allah türkiyede ne kadar seviliyormus su dalgasi diyordum bu basligi görünce, ama hicte girip bakmamistim.
almanlarin su dalgasi, yani wasserwelle söyle
Resim :nanik:
bide türkcesini arattim google´de, burdaki wasserwelle ile hic alakasi yokmus :laugh:
buda türkce arattigim su dalgasi :laugh:

cok begendim :love10:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: happysky - KoKoŞ
xxxebruxxx yazdı:http://www.cellsea.com/video/detail/V4a23f517ee24a.htm
kızlar bu alete bayıldım! nerede bulabilirim acaba bir fikri olan varmı??
makasıda BABYLISS WATER WAWE

canım gitti gidiyorda vardır belki baktın mı? hem babylissinmiş, kolay bulunur gibi geldi bana..
Kullanıcı avatarı
Gönderen: cingulum - BaKımLı
brighteyes yazdı:ben saçlarımın şöyle olmasını istiyorum. bunun için bi yöntem var mı acabaaa ? >_> :P

Resim

bende bugün böyle olsun diye gittim, bioformla bunu yapamıyorlar, şimdi ne zaman geçicek etkisi diye bekliyorum nefret ettim saçlarımdan,böyle bir beklentisi olan asla yaptırmasın ya da benim kuaför beceremedi, 1 saattir ağlıyorum yaa :(
Kullanıcı avatarı
Gönderen: cingulum - BaKımLı
#892767 ilk etapta kıvır kıvırdı tel tel ayrılıyordu sonra evde saçımı yıkadım kendim yaptım şimdi sanki dolaşık gibikabarık bi saç ki ben kabarık saçtan nefret ederim, sanki taramadan evden çıkmışım gibi :(

birde belime gelen saçlarımı kesti, hadi kesmesine bişi demiyorum çünkü yıpranmıştı ama kıvırcıklığın etkisiyle şimdi omuzlarımdan az aşağıda, düşünün moral bozukluğunu, birazda uğraşmak istemediğimden yaptırmıştım, şimdi mecbur her sabah düzleştircem, bol yıkama ve her sabah düzleştirmeyle etkisinin çabuk geçmesini umuyorum artık
Kullanıcı avatarı
Gönderen: aramisi - Güzelliğine Düşkün
#892891 [url]bashkaa35[/url] daha önce 3 kez suz dalgası yaptırdım, röfleli saça uygulanmadığına eminim. çok ısrar edersen yaparlar yapmasına ama röfleli kısım röflesiz olan kısıma göre daha kalın iri dalgalı olur tutmaz ve tutam tutam yanar. büyük ihtimalle açılma olan saçada yapılmaz gibime geliyor. ;)

birde size bir tavsiyede bulunıyım su dalgası evet çok güzel ama saçı mahfetmekle kalmıyor seyreltiyor arkaşlar bugün için yarını feda ediyorsunuz yaptırmayın. şahsen bir daha yaptırmayı asla düşünmüyorum. :confused:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: yesil86 - Güzelliğine Düşkün
#904364 selam kızlar :)
ya açıkçası sırf gerçekten kalıcı ve güzel su dalgası yeri öğrenebilmek için üye oldum buraya ;)
Ankaradayım ben önerebilceğiniz uygun ve işini gerçekten güzel yapan bi kuaför var mı??
Gönderen: yesill - Güzelliğine Düşkün
#908683 saçlarım çok az ve düz. ama kıvırcık olmasını çk istiorm . kel olucak kdr yıpratabilirmi saçı sizce bu işlem kızlar? lütfen cevap verin. ve ankarada çok güvenilir çok özen göstercek bi kusaför tavsiyesi olan varmı ?
Gönderen: azracan - Güzelliğine Düşkün
#973070 yesillcim ben de yaklaşık 5 ay önce kalıcı su dalgası yaptırdım. çok tedirgindim acaba nasıl olucak, saçlarım çok yıpranıcak mı, dökülücek mi.. falan filan... saçlarım eskiisnden daha az şuan :/ ama dışardan hiç belli olmuyo :) güzel tarafı da bu zaten, saçı olduğundan daha çok gösterio. herkes bu saçı bana çok yakıştırdı. tabi ki en önemlisi ben kendime yakıştığını düşünüyorum :yeah: çok doğal ve havalı görünüyorlar bence. yalnız şekillendirmek için iyi bi saç köpüğü kullanmak gerekiyo ;)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: hlycrc - Güzelliğine Düşkün
#983576 Arkdaşlar ben de saatler sonra su dalgası yaptırmaya gideceğim ama korkuyorum saçlarım çok kabarık değil seyrelir ve dökülürse çok pişman olurum ayrıca perme ve su dalgası arasındaki farklar ne?
Birde oldu ki cesaret topladım ve yaptırdım hangi saç köpüğünü tavsiye edersiniz?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: JhanSu - Güzelliğine Düşkün
#984966 kızlar ben perma yaptırdım yaklaşık 1 ay oldu. saçlarımın uçları kırıktı biraz yıpranma oldu ama aldırdım onları. gerçekten çok memnunum şimdi ilk önce bonus gibi olmuştu o kadr üzüldüm ki ama şimdi tam istedigim gibi. bukleler inceyle su dalgası arası bir şey. isteyen olursa fotograf koyabilirim :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: espadrilles - SüsLü
#1011755 benim saçım zaten böyle. ah ah düz saçlılara o kadar özenirim ki millet de gelip hangi kuaförde yaptırdın diye sorar :laugh: kısaca saçınızın kıymetini bilin keşke saçım düz olsa şekillendirmek için hiç uğraşmazdım :dontknow: yıka ve çıkk
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ozlemakis - BaKımLı
#1045893 Perma işleminde önemli kuaförün bilgisi ve hangi markanın permasını kullandığıdır. Türk perması yapıyor ise hiç yaptırmayın permada kel kalıp dönende vardır. Mesela loreal, wella, goldwell vs. bunlar kullanıldığında yine saçın yapısı değişiyor fakat daha az zarar verdiği kesin. Ben şimdiye kadar 4 defa perma yaptırdım. En memnun kaldığım loreal ve goldwell olmuştu. Hatta kendi güvendiğiniz kuaför eğer elinde iyi marka yok ise o zaman kendiniz temin edin, o size yapsın. Ve emin olun gercektende söylediği ürünü kullandığından :bye: