Parfüm önerileriniz, yorumlarınız
Kullanıcı avatarı
Gönderen: daisy3535 - Güzelliğine Düşkün
hacer76 yazdı:Ben tomy kullanıyorum sade çiçeksi bir koku

bence sabunsu kokuya uygun kokular,

Bvlgari blv
Kenzo summer
Jlo glow
noa

asıl noa çiçek gibi baygın bir koku :pisik:
tommy nin üst notaları çiçeğe benziyor ama kalan son notalar sadece miss gibi sabun.
noa ya sabun demeyelim bence.. :nanik:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Discordia - Güzelliğine Düşkün
#855621 evet cnm onuda bi dergiden promosyon olarak çıkmıştı ordan biliorum üstünde zeytin dalı var. hemen hemen bu dediğim kremde onun gibi kokuyo :)
Gönderen: pink35 - Güzelliğine Düşkün
#857031 ya arkadaşlar yok mu bildiğiniz çiçeksi meyveli bi koku kırmızı meyvelerden yapılmış olsun misssss gibi koksun aynı zamanda da kalıcı gün boyu koksun
Gönderen: seromoni - Güzelliğine Düşkün
#857049 Tatlım bu soruyu ayrı bir başlık olarak sorarsan daha çok cevap alırsın. benim ilk aklıma gelen Britney spears fantasy oldu. Dp de taklidine bakabilirsin.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: fallenangel8 - BaKımLı
#857191 benimde aklıma britneyin midnight fantasy si geldi canıom. o çi.çeksi daha çok meyveli bi kokudur. fantasyi hiç denemedim ama daha yoğun bi şeker hatta yanık şeker kokusuymuş bildiğime göre .sen ikisini de bi dene istersen ;)
Gönderen: hacer76 - Güzelliğine Düşkün
#860831 dün kokladım sevilde kesinlikle tous gold deneyin ve görün böyle bir koku olabilir mi bayıldım bayıldım :blushing:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: unicorn - BaKımLı
#875471 merhabalar bu benim2. mesajım calvin klein one kullanıyorum ama artık baydı beni şöyle misss gibi sabun temiz çamaşır kokusu gibi bi koku arıyorum acaba bana ne önerirsiniz.???
Kullanıcı avatarı
Gönderen: cingulum - BaKımLı
#875508 çiçeksi de evet :)
ama ben beyaz sabun kokusu da alıyorum, ya da başka bir temizlik malzemesi ama o tarz bi ürünün kokusuna çok benzettim :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: svly25 - BaKımLı
#875543 hmm evet bazı çamaşır deterjanları artık bahar çiçekleri gibi kokuyor ve etenity de bu kokulara benzetiyor olabilirsin. :blushing: :yeah: ;)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: libra - BaKımLı
#875566 benimle aynı görüşte olan varmıdır bilmem ama,insolence de tam sabunsu olmasa da çiçeksi-sabunsu bir koku gibi geliyor bana.sıktığım zaman kendimi çok temiz ve miss gibi hissetmemi sağlıyor.babamda bu parfümün sabun gibi kokuyor diyor ;) :bye: .
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Attractivee - SüsLü
#878010 aynen ya sabunla hiç alakası bile yok resmen çiçekli bi parfüm kokusu sabun kokusu demek beyaz sabun kokucak yani temizlik gelicek aklına kokladıkca :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: hotcouture - BaKımLı
#896213 Pur Blanca korkunç bir koku yaaaa, sabun kokusuyla uzaktan yakından alakası yok.... İnsanın genzini gıcıklayan, kesinlikle yazın sıkılmaması gereken bir parfüm, hatta benim kabusumdur, ünv_deyken oda arkadaşım kullanırdı ve ben burnumu tutarak odadan kaçardım, koku geçinceye kadar da giremezdim, oda spreyi gibi kokuyor aynen, berbat birşey :tongue:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ELLAELLA - Güzelliğine Düşkün
#900768 blanc ya tam olarak sabun gibi değil ama ben bunu sürdüğüm zamanlar bööle tertemiz hissi veriyor bana.
Kullanıcı avatarı
#902090 hacı şakirin bir el sabunu var hanımeli ve süt içerikli.ben banyoma bolca o sabunlardan aldım ve hoş bir sepetin içine hepsini açıp döktüm.banyo şimdi her içeri girdiğimde mis gibi kokuyor.hanımeli kokusu neyin içine girse mükemmel bir şey ortaya çıkıyor kokusu harika bu çiçeğin bence. :blushing:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: FISFISFIS - BaKımLı
#903279 CHEAPSMELLS DE SABUN KOKULU PARFÜM VAR.CLEAN DİYE BIR MARKANIN 4 ÇEŞİT PARFÜMÜ VAR..FERAH VE TEMİZ KOKULAR DİYE TARİF EDİLİYOR...
:)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: mystery - Güzelliğine Düşkün
ASKIMEMNU yazdı:Kizlar komik gelebilir ama ben omo kokusu gibi parfum ariyorum ama bulamiyorum bilenininiz var mi insaallah bulurum bulursam kesinlikle birakmayacagim :love10: :bye:

ralph lauren romance e omoya benziyo diyenleri okumuştum. bence çok güzel bir koku. omyu bilemicem pek benziyo mu ama bir bak istersen. kalıcı olsa bende hemen alırım..
Kullanıcı avatarı
#914555 duştan çıkmış gibi kokmak ist,yorsanız hem sabunsu hem de pudralı bir koku arıyorsanız bence en ideali JLOPEZ GLOw'dur kızlar.ben bu kokuyu her sıktığımda kendimi duştan yeni çıkmış gibi tertemiz hissediyorum ve çok kalıcı buluyorum bu kokuyu.pudralı sabunumsu bir koku ve yaz içinde kesinlikle çok ideal.tüm arkadaşlarım kulladığım günden beri kokuyu duydukça "ne kokuyor burası böyle?çok güzel bir koku kapladı etrafı......" diyorlar. erkek, kadın herkes çok beğeniyor bu kokuyu asla rahatsız edici değil. bende kendime GLOWu çok yakıştırıyorum deneyin güllü pudra gibi bir kokusu var. :blushing:
Gönderen: darkblue - Güzelliğine Düşkün
#978873 bana da bvlgari blv notte ın kokusu sabunumsu geldi bvlgari kokularında genelde sabunsuluk var bi arkadasımda sabunsu koktugunu söylemişti blv notte ın :dontknow:
Kullanıcı avatarı
#983569 aynen öyle tatlım sana katılıyorum.bvlgari hafif sabunsu tertemiz kokular yapıyor ve aynı zamanda kaliteyi de her an üzerinde hissetmeni sağlıyor. :blushing:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Aegrine - KoKoŞ
#983574 Kızlar yardım :( yanlış yere yazmışım bu başlık tam da benim durumuma uygun o nedenle buraya da yazıorm :D

şöyle ferah ferah yumuşatıcı kokusu gibi, çiçeksi ama kenzo flower gibi kesif çiçiek kokusu olmayan, leylak, sümbül gibi kokladığınızda sizi gülümseten "huzurlu" bir parfüm arıyorum. Lancome hypnose sıkmıştım bileğime kokusunu net hatırlamıyorum o tarz bir koku gibi geldi ama şu an emin olamıyorum. Fikirleriniz benim için önemli :)
#983577 aegrine estee lauder pleasures bana yumuşak çiçek kokusu gibi gelmişti ama lancome hypnosela alakası yok onun :laugh: yinede önereyim dedim
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Aegrine - KoKoŞ
#983578 çok teşekkürler :)
ya sephorada kokladım ben ama acaba onun şişesine benzer başka parfüm mü kokladım diye şüpheleniyorum şu an çünkü herkes ağır diyor hypnose'a :laugh:

bir bulsam şöyle leylaklı sümbüllü ferah ıslak zemin temizleyicisi gibi bir koku çok mutlu olacam :)

yoksa üstüme marc, yumoş fln dökecem böle giderse vaziyet fena :D
#983585 :toofunny: hypnpose ağır evet lancome tresor in love a bak o bana yumuşatıcı kokusu gibi gelmişti ralph lauren romance e de bakmanı tavsiye ederim güzel çiçek kokusuydu
Kullanıcı avatarı
BEGO35 yazdı:miracle da temizlik kokusu sabun kokusu gibi geliyor bana.

bu kokuyu bi sevemedim gitti ya.bana çok çiğ bir kokuymuş gibi geliyor. :blushing:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: hotcouture - BaKımLı
#1009616 Miracle'da votka kokusu gibi keskin bir nota var, alkol alkol kokuyor bana.. Ama o keskin kokuyu saymazsak güzel bir çiçeksi-şekerli koku diyebiliriz..
Kullanıcı avatarı
#1009704 yoo hyr ben o keskin kokuyu yok sayamadığımdan sevmiyorum bu kokuyu çiğ çiğ kokuyor sanki çürük çiçek kokusu. :blushing:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: eczsn - BaKımLı
#1009706 ben de mircle acaba bende mi ekşidi diye düşünüyordum... demekki kimine göre de öyle geliyormuşş.
En son muhendis tarafından Pzt Eki 10, 2011 9:52 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi. Sebep: FORUMDA TAKAS YASAKTIR. İMZANIZI KALDIRINIZ
Gönderen: syringa - Güzelliğine Düşkün
#1017386 kızlar uzun zamandır temizlik hissi veren bi parfüm arıyodum ve bulamamıştım bana çok yardımcı oldunuzzz :love10: hepsini denicmmm :banana: