Saç Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Heves - BaKımLı
#942387 bak gölge olarak iyi olur ama tüm saça uygulayınca tepelerin sarı, güneş gormeyen altt tarafları koyu oluo

alaca kız gibi oluo :laugh: aman yapmasınlar lise bitsin öyle...ztn o yaşlarda ergen çirkinligine boyalı saç hıc ıyı durmuoo :nanik: herseyı gencken yapıcan atıyorum beyazlar çıkıp ihtiyarlayınca saçın bal rengi olsa ne olur :laugh: :laugh:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: nazlove - Güzelliğine Düşkün
#952846 merhaba arkadaslar oksijeni denemeyin bile sacınızı kaybedersiniz
papatya gercekten acıyor kumral ve kahve sacları acar ancak sürüp güneşte beklemeniz lazım ben sapsarı yapmıstım bu şekilde :) cok güzel oluyo tabi bi kerede olmaz
Gönderen: beyzanur0 - Güzelliğine Düşkün
#964620 Arkadaşlar ortaokula gidiyorum ve saçımda yazın bi değişiklik yapmak istiyorum .
papatya suyu kullanıcam papatya suyu saçımda kaç ay kalır ? bunu yapmadan önce öğrenmek istiyorum çünkü öğretmenlerimden azar işitmek ve sınıfa rezil olmak istemem :toofunny: :)
Gönderen: Leylusha - Güzelliğine Düşkün
#972755 merhaba) ben azerbeycandan katiliyorum azeriyim, ve sac rengimin biraz acilmasini istiyorum saçımın rengi siyah deyilde koyu renk amma işıklı telefonla çekildiyinde çok güzel renk oluyo öyle olmasını isterim. ben burdakı kızların yazdıklarını okudum ve ceviz yağının saç rengini açtığını duydum doğrumudur acaba? doğruysa nasıl kullanmalıyım söylerseniz sevinirim teşekkürler :blushing: :blushing: :blushing:
Gönderen: AYSHE1990 - Güzelliğine Düşkün
#979647 saclarımda siyah boya vardı diplerden kendi rengi acık kahve cıkmıştı 1 hafta papatya suyu sürdüm güneşe cıktım suanda saclarımda siyahtan eser yok acık kumala kadar acıldı saclarımda cok güclendi ışıl ışıl parlıyr
kızıl varsa kullanmanızı tavsiye etmem turuncu yapıyor arkadasım denedi
Gönderen: imaginne - Güzelliğine Düşkün
#979804 Papatya suyu saçı turuncu yapmaz. Sarı ışıltılar verebilmesi için de saçınızın boyasız ve kumral-açık kumral olması gerekir. Bir kerede sonuç alabilme ihtimaliniz çok düşük ama belirli aralıklarla yapıldığında saçtaki değişiklik farkedilir.
Bir de kır papatyası yerine alman papatyası tercih edebilirseniz daha güzel sonuçlar alırsınız. (Suna Dumankaya'nın tavsiyesi )
kır papatyası:
Resim
alman papatyası:
Resim
Kullanıcı avatarı
Gönderen: daredevil - BaKımLı
Leylusha yazdı:merhaba) ben azerbeycandan katiliyorum azeriyim, ve sac rengimin biraz acilmasini istiyorum saçımın rengi siyah deyilde koyu renk amma işıklı telefonla çekildiyinde çok güzel renk oluyo öyle olmasını isterim. ben burdakı kızların yazdıklarını okudum ve ceviz yağının saç rengini açtığını duydum doğrumudur acaba? doğruysa nasıl kullanmalıyım söylerseniz sevinirim teşekkürler :blushing: :blushing: :blushing:

bence siz papatya suyu kullanın...papatyaları alıp kaynatıyorsunuz suyunu da sürün hem güçlenir parlaklık verir hemde saçınızın rengi açılır....sürdükten sonra güneş ışığına çıkın falan :bye:
Kullanıcı avatarı
Leylusha yazdı:merhaba) ben azerbeycandan katiliyorum azeriyim, ve sac rengimin biraz acilmasini istiyorum saçımın rengi siyah deyilde koyu renk amma işıklı telefonla çekildiyinde çok güzel renk oluyo öyle olmasını isterim. ben burdakı kızların yazdıklarını okudum ve ceviz yağının saç rengini açtığını duydum doğrumudur acaba? doğruysa nasıl kullanmalıyım söylerseniz sevinirim teşekkürler :blushing: :blushing: :blushing:

bence siz papatya suyu kullanın...papatyaları alıp kaynatıyorsunuz suyunu da sürün hem güçlenir parlaklık verir hemde saçınızın rengi açılır....sürdükten sonra güneş ışığına çıkın falan :bye:
Gönderen: ilosh - Güzelliğine Düşkün
#983087 Ya ben bugün saçımın bi tutamında denedim oksijenli suyu. sürdüm ve 30 dk. güneşte bekledim çok çok az bi değişiklik oldu. saçım kestane. daha önce papatya suyuda denedim hiçbi işe yaramamıştı. sizce niye oksijenli su olmadı ? benimle saçı aynı renk olan bi arkadaşım ilk yapışında 3 ton açmıştı :dontknow:
Kullanıcı avatarı
#983350 oksijenli su saçı yıpratır....önceki sayfalara bakınız çok tavsiye edilen birşey değil. saç tipinden değişiklik göstemiş olabilir...tüm saçınıza sürüp güneşlendiğinizde saçınızın rengi değişecektir
Kullanıcı avatarı
Gönderen: deryaks - BaKımLı
daredevil yazdı:

boyalı saça da uygulayabilirmiyiz?
Gönderen: iremceren - Güzelliğine Düşkün
#986261 ben 2 gunden berı yapıyorum.agustosta tatıle gtcem o zmna kdr acmak istiom rengını.sacımda boya yok.kaynatp ılık oluncya kdr bklıom ve sacım kuruyana kdr guneste kalıyorum.ondan sonra yıkamak olur mu ? yanı yıkayınca etkısı gıder mı ? (her gun yapıom) cevvp bklıom lütfen :blushing:
Kullanıcı avatarı
iremceren yazdı:ben 2 gunden berı yapıyorum.agustosta tatıle gtcem o zmna kdr acmak istiom rengını.sacımda boya yok.kaynatp ılık oluncya kdr bklıom ve sacım kuruyana kdr guneste kalıyorum.ondan sonra yıkamak olur mu ? yanı yıkayınca etkısı gıder mı ? (her gun yapıom) cevvp bklıom lütfen :blushing:

olur tabikiiii gitmez sonuçta kuruyuncaya kadar güneşleniyorsun :bye:
Gönderen: kleinefrau - Güzelliğine Düşkün
#988496 ilk saç rengim ortak kumral gibiydi sarıyıdı ama abartılı değil bide ben tatilde yaptım 6-7 yedi taane papatya çayını sıcak su ile karıştırdım sonra bigün soğuttum sonra fısfıslı şişeye koydum günde 2-3 defa saçımmı ıslattım taradım güneşin altında gezdim oyalandım öyle yaani ama gerçekten sabır gerektiren bir şey ben mesela 10 gün içinde bu hale soktum birde şunu söyliyim bu işlemi yaptıkrtan sonra saçınıza bakım yapalım lütfen benim süper oldu saçlarım boya gbi basit de değil
Gönderen: kendi9898 - Güzelliğine Düşkün
kleinefrau yazdı:ilk saç rengim ortak kumral gibiydi sarıyıdı ama abartılı değil bide ben tatilde yaptım 6-7 yedi taane papatya çayını sıcak su ile karıştırdım sonra bigün soğuttum sonra fısfıslı şişeye koydum günde 2-3 defa saçımmı ıslattım taradım güneşin altında gezdim oyalandım öyle yaani ama gerçekten sabır gerektiren bir şey ben mesela 10 gün içinde bu hale soktum birde şunu söyliyim bu işlemi yaptıkrtan sonra saçınıza bakım yapalım lütfen benim süper oldu saçlarım boya gbi basit de değil

poşet çay olurmu ? ve bekletme işlemini nasıl yapıyosun yani buzdolabında mı üstü açık mı kapalı mı .. ?
Gönderen: naughtyS - Güzelliğine Düşkün
#992251 papatya suyuyla açınca sonra boya tutmuo mu kızlar? benim saçlarım zaten sarı boyalı ama diplerden çıktı dip boyası yerine acaba papatya suyuyla mı açsam sadece diplerini die düşündüm de nası olur ki?
Kullanıcı avatarı
kendi9898 yazdı:
kleinefrau yazdı:ilk saç rengim ortak kumral gibiydi sarıyıdı ama abartılı değil bide ben tatilde yaptım 6-7 yedi taane papatya çayını sıcak su ile karıştırdım sonra bigün soğuttum sonra fısfıslı şişeye koydum günde 2-3 defa saçımmı ıslattım taradım güneşin altında gezdim oyalandım öyle yaani ama gerçekten sabır gerektiren bir şey ben mesela 10 gün içinde bu hale soktum birde şunu söyliyim bu işlemi yaptıkrtan sonra saçınıza bakım yapalım lütfen benim süper oldu saçlarım boya gbi basit de değil

poşet çay olurmu ? ve bekletme işlemini nasıl yapıyosun yani buzdolabında mı üstü açık mı kapalı mı .. ?

olur mu öyle şey? :drink: eczanelerden yada aktarlardan papatya alıcaksın :yeah:
Gönderen: love34 - Güzelliğine Düşkün
#994392 kızllllaaaaarrrr lütfen bana yardım ediiiin sac rengımı acmak ıstıyorm oksıjenlı su cok yıpratıoms papatya suyunu denemeyı dusunuyorm bugne kadar hıc sacımın rengıyle oynamadm esmerm saclarm sıyah ne renk acılır kahve tonu ıstıyorm o tonu yakalayablr mym ve saclarım cok saglıklı papatya suyu kullansam saglıgı bozlur mu ve ıstedgm zaman boyatmadan aynı rengıne dondureblr mym? :huggs:
Kullanıcı avatarı
love34 yazdı:kızllllaaaaarrrr lütfen bana yardım ediiiin sac rengımı acmak ıstıyorm oksıjenlı su cok yıpratıoms papatya suyunu denemeyı dusunuyorm bugne kadar hıc sacımın rengıyle oynamadm esmerm saclarm sıyah ne renk acılır kahve tonu ıstıyorm o tonu yakalayablr mym ve saclarım cok saglıklı papatya suyu kullansam saglıgı bozlur mu ve ıstedgm zaman boyatmadan aynı rengıne dondureblr mym? :huggs:

paptya nın aslında koyu saçlarda pek bir etkisi yok...ama deniz v.b gibi bir yerdeysen paptya suyu belki bi nebze daha etkili olur mucize beklememek lazım. papatya suyunun içine az bir miktar oksijenli su karıştırıp memnun kalan da çok
Kullanıcı avatarı
m3rw3 yazdı:bende bu yaz güneşlenirken bir kaç kez kullandım papatya suyunu, hafif bir açılma oldu ama sonra bıraktım üşendim :laugh:

m3rv3 sen nasıl yaptın bilmiyorum ama ben şu şekilde düşündüm denize gitmeden bigün önce şişeye koyayım.. 5 günlük tatilim olucam 5gün boyuncada azar azar sıkayım bozulmaz değil mi?
Gönderen: lisanie - Güzelliğine Düşkün
#999508 yardım edin lütfen saçım koyu kumralla kumral arasınta bir ton sadece bir tutamısı açmak istiyorum daha hoş durur diye ama ne kullanacağım ilmiyorum yardım edin ve acınca ne renk olur soyler misiniz :crybaby: :crybaby:
Gönderen: Hzal - Güzelliğine Düşkün
kleinefrau yazdı:Resim

papatya ile açılan saç rengi böyle oluyor daha da fazla açılıyor merak edenler ve sorusu olanlar yazabilir herkese cevap vericem

Benim saçlarım koyu kahverengi saçımın daha belirgin kahve olmasını istiyorum sencee papatya suyu işe yarar mı ?
Gönderen: kendi9898 - Güzelliğine Düşkün
lisanie yazdı:yardım edin lütfen saçım koyu kumralla kumral arasınta bir ton sadece bir tutamısı açmak istiyorum daha hoş durur diye ama ne kullanacağım ilmiyorum yardım edin ve acınca ne renk olur soyler misiniz :crybaby: :crybaby:

malesef aynı durumdayız :(
:confused: :confused:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: B4RB4R4 - KoKoŞ
#1004066 kızlar sakın o hatayı yapmayın her yerde basbas bagrıyorum ben 3 ay kullandım koyu saclarım resmen ack kumral oldular ama kuaforum bıle acıcıyla acsan daha az yıpranırdı dedı. kestırmek zorunda kaldım yoluk yoluk olmustu sacım ve sacımda 0 boya vardı sımdı ıse ılk defa o papatya yuzunden kendı rengıme boyadım :potty:
Kullanıcı avatarı
B4RB4R4 yazdı:kızlar sakın o hatayı yapmayın her yerde basbas bagrıyorum ben 3 ay kullandım koyu saclarım resmen ack kumral oldular ama kuaforum bıle acıcıyla acsan daha az yıpranırdı dedı. kestırmek zorunda kaldım yoluk yoluk olmustu sacım ve sacımda 0 boya vardı sımdı ıse ılk defa o papatya yuzunden kendı rengıme boyadım :potty:

geçmiş olsun :blushing: herkes de etkisi farklı sanırım benim arkadaşım maske ve bakım ürünleriyle destekleyerek kullandı gayette memnun kaldı :bye: ama onun saçı boyasızdı :bye: sendeki etkisi gerçekten kötü olmuş :dontknow:
Gönderen: lepoulet - Güzelliğine Düşkün
Hzal yazdı:
kleinefrau yazdı:Resim

papatya ile açılan saç rengi böyle oluyor daha da fazla açılıyor merak edenler ve sorusu olanlar yazabilir herkese cevap vericem

Benim saçlarım koyu kahverengi saçımın daha belirgin kahve olmasını istiyorum sencee papatya suyu işe yarar mı ?

aynı şeyi bende merak ediyorum acaba deneyip de sonuç alan var mı? sadece 1-2 ton açılsın yeter benim için
Gönderen: nyxnala - Güzelliğine Düşkün
#1007204 Bayanlar bende şimdi papatya suyu hazırladım saçlarıma sürücem 15 20dk sonra saçlarımda açık kumralda var yer yer koyu kumrallarda var ama uçları nerdeyse sarı ve saçlarım kalın telli şimdi sürücem saçlarıma nası bi etki verir? birde yaptıktan sonra saçlarımı yıkıcakmıyımm yardım edin kızlaaar :crybaby:
Gönderen: nyxnala - Güzelliğine Düşkün
m3rw3 yazdı:canım bir kere yapmayla cok fazla bir etkı edecegını sanmıyorum ben.

aynen öyle oldu canım pek bişey olmadı dün pekte güneş yoktu zaten idareli kullandım güneşi ama açılmadı öğlen bida denicem hala yıkanmadm okulada gidicem napayım öğlen yaptıktan sonra saçıma banyo yapıyım mı hem bu papatya kokusuda gider:D:
Gönderen: Luciferian - Güzelliğine Düşkün
#1007736 Merhabalar. Ben ve annem papatya suyu kullanarak saçlarımızın rengini açmak istiyoruz. Gerçi annemin saçları benimkinden açık, ve sarıya daha yakın bir renk. Fakat sorun şu ki annemin akları var saçlarında. Annem merak ediyor acaba papatya suyu kullanırsa saçlarındaki aklara bir faydası olur mu? Gizleyebilir mi?

Eğer bu konuda bir bilginiz varsa yardım etmenizi rica ederim.

Ve benim saçlarımda tam olarak anlam vermeediğim bir renk, bazen sarıya yakın oluyor bazen kızıllaşıyor sanırım açık kumral deniyor bu renge. Neyse ne ben saç rengimi sevmiyorum, eğer saçıma papatya suyu uygularsam saçımın rengi turunculaşır mı? Çünkü sararmasını istiyorum turunculaşmasını değil. Fakat bunun içinde belli bir kram ya da ürün kullanmak istemiyorum. İstediğim şey turunculaşmaması ama saçımın rengi bir acayip.

Yardım ederseniz sevinirim açıkcası, teşekkür ederim şimdiden...

İyi forumlar.
Gönderen: nadyada - Güzelliğine Düşkün
#1033819 arkadaaşlar benim saçım simsiyah ve papatya suyu kullanmayı düşünüyorum saçımı hiç boyatmadım ve papatya suyu kullansam siyah saçta işe yarar mı kullanan varmı ve hoş durur mu?lütfan fikirleriniz benim için önemli...
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ozlemakis - BaKımLı
nadyada yazdı:arkadaaşlar benim saçım simsiyah ve papatya suyu kullanmayı düşünüyorum saçımı hiç boyatmadım ve papatya suyu kullansam siyah saçta işe yarar mı kullanan varmı ve hoş durur mu?lütfan fikirleriniz benim için önemli...

Az biraz rengi acılır, sarı asla olmaz. Bakır yansımalar belki. Daha cok kumrallarda işe yarıyor yada koyu sarılar da. Ben saçım koyu kahvedir yıllar önce denemiştim, cok belli belirsiz acıldı. Değmez yani, kalıcıda değildi. Yazın denemiştim üstelik, ama istiyorsan bir tutam da dene bütün saç da değilde üsten bir kısımda, denemiş olursun en azından. Aklında acaba sorusu kalmaz :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: JumboKarides - Güzelliğine Düşkün
#1034648 Saçları açık kumral ve daha açık tona sahip olmayanlar papatya denemesinler kızlar çünkü koyu saçların rengi açılmak yerine kızıl turuncu yansımalara sebep oluyor papatya, ille açık renge heves ediyorsanız ya kuaförde balyaj yaptırın veya boyaların içine kullandığımız oksidan losyonlardan kullanıp ısı verin, papatyadan daha çabuk sonuç verir, oksijenden az yıpratır...

Ayrıca benim saç rengim boyasız halde 9 numara civarı bir renk, şakaklar vs daha açık, buna rağmen güneş altında 15 gün papatya suyu kullandıktan sonra ancak belirgin fark görünüyor bu yüzden 3 kere kullandım rengi açıldı demesin kimse...

Papatya deneyecek olan açık ton saça sahip kızlar, saçlarınız yağlıysa sorun yok, eğer kuru saçlarınız varsa içine muhakkak bir kaşık zeytinyağı ekleyin...