Kullanıcı avatarı
Gönderen: hotcouture - BaKımLı
#896206 Bulgari Omnia'nın beyaz renkli olanını denemiştim... Bana çok anlamsız bir koku gibi geldi, hiç öyle özel bir kokusu yok.. Tanımında bambu falan deyince Rexona bambu gibi hoş ve değişik olduğunu düşünerek ben kesin severim diye düşünmüştüm ama öyle bariz bir şey kokmuyor, sevmedim...
Jasmine Noir'de tıpkı Omnia gibi, anlamsız bir koku, sadece misk-vanilya türünden bir koku alıyorsunuz, bir oda spreyinde bile bu kokuyu bulabilirsiniz, adı gibi yaseminle alakası yok, bena göre asla ve asla iz bırakacak bir koku değil, kesinlikle "Bu güzel koku da ne?" dedirtecek cinsten kokular değil ikisi de... Bugüne kadar tek sevdiğim kokusu classic oldu.
Bulgari parfüm konusunda çok çok başarılı bir marka değil bence...
Kullanıcı avatarı
Gönderen: sinkes - Güzelliğine Düşkün
#896561 sağolun bayanlar bvlgari klasik sipariş ettim hem de 100'lük vücut kremiyle birlikte uzun yazlar kullanırım herhalde :blushing: aslında 100'lük parfüm almam ama starwda 50'likten daha uygundu.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: svly25 - BaKımLı
sinkes yazdı:svly25 çok güzel anlatmışsın ben de dayanamayıp bvlgari klasik ve rose esent. denedim ikisi de kalıcı bütün gün bir bu kolumu bir diğerini kokladım :blushing: strawdada indirimde kaçırmak istemiyorum hangisini alsam klasik mi rose esent. kararsızım yardım edin :dontknow:

bencede kesinlikle klasik al canım asla aldığına pişman olmayacaksın.yaz aylarında kullanmayı sevdiğim 3 parfümden biridir. :blushing:
Kullanıcı avatarı
#900607 doğru bir tercih yapmışsın tstlım yazın güle güle kullan parfümünü.bende bu yaz alacağım klasikten. :blushing:
Gönderen: gizzzy - Güzelliğine Düşkün
#901210 merhaba
strawberry'den daha önce alışveriş yapanlar yardımcı olurlarsa çok sevinirim. bu siteden yeni haberdar oldum ve almak istediğim blv 2'nin 50ml'lik edp'sini 60 liraya görünce inanamadım. orjinallik garantisi de veriyor site ama piyasadaki fiyatı 150 lira civarlarında. acaba bayat olma ihtimali mi yüksek sebep bu olabilir mi?
Gönderen: parcan - SüsLü
#901502 canım ben blv2 nin 75liğini 75e aldım strawberryden ama henüz jelatiniyle duruyo
şimdiye kadar 20 den fazla parfüm almısımdır strawberryden hiç sorun yaşamadım ama yaşayanlar da var
Gönderen: gizzzy - Güzelliğine Düşkün
#901663 :)çok teşekkürler cevap için. böyle bir fırsatımız olduğunu öğrendiğime çok çok memnun oldum:)
Gönderen: BanuArslan - Güzelliğine Düşkün
#918050 Sabah herhangi bi kozmetik mağazasına gidip tek tek parfümlere bakmaktansa(cogu kez yaptıgım bişey,herseferınde sonuç 0) internetten araştırıp çok beğenilen parfümleri gidip koklamayı düşündüm. dolaylı yollardan bu sitenin bu başlığına ulaştım ve resmen bu başlıkta yazılanlardan dolayı şuan yurtdışında olan babama Bvlgari BLV ve Jasmin Nior siparişi verdim gidip kokuslarına bakmaya fırsat bulamadan umarım memnun kalırım parfümlerden:) babam akşama burda olur:)
:huggs:
Gönderen: hacer76 - Güzelliğine Düşkün
BanuArslan yazdı:Sabah herhangi bi kozmetik mağazasına gidip tek tek parfümlere bakmaktansa(cogu kez yaptıgım bişey,herseferınde sonuç 0) internetten araştırıp çok beğenilen parfümleri gidip koklamayı düşündüm. dolaylı yollardan bu sitenin bu başlığına ulaştım ve resmen bu başlıkta yazılanlardan dolayı şuan yurtdışında olan babama Bvlgari BLV ve Jasmin Nior siparişi verdim gidip kokuslarına bakmaya fırsat bulamadan umarım memnun kalırım parfümlerden:) babam akşama burda olur:)
:huggs:

bence pişman olmassın bvlgari temiz sabunsu diğeri çok özel bir kokusu tarifi yok yaşanır ben ikisine kullanadım pişman olmicaksın eminim canım güle güle kullan :nanik:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: bethy - Güzelliğine Düşkün
#932763 kızlar uzun yıllar bvlgari pour femme kullandım. Şimdi de blv (mavi şişeli) ya da blv notte alıcam. ama hangisini alayım karar veremedim, fikriniz nedir??
Kullanıcı avatarı
#933741 mavi şişeli olan bvl II olanı al canım.onun kokusu ben beğeniyorum hafif bir koku ve bvl femme benziyor kokusu. :blushing:
Gönderen: idil55 - Güzelliğine Düşkün
#940310 mavi şişeli bvl mükemmel kesinlikle. yıllarca kullanmaktan bıkmayacağım bir koku. yaz için de çok ideal
Kullanıcı avatarı
Gönderen: selinimu - BaKımLı
#977233 bvlgari klasik muhteşem. ama notte'nin kokusu tarif edilemez resmen. bayılıyorum ve yaz kış kullanılabilecek birr koku olduğunu düşünüyorum. çok asil kokuyor. ama nottenin üretimi durdurulacakmış falan diye duydum ve üzüldüm açıkçası.
Kullanıcı avatarı
#983538 bvlgarinin tüm erkek ve kadın kokları çok temiz, çok hoş ve hem hafif hem de çok kalıcı buram buram kalite ve zarefet kokan kokular.bu marka benim ilk üç listemde 2.sırada yer alan ve asla da vazgeçemeyeceğim bir marka. :blushing: bu markanın bir parfümünü alıp kullananlar diğer parfümleri nedense beğenmez oluyor ben öyle oldum mesela. :blushing:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: amadeus - BaKımLı
#983608 Ben eşim için Bvlgari Aqua Aldım en son....bayılıyorum bu kokuya,kendime fıslatasım geliyor.
Temiz ve ferah.....hafif bir egzotiklik te varr..iyi ki almışım
Gönderen: liffe - KoKoŞ
#1010185 svly 25 dedıgın herşeye harfıyen katılıyorum..benım favorım blue'su..erkegı ama..hastayım bu kokuya..başka hıçbır parfüme bakamıyorum... :confused:
selinimu yazdı:bvlgari klasik muhteşem. ama notte'nin kokusu tarif edilemez resmen. bayılıyorum ve yaz kış kullanılabilecek birr koku olduğunu düşünüyorum. çok asil kokuyor. ama nottenin üretimi durdurulacakmış falan diye duydum ve üzüldüm açıkçası.

ben de yanlışlıkla pour homme'nu getırtmışım nottesını gettırtcegıme..kafama vuruyorum ya geldıgı günden berı..canım nottesı extrem'ın daha yogunu ve bı yanlışlık olmasın erkegınden bahsedıyoruz degıl mı bu arada?
Kullanıcı avatarı
liffe yazdı:svly 25 dedıgın herşeye harfıyen katılıyorum..benım favorım blue'su..erkegı ama..hastayım bu kokuya..başka hıçbır parfüme bakamıyorum... :confused:

öptüm tatlım seni.bvl her daim çok kalite kokular yaratır zaten. :blushing:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: eda77 - Güzelliğine Düşkün
liffe yazdı:ben kullandım erkegını soruyosun degıl mı nefıssssss bışey ya :love10:

evet canım erkek parfümünü sordum bulgarı ekxtermi ? :bye:
#1023230 offf süper canım ya..ben bıtıyorum bu kokuya :love10: ..blue'nun nottesı bunun daha yogunu sanırım..onun yerıne blue'nun dger çeşıdı geldı bana..çok üzgünüm ya bıter bıtsın alıcam hemen :yeah:
Kullanıcı avatarı
#1023341 :bye: geçen gün sevıl mağazasında bulgarı extermı sıktım üstüme erkek parfümünü.ÇOOOK güzel kokuyor.Parfüm delisiyim ya napıcam bılmıyorum burnum delinecek yakında ;)
#1023462 Ben de aksıne alerjım oldugu ıçın çok saramıyorum parfümlere..ama extreme parfümden daha öte bışey benım ıçın ;)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: kimzo - Güzelliğine Düşkün
#1024854 arkadaşlar yardım lütfen bulgari jasmin noir 3.4 edt 120 ml biraz önce limangoda gördüm bi tuhaf bişi var sanki hiç 120 ml görmemiştim ayrıca fiyat inanılmaz derecede uygun ve şunu sorcam burda yazan 3.4 ne demek anlamadım
Kullanıcı avatarı
Gönderen: kimzo - Güzelliğine Düşkün
#1024878 AŞKIMEMNU BİTMEDEN STOK YAPAYIM DEMİŞTİM AMA İÇİME SİNMEDİ 120 ML HİÇ GÖRMEDİM ÇÜNKÜ Bİ TUHAFLIK VAR GİBİ GELDİ VAZGEÇTİM
Gönderen: ada88 - Güzelliğine Düşkün
#1025009 Ben de gördüm limangodaki Jasmin noiri, jasmir noir kullanıyorum ve çok seviyorum, indirimde gördüğümde bitmesini beklemedne alıyorum ama banada tuhaf geldi 120ml ve fiyatı da uygun. bugüne kdr 100ml edp 169 tl en düşük fiyat gördüm. :confused:
Kullanıcı avatarı
cingulum yazdı:güle güle kullan:)

jasmin noir bir harika yaa :kissmuch:

parfüm zevk meselesi tabı ama jasmın bana küf kokusu gibi geldi beğenmedim.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: butterflyeff - Güzelliğine Düşkün
#1033916 arkadaşlar ben de enmoda.com diye bi site var biliyo musunuz bilmiyorum ama
oradan jasmin noirin 100 ml edp sini 182 tl ye sipariş verdim,doğuş holding in alışveriş sitesi
daha önce de hiç alışveriş yapmamıştım ama müşteri hizmetlerini aradım çok ilgililer,kesinlikle %100
orijinal dedi ordaki kız
bi de doğuş grubu olunca bi güven geldi bana,inşallah orijinalliğinde sorun olmaz,
fiyatı gayet uygun geldi,tenime çok yakışıyo bu koku,çok ta kalıcı,kaçırmak istemedim,siz
ne düşünüyorsunuz?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: silent - SüsLü
#1037198 Bugün elime ulaşan Bvlgari rose essentielle hiç umduğum gibi çıkmadı, aldığıma çok pişman oldum,yani özellikli bir koku değil, daha kişilikli bir koku beklerdim, o kadar para vermeye değmez :confused:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: silent - SüsLü
#1043327 rose essentielle ismi özellikle gül kokusunu çağrıştırdığı için almıştım, ben daha baskın gül kokusu daha iddialı bir parfüm bekliyordum, bu beklentilerimi karşılamadığı için beğenmedim ama yaz aylarında kullanılabilir. ;)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ASKIMEMNU - BaKımLı
#1044293 silent evet haklisin bulgari çizgisinden hafif kaymis bir parfum içindeki bogurtlenden dolayi tatlilik var baharda be yazin kullanilabilir
Kullanıcı avatarı
bilgem yazdı:bvlgari omnia crystalline'i denedin mi? klasik omniadan daha hafif bir koku. ben çok beğeniyorum.

bende çok beğendim bu parfümü tam yazlık bır koku. :yeah:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ASKIMEMNU - BaKımLı
#1045275 evet bence de kaliteli farkli bir havalari var ama genelde sakin kokular pek asiri etkileyici degil bence parfumleri ama yine de seviyorum bulgari femme ve voile de jasmini surdugumde sanki kimse tarafindan pek hissedilmiyor ben bile pek duymuyorum o yuzden genelde evde suruyorum onlari keske daha çok hissedilseler :blushing:
Kullanıcı avatarı
ASKIMEMNU yazdı:evet bence de kaliteli farkli bir havalari var ama genelde sakin kokular pek asiri etkileyici degil bence parfumleri ama yine de seviyorum bulgari femme ve voile de jasmini surdugumde sanki kimse tarafindan pek hissedilmiyor ben bile pek duymuyorum o yuzden genelde evde suruyorum onlari keske daha çok hissedilseler :blushing:

tatlım aslında sen hissetmesende sana yaklaşan ve sana sarılanlar mutlaka kokunu alıyorlardır ki çoğu da parfümünü merak ediyordur.ben bvlgarinin saf tertemiz kokular yaptığını düşünüyorum dışarda mutlaka kullan. :blushing: