Parfüm önerileriniz, yorumlarınız
Kullanıcı avatarı
Gönderen: paris - Güzelliğine Düşkün
#85584 ben de armani code'u çok beğendim, dalga dalga yayılan bir koku, kalıcılığı da fena değil, strawberry açılsın, hemen sipariş vericem.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: tomorrow - BaKımLı
#88312 kızlar bahsedildimi bilmiyorum ama dolce gabbena the one nasıl
Kullanıcı avatarı
Gönderen: missceren - KoKoŞ
tomorrow yazdı:kızlar bahsedildimi bilmiyorum ama dolce gabbena the one nasıl

Ben çok merak edip bakmıştım hiç beğenmedim :x Reklamı çok güzel ama koku kötü.Tam hatırlayamıyorum gerçi ama ben daha çok çilek vanilya karamel şeker kokusu falan seviyorum ondan beğenmemiş olabilirim :roll:
Gönderen: KONTESSS - Güzelliğine Düşkün
#89298 kıslart hermes in yeni parfümünü almayı düşünüorum bi fikri olan varmı :roll:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: gwebb - SüsLü
gloria yazdı:Yurt dışından arkadaşım Lacoste Inspiration getirdi hediye olarak..
Hoş bir koku, ama özel ve farklı gelmedi bana.. Piyasada benzerleri var..
Yoğun bir çiçek kokusu ve biraz tatlımsı.. Yasemin, sümbül, vanilya filan var içeriğinde.. Ama ferah bir koku, boğucu değil..

esime yilbasi hediyesi olarak gelmis erkek olani pek biseye benzemiyor acikcasi
Kullanıcı avatarı
#89799 havaalaninda Armani code un bayanini koklamistim ve cok begenmistim. Bir de Lancome un Tropics diye bir kokusu var ki bir kez denk gelmistim keske alsaydim diye hep yakiniyorum. Kimse bilmiyo mu bu kokuyu bence Tresor la beraber markanin en iyi kokusu, meyvemsi cicekli egzotik bisey.
Su dg nin the one ini merak ediyorum bende nasil birsey ki?
Kullanıcı avatarı
#93990 michael kors u merak ediyorum birde :?:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: vitebelle - Güzelliğine Düşkün
#95788 lancome miracle forever çok güzel kızlar ilk sıktıgımda taklit bu parfüm dedim üst notası yüzünden ama 15 dk sonra cok güzel kokuyor erkek arkadaşımda bayıldı
Kullanıcı avatarı
Gönderen: cecilya - KoKoŞ
vitebelle yazdı:lancome miracle forever çok güzel kızlar ilk sıktıgımda taklit bu parfüm dedim üst notası yüzünden ama 15 dk sonra cok güzel kokuyor erkek arkadaşımda bayıldı

ya ben miracle var ya klasik kokusu 2 yıl falan kullandım en cok tenime uyan kokudur..ama sıkılıp bıraktım.ona benziyor mu bu forever olan...
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Buri - BaKımLı
cecilya yazdı:ya ben miracle var ya klasik kokusu 2 yıl falan kullandım en cok tenime uyan kokudur..ama sıkılıp bıraktım.ona benziyor mu bu forever olan...

Miracle'ı ben de yıllarca kullandım, hala da çok severim
Kullanıcı avatarı
Gönderen: paris - Güzelliğine Düşkün
#96327 miracle ve miracle so magici ben de beğeniyorum, miracle foreverı da ilk çıktığında hemen denedim, normal miracle'a hiç benzemiyor kokusu, wish tarzında bir koku, güzel ama bana biraz ağır geldi.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Sarem - SüsLü
#96707 arkadaşlar versace yeni bi parfüm çıkarmış kokusu miracle so magice benzio ama daha kalıcı doğrusu çok beğendim. Tabi ben duty free de denedim kullanan olursa bizi de bilgilendirsin lütfen...
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Pixie79 - Moderatör
Sarem yazdı:arkadaşlar versace yeni bi parfüm çıkarmış kokusu miracle so magice benzio ama daha kalıcı doğrusu çok beğendim. Tabi ben duty free de denedim kullanan olursa bizi de bilgilendirsin lütfen...

Sanırım Versace Bright Crystal'dan bahsediyorsun. Bir süre ufak sample ını kullandım. Beğendim bu kokuyu, kalıcılığından memnun kaldım, fresh bir tarzı var ama aynı zamanda tam bir bayan parfümü... Çiçek/meyva kokusu, ancak meyva ağır basıyor :wink:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Pixie79 - Moderatör
missceren yazdı:https://**/kozmetikdetay.asp?k=135&u=SEN-49202
bu parfümü deneyen oldu mu şişesi çok şeker :)

Evetttt, iki farklı türü var bunun, pembe şişeli ve mavi şişeli... Yani Incanto Charms ve Incanto Dreams.. Ikisini de beğendim ben.. Fresh, gençkız kokuları...Özellikle pembe şişeyi daha çok sevmiştim.. Tam benim sevdiğim gibi meyva ağırlıklı bir koku ama içinde çiçekler de var tabü... :wink:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: missceren - KoKoŞ
#97287 ben de severim meyve kokularını hafif şekerli olanları özellikle.deniyim ben bunları :)
Kullanıcı avatarı
paris yazdı:miracle ve miracle so magici ben de beğeniyorum, miracle foreverı da ilk çıktığında hemen denedim, normal miracle'a hiç benzemiyor kokusu, wish tarzında bir koku, güzel ama bana biraz ağır geldi.

cok merak ettim en kısa zamnda denemem lazım...
Gönderen: doigueshco - BaKımLı
cecilya yazdı:klasik miracle sever olarak yeni cıkan miracle forever adlı kokuyu cok merak ettim. klasik olanda yasemin ve amber verdı.yenisi ise daha baharatlı. badem,vanilya paçuli,amber ve sedir ve star anise diye bişey içeriyor.

cok ama cok guzel
Kullanıcı avatarı
Gönderen: aslihayal - KoKoŞ
#106618 miracle foreverı denendim kızlar ve çok beğendim,so magicte çok güzel.
Kullanıcı avatarı
#106638 tüh ya ben daha iki gun once dior addict aldım.miracle forever gelmemişti sevile.. ne yapayım aldım artık ..
Kullanıcı avatarı
Gönderen: jadebrs - Güzelliğine Düşkün
#109711 Este Lauder'ın yeni parfümü Pure Whıte Linen deneyen oldumu :?: nasıl :?:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: heroine97 - Güzelliğine Düşkün
#124920 EN SON reklam afislerinde Kate Moss un oldugu Dolce Gabbana ONE i denedim ve bahar aylari icin cok uygun oldugunu dusunuyorum.Buram buram cicek kokusu,sanki cicek bahcesine dusmussun gibi yogun cicek sevenlere duyrulur...Kesinlikle carpici bi koku..
Kullanıcı avatarı
Gönderen: deryaks - BaKımLı
#125262 eupharia femme blossom denedim birde narciso
Kullanıcı avatarı
Gönderen: deryaks - BaKımLı
deryaks yazdı:eupharia femme blossom denedim birde narciso
euphori femme blossom ev narciso rodriguez arasında kaldım kzılar sizce hangisi :roll:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: asliyalcin - Güzelliğine Düşkün
#126030 canım narciso derim ben de... çok nasıl denir, kadın gibi kokan bir koku bence...
Kullanıcı avatarı
Gönderen: aslihayal - KoKoŞ
#126359 kızlar narciso nasıl bir koku bide ben denmek için ykmye ve boynere baktım yoktu,nerde satılıyor acaba :?:
Gönderen: mybeauty - Güzelliğine Düşkün
#126363 cacharel promesse ve noa fleur arasında kaldım kızlar, acaba hangisini tercih etsem?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: piglet81600 - BaKımLı
aslihayal yazdı:kızlar narciso nasıl bir koku bide ben denmek için ykmye ve boynere baktım yoktu,nerde satılıyor acaba :?:

Şaşkın boynerde vardı canım.Sevildede var
Kullanıcı avatarı
Gönderen: lovestruck - KoKoŞ
mybeauty yazdı:cacharel promesse ve noa fleur arasında kaldım kızlar, acaba hangisini tercih etsem?

şimdi canım aslında çok benzer kokular değiller..promesse'de baskın bir böğürtlen kokusu var ve çok \"tatlı\" bir koku.hatta ilk başta sevmeme rağmen benim için fazla tatlı.pembe limonata diyorum içimden kokusunu hatırlayınca.var bende de anneme verilmek üzere buzdolabında tutuyorum.
noa'nın kendisini çok sevdiğim için fleur nerden çıktı diye düşündüğümü hatırlıyorum.bu promesse gibi tatlı değil ve daha kompleks bir karışım.promesse'den daha başarılı olduğunu düşünüyorum.
ama tabi ki bu kişisel bir zevk hangisi sana kendini daha mutlu hissettirdiyse,çektiyse onu al.aşk gibi bir beğeni olmazsa,karar veremiyorsan bence ikisini de alma.zaten kararı burnun kolayca verecektir.kolay gelsin canım
#126971 canım haklısın, ben biraz daha araştırcam çünkü sonradan promesse çok çekici gelmedi, noa'yı ise hemen almam gerekekir tarzında bir duyguya kapılmadım, belki tekrar miracle alırım... :roll:
paris yazdı:yeni çıkan parfümlerden miracle forever'ı denedim. normal miracle'a göre daha şekerli, hoş bir koku. aranızda deneyenler varsa yorumlarınızı bekliyorum :roll:

bende sewgilimde bu kokuya bayılıyoruz. onunla bulusacagım zaman bunu sıkıyorum :) kalıcılıgı fena degil...
Kullanıcı avatarı
Gönderen: lovestruck - KoKoŞ
mybeauty yazdı:canım haklısın, ben biraz daha araştırcam çünkü sonradan promesse çok çekici gelmedi, noa'yı ise hemen almam gerekekir tarzında bir duyguya kapılmadım, belki tekrar miracle alırım... :roll:

bence çekici gelmedikten sonra alma canım yaa.dizlerini titretmedikten hatta abartı ama heyecandan,mutluluktan gözlerini doldurmadıktan sonra ne yapacaksın onu..aşka benzetiyorum ya hep,en iyisini hak ediyorsun canım :wink:
heroine97 yazdı:EN SON reklam afislerinde Kate Moss un oldugu Dolce Gabbana ONE i denedim ve bahar aylari icin cok uygun oldugunu dusunuyorum.Buram buram cicek kokusu,sanki cicek bahcesine dusmussun gibi yogun cicek sevenlere duyrulur...Kesinlikle carpici bi koku..

kate deil o yaw gisele. bi yanlıslık olmasın
lovestruck yazdı:canım haklısın, ben biraz daha araştırcam çünkü sonradan promesse çok çekici gelmedi, noa'yı ise hemen almam gerekekir tarzında bir duyguya kapılmadım, belki tekrar miracle alırım... :roll:

bence çekici gelmedikten sonra alma canım yaa.dizlerini titretmedikten hatta abartı ama heyecandan,mutluluktan gözlerini doldurmadıktan sonra ne yapacaksın onu..aşka benzetiyorum ya hep,en iyisini hak ediyorsun canım :wink:[/quote] :kisslove:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: perilin - SüsLü
#128286 Resim
bu çok güzel ve kalıcı yeni çıktı...
Kullanıcı avatarı
#128327 canım fotoyu göremiyorum:(
Kullanıcı avatarı
#128340 Resim
bu sefer görünür umarim kenzo amour...
#128409 CK euphorio nun yeni parfumu cıkmıs boynerde denedim we MUHTESEMMMM!!!!
Kullanıcı avatarı
#128413 bu güzel ama kalıcı değil pek CK euphoria
Resim
bunlar da diğer süperler....
Resim
miracle
Resim
212sexy
Resim
escada magnetizm[/img]
Kullanıcı avatarı
Gönderen: tomorrow - BaKımLı
doigueshco yazdı:CK euphorio nun yeni parfumu cıkmıs boynerde denedim we MUHTESEMMMM!!!!

ben anlamadım euphoria zaten vardı
Kullanıcı avatarı
#128736 cnm kenzo amour kesinlikle çok çok güzel. tanımlayamayacak bir koku benim için... ne çiçeksi, ne tatlı...beni alıp çok uzak bir yerlere götürüyor her koklayışımda...
ahhh ahhh... gidesim var buralardan ya...
Kullanıcı avatarı
Gönderen: pelinnn - Güzelliğine Düşkün
gwebb yazdı:havaalaninda Armani code un bayanini koklamistim ve cok begenmistim. Bir de Lancome un Tropics diye bir kokusu var ki bir kez denk gelmistim keske alsaydim diye hep yakiniyorum. Kimse bilmiyo mu bu kokuyu bence Tresor la beraber markanin en iyi kokusu, meyvemsi cicekli egzotik bisey.
Su dg nin the one ini merak ediyorum bende nasil birsey ki?

evet cnm biliyorum ben tropics'i harika bir koku,ama maalesef türkiye'de bulamazsın,bir ihtimal free shop'larda sanırım limited edition o parfüm,ama imkansız değildir herhalde bulmak,benim de unutamadığım kokulardandır
Gönderen: fosette - Güzelliğine Düşkün
tomorrow yazdı:
doigueshco yazdı:CK euphorio nun yeni parfumu cıkmıs boynerde denedim we MUHTESEMMMM!!!!

ben anlamadım euphoria zaten vardı

evet vardı ama sanırım euphoria blossomdan bahsedio olmalı doigueshco. gerçekten de çok güzel kokuo
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Rossetto - BaKımLı
#213070 şu ara denediklerimin içinde en iyisi versace bright cristal... bayıldım tek kelimeyle. hem hafif hem kadınsı. çok kalıcı deil ama olsun :lol: bu kokuya değer.. :innocent:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: partlycloudy - SüsLü
#213129 http://www.makeupsources.com/images/mediterranean.jpg

elizabeth arden => mediterranean sanırım çok yeni bir ürün değil ama ben sevilde denemiştim harika bir koku denemenizi tavsiye ederim ;) ağır ve kadınsı bir koku kalabalıkta kendini farkettiriyor.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: etsote87 - KoKoŞ
#213140 yeni çıkan parfümlerden çoğunu denedim.misconi-aqua güzel fersh bi kokuydu,diesel bshsrstlıydı beğenmedim :pisik: moscino funny şeker bi kokuydu,listeme ekledimm :yeah:
Gönderen: fosette - Güzelliğine Düşkün
#213389 yeni mi tam olarak emin değilim ama ben de givenchy ange ou demon denedim. ve de beğendim, hafif,fresh ama çekici bir koku...
Kullanıcı avatarı
Gönderen: etsote87 - KoKoŞ
fosette yazdı:yeni mi tam olarak emin değilim ama ben de givenchy ange ou demon denedim. ve de beğendim, hafif,fresh ama çekici bir koku...

yaa bende senemiştim bu kokuyu,iş arkadaşım of bu ne iğrenç bi koku kim sıktı deyince kıpkırmızı olmuştum :oops: