Kullanıcı avatarı
Gönderen: CHACE - KoKoŞ
#968097 İşte birşey popüler olunca sürekli devam ediyor :pisik:
Kullanıcı avatarı
#968649 :laugh: Sen Chanel almayacakmıydın :laugh:
Kullanıcı avatarı
#968900 Ne karar vereceksin merakla bekliyorum ;)
Kullanıcı avatarı
#968923 O çok kapatıcı değil malesef ki :)
Kullanıcı avatarı
#968935 Teint İdole Ultra fondötenini çok başarılı bulurum :yeah:
Gönderen: ggirly - Güzelliğine Düşkün
#981547 Arkadaslar ben kryolan makyaj sabitleyici sprey almak istiyorum, bilenler acaba nasil kullanildigini yazabilir mi? Ne kadar süre kalicilk sagliyor? Makyaj temizlerken özel bir temizleme yöntemi var mi? bir de fiyati ne kadar acaba ?
Kullanıcı avatarı
#981845 Kryolan'ın iki tane sprayi var bir tanesi ıslak diğeri ise gaz formunda.Gaz şeklinde olan çok kötü ve ağır :pisik: Sıvı olan çok güzel:)Makyaj bittikten sonra 30 cm uzaktan 2-3 fıs sıkacaksın cildine :huggs:
#982593 hmm o zaman sivi olana bakmak lazim, peki canim temizlerken özel bise yapmak gerekiyor mu? bir de fiyati ne kadar acaba biliyor musun?
Kullanıcı avatarı
#982604 Fiyat boyutuna göre(Çünkü ml ml boyutları var)değişiyor=)

Çıkarmak için özel bir işleme gerek yok :yeah:
#983614 Chace saol ama yani agzindan cimbizla kelime aliyorum mübarek:) Fiyat vermek istemiyosun galiba? Ok gidip sormak lazim anlasilan. Sagol...
Kullanıcı avatarı
#983710 :laugh: :laugh: :laugh:

Fiyatını bilmediğim için yazmadım ;)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: persofone - KoKoŞ
#983776 ggirly chace tüm sorulara jet hızıyla yetişir tüm fiyatlarıda nerden bilsin :laugh: :laugh: :laugh:
Kullanıcı avatarı
#983794 Persofone'cim teşekkürler :kiss: fiyatı bilemediğim için yazmadım ama yanlış anlamış herhalde :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: persofone - KoKoŞ
#983804 rica ederim :huggs:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: biiiolog - Güzelliğine Düşkün
#990817 MERHABA KIZLAR İZMİRDEKİ YERİNİ BİLEN WARSA ADRESİ TARİF EDEBİLİRMİ ACABA???
Kullanıcı avatarı
Gönderen: nehir86 - KoKoŞ
#990861 alsancakta zaranın karşısında cnm ;)
Kullanıcı avatarı
#990862 tşkr ederim..eylülde düğünüm war..makyajımı özellikle göz makyajımı çok hafif olsun istiyorum.umarım istediğim gibi yapabilirler..
Kullanıcı avatarı
#990954 macte de yaptırabilirsin cnm :yeah:
Kullanıcı avatarı
#990975 işte bende kararsız kaldım m.a.c. mı yoksa kryolan mı die tercih edemiorum..kryolan dahamı ağır olur ? istediğim sadece hafif far , eyeliner ve dolgun kirpikler :love10:
Kullanıcı avatarı
#991042 hem kryolan hem de mac le gorus istersen,kryolan daha agır gibime geliyor ama bilemiyorum cnm mac den kızlar memnundu :dontknow:
Kullanıcı avatarı
#991044 ewt en iyisi gidip görüşmek uygulamalı görmek sanırım :)
Kullanıcı avatarı
#992389 Ben gelin makyajını Mac'e yaptırmanı tavsiye ederim yada Nars'a ;)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: fiskete - Güzelliğine Düşkün
#994437 Arkadaşlar ben kryolan supracolor ve pudarasını aldım. transparan olan inanılmaz güzel ikiside. supracolorun kapatıcılığı mükemmel. vitiligo hastasıyım yüzüümün yarısında renk pigmenti olmadığındna tamamen beyaz ve onu kapatması çok güç oluyordu çok az bir sürüşle kapatıveriyor. tabi nasıl sürdüğünüz önemli. kendi süngerini kullanmanız gerekir. ilk önce ıslatacaksınız süngeri ve kağıt peçetede fazlasını alıp sonra uygulama yapacaksınız. sürdükten sonra biraz bekleyip pudrasını sürün özellikle cildiniz yağlıysa. böylece makyajı yüzünüz kusmuyor ve günde 12 saat çalıştığım halde makyajımı tazeleme gereği duymuyorum o kadar da kalıcı... kesinlikle tavsiye edebileceğim bir ürün.
Gönderen: damlyyy - Güzelliğine Düşkün
#1009648 kızlar kryolan tv paint stick kullanan var mı aranızda kapatıcılığı nasıl acaba yorumlayabilir misiniz
Kullanıcı avatarı
Gönderen: nekroze - BaKımLı
damlyyy yazdı:kızlar kryolan tv paint stick kullanan var mı aranızda kapatıcılığı nasıl acaba yorumlayabilir misiniz

bende bir ara vardı ondan.uygulanması çok kolay değil,yapısı biraz katı.ama inanılmaz bir kapatıcılık sağlıyor,düzgün uygulanırsa maske gibi durmuyor ama çok doğal da diyemem.benim cildim yağlıdır,kalıcılığı iyi ancak parlama yapıyor.fotoğraflarda falan mükemmel çıkıyor birde :) renk değiştirme yada gözenekleri büyütme de yok. günlük kullanım için pek uygun değil bence,ama özel günlerde vs kullanmak için alınabilir :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: buhayra - BaKımLı
#1013974 bende panstick siparişi verecektim ama kararsız kaldım yorumlardan sonra. :confused: peki erase stick kullanan var mı acaba?? kapatıcılığı çok yüksek bi ürün arıyorum yağlı cildim için. :dontknow: allık paletleri çok güsel görünüyor :love10: :love10:
Kullanıcı avatarı
#1014006 erase stick küçük bölgeleri kapatmak için çok iyi,sivilcede kapatılıyor.işin püf noktası çok az kullanıp güzelce yedirmekte yoksa özellikle sivilce üzerinde kalıp gibi durabilir.ama gerçekten ful kapatıcılık sağlıyor ve tüm gün kalıyor(benimde yağlı cilt ;) ).yalnız buda gözaltında kullanılmaz söyleyeyim,çok ağır oluyor,bir ara kullandım ama bence kesinlikle uygun değil.
allıklardan bende 2 tane var,ikiside mat ve inanılmaz pigmentliler.başarılı ürünler ama öyle mükemmel bir artıları falan yok,normal bir kaliteli allık :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: buhayra - BaKımLı
#1014027 nekroze çok teşekkürler yorumlar için.. :kissmuch: ben gözaltı için nars kullanıyorum memnunum..:yeah: ben genelde renkli nemlendirici kullanırım ama bazen ööle bi sivilce çıkıyor ki kocaman kırmızı.. :crybaby: ya da bi iki sivilce izi oluyor illaki. :tongue: iyi kapatmasını ve uzun süre dayanmasını bekliyorum fondoten/kapatıcıdan. cildim yağlı ve terleme problemide olunca makyaj dayanmıyor. :dontknow: erase stick bana uygun gibi geldi :banana: çok sık kullanmıcam bu markada bana önerebileceğin başka bi ürün var mı acaba??? :blushing:
Kullanıcı avatarı
#1014045 buhayra,bende aynı durumdayım.genelde renkli nemlendirici kullanıyorum,fondöten çok sık değil.cildim yağlı,birde makyajımın genelde tüm gün kalması gerekiyor,sabahın köründe kalkıp tüm gün ders falan olunca ;) bende pek sivilce çıkmaz ama nadirende olsa oluyor.bence bu kırmızı sivilcelerde en güzel işe yarayan şey yeşil renkte bir corrector,güzelce yedirip üzerine renkli nemlendirici sürünce kayboluveriyor tüm kırmızılık,üstüne birde concealer sürülürse tamamen mükemmel oluyor :love10: kryolanda paletler var,içlerinde yeşil ve değişik renkte kapatıcılar oluyor,bende vardı,bir ara çok kullandım.fiyatı çok ucuz olmasa gerek ama çok uzun süre gidiyor.
suyla kullanılan eyelinerları var onları pek önermem,piyasada daha iyileri var.göz kalemleri hem baya uzun hemde güzel,2 açık rengi var,onları göz içinde sık kullanıyorum,uzun süre kalıcı oluyor.
paletteki rujları da yine çok kalıcı ve pigmentli,dudağıda kurutmuyorlar :love10:
farları eh işte.bende sadece mat ve doğal renkleri var,pek beğenmiyorum ama daha canlı renklerin oldukça iyi olduğunu duydum.metalikleri falanda iyiymiş ;)
birde cake powder var,çok pigmentli o da.187 ile incecik uygulamak yetiyor,azıcık fazla kaçırınca çok toz yoz duruyor,ama çok kapatıcı,yinede ben pek kulanmıyorum,doğal makyaj insanı olduğumdan :) fotoğralarda mükemmel ötesi çıkıyor,kryolan üstüne yok kesinlikle fotolarda :)

böyle işte :) güzel ürünleri var ama ten ürünlerinde dikkatli olmmak gerek,yapıları genelde ağır ve aşırıya kaçmak çok kolay çünkü.amma yazmışım yalnız :type:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: karbeyaz33 - SüsLü
#1015158 bu markanın allık paleti harika bişey yaa...neden bukadar pahalıki.. :pisik:
Gönderen: damlyyy - Güzelliğine Düşkün
#1017131 dün tv paint stick 4 w rengini aldım ve harika sonuç bence hiç okadarda söylendiği gibi ağır değil kendin ayarlıyorsun ne kadar istersen okadar yoğun ve kapatıcılık oluyor ben çok memnun kaldım zamlı fiyatı 70 tl idi bilginiz olsun ben tavsiye ederim kendi adıma :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: cyborg - BaKımLı
#1017301 Peki bu markanın genel olarak fiyatları nasıl? Ben UV Aquacolor paletini almayı düşünüyorum çok pahalıysa tekli alacağım mecburen.
Kullanıcı avatarı
#1017396 cyborg,fiyat listesi var sitelerinde ,ben şimdi baktım ama tam hangi ürünü dediğini bulamadım :bye:
Kullanıcı avatarı
#1017419 Ben de baktım o listeye tekli 24, palet halinde 45 miydi neydi. Hayır nispeten uygun geldi fiyatları, burada pahalı olduğu yazılmış o yüzden internet sitesindeki fiyatlar doğru mudur diye merak ettim. Panik insan işte :blushing:

http://www.ebay.ca/itm/UV-Neon-Aquacolor-Palette-KRYOLAN-Day-Glow-Makeup-/360385887043
Dediğim palet de bu. Blacklight altında parlıyor :banana:
Kullanıcı avatarı
#1017423 doğrudur muhtemelen o fiyat.tekli far,liner vs ürünler o civarda hep çünkü ama palet banada bir tuhaf geldi :) bazı paletleri baya küçük oluyor,bu da öyledir herhalde.
yalnız bu çok acayip birşeymiş,merak ettim bende,alırsan yorumlarını yazarsın ;)
Kullanıcı avatarı
#1017427 Tabi yazarım :yeah: Küçük olması da önemli değil sadece fotoğraf çekimi için aldığımı düşünürsek ama ben günlük de kullanırım bu renkleri neon neon çok güzeller=) Yeter ki sitesindeki fiyat doğru olsun :laugh:
Kullanıcı avatarı
#1017442 fotoğrafçılıkla mı ilgileniyorsun,ne güzel :love10: verdiğin linkteki arkadaşlarda çok güzel olmuş bu neon makyajlar ama ben kendime yakıştıramıyorum çok renkli şeyleri,her türlü koyu renk ruj bunu dışında ama ;)
Kullanıcı avatarı
#1017449 Yok aslında moda çekimi için istiyorum bu paleti. Yani asıl alanım fotoğrafçılık değil de moda tasarımı. Bir de blacklightım eksik off fena pahalıya patlayacak bana :crybaby:
Neon renkler candır, yakışmadığını sen düşünüyorsun bence, önemli olan istemek:)
Kullanıcı avatarı
#1017451 neon renkleri saçlarımda yaptıydım vaktinde bol bol,artık yaşlandım sanırım :P
ortaya nasıl birşey çıkacak çok meraklandım,ama haklısın böyle şeyler hep masraf ;)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: princess7 - Güzelliğine Düşkün
#1064153 kryolan marka fondöten veya pudralardan yazın akma kusma yapmayacak,kapatıcılıgı çok iyi olan hangisini önerirsiniz?ya da başka markalardan ?cake make up' ım var ama yağlı cilde uygun değil sanırım cildimde kusma yapıyor yazın.. :(
Kullanıcı avatarı
#1073280 bu markanın fırçalarını kullanan var mı arkadaşlar? memnun musunuz.. dökülme yapıyor mu,uygulamaları nasıl?
Gönderen: selda25 - Güzelliğine Düşkün
#1083428 arkadaşlar cake make up serisinden bir pudra sipariş vermeyi düşünyorum telefonla ama renk konusunda kararsız kaldım. 2w veya naturel 1 düşünüyorum. beyaz tenliyim. cliniqua stay matte serisinde 02 nmraya benzesin istiyorum. yardımcı olursanız çok sevinirim.
Kullanıcı avatarı
#1084501 Karbeyaz oldukça sertler bence fırçada Mac-İnglot-Bobbi Brown-Laura Mercier'dan şaşma :bye:
Kullanıcı avatarı
CHACE yazdı:Karbeyaz oldukça sertler bence fırçada Mac-İnglot-Bobbi Brown-Laura Mercier'dan şaşma :bye:

tşk ederm cnm :) Ben inglot ve mac fırçalarımla devam edeyim o zaman.Maceraya gerek yok :)
Kullanıcı avatarı
#1084603 Bence de hiç farklı markalara yönelme :huggs: Araya bir iki Chanel sıkıştırabilirisin ama :laugh:
Kullanıcı avatarı
#1084804 chace senin chanel fırçalar hakkındaki yazını merakla beklemedeyim aslında desemmmmmm :) :huggs: