Vücut ve Tırnak Bakım Ürünleri hakkındaki yorumlarınız, tavsiyeleriniz.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: tarihelyanwe - BaKımLı
#983628 Canım ben sana da ağdanın ismini vereyim o zaman öğrendiğimde çünkü gittiğim yer İstanbulda 1 ayda çözüm olmaz tabi ki :dontknow:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: agapi - Güzelliğine Düşkün
#983639 Tamam hem adını ver hem de sen ayda bir mi gidiyorsun?Uzun zaman aralıgıyla gidiliyorsa eger 1ay-2 ay haftasonu ailemi görmek için falan geldigimde onu da hallederim.Ne kadar sürede etkisini göstermeye baslıyor?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: tarihelyanwe - BaKımLı
#983646 Ben ayda 1 gidiyorum canım benim 2. seferden itibaren etkisini göstermeye başladı açıkçası :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: agapi - Güzelliğine Düşkün
#983661 Tamamdır o zaman canım :) Artık ayda bir ailemi görürüm herhalde :)
Yeri/ücreti hakkında da bilgi verebilir misin? Ay nasıl sevindim ya :)
Daha cok kusturma falan yapmaz insallah
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Felis - KoKoŞ
#984302 Bacak için lazere giden kızlara soruyorum: işlem ne kadar sürüyor? Bir de çok acıyor mu?
Bacaklar hiç bitmezmiş ve çok acırmış gibi geliyor bana. Sırf bu yüzden başlayamıyorum bir türlü.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ashley - Güzelliğine Düşkün
#984571 Felis ben alt bacak yaptırıyorum, NDYag makinası ile. Yarım saatte bitiyor işlem, giyinme soyunma bekleme faslı ile 1 saatte çıkıyorum klinikten. Daha önce koltukaltı ve genital yaptırdım, bacak içlerinde en az acıyanı. Bir tek bileklerde acı oluyor, sonrasını hissetmiyorum bile.
Kullanıcı avatarı
#985097 Ashley baya kısa sürüyormuş aslında. Sağol.

Gsemmmm kişiye göre değişir ama tabii ki genital çok acıyor. Gitmeden önce emla krem sürmeni öneririm.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: seLda39 - KoKoŞ
#985368 kızlar lazer yaptırdıgımız süreç içerisinde denize veya havuza gitmek yasak mı acaba???
Kullanıcı avatarı
Gönderen: buhayra - BaKımLı
#988008 kızlar ben lazerden çok memnun olanlardanım özellikle bacak bölgesinde. :laugh: 3.seansımda hiçbir şey kalmadı nerdeyse. :banana: süperrrr. :yeah: yalnız seans arası 3 ay olunca yine 1 yılı gözden çıkartmak gerek. ;)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: bubblebabe - SüsLü
#988185 kızlar, izmirde Novara'ya giden var mı?
şu anda koltuk altı ve genital bölge için en iyi fiyatı orası verdi, izmirde de 4 şubesi var sanırım, iyi bir yer diye duymuştum. ama yine de emin olamadım, görüşme yaptığım kız çok özensizdi, baştan savarak konuştu gibi geldi, sürekli telefonu çaldı, onu meşgule atmaktan benimle konuşamadı :tongue:
alexandrite lazer olacak.. sizden buraya giden varsa, yorumlarınızı merak ediyorum :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
#988364 novarayı, başka forumlardan araştırdım, hiç memnun kalmamışlar. Aynen benim yazdğım gibi baştan savma olduğunu yazmışlar. hiç içime sinmedi. gitmeyeceğim.
başka bir yerle görüştüm, oraya gideceğim gibi, hem çok uygun fiyat verdi hem de diğer forumlarda gidenler çok memnun kaldığını yazmış :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
#989122 yarın iş çıkışı koltukaltı ve genital için ilk seansıma gidiyorum , bugün görüşmeye gittim :blushing:
kadın jiletle tamamen temizle, ama kazımana da gerek yok, normal birşekilde al dedi.
ben tüylerin yanıp orada kalmasından çok korkyuroum çünkü 1 hafta sonra erkek arkadaşım geliyor, tatile gideceğim ve yurtdışına çıkıyorum 2 gün sonra.. o tüyler orada kalırsa çok kötü olur.. kadın asla öyle birşey olmuyor dedi :blushing: umarım öyledir :confused:
Kullanıcı avatarı
bubblebabe yazdı:yarın iş çıkışı koltukaltı ve genital için ilk seansıma gidiyorum , bugün görüşmeye gittim :blushing:
kadın jiletle tamamen temizle, ama kazımana da gerek yok, normal birşekilde al dedi.
ben tüylerin yanıp orada kalmasından çok korkyuroum çünkü 1 hafta sonra erkek arkadaşım geliyor, tatile gideceğim ve yurtdışına çıkıyorum 2 gün sonra.. o tüyler orada kalırsa çok kötü olur.. kadın asla öyle birşey olmuyor dedi :blushing: umarım öyledir :confused:

canım korkma hiç sorun olmaz. büyük ihtimal alexandrite yapacaklardır seans çıkışı hiçbirşey kalmaz.emla krem önerdiler mi? ben okadar memnunum ki umarım sende memnun kalırsın :yeah:
Kullanıcı avatarı
#989306 cnm bugün ilk seansı yaptırdım. evet alexandrite yapıldı , ben çok beyaz tenliyim, kıllarım da pek bir siyah :nanik: o yüzden çok uygun yani.
genitalde üst kısımları 18 ile yapt, hassaslaşan bölgeleri 15 de yaptı. koltukaltlatımı da 18 de yaptı ama hiç acımadı düşündüğüm gibi. bence emlalık birşey yok kesinlikle,sirde kat kat daha fazla acıyor, soğutucu hava o kadar kuvvetliydi ki heryerim dondu :nanik: bir hafta sonra kontrol var.. ay ama kıllarım o kadar çok ki, hepsi yerinde duruyor sanki bunlar hiç dökülmeyecek gibi geliyor :crybaby: kadın 1 haftaya dökülür dedi..
Kullanıcı avatarı
bubblebabe yazdı:cnm bugün ilk seansı yaptırdım. evet alexandrite yapıldı , ben çok beyaz tenliyim, kıllarım da pek bir siyah :nanik: o yüzden çok uygun yani.
genitalde üst kısımları 18 ile yapt, hassaslaşan bölgeleri 15 de yaptı. koltukaltlatımı da 18 de yaptı ama hiç acımadı düşündüğüm gibi. bence emlalık birşey yok kesinlikle,sirde kat kat daha fazla acıyor, soğutucu hava o kadar kuvvetliydi ki heryerim dondu :nanik: bir hafta sonra kontrol var.. ay ama kıllarım o kadar çok ki, hepsi yerinde duruyor sanki bunlar hiç dökülmeyecek gibi geliyor :crybaby: kadın 1 haftaya dökülür dedi..

canım en yüksek kaç bilmiyorum ama baya düşük yapmış sanırım çünkü benim emla ile bile canım yanıyodu çıktığımda ise hiç birşey kalmıyodu. sen bitene kadar mı anlaşmıştın?
Kullanıcı avatarı
#990152 canım ya sanırım düşük yaptı çünkü bu tüyler olduğu gibi uzamaya devam ediyor sanki jiletle alınmış gibi ..normal hızlarıyla uzadılar ve dökülme falan yok, çektiğimde de bazıları geliyor, bazılar ise hisli, yanmamış yani.. zaten ilk seasnta düşük yapıp, 1 hafta sonra durumuna bakarız demişti ama yine de 3 günde dökülür demişti. ayın 5 inde yurtdışına çıkıyorum, orada da denize gireceğim , böyle ne yapacağım bilmiyorum. bu çarşamba kontrol seansım var ama regl de olucam.. off çok mutsuzum yani :crybaby:
Kullanıcı avatarı
#990156 nedir bizim bu çektiğimiz bubblebabe :dontknow: hafifçe bi kese yap canım ilk önce. daha sonrasında ara ve kontrolü öne çekmeye çalış bence ;) regl olacaksan biraz daha hassas olacaksın canım haberin olsun :( bide ayarı yükseltebilirler mi sor bence canın yanar diyerek mırın kırın edebilirler. :pisik: bitene kadar anlaşmadıysan bu şekilde düşük ayarlıyolarki uzun süre gelesin ama bitene kadar anlaşınca işte ööle olmuyo canım 5-6 seansda bitermek için yükseltiyolar tabii buda canını yakıyo maalesef. :( benim ağrı eşiğim düşük olmasına emlaya rağmen çok başlarda oluyodu acı :crybaby: ama şimdi 6. seansımı bitirdim emlaya hiç gerek kalmadı ohh süper :yeah:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: joyoouss - Güzelliğine Düşkün
#998513 selam kızlar.. ya ben de ankarada öğrenciyim eylül ekim gibi gittiğimde lazere başlamak istiyorum ve bu yıl ankarada son yılım. ilk olarak k.altını düşünüyorum. haziran temmuza kadar biter mi acabaa??

ankarada gidenler varsa yardımlarını bekliyorum.
Gönderen: pinar0644 - Güzelliğine Düşkün
#998662 selamlar
bende koltukaltı ve genitale gidiyorum bu perşembe 2.seansım olacak
ankaradayım ilk seans sonrası bile gözle görülür bir değişim var
yıllarca boşuna ağdayla uğraşmışım diye geçiriyorum içimden
acı konusuna gelince koltukaltım acıdı genitalde emla kullandım sıfır acı
zaten uygulama çok çabuk bitiyor korkulacak bir şey yok
yardımcı olduysam ne mutlu bana :) :banana:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: francesca - KoKoŞ
#998972 batıkentte olsa mükemmel olur,ben batıkentte oturuyorum :) ne duydun hakkında?
Kullanıcı avatarı
#999538 bilgi hastanesinde ben de afiş gibi bi şey görmüştüm,orda var sanırım ama nasıl olduğu ve fiyatları konusunda bilgim yok maalesef.
Kullanıcı avatarı
#1001512 benim yaptıralı tam 1 ay oluyor, hepsi döküldü 1 hafta sonunda. Bir önceki sayfada amma da sızlanmışım dökülmüyor diye :laugh: ama hiç dökülmeyecek sanmıştım cidden..
neyse çok az çıkmaya başladılar ama çok ince tüy şeklinde ve normalde çıkanın onda biri kadar çıktı henüz.. 1 hafta sonra ikinci seansıma da gideceğim..
sonra bacaklara da başlanacak. her yerim biter ama bacağım hiç bitmez gibi geliyor..yayla gibi bacaklar :drink:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: joyoouss - Güzelliğine Düşkün
dkmkci yazdı:Ben de Ankara'ya gittiğimde araştırma yapıp,bir yere gitmeyi düşünüyorum artık.Francesca,joyoouss haberleşelim birbirimizle olur mu :huggs:

ben 4-5 tane yeri not aldım canım ordan burdan soruştururken. gidince görüşeceğim, haberleşiriz ;)
Kullanıcı avatarı
#1001621 ben bu aralar gidip görüşemiyorum,ama güzel bi yer bulursanız bana da söyleyin :huggs:
arkadaşlarımdan falan soruşturmaya devam edicem,bi yer duyarsam yazarım mutlaka :yeah:
Gönderen: becomejane - Güzelliğine Düşkün
#1002390 Kızlar ben de k.altı ve bacaklarım için lazer epilasyona başlamak istiyorum.Alex cihaz kullanan ve kızılay ya da kızılaya yakın biryerlerde olsun istiyorum ulaşım açısından (bahçeilevler ya da tunalı civarı da olabilir) şu anda tatildeyim gidince daha detaylı araştıracağım.İyi bir yer bilenler, memnun kalanlar ya da yeni iyi bir yer bulanlar paylaşırsa sevinirim....Aklımda bir sürü soruu varrrrrrr:(( :dontknow: :dontknow: Ama bu kıl tüy işlerinden kurtulmak istiyoruuummm!
Kullanıcı avatarı
Gönderen: merlinda - BaKımLı
#1002510 kızlar bu iğrenliepilasyonda tüylerin lazerdeki gibi çıkması gereklimi? yoksa sadece kökleremi uygulanıyor?? bıyık bölgesini iğrenli düşünüyorum çünkü lazer için onalrı uzatıpta bekleyemem yani öyle git gel işe falan ıyy iğrenç :laugh:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: happytobe - BaKımLı
#1002664 Önümüzdeki hafta lazer epilasyona başlayacağım inşallah. Ama bir türlü karar veremedim nereye yaptıracağıma :( Göndüm İstanbul'da Epiderm'den yana ama biraz pahalı geldi. Yarım bacak + koltuk altı + bikini bir seans 420 tl. Ne dersiniz sizce çok mu ? Yaptırmışken iyi bir yerde olsun istiyorum.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: merlinda - BaKımLı
#1002688 cnm ben yarım bacak, kolaltı, bııyk bölgesi 1250 tl olarak paket aldım. henüz başlamaıdm ama. en az 6 ay. eğer türler bitmezse geri kalanı bedava yapıyorum benm doktorum :dontknow: seninki biraz pahalı geldi gibi bana ama bikini bölgesi ve üst bacak yok bende tabi :dontknow:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: jilar - KoKoŞ
#1002711 happytobe , ben epiderm e gidiyorum 3 seans oldu , koltukaltı ve bikini... çok çok memnunum kesinlikle tavsiye ederim.. 3. seanstan itibaren %10 da indirim oluyormuş :yeah:
Kullanıcı avatarı
#1002728 Ben de Epiderm'den çok memnunum. Kampanyalı yerleri hiç önermiyorum. Bir arkadaşım nerdeyse 3 yıldır gidiyor bir türlü bitemedi tüyleri. Çünkü düşük dozlu ya da IPL denilen aslında Lazer olmayan bir aletle uyguluyorlar.
Şimdi bu sene tüm bacak başlamayı düşünüyorum. Biraz pahalı ama tek seansta bile çok farkediyor ve batıklardan bıktığım için başlıycam.
Kullanıcı avatarı
#1002749 ben bu makinelerden hangisi iyi hangisi kötü hiç bilmiyorum kızlar,biri özet geçebilir mi ?? :blushing:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: happytobe - BaKımLı
#1002754 Jilar, Felis ben de aynı şekilde düşünüyorum ama çok mantıksız geliyor. Bir yerde bitirme garantili paket 1250 lira, birinde tek seans 420 liraa . Sanırım Epiderm'e gideceğim ben de . Siz nerelerdekine gideceksiniz ? Ben karar veremedim