Vücut ve Tırnak Bakım Ürünleri hakkındaki yorumlarınız, tavsiyeleriniz.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: jasss - KoKoŞ
#668796 kızlar bence avonu kullanmayın derımm kalıtelı deıl urunlerı sadece reklamı cok donuyo ve bız kalıtedır sanıyoruz .hayır deıll ıcerıgıklerınden haberdar bırı olarakkk avondan uzak durmanızı onerırım
Kullanıcı avatarı
Gönderen: barones - KoKoŞ
#825820 ya kızlar benim bacağımda kıl dönmeleri vardı ben onları kah elimle tırnağımla kah ta iğneyle deri altından kıllları çıkarıyodum...ama sonra leke yaptı böle kırmızı kırmızı bazende kahverengi falan...ne önerirsiniz? bi krem yada karışım bişey? bilmiyorum bacaklarım lekeli lekeli gibi yaaa :(
Kullanıcı avatarı
Gönderen: happytobe - BaKımLı
#825823 Barones bende de kıl dönmesi çok oluyor duş için masaj fırçaları var ya onlarla bacağım kuruyken iyice masaj yapıyorum çıkıyorlar kendi kendilerine bir dene istersen ben de annemden öğrendim bu tüyoyu :yeah:
Kullanıcı avatarı
#825824 bende bi fırça var tahta başlıklı ve ama kılları plastik ...watsonstan almıştım...o olurmu?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: happytobe - BaKımLı
#825830 biliyorum onları benimkide ona benzer birşey zaten annem almanyadan getirmiş
Kullanıcı avatarı
#825833 hmm o zaman öle yapayım aslında kese yapıyorum ama bu sıcaktada hiç çekilmiyo...o fırça olayı iyiymişşşş..saol canmmm..
Gönderen: maito - Güzelliğine Düşkün
PeRiLiCe yazdı:Kızlar benim çok büyük bir sorunum var.Nişanlım vücut güzelliğine çok önem verir.Yani ona göre vücudumun pürüzsüz ve yumuşacık olması gerekiyormuş:D Kaşlarımla bile ilgileniyor diyebilirim. :D

Yahu bizde ırsi olan bir şey var.Yani tam ırsimi bilemem ama.Bacaklarımda küçük küçük kahverengi noktalar var.Küçük dediysem ne çok küçük ne çok büyük. :D Yara kabuğu gibi.Bunları kopardığımda içinden tüy çıkıyor.Koparırken çok canım yanıyor tabi o ayrı.Ama bacaklarımda o kadar çoklarki hangi birini kopariyim bilmiyorum.Doğal olarak bacaklarım bunlardan dolayı pürüzsüz değil pütür pütür :pisik:

Bu olay babannemde ve halalarımda da var babamda da var ama onlar rahatsız olmuyorlar tabi.Sizce ne yapabilirim evlenmeden önce bu soruna çözüm bulmak istiyorum.Yardım edin canlar :huggs:

keratosis pilaris denilen genetik bir deri hastalığı senin tarif ettğin görüntüyü oluşturur, ailende de olduğunu söylemişsin muhtemelen bu dertten muzdaripsin , deride fazla keratin olşuğu için kılların çıkması zorlaşıyor batık da oluşuyor aynı sorun bende de var düzenli olarak (günde 2 defa) üre içerikli nemlendiriciler kullanmak gerekiyor (exicipial ya da ürederm), üre derinin soyulmasını sağladığı için düzenli kullanmak gerekiyor, kese de işe yarar ama nemlendirmek çok önemli
ben çok uğraştım ama tam olarak çözüm bulamadım açıkçası lazer epilasyon yaptırmak istiyorum kesin çözüm için
Kullanıcı avatarı
Gönderen: N3scafe - Güzelliğine Düşkün
dkny702 yazdı:ya kızlar bende epilatörle alıyorum batığı falan geçtim ya şimdi alıyorum bacaklarımı 2 3 saat sonra bi bakıyorum küçük küçük yine çıkmış nasıl iş anlamadım bende onlar çıktıkça alıyorım eve bi geliyorum gece yatana kadar ara ara elimde makine ben alıyorum onlar çkıyo aaa yeter ya ömürmü geçer böle :toofunny: ama niye böle anlamadm ya üfff :(

aynen aynen yarabbm ömürmü geçer gerçekten 10 oldu alıorum hala küçk küçk çarpıo gözüme çizik çizik bacaklarım artık bende elbise felan şort giymek istiorum yaa nemlendirici alcam ne kdr iyileştircek . off :'( bi gün bi ağlıycam bu dert yüzünden susturamıcak kmsee
Kullanıcı avatarı
#836492 dün banyoda şöle bi bakım yaptım:
avonun planet spa zeytinyağlı peelingini,watsons tan aldığım vücut fırçasının üstüne döktüm ve bacak ve tüm vücudumu ovaladım...sonuç: süper hakkaten zaten o peeling çok güzeldi yumuşacık yapıyodu..kese ye üşendiğim zamanlarda pnu yapıyodum çok güzel...fırçalayınca daha bi güzel oldu..benim bacaklarımda kıl dönmeleri ve kıl dönmelerini çıkarmaya uğraşırkenki yaptığım izler var onları geçirmeye çalışıyorum...düzenli kullanımda etkisini bekliyorum valla...özellikle bide sırtta çok işe yaradı bu fırçalama...parladı :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: m3rw3 - KoKoŞ
#946249 arkadaşlar bacaklarımda epilasyon sonrası oluşan küçük kırmızılıklar var özellikle ayak bilek kısmımda ve geçmiyorlar. keselemek falan pek işe yaramıyor. krem önerileri bekliyorum :blushing: batıklara iyi gelecek önerilere de açıgım :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: m3rw3 - KoKoŞ
#946250 arkadaşlar bacaklarımda epilasyon sonrası oluşan küçük kırmızılıklar var özellikle ayak bilek kısmımda ve geçmiyorlar. keselemek falan pek işe yaramıyor. krem önerileri bekliyorum :blushing: batıklara iyi gelecek önerilere de açıgım :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ekinoksenem - SüsLü
#948012 özel krem bilmiyorum canım ama bende her zaman kremliyorum bu aralar vaseline kullanıyorum.. güzel nemlendiriyor..
Kullanıcı avatarı
Gönderen: sakinsular - BaKımLı
#948600 Benim bacaklarim inanilmaz kurudur. Son bi hafta 10gundur kendi yaptigim yag karisimimi suruyor gece. 10 gundur nasil yumusak guzel anlatamam inanamiyorum. Ne kremler kullanmistim gunde 3-4 kez surmem gerekirdi!
Kullanıcı avatarı
Gönderen: dessert - Güzelliğine Düşkün
#950507 kızlarr yaz geldı malumm etek gıyerken bacaklarınızın daha puruzsüz görünmesını saglayacak bısey kulanıyomusunuzz dogal görünmesının saglayan sprey flnn :) benım dız arkasında kucuk catlaklar olustuuu onu kapatacak bıseyyy meselaa :dontknow:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Su275 - Güzelliğine Düşkün
ekinoksenem yazdı:
Su275 yazdı:Benim sağ bacağım çarpık! Buna ne diyorsunuz??????? :blushing: :( :( :( :(

nasıl yani :confused:

Şöyle.. geçen aya kadar farkında değildim ama sınıftan bikaç dengesiz söyledi. Gerçektende sağ bacağımda hafif bi içe dönüklük söz konusu :( estetik tek çözüm.. onu da güvenilir bi doktor bulmadan yaptıramam kii.. :blushing: :dontknow:
Kullanıcı avatarı
dessert yazdı:kızlarr yaz geldı malumm etek gıyerken bacaklarınızın daha puruzsüz görünmesını saglayacak bısey kulanıyomusunuzz dogal görünmesının saglayan sprey flnn :) benım dız arkasında kucuk catlaklar olustuuu onu kapatacak bıseyyy meselaa :dontknow:

Sally hansen bacak spreyi vardı bi arkadaşım kullanıyodu canım tam olarak bilmiyorum ama kapatıcı gibi bir şey bi araştır istersen ;)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: dessert - Güzelliğine Düşkün
#950843 cok sagoll canımmm bakayımm hemennn :)
Kullanıcı avatarı
#951014 espadrillescim çok goze batmıyorsa gerek yok bence ameliyata. bu arada bacakları bronz gösteren bir krem bilimyormusunuz? sanki ablamda vardı bir zamanlar. bacağı ışıltılı parlak ve pürüzsüz gösteriyordu :love10:
Kullanıcı avatarı
ekinoksenem yazdı:espadrillescim çok goze batmıyorsa gerek yok bence ameliyata. bu arada bacakları bronz gösteren bir krem bilimyormusunuz? sanki ablamda vardı bir zamanlar. bacağı ışıltılı parlak ve pürüzsüz gösteriyordu :love10:

Sally Hansen bacak spreyi var arkadaşım kullanıyodu pürüzsüz görünüyodu bacakları :yeah:
Kullanıcı avatarı
#951205 su275 :huggs: baktımda gerçekten çok güzel gösteriyormuş bacakları :love10: çorap giymişsin gibi
Kullanıcı avatarı
#951276 uupps avatarlar yüzünden espadrillesle suyu karıştırdım isimleri karştırmışım :blushing: ksura bakma espadrilless :dontknow:
Kullanıcı avatarı
ekinoksenem yazdı:su275 :huggs: baktımda gerçekten çok güzel gösteriyormuş bacakları :love10: çorap giymişsin gibi

Evet canım ya ben de arkadaşımda çorap var sanmıştım bacaklar ışıl ışıldı :yeah: o da bacak spreyi kullanıyorum sally hansen dedi gayet memnundu yani ;)
Kullanıcı avatarı
ekinoksenem yazdı:uupps avatarlar yüzünden espadrillesle suyu karıştırdım isimleri karştırmışım :blushing: ksura bakma espadrilless :dontknow:

Ben de emin olamadım birden kime yazmış diye :) Ya çok belli değil aslında ama resmen sınıfta GÜNDEM oldu benim sağ bacağım.. O yüzden takıntı yarattı :(
Kullanıcı avatarı
#951426 Evet ama çok riskli ya estetik cerrahlarada güvenilmiyo ki artık :blushing: sakat kalanlar falan olmuş biraz araştırdım riske atmamak lazım :(
Kullanıcı avatarı
Gönderen: espadrilles - SüsLü
#953532 su çok takma kafana yaa en büyük derdin bu olsun.. önemli olan sağlık

senemcim önemli diil :)

bende bacak bakımı adına ne yapıyorum biliyormusunuz bu aralar: hiçbişey.. sıfır yani. eyüp sabri tuncerin kremleri bacaklarımda çok fena kaşıntı alerji yaptı böyle yara yara oldu.. onları bıraktım geçti yavaş yavaş. valla nemlendirici sürmeye korkuorm artık.. çok da hassas değildir cildim ama ne bileyim. güneş koruma sürcem bitek. bu da moda oldu forumdan sonra, yoksa bütün yaz yüzüme bile sürmezdim eskiden :toofunny:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: misscheery - Güzelliğine Düşkün
#956772 Kızlarrrr benim bacaklrım çok kalın :crybaby: boyum 160 kilom 54, üst tarafım zayıf ama bacaklarım özellikle bileklerim çok kalın. Önerebileceğiniz birşey var mı? İnceltmek için? :( :crybaby:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: dofa - SüsLü
#956777 saçma gelebilir de tenis oynamak sanki bacakların alt kısmını inceltiyor gibi geliyor bana öyle bir gözlemim ver benim. bilmiyorum katılır mısınız?
Gönderen: mejdolin - Güzelliğine Düşkün
#966134 sally hansen bacak spreyinden çokkkkk memnunum :yeah: etrafımdaki herkes benden sonra kullanmaya başladı.ten rengini kullanıyorum ve bacaklarım pürüzsüz görünüyor.
Gönderen: mejdolin - Güzelliğine Düşkün
#967689 ekinoksenem, açıkçası tavsiye ederim.eczanede testerını deneyebilirsin.kendine uygun bir renk bulacağına eminim.ben ten rengi kullanıyorum bronzlaşana kadar.sonra gerek kalmıyor zaten.ten rengi ,ben buğday tenliyim bana oluyor kardeşim süt beyaz ona da oluyor.bazı renkleri turuncu.denemeden sakın alma :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: francesca - KoKoŞ
#983634 ben de çok merak ediyorum bacak fondötenini.
kullananlar yorumlayabilir mi-elbiselere bulaşıyor mu,ayak ayak üstüne falan atınca iz kalır mı?
bir de fiyatı nedir bu ürünün?
Gönderen: esra92 - Güzelliğine Düşkün
#988914 bişi sorcam .bu ünlüler yüzleri traşlatıyor ya hani kimyasal peeling gibi acaba bu yöntem bacaklarada deneniyormudur?saçma bbelki sorduğum soru ama böle bi yöntem yada bnzer bi yöntem yokmu?hepsinin doğuştan güzel bacakları olama değilmi :pisik:
Gönderen: impossible - Güzelliğine Düşkün
#998251 kızlaar benim dizlerim çok kara, bacaklarımda açık renk olduğu için çok kötü duruyor :( önerebilceğiniz bişeyler var mı?? :confused:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: liaa - Güzelliğine Düşkün
#1001486 markafonide sally hansenlarda indirim var bacak spreyi almk istiyorum ama ne renk alsm bilemedimmmm :dontknow: doğal ten rengi mi bronz mu alsm :dontknow: