Kadın erkek ilişkileri, arkadaşlık ilişkileri, aşk
Kullanıcı avatarı
Gönderen: wasakkkk - Güzelliğine Düşkün
#669802 meraba ben bi çocuktan çok hoşlanıyorum ancak fiziğim berbat yüzüm berbat herşeymle yannda iğrenç duracağımı düşünüyorum bu yüzden ona bakmaya bile cesaret edemiyorum bu konuyu paylaşabileceğim bi başlık lütfeeeen :crybaby:
Gönderen: minna - Güzelliğine Düşkün
#718377 ben de ilginç bi psikoloji geliştirdim. bana bakan veya fırsat bulduğunda konuşmaya çalışan falan kişileri tersleyesim geliyo. mesela bana bakan birini ters ters bakıyom gıcık gıcık başka tarafa bakıyorum. veya bi fırsat olup benle konuşurken mesela espri falan yapmaya arada samimiyet kurmaya çalışan kişilere surat asıyom. tabi tanımadığım için hafif bi kız olmadığımı belli etmek için mi yapıyorum kendime güvensiz miyim erkekelre mi güvensizim ben anlamadım. :dontknow: :pisik: ama benim içimden terslemek geliyo sonrada üzülüyorum yalnızım diye nolcam ben böle.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: shayna - KoKoŞ
#747459 merhabalar..kadın-erkek farklılıklarını,kadınlığın zorluklarını konuşabileceğimiz bir başlığın açılması mümkün mü acaba
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ilknur5 - KoKoŞ
#819425 yeter ki gönüller bir olsun :laugh:
Gönderen: afetidevran - Güzelliğine Düşkün
#844872 ondan ayrıldıktan hemen sonra neler yaptık ?
adlı bir başlık açılmasını istiyorum
sevgiliden ayrıldıktan hemen sonra yapılanların anlatılması için
Kullanıcı avatarı
Gönderen: tivistivis - Güzelliğine Düşkün
cesur yazdı:Yalnızlık isminde bir başlık açılmasını istiyorum. Yalnız olanların içlerini dökebileceği, neden yalnız olduklarını tartışabileceği bir başlık aslında istediğim. ;)

Şuna direk kız düşürebileceğim yanlız insnalardan bir fayda sağlayabileceğim bir topic açmak istiyorum desen daha iyi olurdu :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: tivistivis - Güzelliğine Düşkün
edaeda21 yazdı:SELAM :bye: ilişkilerde boyun uzun olması veya kısa olması önemlimidir sizce düşünceleriniiz bekliyorum.. :)

Genelde herkes pozitif anlamda düşünüp önemli değildir gönüller bir oslun der ama bunu bizzat yasayan birisi oalrak ilişkilerde boy dengesi mutlak omalıdır dıyorum baskada bısey dmeıyorum :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: daydream - BaKımLı
#860750 iliskilerde yas farki ile ilgili bur baslik bulamadim :/
Kullanıcı avatarı
Gönderen: margee - Güzelliğine Düşkün
#868974 erkek arkdasıma alabileceğim hediye konusunda baslık acabilir miyimmmm? buna ihtiyacım varrr
Kullanıcı avatarı
Gönderen: locosmetico - Güzelliğine Düşkün
muhendis yazdı:Arkadaşlar,

Yenilenen forumumuzda, yeni başlık açma yetkileri sınırlandırılmıştır. Forum içerisinde bulunmayan bilgiler için açılmasını istediğiniz başlıkları buraya yazabilirsiniz. Moderatör ekibi olarak bu konuda sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

İnternet aşkları gerçeğe dönüşürken büyünün bozulmaması için neler yapılabilir?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: cns87 - Güzelliğine Düşkün
#971156 project pan başlığı gerekiyor sanırım artık bi çok kişi başlamış durumda gördüğüm kadarıyla :yeah: açılırsa çok sevinicem :)
Gönderen: tugend - Güzelliğine Düşkün
#983652 meraba bende yenı uyeyım bı sorum olucak erkek arkadasımla ılıskımle ılgılı sıkılma konusunda bır fıkır danısmak ıstıyorm buradakı arkadaslara ama yakın konularda acılmıs baslıklara gırdıgım de en yakın cevap tarıhı 2008 de verılmıs ve buyuk ıhtımal kımse gormez ordan ne yapmam lazım ? :confused:
Gönderen: coksekeriz - Güzelliğine Düşkün
#992782 siteyle ilgilenen biri Yok mu? Benim açılmak istediğim biri var ama bana o gözle pek bakmıyo doğrusu Birini çok seviyor ayrılalı 1yıl olmuş ama unutamıyor, ben de erkek Arkadaşmdan ayrıldım Hani biraz yakınlaştık ama Kardeşm falan diyo ne yapmam lazım :'(
Gönderen: zeak13 - Güzelliğine Düşkün
#1035113 arkadaslar polislere kızların bakıs acısı hakkında konu acılmasını istiyorm polis eşim var hep merak etmişimdir acaba polislere kızların bakıs acısı negatif mi
Gönderen: kedicik68 - Güzelliğine Düşkün
#1077252 internetden tanışma ile ilgili bir konunun açılmasını rica ediyorum. bununla ilgili öneriler ve bilgileri paylaşılmasını isterdim. bedava tanışma sitereleri veya paralı olanlar mı daha iyi (misal pembepanjur). böyle bir konu açabilirseniz sevinirim.