Kullanıcı avatarı
Gönderen: Zulu - Güzelliğine Düşkün
#937532 saçları sertleştirmeden şekillendiren ama çooook hacimli gösteren bi ürün kullanan var mı :) böyle bonus gibi olsun istiyorum buklelerimin. osis'in curl me up'ını denemek istiyorum da ne kadar etkili bi ürün acaba :dontknow:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Attractivee - SüsLü
#937562 saçları banyodan sonra taramamak nasıl oluyo ya ben öyle yapsam cadı gibi olurum ben banyodan sonra sıvı saç kremi sıkıp perma tarağıyla tarıyorum böylelikle hem kolay açılıyo hemde buklelerim bozulup elektriklenmiyo bu arada ben elidorun köpüğünü kullandım hiç memnun kalmadım yapış yapış yaptı saçımı sizin doğal duran kullandığınız bi marka var mı kızlar
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Zulu - Güzelliğine Düşkün
#937572 ben de saçlarımı şampuanlayıp duruladıktan sonra tararım su açıkken. o zaman kıvırcıklarım bozulmuyor. çıktıktan sonra bi daha taramam.
wellanın kıvırcık saç köpüğünü kullandım uzun bi süre. güzel bi ürün sayılır. her hangi bi eksisini görmedim. şimdi taft aldım değişiklik olsun diye. o da aynı wellayla :D
kremsi ürünleri merak ediyorum ben. çünkü daha hacimli gösteriyorlar onlar saçı. ama tutuculukları köpükler kadar iyi olmadığından saç çabuk bozuluyo :( ben köpükle 3 gün rahat kullanabiliyorum saçımı. köpük gibi kalıcı şekil verebilen ama daha hacimli yapan bi ürün bulsam hiç durmam alırımm
Gönderen: Angelice - Güzelliğine Düşkün
#938073 :bye:
sumuzdas yazdı:aldığım redken 07 durulanmayan bakım kremi için yorum yapabilecek kıvama geldim.

10 üzerinden 9 veriyorum. redkenin kullandığım ilk ürünüydü. kaliteli bir marka olduğunu düşünüyorum. en önemli özelliği ağırlık yapmaması. onu kullanınca jöle kullanmama gerek kalmaması da cabası. ürünü alma amacım tiftik olmayan belirgin bukleler yaratmaktı. şimdye kadar kullandıklarımın en iyisi. ama başka ürünleri de hala merak ediyorum. kokusu güzel.başka soru olursa seve seve cevaplarım :bye:

Slm sumuzdas :) bnm de saçlarım bukleli we uclarının tiftik görünümünden yeternce nasibimi aldm. su dalgası gibi ya da maşalı gbi görünsün istiyorum cünkü buklelerm gayt güzel ama belirgin deil sanırm yeternce.. elektrklenio fln :( john frieda'nın bukle belirginleştrici köpüğünü kullanıorm gayt güzel gbi ama bu redken 07 yi de merak etmio deilm. bni aydınlatrsan cok sewinirmmm :bye: bu konuyla ilgili bilgisi olan başkaları da cewaplarsa cok mutlu olrm :yeah:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: sumuzdas - KoKoŞ
#938095 canım jf ın köpüğünü kullanmadım, kullansaydım karşılaştırma yapsam iyi olurdu senin için. redken'i çok sevdim. şimdi bitmek üzere. bitmesin istiyorum. lorealin bukle köpüğünü biliyorum köpük olarak. ona göre kat kat güzel redken mesela
sumuzdas yazdı:canım jf ın köpüğünü kullanmadım, kullansaydım karşılaştırma yapsam iyi olurdu senin için. redken'i çok sevdim. şimdi bitmek üzere. bitmesin istiyorum. lorealin bukle köpüğünü biliyorum köpük olarak. ona göre kat kat güzel redken mesela

Cnm bu loreal inki bana ii gelmio mesela .. Bı de kerastese inkini merk ediorm redken 07 ya da onu almk istiyorm ama karar weremedm :(
Gönderen: Lydeamelie - BaKımLı
#948955 benim saçlarımda buklecik buklecik ama bazen istediğim gibi olmuyor hacimli olmuyor ya da buklelerim tam kıvamına gelmiyor sinir oluyorum, downunderdan memnun kalmadım yapış yapış oldu, nivea güzel gibi ama sanırım doğru ürün seçemiyorum bazen çok güzel bazen de eh işte oluyor.
hacim ve bukleleri güzelleştiren köpük önerisi olan var mı şampuan ve saç kremi de olur
ben loreal ve nivea köpüğü karıştırıp kullanıyorum biri hacim verio biri bukle yapıo umarım yanlış yapmıyorumdur. wella saç köpüğü de gayet başarılıydı acaba çok ürün kullandığımdan mı sönükleşmeye başladı bilemedim :crybaby:
tresean şampuan ve the body shop hacim veren saç kremi kullanıyorum,
ben çok daha güzel şekilli olsun istiyorum yapışıyor bu ara anlamadım neden :crybaby: :crybaby:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: m3rw3 - KoKoŞ
#949192 canım havalar falan da etkılıyor sacları yanı benımkılerde dalgalı ve yagmurlu havalarda daha sönük oluyor neden bılmıyorum :laugh: havadakı nemden mı etkılenıyor nedır anlamadım. yazında maşallah pek kabarırlar :laugh: bır de köpüğü ne kadar az ve eşit dagıtırsan o kadar guzel şekil alıyor bence :yeah:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: espadrilles - SüsLü
#949562 lydemalle, bende senin derdinden muzdaribim. watsons dan argan yağı almıştım ama saçımı o kdar yapış yapış yapıyor ki. yine geçen gün watsons u gezerken otacı'ın saç şekillendiricisini gördüm. yapışkanlık hissi vermeden doğal bir şekilde yumuşak yapar şekillendirir felan yazıyordu. 2 türü var yumuşak-orta, orta-sert diye. ben yumuşak olanını deneme istiyorum kesinlikle. argan yağım bitsin alıcam.
En son espadrilles tarafından Sal May 17, 2011 7:52 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
#949895 benim saçlarım uzudur, daha da uzadı ya yer çekimi etkisiyle hafiften sönükleşmiş:D:D, boyu aynı kaldı kat attırdım aralarına sonuç dehşet-ül vahşet :love10: bence deneyin buklelerimi uzunca aradan sonra bu kadar güzel ötesi gördüm yahu :blushing: saçlarınız uzadıysa da şekil almama problemi oluyor aynı boyda saç daha sönük oluyor katlar hacimli ve havalı duruyor kımırcık kımırcık :yeah:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Attractivee - SüsLü
Lydeamelie yazdı:benim saçlarım uzudur, daha da uzadı ya yer çekimi etkisiyle hafiften sönükleşmiş:D:D, boyu aynı kaldı kat attırdım aralarına sonuç dehşet-ül vahşet :love10: bence deneyin buklelerimi uzunca aradan sonra bu kadar güzel ötesi gördüm yahu :blushing: saçlarınız uzadıysa da şekil almama problemi oluyor aynı boyda saç daha sönük oluyor katlar hacimli ve havalı duruyor kımırcık kımırcık :yeah:

deşşet-ül vahşet mi :laugh: alemsin bencede kıvırcık saç düz kesim daha çok kabarıyor bende kat attırıyorum o zaman sakinliyorlar :yeah:
#965703 john freida bukle belirginleştirici sac köpüğünü kesnlkle tavsiye ederimm :yeah: bayadr onu kullanıorm cok da ii gelio. kesnlkle lorealin turuncusundan iyidir. yeşilli wella da güzel gelio bana.. ama farklı seylr denemekte yarar war tabiiiii :bye:
Gönderen: huysuzkedi - BaKımLı
#983656 benim de saçlarım ince telli ve hafif dalgalı ama düzleşmeye meyillidir.kremli şampuanlar buklelerimi belirginleştiriyor ama çok çabuk yağlanıyor saçlarım. bugün de perma yaptırdım. saçlarımda kına da var. bakımı için ne önerirsiniz acaba ? teşekkürler şimdiden...
Gönderen: ada88 - Güzelliğine Düşkün
perfetto yazdı:yardım lütfen :huggs: şekillendirici olarak önerebileceğiniz birşeyler var mı ? :)

Ne için istiyorsun? Hacim,düz,bukle,sabitleme... ?
#1015052 phyto nun bukle belirginleştirici spreylerinden kullanan var mı acaba ?
arkadaşlar ben ekstra yağ içeren sabunların bukle belirginleştirdiğini farkettim.hemen arkasından yves rocherin durulama sirkesinden kullanıyorum.
Gönderen: ada88 - Güzelliğine Düşkün
Lydeamelie yazdı:hacim ve belirgin bukle istiyorum ben:/ john freida nivea down under loreal dışında bişi? daha hacim daha bukle daha kımırcık sloganım bu :D

lorealin curl power ını kullanıyorum ben, seviyorum ama sen loreal ve johnu elemişsin yardımcı olamıyorum.
#1016168 bitkisel şampuanlar kullanıyordum ben,,

önerisi olan var mı başka şampuan? pantene kokusu çok hoşuma gitmişti ondan aldım sanırım ondan oldu,, şampuan ne kullanıyorsunuz, çok pahalı olmasın ama deneyip yanılırsam param boşa gitmesin yine

20 25 tl arası şampuan önerisi var mı??
#1016169 benim saçlarım dalgalı elidorun kıvırcık saç serisi bana iyi gelmişti.ama artık natürel sabun kullanıp ardından yves rocherin durulama sirkesiyle duruluyorum.şampuan kullanmayı baıraktım.dalgalarımı epey abelirginleştiriyor.
#1016172 valla her sabunu almıyorum.dokunduğumda elim sabuna yapışıyorsa yani birazcık ekstra yağ içeriyorsa sabun o zaman çok iyi geliyor.market sabunu ya da aktarda beton gibi duran sabunlardan almıyorum.durulama sirkesi de saç kremi sürmüşüm gibi kolay taramamı sağlıyor.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: daisy3535 - Güzelliğine Düşkün
#1030176 wella köpük ve pantene 7 24 çok iyiydiler.en son pantene bulamadım elidor aldım indirimdeydi ve iki taneydi resmen felaket :pisik:
köpükde biraz tortu bırakıyor saçta kuruyunca ondan 4-5 senedir kullanmıyorum köpük.hatta bu aralar hiç bişi sürmüyorum saçıma şekil için.en güzeli saçı iyi nemlendirmek ve iyi bir makine ve vigo ile kurutmak.sinüzitiniz yoksa kurutmadanda elinizle şekil verip bırakın bence :)
başka önerisi olan varsa bekliyoruum ;)