Parfüm önerileriniz, yorumlarınız
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Aegrine - KoKoŞ
#983542 Kızlar yardım :(

şöyle ferah ferah yumuşatıcı kokusu gibi, çiçeksi ama kenzo flower gibi kesif çiçiek kokusu olmayan, leylak, sümbül gibi kokladığınızda sizi gülümseten "huzurlu" bir parfüm arıyorum. Lancome hypnose sıkmıştım bileğime kokusunu net hatırlamıyorum o tarz bir koku gibi geldi ama şu an emin olamıyorum. Fikirleriniz benim için önemli :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: svly25 - BaKımLı
#983563 tatlım eğer hem çiçek hem de meyve karışımı bir koku arıyorsan bence DNKY parfümlerine bakabilirsin ama yumuşatıcı gibi kokması için parfümün çiçek ve oriantal koku ailesine sahip olması gerekiyor meyve biraz ekşimsi yapıyor kokuyu. :blushing:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ASKIMEMNU - BaKımLı
xmisspinkx yazdı:Şöyle ekşimsi elma ya da portakal kokulu bir parfüm arıyorum.Var mıdır bilen ?

bana gore eksi degil ama boyle degisik bir turunçgil kokulu parfum jean paul gaultier ma dame eau fraiche su an ben de var onu surdugum zaman kendimi çok mutlu hissediyorum diger meyveli parfumlerden farkli ama denemek lazim çok guzel :love10: notalari ise soyle ;yaz çiçekleri,portakal ,nar ,frambuaz,greyfurt :love10: :love10: :love10:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: FISFISFIS - BaKımLı
xmisspinkx yazdı:Şöyle ekşimsi elma ya da portakal kokulu bir parfüm arıyorum.Var mıdır bilen ?

İlk aklıma gelen chanel crystal eau verte ,ange demon secret ,dkny be delicious ,hermes orange verte ,yine hermesden Nil ve mouson ,ralp loren ralph de meyve ama Elmalı değil .daha aklıma gelirse yazarim.sevgiler:) :bye: :huggs:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: xmisspinkx - BaKımLı
ASKIMEMNU yazdı:

bana gore eksi degil ama boyle degisik bir turunçgil kokulu parfum jean paul gaultier ma dame eau fraiche su an ben de var onu surdugum zaman kendimi çok mutlu hissediyorum diger meyveli parfumlerden farkli ama denemek lazim çok guzel :love10: notalari ise soyle ;yaz çiçekleri,portakal ,nar ,frambuaz,greyfurt :love10: :love10: :love10:

off off kulağa çok güzel geliyor :love10:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: xmisspinkx - BaKımLı
FISFISFIS yazdı:

İlk aklıma gelen chanel crystal eau verte ,ange demon secret ,dkny be delicious ,hermes orange verte ,yine hermesden Nil ve mouson ,ralp loren ralph de meyve ama Elmalı değil .daha aklıma gelirse yazarim.sevgiler:) :bye: :huggs:

dkny be delicious ı beğenmedim ben pek ekşimsi gelmedim canım diğerlerini de ilk kez duyuyorum onları da denemek lazım :love10:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: obusum - KoKoŞ
#1034418 ya ben de portakal içeren ya da tam olması gerektiği gibi söyleyeyim - üst notalarında portakal/çiçeği olan :laugh: bir parfüm arıyordum, seneler önce avonun çok ucuz bir parfümü vardı hayatımda beni en mutlu eden parfümümdü, stoklamıştım bir yığın zaten küçücük şişede, son 2 şişem 2si de yarımın altında, o bitince JPG ve hermese bakayım bari, inşallah onun gibidir :banana:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: lastel - BaKımLı
#1038298 kızlar ben de şeftali kokusu arıyorum, ama ağır değil hafif hatta ağız sulandıran cinsten :nanik: yalnız 2 sene önce arkadaşımın bir parfümünü sıkmıştım şeftali kokan bir parfümdü, yalnız hemen uçup gidiyordu :angryfire
Kullanıcı avatarı
Gönderen: mltm1903 - BaKımLı
#1039476 ya kızlar bi yardım edin yaa :( avon da make me wonder diye bi parfüm var bu parfümü çok seviyorum iki şişe bitirdim ama artık görmüyorum katalogda erkek arkadasım da bu parfumumu cok sevıyordu en azından buna benzer kokuda parfüm var mı napıcam yaaa :dontknow:
Gönderen: huysuzkedi - BaKımLı
xmisspinkx yazdı:
FISFISFIS yazdı:

dkny be delicious ı beğenmedim ben pek ekşimsi gelmedim canım diğerlerini de ilk kez duyuyorum onları da denemek lazım :love10:

prada infusion de fleur d'oranger çok güzel bir portakal çiçeği kokusu denemenizi tavsiye ederim... :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: QueenBlair - KoKoŞ
#1040033 avonun pur blanca blossom vrdı bı ara yok oldu pur blancada oyle mı kokar bılmıorum kıpır kıpır bısıdı oyle kıpır kıpır hafif yaza uygun ve uygun fıyatta bı koku arıorum :)
Kullanıcı avatarı
#1040644 Ahududu ve böğürtlen, tatlı ananas Mor orkide bunların bir arada olduğu bir parfüm lazım banaaa :(
Kullanıcı avatarı
Gönderen: incirreceli - Güzelliğine Düşkün
#1067940 http://kokucuk.com/Default.aspx
kızlar bu sitedeki meyveli parfüm notaları harika.Ben şu an karpuzlu ve ahududuluyu kullanıyorum şekerli sakız gibi kokuyorum hele testerdaki kavun mango çilek kokularıda müthiş meyveli şekerli koku sevenler mutlaka bakın.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: dory - SüsLü
#1069005 Meltem1903, Avon Make me Wonder parfüme benzer koku sormuşsun ya,
geçenlerde Lancome Tresor Midnight Rose, bu parfümü kokladığımda aklıma direkt Make me Wonder geldi, ben de iki şişe bitirmiştim ve çok sevmiştim, fakat Avon'un bu sevilen şeyleri kaldırma huyu yüzünden o da yok artık. Tresor'a bi bak bence.. :yeah:
Kullanıcı avatarı
#1069126 TBS'nin Dreams Unlimited Sun Fresh parfümü çok hoşuma gitti, %50 indirimle almıştım :yeah:
Kullanıcı avatarı
#1069155 Fısfısfıs teşekkür ederim :huggs:
Kullanıcı avatarı
#1069365 dory çok teşekkür ederim koklamıştım sanki yine forumdan birinin önerisiyle ama sonradan gül kokusu gelmişti yanlış hatırlamadıysam tekrar koklarım çok sağol :) :bye: