Bu bölümde kullanmış olduğunuz makyaj ürünleri hakkında yorum yapabilir, yeni ürünler hakkındaki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: archi - KoKoŞ
#978527 loreal in eyeliner ını çok seviyorum, ama bir sorunum vaar, o da biraz geç kuruyor ben de sabırsız olduğumdan süreyim derken siliyorum özellikle uç kısmında.üstünden flormarla geçmek zorunda kalıyorum :D bugün tekrar denicem biraz kurumasını bekleyip:DDDDDDDD
Kullanıcı avatarı
Gönderen: unicorn - BaKımLı
CHACE yazdı:Busesinem hiç kaşı olmayan ve belirli bir sebepten dolayı dökülenler tabi kaş kalemi kullanmalılar.Fakat normalde kaş farı(kaş pudraları)benim terrcihimdir her zaman için :yeah:

chace o kaş pudralarından hangi marka önerirsin bide benim saçım simsiyah doğal olarka kaşlarımda siyah bütün kaş farları koyu kahve tonlarında sence bende hangisi doğal durur??
Kullanıcı avatarı
Gönderen: CHACE - KoKoŞ
#978608 Unicorn koyu kahve kaş farları daha doğal durur siyahtan ziyade=)Tavsiyem ise Nars'ın tekli mat farları ;)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: shayna - KoKoŞ
#978613 jel eyeliner hiç kullanmadım ama tabi tüm kozmetiklere olan emrakım gibi jel eyelinerlarıda merak ediyorum :lol: :innocent:

jel eyelinerların fırçalı eyelinerlardan farkı nedir?sürümü,kalıcılığı,dayanıklılığı ve renkk vermeleri nasıl ve en iyi jel eyeliner hangisi??
Kullanıcı avatarı
Gönderen: pelito84 - BaKımLı
#978618 deneme makyajım jel eyelıner ıle
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
#978621 teşekkürler chace bi bakıyım ben o zaman narsa
pelito gözlerim çok güzelmiş :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
#978623 gözlerin yazacaktım gözlerim yazmışım :laugh: cepten girince bu kadar oluyor yawww :toofunny:
Kullanıcı avatarı
unicorn yazdı:teşekkürler chace bi bakıyım ben o zaman narsa
pelito gözlerim çok güzelmiş :kissmuch:

tesekkur ederım unıcorn cummm
too faced fashıon renk far ve dıor beyaz rebk far var
yves rocher rımel ve mac jel eyelıner
shısedo kalem var
becerebılmıs mıyımm:)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: shayna - KoKoŞ
#978634 pelito kuyruk kısmı hariç güzel olmuş :yeah: gözlerin çok güzelmiş bencede :love10:

chace ve diğer arkadaşlar benim yukardaki sorumu atlamayın he arada :)
Kullanıcı avatarı
#978637 aynada bakarken bu kadar silik durmuyor ama foto da oyle cıkmıs

jel eyelınerdan herkes memnun dogru fırca ıle super bır goruntu cıkıyor
bence mac ın fırcası ıle daha guzel duracaktı
yves rocher ınkı kalın geldı bıraz
Kullanıcı avatarı
#978648 Shayna Gel eyelinerlar daha yoğun daha kalıcı ve daha pigmentli ve çok daha güzelll :love10:Tavsiyem :type: İnglot Gel Eyeliner :yeah:

Pelito gözleri çok beğendim yanlız :) Çok güzel durmuş birde kapalı halini bekliyoruz :blushing:

Unicorn rica ederim=)
Kullanıcı avatarı
CHACE yazdı:Shayna Gel eyelinerlar daha yoğun daha kalıcı ve daha pigmentli ve çok daha güzelll :love10:Tavsiyem :type: İnglot Gel Eyeliner :yeah:

Pelito gözleri çok beğendim yanlız :) Çok güzel durmuş birde kapalı halini bekliyoruz :blushing:

Unicorn rica ederim=)

tesekkur ederım chace, senden bu yorumu duyduguma cok sevındım :huggs:
kapalı halını cekebılecek mıyım deneyeyım:)
Kullanıcı avatarı
#978652 Pelito rica ederim :huggs:

Çekersin umarım=)
Kullanıcı avatarı
#978736 chace ım afedesın bı dısarıya cıkmıstım da
buda kapanmıs halı :nanik:
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
neslihanbykc yazdı:pelitocum yakışmış :yeah: gözlerin de çook güzel :kiss:

cok tesekkurler tatlımm :huggs:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: dofa - SüsLü
#978844 pelito :yeah:
yves rocher'n eyeliner fırçası yeni başlayanlar için gayet iyi. ben de yeni yeni gel eyeliner sürüyorum son derece kolay uygulanıyor bence.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: francesca - KoKoŞ
#978846 fırçanın açısı şekli şüklü gayet güzel bence de ,ben de onu kullanıyorum. ama şekli bozulmaya çok müsait , yanlara açılmaya başladı bile 7 ayda :(
Kullanıcı avatarı
#978892 francesca :kiss: senin yorumun sonucunda almıştım, çok memnunum şu anda.
stila pink noir gel eyeliner kullanıyorum ama adından da anlaşılacağı gibi pembe minik simleri var çok çok az, idare ediyorum.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: francesca - KoKoŞ
#978899 dofa sevindim memnun kalmana :huggs:
Kullanıcı avatarı
#979136 Pelito'cum çok beğendim canım :huggs:

Güle güle kullan ;)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: gozdeneris - KoKoŞ
#979147 ya ben kuyruk yapamıyorum deliriceeeeemmm :crybaby: bana kuyruk yapmayı öğretin :(

geçen ay kenarda köşede elite'in diplinerını buldum m.ö bi zamanlar almışım :laugh: 2 aydır sürekli onu sürüyorum çok beğeniyorum :love10: kalkmamıştır umarım bitince tekrar alabilirim :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: neslihanbykc - KoKoŞ
#979196 gözde şimdi nasıl anlatacağım tam bilmiyorum ama deneyeceğim :laugh:
böyle üçgen çizer gibi yapıp içini boyuyorsun :yeah:
ya da bantla kuyruk yapacağın yeri yapıştır o sana hat olsun. ondan sonra bantı çıkartırsan gayet güzel görünür.
http://www.youtube.com/watch?v=Xbi1CvwT-24 şu videoda rae morris yapıyor :yeah:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: gozdeneris - KoKoŞ
#979211 ya işte ben o üçgeni yapamıyorum :D gözün dışından ortasına doğru bi çizgi çiziliyor ya ben onu düzgün çizemiyorum hep eğri oluyo benim göz kapağım gevşek midir nedir büzülüyo :laugh: :laugh: o da yamuk gitmesine neden oluyo :( bantla yapmayı da denedim alt kirpiğime de yapıştırmışım alt kirpiklerim gidiyodu az kalsın :toofunny: bi dahakine daha dikkatli yapıştırcam :D

videoda kızın yanağına parlatıcı sürdü :O
Kullanıcı avatarı
#979213 gözdecim bantla birazcık oyna canım yani çok yapışkan olmasın böyle azıcık olsun :yeah:

olsun kadın çok şeker ya :banana:
Kullanıcı avatarı
#979225 Yanağa sürülen gloss beni şoka soktu=)
Kullanıcı avatarı
#982005 arkadşlar ben mac ın fırcası ıle baya ılerlettım
şimdiki sorunum ise mac ın fırcası her defa surdugumde hep kuruyor bı sonrakı surus cok zor oluyor
her defasında yıkıyor musunuz siz?
Kullanıcı avatarı
#982008 jel eyelinerda bence muhakkak yıkanmalı ya da fırça temizleyicilerle halledilmeli fırçanın üstündeki kalıntılar.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: busesinem - SüsLü
#982014 bende her seferinde yıkıyorum canım,oyüzden hergün gel eyeliner sürmüyorum,zoruma gidiyor,likit eyeliner ile dönüşümlü kullanıyorum.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: hazaal - SüsLü
#982042 dudagın üstüne beyaz bişey sürdü cok merak ettim onu ne sürdügünü :dontknow:
Kullanıcı avatarı
#982044 Pelito fondöten fırçası olsa fırça temizleyiciler günü kurtarır fakat eyeliner de her gün yıkamanı veya fırça temizleyici dolu bir kapta bekletmeni öneririm :huggs:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: cicole - SüsLü
#983414 valla bende eyeliner çeken insanlara korkunç yetenekli gözüyle bakıyorum artık (: yok yani yapamıyorum hoş zaten pörtlek gözlü olduğum için çekmemde hatalı olur yırttım yani :laugh: ya bişi sorcam lip gloss yanağa sürülür mü ya =/ var mı böyle bişi üstelik kadının elinin altında her türlü malzeme var illede parlak ıslak bi görüntü istiyorsa benefit moonbeam kullansın :confused: yanakta yapış yapış düşünemiyorum bile :/ ama oda fotoğraf için öyle yaptı sanırsam...
Kullanıcı avatarı
#983424 cicole rae morrisin videosunu mu diyosun bence de onu fotoğraf için yapmıştır ya :laugh:
eyeliner için bence en önemli şey fırça ve el alışkanlığı. doğru fırçayla önce siyah mat bir farı kirpik diplerine uygulayıp kalınlığını ayarlayarak başlanılabilir. sonra jel eyelinera terfi edip likit eyeliner a geçince master seviyesine ulaşılabilir :laugh: :laugh: :laugh: likit eyelinerla şak diye kuruk yapabilene diyecek sözüm yok zaten :laugh:
Kullanıcı avatarı
#983428 canım bır sayfa onde benım eyelıner lı gozlerımın resmı var
bende baya buyuk gozluyumdur
sımdı etrafımdakıler ben eyelıner cekmedıgım gun mutlaka cek dıye baskı yapıyor
mac ın fırcası mukemmel
o kadar guzel kuyruk yapabılıyorum kı artık
bı arkadasımda benden begenıp aldı
mac jel eyelıner ve fırca
Kullanıcı avatarı
#983504 pelito neslihan :huggs:
evet neslihan o videodaki ve likit eyeliner olayını anlatışına bayıldım :D yani biyolojide master yapmak daha kolayıma geliyo açıkçası bunuda belirtmekte fayda var ;)
pelito resmine baktım gözlerin çok hoş ve bişi daha diycem jessica albanın gözlerine benziyo yani bi an öyle benzettim avatarındaki haline normaldede benziyo musun (merak ettim de :blushing: )
Kullanıcı avatarı
cicole yazdı:pelito neslihan :huggs:
evet neslihan o videodaki ve likit eyeliner olayını anlatışına bayıldım :D yani biyolojide master yapmak daha kolayıma geliyo açıkçası bunuda belirtmekte fayda var ;)
pelito resmine baktım gözlerin çok hoş ve bişi daha diycem jessica albanın gözlerine benziyo yani bi an öyle benzettim avatarındaki haline normaldede benziyo musun (merak ettim de :blushing: )

cok tesekkur ederım tatlım
pek benzedıgım soylenemez :nanik:
ama saclarım onunkı gıbı küllü sarı
Kullanıcı avatarı
Gönderen: fericav - Güzelliğine Düşkün
#983611 Arkadaşlar eyeliner olarak en son "Nars eyeliner stylo- blue bayou" aldım :pray: Rengi çok güzel bir mavi daha çok "teal" denilen renk. Özellikle kahverengi gözlere çok yakışıyor. Kalem şeklinden dolayı sürmesi de çok basit. En inceden en kalın çizgiye kadar kolayca sürebiliyorsunuz. Kesinlikle tavsiye ederim! :yeah: Suya da dayanıklı satış görevlisi, havuza bile bu eyeliner ile girebilirsin demişti :banana: Henüz denemedim ama niyetim var :laugh: Yalnız almayı düşünenlere çok zor çıktığını da belirtmeliyim. Gerçekten iyi bir suya dayanıklı makyaj temizleyicisine ihtiyacınız olacak :confused:
Kullanıcı avatarı
#983723 Fericav peki makyaj temizleyicisi aldın mı :)
Kullanıcı avatarı
#983758 chace ferikav ın bahsettiğini göz içine çekmek mümkün mü çekersem aynı şekilde kalıcığı göz içindede gösterir mi? :D
Kullanıcı avatarı
#983765 Üzgünüm ama o tarz suya dayanıklı ürünler göz içine olmaz=((( Gözlerine zarar verebilir :dontknow:
Kullanıcı avatarı
#983772 tamam tamam biliyorum ben bahtsız ve şanssızım ama olsun ürünler hakkında bilgi edinmek bile güzel (=
Kullanıcı avatarı
#983789 Cicole sevgilerimi yolluyorum sana :kiss:
Kullanıcı avatarı
#983876 aynen bende sanaa iyi ki varsınn :huggs:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: fericav - Güzelliğine Düşkün
#984588 hemen cevap yazamadığım için üzgünüm :blushing:
Elbette CHACE yoksa hayatta çıkmaz mühür gibi kalır :laugh:
Süper birşey!!!
Gönderen: moonay - Güzelliğine Düşkün
#986662 Flormar kaş kalemini eyeliner olarak kullanan var mı? Kalıcığını merak ediyorum da :)
Kullanıcı avatarı
#986692 moonay ucu keçeli kalem gibi olan kaş kalemini diyosan ben onu eyeliner olarak kullanıyorum ve güzel baya tavsiye ederim :yeah:
Gönderen: moonay - Güzelliğine Düşkün
neslihanbykc yazdı:moonay ucu keçeli kalem gibi olan kaş kalemini diyosan ben onu eyeliner olarak kullanıyorum ve güzel baya tavsiye ederim :yeah:

çok teşekkür ederim neslihancım :) peki kalıcığı konusunda ne diyorsun?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Kordelya - BaKımLı
#986855 sephoranın eyelinerını aldım ,ama bir de sürebilsem ://