Parfüm önerileriniz, yorumlarınız
Gönderen: jalapeno - BaKımLı
#926329 Armani Code nişanlımın senelerdir kullandığı bir koku, ben de severim...Narciso For Him den de 1 şişe bitirdi yeni. Bence hoş bir koku biraz ağır ama. Çok sıkarsa ağır oluyor. Geceye daha uygun.
Ben en son Bvlgari Aqua Marin aldım ona, çook ferah bir koku, tam yazlık ama kalıcı değil maalesef. Yaz tatillerinde kullanılacak hafif bir parfüm.
Şimdi yeni parfüm arayışı içindeyiz. Önerilerinize açığım :laugh: :banana:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: CHACE - KoKoŞ
#926340 Pınar Armani benim de favorim :love10: :love10: :love10: Jalapeno Hugo boss orenge^yi deneyebilir son zamanlarda favorim :)
Kullanıcı avatarı
#927537 Arkadaşımın isteği doğrultusunda kendi kullandığım birkaç parfüm önersinde bulundum :yeah: Zevkimi sorgulayacak değilsin değil mi?Çünkğ ben seninkini sorgulamam :yeah:
Not=Gereksiz alıntı yapma yoksa modlardan uyarı alırsın :huggs: :bye:
Gönderen: rotagen - Güzelliğine Düşkün
#927855 seninle tartışacak değilim kardeş. dior home intense nekadar yazlık bir koku değilse jpg le male de okadar yalzık bir koku değildir arkadaşlarını yanlış yönlendiriyorsun koku evet zevk meselesidir fakat kışlık yada yazlık olarak değil. modlardan uyarımı alırım .

mod: evet alırsın!.
Kullanıcı avatarı
#929063 :huggs: Cingulum teşekkürler :huggs:

Sana cevap dahi vermiyorum bu arada Rotagen :bye:
En son CHACE tarafından Cum Haz 10, 2011 9:50 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: unicorn - BaKımLı
#970524 ya benim rahmetli dedem "first class" diye bir parfüm kullanırdı, geçenlerde bi kozmetikçede gördüm kapağını açıp koklayınca gözlerim doldu resmen ağlıyacaktım. koku dedemle o kadar özdeşleşmişki :crybaby:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Attractivee - SüsLü
#970705 ne alaka zevkler ve renkler tartışılmaz arkadaşım sen iki parfümü beğeniyosun diye onları herkes beğenmek zorunda değil ve bu iki parfümü sevmeyenlerin burnundan şüphe duyma hakkını kim veriyo sana :laugh:
Kullanıcı avatarı
#970818 Volkan Chanel konusunda hemfikirim :yeah:
Kullanıcı avatarı
#980045 Chanel Allure =)
Kullanıcı avatarı
#980194 Koku aromatik bir koku :love10: Ben hafif mevya kokularıda alıyorum ama kabe samanı gibi Chanel'in klasik notaları da var.Yaz kullanımına bence uygun :yeah:
Kullanıcı avatarı
#983728 Henüz denemedim ama aklımda :type:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: buhayra - BaKımLı
#989503 prada infussion d'homme ve bvlgari aqua beni en cezbeden kokular. :yeah: temiz erkeklere bayılıyorum dolayısıyla temiz yaz kokuları beni cezbediyo napiim :love10: :kiss:
Kullanıcı avatarı
#989511 Dior Homme,Dior Homme İntense asla asla asla değiştirmeeyceğim iki parfüm :love10: :love10: :love10:
Özellikle Homme İntense'e bayılıyorum...
Kullanıcı avatarı
#989519 Buhayra'cım evet yazdığım her iki koku yaz,kış-gece,gündüz favorim :love10: Bana çok yakışıyor bu kokular yani tepkiler öyle :) Sen hangi Dior kokularını sevmiyorsun?Bence Addict ve Miss Dior aynı zamanda Hypnotic Poison hepsi çok güzel :love10:
Kullanıcı avatarı
CHACE yazdı:Buhayra'cım evet yazdığım her iki koku yaz,kış-gece,gündüz favorim :love10: Bana çok yakışıyor bu kokular yani tepkiler öyle :) Sen hangi Dior kokularını sevmiyorsun?Bence Addict ve Miss Dior aynı zamanda Hypnotic Poison hepsi çok güzel :love10:

addict te hypnotic de beni benden alan parfümler benim için çok ağır :tongue: sevmiyorum cidden sıkanlarda maşallah tenlerine bi fıs yapacaklarına kıyafetlerine boşaltıyo başım ağrıyo. jadore da kalıcı diil maalesef. :hang: miss cherie çilek aşkına biraz daha iidir. ;) tabii erkek parfümleri farklıdır yani :yeah:
Kullanıcı avatarı
#989539 Anladım sen Dior kokuları yoğunluk açısından beğenmiyorsun=)))Dior'un bayan parfümleri çok başarı erkek parfümleri de öyle bana göre :love10: :love10: :love10: Bu arada daha temiz kokular için Chanel sana daha uygun diye düşünüyorum=)
Kullanıcı avatarı
CHACE yazdı:Anladım sen Dior kokuları yoğunluk açısından beğenmiyorsun=)))Dior'un bayan parfümleri çok başarı erkek parfümleri de öyle bana göre :love10: :love10: :love10: Bu arada daha temiz kokular için Chanel sana daha uygun diye düşünüyorum=)

evet coco var zaten bende :yeah: chance hastasıyım her an alabilirim :love10: ama NYC bond:9 seviyorum chace sende denemelisin aşık oldum :love10:
Kullanıcı avatarı
CHACE yazdı:Anladım sen Dior kokuları yoğunluk açısından beğenmiyorsun=)))Dior'un bayan parfümleri çok başarı erkek parfümleri de öyle bana göre :love10: :love10: :love10: Bu arada daha temiz kokular için Chanel sana daha uygun diye düşünüyorum=)

evet coco var zaten bende :yeah: chance hastasıyım her an alabilirim :love10: ama NYC bond:9 seviyorum chace sende denemelisin aşık oldum :love10:
Kullanıcı avatarı
#989556 Coco Mademoselle ve Allure'u çok severim :love10: Erkek parfümlerinden ise Allure Homme zaten bende var ve kullanıyorum=)

Evet,o koku hakkında yazı yazmışsın ve Tarihelyanwe ile konuşmuşsun.Bende merak ettim ve not aldım kesinlikle kokusuna bakacağım :type:
Kullanıcı avatarı
#989558 tamam canım kadın ve erkeklerin kullunabildiği unisex diim kokular vardı ben pek hoşlaşmadım fikrini merak ediyorum :dontknow: çok hızlısın bu arada :laugh:
Kullanıcı avatarı
#989559 Huyum kurusun :laugh: :laugh: :laugh: İki tanesine aşık olmuşsun Unisex olanı beğenmemişsin=)Ben de merak içindeyim ve kesinlikle koklayacağım :yeah:

Fikirlerimi tabi söylerim=))
Kullanıcı avatarı
#989568 :toofunny: :toofunny: :toofunny:
Kullanıcı avatarı
#990412 Merhaba Volkan=)

DKNY Delicious-Red hangisini soruyorsun?
Kullanıcı avatarı
#990422 Hımmm biliyorum onu=)

Aromatik ve maskülen bir kokusu var...Ben genel olarak çikolata ve pudra içerikli kokular seviyorum.Eğer aromatik tarz bir koku kullanacaksam tercim Chanel Allure Homme'dan yana oluyor..Bu kokuyu ben başarısız buluyorum ve nota dağlımı bana göre dengesiz yapılmış :(
En son CHACE tarafından Pzr Tem 31, 2011 7:31 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
#990426 Chanel Allure güzeldir :love10: Bu arada Rochas kullandım bugün ve atrık son şişem yollarımız ayrılıyor kendisi ile :lol: :lol: :lol: Sana One Million,Dior Homme,Dior Homme İntense,D.Gabbana The One Man da tavsiye ederim :)
Gönderen: volkanurkmez - Güzelliğine Düşkün
#990431 Ben parfüm hastasıyımdır 7-8 parfüm vardır sürekli eklemek isterim bıkmam:))tafsiye kokularından en çok dior homme ve intense olanı alacaklarım listemde:)) one million ne yazıkki çok fazla beğenmedim sanki bi notası bozuyo kokuyu tarçın yada deri olabilir.The one denicem.
Kullanıcı avatarı
#990434 İyi anlaşacağız desene :laugh: :laugh: :laugh: Benim de güzel kokulara karşı zaafım vardır=)Bu arada onlarca koku denemiş ve kullanmış biri olarak diyebileceğim tek şey :type: Dior Homme ve İntense dünyadaki en başarılı iki parfümdür...Hermes gibi butikleri de geçer :love10: :love10: :love10:

One Million bende var ama çok özel değil tabi :shh: Bu arada The One da güzel=)
Gönderen: volkanurkmez - Güzelliğine Düşkün
#990442 Benim aslında en beğendiğim koku Emporio armani he dir.Kalıcılığıda güzel olsaymış süper olurdu.Koku direk çarpıcı bir etki var.Dior homme intense kullanmak gerek tabi ama dünyanın en güzel iki kokusu fikrine ozaman katılabilirim.)) ve Tom ford kokularıda en çok merak ettiklerimden denedinmi?
Kullanıcı avatarı
#990446 Emporio Armani He'de kullandım...Ama dediğin gibi kalıcılık ve farkedirlik açısından bende sınıfta kaldı :shh: Parümden çok şey bekleyen biriyimdir ve konusun tüm derinliklerine inerim=)

Tom For'u aslında alacaktım fakat forumdan bazı arkadaşlarım alma dediler :huggs: Hem yaş hem koku güzelliği açısından beğenmediklerini söyleyince bende hi. bakmadım açıkçası :blushing: Ama 330 tl2lik bir kokusu ve ve o aklımda :lol:
Kullanıcı avatarı
#990452 Koklamaya değer ama :lol: :lol: :lol: