Hobileriniz
Kullanıcı avatarı
Gönderen: CHACE - KoKoŞ
#983729 Unicorn çok güzel :love10: Blog adresini özelden bekliyorum :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: melezim - KoKoŞ
#983859 unicorn bayılırım çizim bakmayada yapmayada :love10: muhteşemler :love10: bende bekliyorum blog adresini :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: passsiflora - BaKımLı
#998025 bunlar da benim hobiden ziyade can sıkıntımın ürünleri.. :blushing:
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
#998030 İki çalışmada çok güzel olmuş :) Eline sağlık :bye:
Kullanıcı avatarı
#998092 Passiflora rica ederim :drink: :huggs:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Junkhead - KoKoŞ
#998160 Ben orjinal tarzda takılar yapıp satmaya çalışıyorum . Fimo hamuru,takı telleri ve resin (reçine) kullanıyorum genelde ;) Sizlere henüz tazecik olan dün yaptığım kolye uçlarından 2 tanesini göstereyim :yeah: Daha bunlar gibi bir sürü görsel var. Ünlü oyuncular,filmler ,film karakterleri gibi ;) Zincir de takacağım daha sonra . Nasıl olmuş yorumlarınız beklerim arkadaşlar :) Yakından incelemek için fotonun üstüne tıklayın .

Resim

Uploaded with ImageShack.us
Kullanıcı avatarı
#998181 Junkhead'cım ellerine sağlık :kiss: Üzerindeki desenler kime ait?Merak ettim :blushing:
Kullanıcı avatarı
#998196 CHACE teşekkürleer ;) İçinde desen değil resim :yeah: İnternette seçip kolajladım resimler, sonra printer dan çıktılarını alıp o şekilde çalıştım . Bu kolyelerdeki karakterler Corpse Bride animasyon filminden çiftimiz :) :yeah:
Kullanıcı avatarı
#998200 Rica ederim :) Uğraştırıcı ama zevkli bir iş olmalı :yeah: Benim de erkek kardeşim bir ara takı tasarlıyordu ;) Bu arada bir dükkanı flan mı açtın?
Kullanıcı avatarı
#998201 Evet canım çok zevkli ,stres atıyorum rahatlıyorum takı yaparken :yeah: Sanal dükkanım var,orada sergiliyorum ürünlerimi CHACEcim ;)
Kullanıcı avatarı
#998202 Junk'cum adresi özelden bekliyorum :type: :huggs:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: passsiflora - BaKımLı
#1000081 junkhead ne güzel şeyler yapmışsın gerçekten çok zevkli olmalı :banana:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: epic - Güzelliğine Düşkün
#1003238 Yakın zamanda öldürdüğüm sinek, arı, böcek vs biriktiriyordum bir kutuda. Bana göre hobi birçok kişiye göre iğrençliğin ötesinde bir şeydi. Ama ben gayet güzel zaman geçiriyordum. Bir ara yağlı boya resim, ahşap boyama, takı işleri yapmayı denedim çok sıkıldım. Biraz da yetenek ve ilgimin olmayışından kaynaklı bir durum. Çoğu kişinin yaptığı klasik hobileri yapmak bana resmen eziyet geliyor. Ben minik hayvan ölüsü toplayayım, cesaret gerektiren şeyler yapayın oh keyfime diyecek yok . :) İlginçlikte sınır tanımam. :nanik:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: francesca - KoKoŞ
#1003962 "minik hayvan ölüsü toplamak" cesaret gerektiren bir şey değil ki :confused:
hele de bu şekilde tanımladığında, basbaya canice duruyor... hepimiz sinek böcek öldürüyoruz mecburen, kimisi incelemek için saklıyor da enteresan şeyleri - ama bu seninki biraz problemli bir şey gibi duruyor...
Kullanıcı avatarı
#1003974 passiflora çok sağol canım :kissmuch: Evet çok zevkli gerçekten rahatlatıyor insan huzurla doluyor sonuçları da görünce özellikle ;)

epic, sen bana çocukken tanıdığım bir kızı hatırlattın yaa :) :laugh: Ben 7-8 yaşlarımdayken ailecek tatile gitmiştik bir yaz bir otele ... Orda bir kız vardı benim yaşlarımda ve kavanoz içine çekirge topluyordu ama canlı oluyordu onunkiler :) Çok ilginç gelmişti o zamanlar bu bana,kızı unutamamışım bak :toofunny:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: epic - Güzelliğine Düşkün
#1004023 Bana pek canice gelmiyordu. sonuçta ölen bir hayvan. çöpe atmak yerine bir kutuya koyuyorsun. Sanmayın öyle yıllarca biriktirdiğimi :D En fazla bir ay tutuyordum kutuda.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: unicorn - BaKımLı
#1004063 Özge bende küçüklüğümde cekirgeleri kavanoza koyup beslediğini iddia eden bi kızla tanışmıştim acaba aynı kız mi ki :D
Kullanıcı avatarı
#1004085 unicorn :laugh: :laugh: Yok ama bu iddia etmiyordu ya baya yanımda topluyordu elinde kavanoz :) :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: pachalbel - KoKoŞ
#1004128 İlginçmiş gerçekten :o :roll:

Benim de en büyük hobilerimden birisi çeviri yapmak, çok keyif alıyorum yaparken. Yeni kelimeler, yapılar öğreniyorum :love10:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: persofone - KoKoŞ
#1004140 ben küçükkkende teyzem kelebekleri toplardı yakalardı kelebekleri renk renk bakardım bende bir heves ama banada biraz tuhaf gözürdü çocuk aklımla bile bu hobi :dontknow:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: zerafet - Güzelliğine Düşkün
#1004915 takı yaparım ara sıra ,resim yeteneğim de var ama pek yapmıyorum bugün de kendime şeffaf clutch yaptım 2 tane :love10: annemle beraber yaptık :)
Gönderen: liffe - KoKoŞ
#1008671 bız de geçenlerde aılecek Abant'a gıttık..orda ılk defa ata bındım..ne müthış bı tecrübeydı...bayıldım hayvanlara..kuzucuk hepsı :huggs: en yakın zamanda hobı halıne getırmeye çalışcam..canlarım yaa ne asıl yaratıklar..
Kullanıcı avatarı
#1008793 ay ben de binmiştim 12 yalındayken İstanbul da ama bir daha binemedim özledim ya :laugh:
Kullanıcı avatarı
#1009144 ah ah keşke gitsem ama maalesef bulunduğum ilde öyle bir şansım yok midilli atlarını da çoook sevimli buluyorum :love10: :love10:
Kullanıcı avatarı
#1009555 tabi hemen adresi veriyorum yaz canım:)inşallah ilerleyen senelerde :kissmuch: :bye:
Kullanıcı avatarı
#1009560 liffe, hayır canım takı bunlar ;) Tatlı şekli verdiğim kalorisiz takılar hehehh :bye: :)
Kullanıcı avatarı
#1009563 Çok teşekkürler canım :kissmuch: Evet ben yapıyorum bunlar ve daha farklı tarzda takılar ... El modeli de benim hehehhh ... Sanal dükkanım var ordan satışlarım oluyor .
#1009564 bu da allah vergısı bışey heralde...hepsı yencek gıbı duruyo valla.agzımın suyu aktı... :tongue: ellerıne saglık
Kullanıcı avatarı
#1009565 Sağol canım ,evet her gören aynı şeyleri söylüyor :) :)

Bunlar da bazı tasma tasarımlarımdan ... ;)
En son Junkhead tarafından Pzt Eki 03, 2011 11:36 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
#1009568 ılkını begendım..çok zarıf..ışın bu degıl heralde dı mı hobı başlıgında yazdıgına göre :confused:
Kullanıcı avatarı
#1009569 Canım, yok işim değil ama olmasını çok isterdim ... Hobi de belki tam denemez çünkü satıyorum da . Hobiyi azıcık ucundan işe çevirdim ama işim diyemem evet :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: pithopitho - SüsLü
#1009579 junkhead kadar olmasa da benim de yaptığım üç beş takıyı paylaşayım dedim. :laugh: :laugh: hazır malzemelerle yaptığım şeyler
Resim
Resim
Resim
#1009629 arkadaşlar ne kadar becerıklısınız böyle...benım böyle şeylere ne merakım ne de yetenegım var..kıskandım bak şimdi sizi :laugh:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: pithopitho - SüsLü
#1009631 nereden bileceksin canım yeteneğin olmadığını :) üniversitedeyken bi yazım boştu ve çok sıkılmıştım takı kursuna gittim. sen de halkeğitime ya da ismek e gidebilirsin :yeah: kimlerin geldiğini görsen kurslara şaşırırsın :bye: