Bu bölümde kullanmış olduğunuz makyaj ürünleri hakkında yorum yapabilir, yeni ürünler hakkındaki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: CHACE - KoKoŞ
#977827 Evet onu unutmayalım :yeah:
Kullanıcı avatarı
#977839 Climates çok teşekkür ederim :blushing: her zaman :huggs:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: bitterim - BaKımLı
#977963 Chace bu brightening serum nasıl birşey nemlendirmek için mi yoksa sadece aydınlatmak amaçlı mı... yani cilt bakımı mı yoksa makyaj bazı gibi birşey mi... bir de hangi markalarda var hangisini tavsiye edersin canım :huggs:
Kullanıcı avatarı
#977965 Brigtening serum cildi aydınlatan,nemlendiren ve makyaja hazırlayan bir serum :love10: Yukarıda yazdığım tüm ürünler Nars bu arada :yeah: Aynı serum Mac te var...

Mac=95 tl :)
Nars=140 tl :blushing:
Kullanıcı avatarı
#978288 Sema'cım sende ablam olsaydın keşke :kiss: Rica ederim her zaman eğer istediğin bir makyaj olursa yaz canım :huggs:
Gönderen: mejdolin - Güzelliğine Düşkün
neslihanbykc yazdı:yeter evet ama şu anki listemde ilk sıralarda değil :nanik:
öncelikle mac prep+prime transparan pudra alacağım :yeah:

neslihan canım aldın mı bu pudrayı? ben double wear fondöten kullanıyorum Chanel mat lumieremde yolda bunların üstüne de olur mu? bide benim cildim yağlı olur mu bana bir fikrin var mı :bye: transparan diye bana verdikleri tüm pudralar şu ana kadar ya fondötenin rengini açıyor ya da koyulaştırıyor.ya ben renge dokunmasın istiyorum çok şey mi istiyorum :toofunny:
Kullanıcı avatarı
#983732 Schumi teşekkürler :huggs:
Gönderen: mommyofkitty - Güzelliğine Düşkün
#985269 CHACE birşey sormak istiyorum mümkünse :blushing:

son zamanlarda tv de ziyadesiyle gördük malum.daha önce hiç dikkatimi çekmemişti ama şimdi bayılıyorum...

ayşe özyılmazelin cilt makyajına bayıldımmm :love10: pırıl pırıl çok genç çok diri çok canlı ışıl ışıl,ne kullanmış napmış neetmiş beni biraz aydınlatırmısın?rica etsm tabi :blushing:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: neslihanbykc - KoKoŞ
mejdolin yazdı:
neslihanbykc yazdı:yeter evet ama şu anki listemde ilk sıralarda değil :nanik:
öncelikle mac prep+prime transparan pudra alacağım :yeah:

neslihan canım aldın mı bu pudrayı? ben double wear fondöten kullanıyorum Chanel mat lumieremde yolda bunların üstüne de olur mu? bide benim cildim yağlı olur mu bana bir fikrin var mı :bye: transparan diye bana verdikleri tüm pudralar şu ana kadar ya fondötenin rengini açıyor ya da koyulaştırıyor.ya ben renge dokunmasın istiyorum çok şey mi istiyorum :toofunny:

aldım canım :yeah:
renkte herhangi bir değişiklik yok yüzde transparan oluyor.işini baya iyi yapan bir pudra ben çok beğendim :yeah:
Kullanıcı avatarı
mommyofkitty yazdı:CHACE birşey sormak istiyorum mümkünse :blushing:

son zamanlarda tv de ziyadesiyle gördük malum.daha önce hiç dikkatimi çekmemişti ama şimdi bayılıyorum...

ayşe özyılmazelin cilt makyajına bayıldımmm :love10: pırıl pırıl çok genç çok diri çok canlı ışıl ışıl,ne kullanmış napmış neetmiş beni biraz aydınlatırmısın?rica etsm tabi :blushing:

Öncelikle kocaman bir özür :blushing: :blushing: :blushing:

Uzun zamandır foruma girememiştim yazını şuan gördüm :huggs: Cilt makyajını mı yoksa cilt bakım ürünlerini mi merak ediyorsun?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: pentagram - KoKoŞ
itsbea yazdı:özgecm senin makyajların gülben ergen'inkilerden güzel bence :) :kiss:

canımcım çok teşekkür ederim böyle düşündüğün için ama Son yıllarda Gülben Ergenin makyaj konusunda çok değiştiğini düşünüyorum özellikle fondotenini merak ediyorum. Gerçi Ebru Gündeş içinde kanebo diyende var kryolan diyen de var :) Net cevabı sanırım makyözü veya kendi verebilir :) :bye:
Kullanıcı avatarı
pentagram yazdı:gülben ergenin chanel şeftali rengi allık kullandığını okumuştum bir yerde, fondoteni ve pudrasını bilen var mı ?

Ebru Gündeş sahnede Kryolan Tv Paint Stick fondöten kullanıyor ;) Gülben Ergen ise sahnede Mac Studio Fix Fluid günlük ise Dior Forever kullanıyor=)
Kullanıcı avatarı
#992325 chace teşekkür ederim, bu durumda knebo standında bana söylenen atmasyon muş :)
mac in bu fondotenini bir saçma sapan mua ya denk geldiğim için alamadım:) bana beyaz olduğum için size uyacak bir rengi yok dedi kestirdi attı, fakat başka bir mac e gidip mutlaka bakıcam :) uzmanların tripleri beni öldürüyor, bazen çok iyi oluyor iletişim bazende bir kişi yüzünden alışveriş yapmadan çıkıyorum :bye:
Kullanıcı avatarı
#992330 Pentegram rica ederim :huggs: Aslında tamamen öyle söyleyemem=)Ben çok küçükken :laugh: Kanebo'nun Compact fondötenini kullanıyor diye biliyorum :shh:

Sen Deep...blogunun sahibisin değil mi=)Sana uymayacak rengi olur mu=)Tabi ki var :yeah: :yeah: :yeah:

Umarım güzel bir Mua'ya denk gelirsin ;) :huggs: :huggs:
Kullanıcı avatarı
#992337 chace sen küçükken :laugh:
evet blogumdan haberin var demek :) aslında beyazım ama tüm markalarda buluyorum genelde en açık renkleri tabiki,yerli markalarda yok bana uygun renk, bende zaten fondoten konusunda yerli marka tercih etmiyorum. sorun olmuyor :)

umarım ya,eskiden mac te çok şeker biri vardı,mağazaya girince hemen onu buluyordum oda tanıyordu hemen zaten.Şimdi sinir oluyorum,oyüzden başka bir mağazaya gitmek istiyorum :bye:
Kullanıcı avatarı
#992342 Pentegram ben küçükken evet :laugh: :laugh: :laugh:

Gözdeye sormulştum blogunu :type: Takipteyim :huggs: Yerli marka kullanmadığına sevindim :shh:

Hangi şubedeydi bahsettiğin Mua?
Kullanıcı avatarı
#992355 Ooooo benim en sevmediğim Mac şubesi Ankamall :) :shh: :) :shh:

Evet bende blog açacağım :yeah: Ama sanırım Eylül gibi olacak Blog=)Bu ara hiç fısatım olmuyor çünkü :(
Tabi yazarım sana adresini :type: Teşekkürler :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: buhayra - BaKımLı
#992363 chacecm neden sevmiyorsun ankamall mac i.?? pentagram söylediğin mua gamze olabilir mi? larinia da bahsetmişti sanırım chace den sonra en sevdiğim muadır kendisi..
Kullanıcı avatarı
#992367 oradaki bayanları zaten sevmiyorum da yeni gelmiş biri sanırım son 1 aydır 2 kez gördüm kendisini,hiç mualıkla alakası yok,yorumları,önerdikleri falan çok saçma geldi bana. belkide karşısında her önerdiğini beğenecek birini arıyordu bulamayınca gıcık oldu :laugh:
Kullanıcı avatarı
#992380 Buhayra'cım birkeç MUA'yı sevmiyorum orada :confused: Ama Gamze onlaran biri değil kesinlikle :yeah: Bu arada eskiden Gözde ve Seval vardı orada...Ama ikiside şimdi yok :(

Bu arada teşekkürler canım :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: buhayra - BaKımLı
#992395 anladım canımmm ;) benim gittiğimde 2 erkek mua vardı onları tanımıyorum ama gamze mua ilgilendi çok tatlıydı.. :yeah:
Kullanıcı avatarı
#992398 Bahsettiğinin biri Şükrü olmalı=)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: prudence - SüsLü
#993631 chace'cim pelin batunun makyajı kullanıldığı ürünler hakkında fikrin var mı? tarihin arka odası programında her zaman harika görünüyordu :love10:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: larinia - KoKoŞ
#993632 Gamze Mua'yı gerçekten çok seviyorum zaten artık satıcı müşteri ilişkisi gibi değil aramız resmen arkadaş gibi olduk başkasından Mac ürünü de almıyorum gitmeden de arıyorum o mağazadaysa gidiorum:) bir kız daha var mağazada o olduğu zaman da çıkıorum mağazadan ayıp olursa olsn umursamıyorum çünkü ilk ankamall mağazasına gidişlerimin ikisinde de sallamamıştı ürün sorduğumda sürekli üfleyerek püfleyerek vermişti. şimdi kafamı çevirip bakmıorum bile ondan tarafa :)
Kullanıcı avatarı
#993633 buhayra şükrü kısa boylu kilolu esmer olan. arada şapka filan takıo marjinal bir tip yani. diğerinin de ismini unuttum şimdi son zamanlarda görüorum onu, mualık yönünü bilmesem de ürün bakarken ilgileniyor yardımcı oluyor terslemiyor. o yzden onla da bir sorunum yok yani :yeah:
Kullanıcı avatarı
#993634 Bu arada Ebru Gündeş sahneye çıkarken kendi makyajını kendi yapıyormuş bunun eğitimini almış doğru mu bu sizce? Çok profesyonel duruyor makyajı özellikle de göz makyajı kendi yapıyorsa helal valla. :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: unicorn - BaKımLı
#993635 yaa bu ankamall deki mac i bende hiç sevmiyorum diorda 10 numarayım muanın biri bana f&b de n2 satmaya kalktı ve rengimin o olduğunu savundu :angryfire ki white la c1 i karıştırıp öyle kullandım 1 sene boyunca :laugh: bu arada o mua erkekti ama adını bilmiyorum, birde 2-3 parça alışveriş yaptım ve pigment samplesi istememe rağmen vermediler :angryfire beni mac ten soğuttular yeminle :laugh:
ama tunalı daha ilgili hele orada bi bayan var süper :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: gizemel - KoKoŞ
#993666 chace başlık uygun değil belki ama aklımda bir soru var.ben güneş koruması 30 ve üstü olan bir renkli nemlendirici,fondöten veya renkli güneş koruyucu arıyorum.bir de açık renklerinin olması lazım,genelde koyu oluyor bulduklarım ve bir isteğim daha var ki kapatıcılıgının olması yani sivilceleri kapatsın.ve çok şey istediğim için olsa gerek ki ,bulamıyorum :laugh: senin bir bildiğin var mı cnm?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: shopaholic - KoKoŞ
larinia yazdı:Bu arada Ebru Gündeş sahneye çıkarken kendi makyajını kendi yapıyormuş bunun eğitimini almış doğru mu bu sizce? Çok profesyonel duruyor makyajı özellikle de göz makyajı kendi yapıyorsa helal valla. :)

Onun makyajlarını Rıfat Yüzüak yapıyor canım, yalan haber yani ;)
Kullanıcı avatarı
prudence yazdı:chace'cim pelin batunun makyajı kullanıldığı ürünler hakkında fikrin var mı? tarihin arka odası programında her zaman harika görünüyordu :love10:

Prudence'cim evet bilgim var=)Tarihin arka odası benimde ara ara takip ettiğim bir programdır :yeah: Pelin Batu genellikle sade,pastel tonlarında ama çok şık makyajlar yapıyor ve ben çok beğeniyorum :love10: Genel olarak hangi markayı kullandığını mı yoksa tenini mi sordun peki?

Onur Aynen!!!Şükrü mü :pisik: Gerçekten :pisik: Bana çok kasıntı geliyor o. Sen neden sevmedin?

Larnia tamamen yalan bir haber :) Ebru makyajını kesinlikle tek başına yapamaz hatta değil kendi başına tek makyözüde yok:D Ebru'nun üzerinde aynı anda tam 4 adet makyöz çalışıyor :shh:

Unicorn :yeah: :yeah: :yeah: Bu arada Berna Mua hangi şubedeydi anımsayamadım?Seval ve Gözde Mac'i bıraktılar mı yoksa şubeden mi ayrıldılar?

Gizemel tabi hemen bildiklerimi yazayım :type: Fondötenler genelde Spf 10- 15 =)Markaları şöyle bir aklımdan geçirdim fakat Chanek,Dior,Clinique,Carita...hep düşük spf kullanır fondötenlerinde=)Ama hem güçlü kapatıcılığı hem aydınlatıcı özelliği ile sana Dior Forever diyeceğim(Bu Spf 25).Aynı zamanda Estee,Mac,Chanel ve L.M renkli nemlendiricide çok iyi fakat onlarda Spf 15-20=)Sana o yüzden 5 spf farkla Dor diyorum :yeah:
Kullanıcı avatarı
shopaholic yazdı:
larinia yazdı:Bu arada Ebru Gündeş sahneye çıkarken kendi makyajını kendi yapıyormuş bunun eğitimini almış doğru mu bu sizce? Çok profesyonel duruyor makyajı özellikle de göz makyajı kendi yapıyorsa helal valla. :)

Onun makyajlarını Rıfat Yüzüak yapıyor canım, yalan haber yani ;)

Ebru Rıfatlla mı çalışmaya başladı?Ne zamandan beri?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: gizemel - KoKoŞ
#993722 chace hemen baktım internetten bu ürüne,yaglı ciltlere de uygunmuş,kapatıcılıgı da iyiymiş.ama oksitleniyor demişler,denemek lazım bir de parfümlü sanırım.ama buna bile şükür ben bulamadım resmen.istiyorum ki sabah yüzümü yıkadıktan sonra süreyim,güneş kremi vs ugrasmayayım.tek üründe bitsin iş cilt işi.aslında bana kalsa ben aynı ürünü parfümsüz istiyorum,antioksidanlı istiyorum,cam şişede olmasın istiyorum ama tabi ki çok şey istyrum :nanik:
Kullanıcı avatarı
#993724 Gizemel ne yalan söyleyim çok şey istiyorsun :laugh: :laugh: :laugh:

Bahsettiğim gibi aslında Spf 30 olmasın dersen çok fazla seçenek var ama yüksek spf iş girince seçenekleri bir hayli azalıyor tabi kapatıcılık isteğinde göz önünde bulundurulunca.Dior Forever çok,çok yağlı ciltler hariç kullanıma uygun olmakla beraber güzel kapatıcılıkta ve aydınlatıcı bir fondöten :love10: Kokusu da Chanel Prolumiere gibi aşır yoğun ve şekerli bir koku değil fakat daha sade bir gül kokusu var...Nude'u kokusundan bir adım daha fazla kokusu.Normalde kavonozdaki ürünleri tavsiye etmiyorsun sen.Blogundan okumuştum neden cam olmasın dedin?

Bu ürünü cildinde dene derim=)Altına yağsız nemlendirici ile oksitlenme yapmıyor ;)
Kullanıcı avatarı
#993752 Onur :yeah: :yeah: :yeah:

Bu arada defilelerde bir çok erkek modele makyaj yapılıyor :) Cilt makyaja hazırlandıktn sonra tüm cilde 187 yardımı ile Face And Body kullanılıyor...Sonra fondöten sünger yardımı ile cilde iyice oturtulduktan sonra cilt kusurları concealer ile örtülüyor.Alın kenarları,burun kenerları,Çena hattı ve elmacık kemiklerine( :) Elmacık kemiği hizasından başlayan ve ağız kenarlarına kadar inen çeyrek daire şeklinde :) )Kontur uygulanıyor.Bunun için san İta Kabuki Brush yada Mac 168 tarzı bir fırça öneririm....Kontur için ise Nars Zen olabilir...Sonrasında burun kemiği ve elmacık kemikleri Nars Nico veya ten renginde açık Msf ile aydınlatılıp cilde blot powder geçiliyor=)Hani makyajın geneli bu şekilde tabi anlatmadığım(Sana Msnden daha dataylı yazarım istersen)bazı kısımları da var... :yeah: :huggs:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: pachalbel - KoKoŞ
#993777 Teşekkür ederim Chace :huggs: Bir dergide okudum sanırım, cilt tonundan iki ton koyu bir pudra ile yapmak ta mümkünmüş ama neler kullanılacağı ve nasıl yapılacağını yazmamışlar. Tamam sen bana Msn'den detaylı anlatırsan çok daha mutlu olurum :huggs: :huggs: :huggs:
Kullanıcı avatarı
#993782 Rica ederim Onur :huggs: Evet :type: Nars Zen,Mac Msf,Mac Harmony,Mac Blunt veya ten renginden 2-3 ton koyu pudra kullanabilirsin.

Tabi anlatırım=)Eğer bu akşam evde olur ve sende msn de olursan tabi ki yazarım :type: Yada bırak yazmayı sen bana sesli çağrı yap ben anlatayım en iyisi :laugh:

:huggs: :huggs: :huggs:
Kullanıcı avatarı
#993801 Anlaştık :laugh: :laugh: :laugh:

Rica ederim :huggs: :huggs:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ElaSel - KoKoŞ
#993857 İsterse 10 makyözle çalışsın, yüzündeki ve tavırlarındaki o erkeksi hareketleri ve hatta diksiyonu atmadığı sürece asla zarif bir kadın olamaz :laugh: hep bi efeli hep bi asabi konuşuyor bu kadın..sinir oluyorum..hamileymiş, umarım doğumdan sonra biraz daha yumuşak bir kadın olur :laugh: :laugh: