Bu bölümde kullanmış olduğunuz makyaj ürünleri hakkında yorum yapabilir, yeni ürünler hakkındaki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: CHACE - KoKoŞ
#983735 Mac Oil Control Lotionum bitti=)
Fix plusum ise 5-6 kullanımlık kaldı ;)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: pelito84 - BaKımLı
pachalbel yazdı:Yves Rocher Tırnak Eti Kremimi az önce bitirmiş bulunuyorum :)

yves rocher kayısılı peelıng ı aklıma sen dusurdun onur
suclusun :nanik:
alamadıgım her gun aklıma düşüyor :laugh:
Kullanıcı avatarı
pachalbel yazdı:O zaman en yakın Yves Rocher mağazasına koşup alıyosun :laugh: Birkaç lira indirim yapmışlar :laugh:

o bu ındırıme koşup almak lazım onurcum :laugh:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: zewzeq - BaKımLı
#983965 Sarıkız'dan ben de memnunum. Benim de 3. şişem bitmek üzere. Saçım karışmaya aşırı müsaittir, iki saat açmaya uğraşırım. Bunu sıkınca banyodan sonra çok rahat taranıyor.

Benim de bugün değil ama dün Max Factor Pan Stick'im bitti. Bundan önce de bir stick bitirmiştim. Seviyorum galiba ben bu stick fondöteni..
Kullanıcı avatarı
Gönderen: gozdeneris - KoKoŞ
#984009 son zamanlarda bitirdiklerim :banana: bikaçı bitemeden çöpe gitti
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: dolcegabbana - KoKoŞ
#984034 bunlarda benim biten ürünlerim...rexona ve new wave saç spreyi hariç diğerlerini tekrardan alıcam ;)birde dermalogica medibac serisindeki temizleyicim vardı ama onu da annem hemen çöpe atmış banyoda boşuna yer işgal etmesin diye :)
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: francesca - KoKoŞ
#984095 dolce bu body shopun kenevirli el kremi değil mi? bu krem çok beğeniliyor diyor satıcılar her zaman ama kokusu beni hep vazgeçiriyor :(
kokuya katlanmaya değecek bir krem mi?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: dolcegabbana - KoKoŞ
#984100 bence kötü kokuya katlanmaya değer bir krem çünkü çok etkili sürer sürmez elleri yumuşatıyor ve nemlendiriyor.ayrıca uzun süre dayanıyor elini yıkasan bile kolay kolay geçmiyor etkisi, ben çok menunum bu kaçıncı alışım hatırlamıyorum bile :dontknow:
Kullanıcı avatarı
#984101 bugün neutrogena nın mavı peelingini bitirdim
yüzümde sivilce yaptığı ıcın bacaklarıma peelıng yaptım onunla
Kullanıcı avatarı
#984105 ben neutrogena ve vazelin kullanıyorum dönüşümlü olarak ama kış için gece yatmadan uygulanıcak,kuruluğu çatlaklığı tedavi eden bir şey almayı düşünüyorum. en meşhur el kremi de bu galiba :)
teşekkür ederim yorumladığın için :)

pelito bana da sivilce değil de kırmızı pütürcükler olur ya,onlardan yaptı bir sürü neutrogenanın scrubı,ben de vücuda kullanmıştım :yeah: çok sert bu deep clean serisi.
Kullanıcı avatarı
#984111 bi dahaki sefere alıcı gözüyle bakayım o zaman bu kreme :) :) tester bile denemedim merak ettiğim halde :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: etna - SüsLü
#984208 tbs yosun peelingi bitti bi tane daha var :(
listerine ağız çalkalama suyu bitti sensodyn az kalmıştı bitince gene listerine alcam ;)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: pinkgingham - SüsLü
#984210 düzenli bir biçimde project pan yapmasam da evdeki ürünlerimi bitirme kararlılığıyla bir çok ürünü düzenli olarak kullandım ve bitirmeyi başardım, evde büyük bir kalabalıktan kurtuldum, mutluyum :banana: şimdi sırayla yorumluyorum:
üst sıra, soldan sağa:
1-schwarzkopf gliss sıvı ipek içeren durulanmayan bakım spreyi: kullanmakla kullanmamak arasında en ufak bir fark göremedim. üzerinde "ihtiyacından fazla bakımla saçınızı yormaz yazıyor", bu bir itiraf mı merak ediyorum :laugh: elbette tekrar almayacağım.
2-yves rocher peche jeune şeftalili parfüm: saf şeftali kokusu, favori parfümlerimden biri. ben bunu deodorant gibi, vücut spreyi gibi kullanıyorum, durmadan fıs fıs sıkıyorum, hafif ekşi bir koku, kalıcı değil, ama bu ürün benim kalıcılık beklediğim bir ürün değil. yves rocher indirime girmiş, bol bol alıp stoklamayı düşünüyorum :yeah:
3-japanese cherry blossom edt: kokusunu çok severek aldım, üstelik almadan önce defalarca denedim ama çok çabuk sıkıldım, tekrar almayı düşünmüyorum ama ne yazık ki elimde henüz yarısına bile gelemediğim bir şişe daha var. demek ki neymiş, açgözlülük etmemek gerekiyormuş.
4-avon today edp: kalıcı olması bakımından iyiydi, fiyatı uygundu. %50 indirimle 30 liraya aldığım bir parfüm. çok bayılmamakla birlikte sık sık kullandım ve etraftan inanılmaz iltifat aldım, herkes ne kullandığımı sordu, ama ben sevemedim bunun kokusunu bir türlü. alttan gelen çok hafif bir biber kokusu var sanki. beğenenler olabilir, hem kalıcı hem hafif, son dönemde cherry blossom'dan daha çok hoşuma gitmişti, ama yine de tekrar almam, denenecek bir sürü parfüm var.
5-marlies möller express moisture saçı güçlendiren durulanmayan sprey: schwarzkopf gibi bunun da en ufak bir etkisini göremedim. üstelik o kadar pahalıydı ki 50 küsür lira paranın çöpe gittiğini düşünüyorum, kesinlikle bu markanın hiçbir ürününü almam bir daha.
alt sıra, soldan sağa:
1- palmolive aroma therapy duş jeli, sensual: kokusu güzeldi, ama şimdilerde yoğun gelmeye başladı, bu ikinci ya da üçüncü kutuydu ama bir daha almam artık. bir de cildimde sanki bir kalıntı bıraktı, ne kadar durulanırsa durulansın tam olarak akmıyor gibiydi fazla kimyasal geldi bana.
2-avon incandessence edp çanta boyu: pudralı-çiçeksi. çok ağır bir koku değil ama sanki biraz anneanne kokusu gibi geldi. sevenleri çok ama ben sevemedim, iyi ki küçük boy almışım.
3-the body shop japanese cherry blossom vücut losyonu: edt'lerle set olarak almıştım, nemlendirmesi iyiydi ama bende artık body shop ürünlerine karşı bir antipati oluştu, imajındaki doğal ürün ibaresi bol miktarla parabenle beraber çöktü. :laugh: bundan sona nemlendirici türü her şeyimi dermokozmetik ürünlerden seçmeye özen göstereceğim.
4-nuxe reve de miel ballı yüz temizleme jeli: 3. kutuyu kullanıyorum, bu biten 2. şişe. paraben ve yapay köpürtücüler (sls gibi) içermiyor, hatta içeriği öyle doğal ki 3 yaşından itibaren çocuklar da kullanabilir yazıyor üzerinde :yeah: üstelik mis gibi bal ve çiçek kokuyor. tekrar tekrar aldığım ve alacağım ürünlerden. hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerine uygun.
5-head and shoulders hassas saç derisi için şampuan: sıradan bir market şampuanı olmasına rağmen yıllar süren kepek sorunumu sildi götürdü tek başına. çok memnun kaldım, ama sıkıldım da, artık alternatif ürünler istiyorum kepekten kurtulduğuma göre. ama yine böyle bir sorun yaşasam ilk koşacağım marka olur :yeah:
6-(en altta ortadaki kavanoz oluyor kendisi) nuxe doux aromatique aux 3 roses: tek kelimeyle muhteşem bir ürün. bunun da ilkini bitirdim, ikinciyi henüz alamadım, kalmamıştı. :laugh: tekrar tekrar alacağım ürünlerden. kil maskesi olmasına rağmen cildi nemlendiriyor, neredeyse bir nem maskesi gibi güzel nemlendiriyor hem de. yıkayınca yüzüm hem arınmış, hem de pürüzsüz ve nemlenmiş oluyor. hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerine uygun ve üstelik paraben içermiyor!
Kullanıcı avatarı
#984215 pınkıngham ne kadar guzel bır yorum olmus
head&shoulders ıcın aynı seyı bende dusunuyorum
nuxe kıl maskesını bende alayım dıyorum
yanlız elımde dermokıl var onu bıtırıpte alsam dıyorum
Kullanıcı avatarı
#984217 pinkgingham cidden çok güzel yorumlamışsın bence blog açmalısın (var mı yoksa :confused: )
bende body shop hakkında senin gibi düşünüyorum ama o kadar çok stok yapmışımki zamanında hiç bitmicek gibi geliyo bana.. cidden stok iyi bişi değil geç oldu ama anladım :(
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Melal - BaKımLı
#984220 pinkginham süper yorumlamışsın ellerine sağlık.:)
vücut nemlendiricisi olarak avon'un care serisinin pembe renkte bi vücut kremi var onu öneririm ve üstelik paraben içermiyor tam yaz ve baharda kullanmalık çok hafif bir nemlendirici:)
Kullanıcı avatarı
#984222 pelito, etna teşekkür ederim kızlar :) blog açmam biraz zor görünüyor, çünkü aslında bunlar benim elimdeki ürünlerin üçte ikisiydi zaten, dolayısıyla blog açmak için daha fazla eğilmem lazım sanki bu konuya, ama sevmiyorum ben çok fazla ürünüm olmasını. :laugh: ya da ancak 2 yılda bir yeni yorum yaparım sanırım :laugh: :laugh: hiçbir zaman aynı üründen iki çeşit olmaz mesela bende, özellikle de makyaj malzemelerinde, hep 1 rimel, aynı tonlarda 1 allık falan öyle, sadece rujlarım daha çok renk. bu forumdan sonra daha çok makyaj malzemem oldu rimellerim 2ye çıktı, allıklarım da 3e. ama kendimi kontrol etmeye çalışıyorum çünkü annemin dediği gibi almanın sonu yok.
pelito kil maskesini kesinlikle herkese tavsiye ederim, ben çok memnunum. benim pul pul olan kaş çevreme çok fayda etti, çünkü arındırmanın yanında nemlendirerek yatıştıyor. peeling kullanmıyorum ben artık, bu maske hepsinin yerini tuttu. ama elbette ciltten cilde değişir. dermokil kullanan bir arkadaşım vardı ama çok yağlıydı onun cildi, seninki nasıl? nuxe un maskesinin özelliği zaten sıradan kil maskelerinde olmayan nemlendirme özelliği. eğer nuxe alayım diyorsan bence dermokil'i bir an önce bol bol sürüp bitir :laugh:
Kullanıcı avatarı
#984223 melal, teşekkür ederim. faydalı olabiliyorsam ne mutlu kızlar :huggs: avon'un sadece parfümlerini kullanıyorum, eskiden makyaj malzemelerini ve cilt ürünlerini de kullanırdım ama artık tercih etmiyorum. özellikle ergenlikte clearskin serisini kullanıp hiç memnun kalmamıştım, oradan kalma bir antipati. belki şimdi daha çok geliştirmişlerdir kendilerini ama benim sözünü ettiğim 8-9 yıl öncesi. benim en ufak bir şeyde kızaran bir cildim var, omzuma çanta assam hemen kızarıyor orası, o derece :laugh: o yüzden cilt bakımında artık eczane ürünlerine dönmeye karar verdim, pahalı kozmetik markaları da iyidir belki ama onlar da fazla pahalı öğrenci bütçesi için. :)
Kullanıcı avatarı
#984225 tamam canım
dermokıl ıl bır an once bıtırecegım
gercı elımde lush honey ve herbalısm maskelerı de var
onları blogta yorumlayabılmek ıcın duzgunce kullanmam gerekıyor
olsun yınede dermokıl ı bıtırıp
nuxe ü alacagım hemencecik :huggs:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ElaSel - KoKoŞ
#984226 Marlies möller çok övülüyordu dergilerde falan..hakikaten işe yaramadıysa kötü olmuş çok pahalı çünkü :confused:

Nuxe ballı..allahım her sen yazdığında tekrar hevesleniyorum :banana: ama niye beni kurutuyor yaaa :(
Kil maskesini alacağım ama..kurutmuyormuş :love10:
Kullanıcı avatarı
#984227 aa senin de blogun mu var? özelden gönderir misin bana adını, merak ettim. ben de sizin güzel yorumlarınızdan sonra bir heveslendim ama bilemiyorum. :blushing: fazla ürün bitirmiyorum ki ben özeniyorum öyle bol bol swatch yorum koyan bloglara ama ben öyle olamam :dontknow:

elasel bende onun henüz bitmemiş bir ürünü daha var şekillendirici krem gibi, ondan da hiç memnun değilim ama bitirmediğim için yazmayayım dedim :confused: kuru ve kalın telli saçlar için yazıyor üstünde, saçlarım kuru diye vermişlerdi bana ama benim saçlarım bebek saçı gibi tüy inceliğinde, belki bana yanlış vermişlerdir diyeceğim ama gerçekten hiçbir özelliği yok yani. sanırım onu bitirmeye dayanamayıp anneme vereceğim, ne yaparsa yapsın. çöpe dökesim bile geldi o derece :confused:
Kullanıcı avatarı
#984234 kokuları da bir acayipti ekşimiş ilaç gibi :confused: parfümlü ürünlere çok bayılmadığım halde saç ürünlerinde en nefret ettiğim şey kötü kokmaları, üstelik bir de durulanmayan ürün olunca çok fena.
Kullanıcı avatarı
ElaSel yazdı:Gözde..affınitone güzel mi?

ben araya karışmış kaynak yapmış olacağım ama
bu fondoteni ben yıllardır kullanıyorum
elımde şu an 3 tüpü var farklı renkte
akışkan olduğu ıcın pütür pütür durmuyor
ve ben sadece bır tane rengı bacagım ıcın kullanıp ustune ınnova pırıltılı pudra gecıyorum super oluyor
dıger renklerıde cok rahat gunluk makyajımda hafıf bır fondoten olarak kullanıyorum ve kapatıcılıgı ıyı bana gore
fiyatı 18-25 tl arası degısıyor gramajı ıse 30 ml e vıtamını ıcerıyor :huggs:
Kullanıcı avatarı
pinkgingham yazdı:aa senin de blogun mu var? özelden gönderir misin bana adını, merak ettim. ben de sizin güzel yorumlarınızdan sonra bir heveslendim ama bilemiyorum. :blushing: fazla ürün bitirmiyorum ki ben özeniyorum öyle bol bol swatch yorum koyan bloglara ama ben öyle olamam :dontknow:

elasel bende onun henüz bitmemiş bir ürünü daha var şekillendirici krem gibi, ondan da hiç memnun değilim ama bitirmediğim için yazmayayım dedim :confused: kuru ve kalın telli saçlar için yazıyor üstünde, saçlarım kuru diye vermişlerdi bana ama benim saçlarım bebek saçı gibi tüy inceliğinde, belki bana yanlış vermişlerdir diyeceğim ama gerçekten hiçbir özelliği yok yani. sanırım onu bitirmeye dayanamayıp anneme vereceğim, ne yaparsa yapsın. çöpe dökesim bile geldi o derece :confused:

evet canım
gonderıyorum ozelden yenı henuz yenı doğmuş bebek :huggs:
Kullanıcı avatarı
francesca yazdı:ben neutrogena ve vazelin kullanıyorum dönüşümlü olarak ama kış için gece yatmadan uygulanıcak,kuruluğu çatlaklığı tedavi eden bir şey almayı düşünüyorum. en meşhur el kremi de bu galiba :)
teşekkür ederim yorumladığın için :)

pelito bana da sivilce değil de kırmızı pütürcükler olur ya,onlardan yaptı bir sürü neutrogenanın scrubı,ben de vücuda kullanmıştım :yeah: çok sert bu deep clean serisi.

evet evet canım
bende bitirmiş oldum yüzüme yaramayan ı hemen bacaklarımda, belimde felan kullanıyorum :nanik:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: tarihelyanwe - BaKımLı
#984378 Resim
TBS çay ağacı serisinin gece kremi az önce bitti Kesmeye çalıştım ama o kadar sert ki kabı elimi feda etmekten korktum (ekmek bıçağı ve satır gibi kocaman kesici bir et bıçağıyla denendi) İsabet de oldu nefret ediyordum çünkü :tongue:
Darısı yüz yıkama jeli ve toniğinin başına onlar da az kaldı :pray:
Kullanıcı avatarı
#984384 Vallahi canım temizliyor da derinlemesine olduğunu sanmıyorum bana yeterli gelmedi yani öyle söyleyeyim cildim yağlı
Çıkan sivilceleri söndürmekte etkili seri ama çıkmasına engel değil mesela ayrıca siyah noktalara karşı çok etkisiz gözeneklerle falan uğraşmıyor bile :pisik:
Kullanıcı avatarı
#984403 Canım yosundan memnun olan daha fazla hem senin cildin karma bildiğin kadarıyla seni kurutabilir bile bu böyle tuhaf bir ürün :laugh: Ben de yosun alacaktım kız cildin yağlıysa bu seri uygun olur diye elime tutuşturdu :tongue: Bitse de Avene alsam diye can atıyorum :pray:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: detuna - BaKımLı
#984570 TBS E VİTAMİNLİ GÖZ KREMİ
MURAD CLARİFİNG TONİK
Kullanıcı avatarı
#984940 el kremim bitti..gerçi arkadaşlarımın yardımı oldu bol bol sağolsunlar ama gene de bitti :banana:
Kullanıcı avatarı
labello yazdı:en son bitirdiklerim bunlar (kalemi ve kaş farını da bitmiş sayıyorum artık :) )

Resim

lush ürünü ne canım?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: labello - KoKoŞ
#984979 lush tea tree water (alkolsüz tonik) canım... ben aslında tonik kullanan biri olmadığımdan pek düzenli filan kullanmadım, bitsin diye kullandım. ama temizlemesi güzel. sanrıım bu markanın memnun kaldığım tek ürünü
Kullanıcı avatarı
Gönderen: gozdeneris - KoKoŞ
ElaSel yazdı:Gözde..affınitone güzel mi?

elasell yeni görüyorum sorunu arada gözümden kaçmış kusura bakmaaa :blushing:

2 tane bitirdim ben bu fond.den 3ncüyü kullanıyorum şimdi. yazın çok sıcaklarda cakey deniyor galiba öyle bi görüntü oluşuyor malesef ama sonbahar kış zamanlarında çok rahat kullanıyorum :) yazın çok çok az kullanıyorum renkli nemlendirici gibi :)