Parfüm önerileriniz, yorumlarınız
Gönderen: elenay - Güzelliğine Düşkün
#838979 slm ya ben bayağdr kararsızdım locoste ve bir cok parfümün arasnda kaldım. hangisini alsam diye aradıgım kokuyu buldum en snnda gttim açıktan paco rabanne ultraviolet aldım.yolda yrüorum tanışlar ve tanımadığım bi çok kişi bana ismini soryor tavsiye ederim.buğday tenliyim esmere ykn spr ya :bye:
Gönderen: soiloe - Güzelliğine Düşkün
#865663 öncelikle herkese merhaba..bende parfüm beğenmemiyorum bir türlü.yaşım 16,esmerim
tommy ve ralph olmadı heralde tenden dolayı.d&pden böyle güzel bir parfüm önerisi istiyorum,kullananlar yardımcı olursa lütfeen :crybaby:
tatlı,meyveli,hafif çiçek olabilir sırf çiçekli malesef sevmiyorum.ama böyle sıcaklık hissi veren tatlı parfümlere bayılırım
escada collection ağırmı gider bana?(açık olanlar hakkında yorum yaparsanız çok sevinirim)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: bohemian - KoKoŞ
#865886 soiloe escada ocean lounge böyle tam dediğin gibi hem meyveli hem çiçeksi bi koku zaten yaz kokusu diye geçiyor.d&pde var mı bilmiyorum ama istersen d&p başlığına da yaz,oraya bakan daha çoktur :bye:
Gönderen: soiloe - Güzelliğine Düşkün
bohemian yazdı:soiloe escada ocean lounge böyle tam dediğin gibi hem meyveli hem çiçeksi bi koku zaten yaz kokusu diye geçiyor.d&pde var mı bilmiyorum ama istersen d&p başlığına da yaz,oraya bakan daha çoktur :bye:

malesef yokmuş :confused: ben kendime göre bir liste çıkardım aslında ama karar veremiyorum
hugo boss orange(bakmadım )
hugo boss women(?
cool water(bakmadım henüz)
echo(kalıcı dğil
tabi bunların hepsini d&pye göre uyarlamalıyım.o başlığada yazdım ama ilgilenmediler benimle :(
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Cilekmilk - Güzelliğine Düşkün
#866275 Ben şu an jadore kullanıyorum Christian Dior'un çok seviyorum hem çiçek gibi hem biraz baharatlı gibi. Daha öncede wish of love kullanmıştım çok güzeldi. Ama favori parfümüm Bali Bliss süper bi parfüm. Uzun süredir de alamıyorum fırsatım olmuyor :innocent:
#866831 ya ben parfüm almak istiyorum kenzo flower hoşuma gidior aklımda o vr bide chanel noas lisse nin moru catharine aryle tugce locoste pour femme kullandım acaba ondn mı alsam kararsızım ben ağır kokulrdan hoşlanmıyorum yardımcı olablrmsns
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Cilekmilk - Güzelliğine Düşkün
elenay yazdı:ya ben parfüm almak istiyorum kenzo flower hoşuma gidior aklımda o vr bide chanel noas lisse nin moru catharine aryle tugce locoste pour femme kullandım acaba ondn mı alsam kararsızım ben ağır kokulrdan hoşlanmıyorum yardımcı olablrmsns

Tatlım ağır kokulardan hoşlanmıyorsan kenzo kullanma derim bana annem getirmişti hiç hoşuma gitmedi sırf şişesi için duruyor evde hala :tongue:
Gönderen: xclsx - Güzelliğine Düşkün
#872573 aromel markası tattoo die parfümler çıkarmış deneyeniniz oldumu :) charm ( mor ) passion ( pembe ) angel ( mavi ) star ( turuncu )
sanırım kalıcılık sorunu var ama :) kullanmadım emin değilim
Kullanıcı avatarı
Gönderen: meLodys - KoKoŞ
#873186 ben bugün denedim ve mor renkli olan hala bileğimde :yeah: ancak mor renkli olan çoğu kişiye ağır geliyo sanırım :dontknow: ama ben sevdim ;)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: meLodys - KoKoŞ
#873292 hmmm tam emin değilim; ama bi kaç saat olmuştu canım :scratch: evet şekerli bi koku, ben sevdim açıkcası ;) ama tanıdıklarıma ağır geldi kokusu.. morlusunu başka deneyen oldu mu kızlar :blushing:
Gönderen: xclsx - Güzelliğine Düşkün
#874134 mor u denedim bugün britney spears midnight fantasy nin aynısı kokuyor
turuncu olandı sanırım oda ralp lauren in bir parfümü var onun aynısı :)
benim tenimde -ki bu kısım çok garip- en fresh olan mavi en uzun süre kaldı
#888648 slm kızlar şu tatto die çıkan parfüm bugun bileğime sıktırdım hepsi kalıcı ama pembe olanı bide mor var morla turuncu ağır geldi bana pembe olanı süper yolda yürürken kokuyu alıolr.arkadaşlarım çok beğendi bide ben çalışıyorum kuaförüm müşteriler bayıldı bileğimde kokmasına ramen pembe felaket alıcaksanız pembeyi alın paranıza yazık:) bulaşık falan yıkamam rağmen koku bi türlü çıkmadı.tam genç kız kokusu ne güzel yeni çıkmış pek yok kmsede tavsiyemdir
#911163 slmlar narciso rodriguez in siyah şişesindeki olan parfümünü merak ediyorum bana gidermi yoksa chanel candy gibi şekerli kokular mı kullanmam gerek annem sen genç kızsın daha 17 yaşindasın daha şekerli kokular kullan dedi.ağar olmasın dedi napmam lazim yardimm lutfenn
#911187 aklımdaki kokular miss dior cherie tommy girl britney spears cruis. ben okuyorumda böle okul arkadaşlarım çevrem parfümümü sorsun beyensin istiyorum.ztn annemde şekerli veya çiçek kokuları kullanmamı yaşıma göre koku seçmemi söledi kesinlikle ağır ve baharat olmasın dedi.bna yardımcı olun 1 sattir yazıom yha
Kullanıcı avatarı
Gönderen: libra - BaKımLı
#911746 narciso çok kadınsı geliyor bana.geçen gün önümde 2 genç kız yürüyordu,buram buram midnight fantasy kokuyorlardı :) .çok şirin,çok hoş bir uyum olmuştu bence.fantasy,midnight fantasy gibi tatlı,şirin kokular ve be delicious gibi meyveli ferah kokuları gençkızlara yakıştırıyorum.gençkızlık yıllarımı seneler öncesinde bıraksamda bu 3 kokuyu kendimdede seviyorum :) .daha canlı ve neşeli hissettiriyorlar ;) .
Kullanıcı avatarı
Gönderen: libra - BaKımLı
#918391 bugün alix avien in miss alix parfümlerine baktım.tam genç kızlara uygun çok şirin tatlı,meyveli,çiçekli kokulardı.özellikle pretty(sarı) çok hoşuma gitti :kissmuch: .
#919810 slm. ben hep ultraviolet locoste takılıodum. çoğunlukla ultraviolet kullanıodum önceden o çiçek kokuo miss gibi denediğim bi sürü parfüm oldu şekerli vanilyalıydı.bi ara ultravioletten sıkılmıştım ama ne varsa bu kokuda bi türlü vazgeçemiom ben sıkıncada da herkes ismini soruodu.ve okul dan erkek kız arkadaşlarım ismini soruodu.benm hoşuma gisio hem kalıcı çıkmıyor yıkansan bile.veya eline sıktıgında elini ykadıgında çıkmıo.geçenlerde arkadaşm escada collettion almış.hoş kokuo ama agırlıklı olarak şekerli ve çok ağır kokuyo.renkler ve zevkler tartışılmaz ama bana ağar geldi.ben ultravioletime geri döndüm:)bugday tenliyim ama süper kokuyor.beyaz tenlilerdede güzel kokuyor.annem beyaz tenli ondada benimki gibi kokuyor.oda denemşti bi ara ve her yaşa uygun.birde izini belli ettiren bi koku .kızlar alın derim.beauty ailesi :Dönerileriniz için çok tsk ederim :bye:
#924736 kızlar geçen gün açık parfümcüye gittik arkadaşımla orda ki kağıtta jennefer lopez parfüm ismi yazıyordu.bende denedim bi kokladım süper. rahatlatıcı bi kokusu vr kokladıkça koklayasım geldi ama sadece jennefer lopez yazıyodu.jennefer lopez zaten güzel bir bayan kokusuda onun gibi güzelmiş:D
#933939 slm kızlar bugun parfümcüme gttim:Dçiçek kokusu isteynce bana jadore kokusunu uzattı süper kokuyor.hem rahatlatıyor.hemde kokladıkça koklayasın gelior.çok kalıcı birazda jadore takılim.sizde kullanabilrsnz her yaşa her tene uygun.test edilmştir.esmerim ben annemde sarışın ikimzde aynı kokuyor.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: FISFISFIS - BaKımLı
#951940 elenaycığım :love10: cool water bayagı bır fresh,temiz ve bilindik,echo çiçeksi .çok çok güzel ama hiç kalıcı olmayan,cheri ise bayagı bir şekerli ve ağırdır.aslında zevk ve ten uyumu da çok önemli ama önümüz yaz sıcak günlerde de rahat rahat kullanmak için cool water ideal gibi düşünüyorum.. :bye: artık aldığında yazarsın tercihini...hangisini alırsan al,mutluluk ve huzur dolu günlerde kullanmanı dilerim..byeee :bye:
#952518 slm ablacım tsk ederim tavsiyen için zaten bugün davidoff cooll water parfümüne açıktan baktım bileğime sıktırdım .çok güzel tenimlede uydu bebek kokusu gibi tertemiz buram buram kokuyor bileğimden yayıldı.süper...hep baktım bütün bayanlar bizim gibi genç kızlara davidoff cool wateri tavsiye ediolar.şaşırdım.dmekki tam bizim yaşımıza uygun bizi temsilen bi kokuymuş.hepinize tsk ederim.bu hafta kesin alıoyorum ve hç bu kokuyu değiştirmicem çok kalıcı bebek kokusu gibi temiz.
#965478 slm ben en son armani she parfüm kullandım çok sıkıldım çokta aşırı esmer dğeilim ama aklınızda uygun kalıcı bi koku varsa yardımcı olun nasıl derler bebek kokusu gibi ben öle bşy arıyorum.ama fark etmez fikrinizi yazablrsnz bende denerm bakarım.
#969197 slmlar ben cacharel noa parfümünü aldım hatta stede bebek kokusu bölümünde yazıodu denedim hakkatten öle bebk kokusu gibi çok güzel.iyi varsın ıtsbeauty :) :bye:
#976306 mrb ben esmerim ama aşırı esmer değilim buğday tenli ama parfüm almakta zorlanıo insan. lacoste puor femme kullandım çok güzel kokuo hoş senelerdr onu kullanıom.ama bide locoste touch of pink nasıl kokuyo.ağar mı biliosunz ki 17 yaşndayım.szce be deliceousu annem begenmedi elma kokuyor dio iğrenç :D internettede okudum.boğa burcu kadının kullanması gereken parfüm

Toprak Grubu( Boğa,Başak,Oğlak)

Toprak burçları biçim verir, altyapı kurar ve meydana getirir. Zodyak'ın üreticileridir ve olayları gerçekleştirirler. Kendilerinin ya da yakınlarının rüyalarını gerçekleştirirler. Çizim yapmaktan bütçe çıkarmaya, iş programından, iş akışına ve zamanında bitirmeye kadar bir işin tüm evrelerini iyi kavrar ve yaparlar. Kendilerini yaptıkları işe adayan, sorumluluk sahibi kişilerdir. Başarılarının büyük bir bölümünü pratik olmalarına ve ellerindeki kaynakları iyi kullanmalarına borçludurlar. Gerçekçidirler ve kavrama yetenekleri gelişmiştir. Son derece dakiktirler ve zamanlamaları iyidir. Sadık, sabırlı ve dengelidirler. Tedbirli, tutucu bir kişiliğe sahip oldukları için ani kararlar vermez, adımlarını düşünerek atarlar. Bu sayede para, zaman ve enerjilerini boşa harcamazlar. Uzun vadeli planlar yaparlar. Son derece hırslı, kararlı oluşları ve kuvvetli iradeleri ile istedikleri konularda çok başarılı olurlar.

Boğa burcu toprak grubu özelliklerini sahip olduğu şeyler ile ve güvenlik arayışı ile gösterir. Boğa burcunun duyarlı ve maddeye düşkün yapısı onları çok iyi müze yöneticileri yapar. Sanat eserlerini, değerli şeyleri toplamaya ve korumaya meraklıdır.

Başak'taki toprak grubu özellikleri ise sağlık konularına düşkünlük şeklinde kendine gösterir. Bir çok doktor, biyolog Başak burcundandır. Başak burcu 6. evin yöneticisidir ve sağlık, günlük işler, servis konularını yönetir. Başka bir deyişle Başak'lar toprak grubu özelliklerini araştırma, düzenlilik, dakiklik ve çalışkanlıkları ile ortaya koyarlar. Yaptıkları işin en ince detayına kadar inip, kusursuz hale getirirler. Başak'lardan büyük yazarlar, yöneticiler, kütüphaneciler, muhasebeciler çıkar. Düzen ve dikkat isteyen işlerde kusursuzlardı r.

Oğlak burcu, toprak grubu özelliklerini devlette ve büyük işletmelerdeki hiyerarşideki konumu ile gösterir. Büyük firmalar ve devlet, düzen olmadığı takdirde büyük karmaşa olacağının bilincindedirler. Oğlak burcu emir-komuta zincirini iyi anlar ve hiyerarşiye saygı gösterir. Bu yüzden de büyük kuruluşlarda eninde sonunda yetki sahibi ve itibarlı kişiler olurlar. Oğlak burçları genellikle büyük şirketlerde bölüm başkanı ya da şirket yöneticileri olur.

A. Mc. Queen : Kigdom
Givenchy : Eau D'amour Pour Maman
C. Herrera : 212 H20 - 212 MEN H20
Hermes : EAU DES MERVEILLES
E. Arden : PROVOCATIVE WOMAN

Klasikler
Gucci : RUSH SUMMER
Loewe: Esencia Pour Femme
Lacoste: TOUCH OF PINK
Tommy: Tommy...lacoste geçnce işin içnde yzden sordum
Gönderen: candystar - Güzelliğine Düşkün
#977552 Privacy Let's Party i denedim. tavsiye ederim hepinize.çok kalıcı meyvali bi kokusu war. bikaç arkadaşımdan da iltifat aldım :love10: özellikle gençlik için üretilmiş sanki. [/size]
#978336 lacoste pink i aldım orjinal cok güzel kokuo hafif tam genç kız kokusu ailemin hoşuna gtti:D ben paco rabanne ultraviolet ,armani she brtney spears fantasy.chnel candyy She Sexsy escada collettion sexsy garfiti escada magnetizim çok ağır onuda kullandım.locoste pur femmede kullandım.Armani She de braz öle Özel koku gibi kokuo Çekici jadore çok kadınsı güzel koktu bendede ama evli bayanların tercihi olsa daha iyi.... bnlardan sorcak olursanız hangisi güzel die Derim Ki :Paco Rabanne ulrtraviolet, Lacoste Pur Femme ,Ve Lacoste Touch Of Pink,.Dier saydııklarım şeker kokusu onlarda güzel ama agarlaşıo Genç kızlara yakışmıo.
#984060 kızlar kendime jennifer lopez parfüm aldım babamda bu güzel koku nerden gelio dedi.benden dedim :D babamda bu parfümü annene ver sana göre değil.kadınsı dişisi bi parfüm dedi sen git kendine başka güzel koku al.bende naomi campell in parfümünü aldım.pudramsı şekerli bebek kokusu gibi çok tatlı uykum gelio onu koklayınca :D babam şmdi oldu işte bu tam senlik ayrıca çok güzel kokuyo tam 17, 18 yaşındaki genç kızlar için dedi :D naomi campell de genç kızlar için uygundur tavsiye ediorum kızlar :)iyki varsın beauty muah.artık; nasıl kokan ismi nedir yaşıma göre uygunmu değilmi diye bakıyorum bu sayfalara muah beauty
#986976 slm kızlar bana yardım edin ben yarın parfüm alcam ama DKNY Be Delicious Yeşil elmayı mı Alsam çok güzel kokuyo çünkü Sabunumsu benim tenimde meyveli Fresh.Yoksa DKNY Be Delicious Red mi alsam Red i denemedim. napim yardm edin ailem tam genç kız kokusu dedi DKNY Be Delicious' için ama annem Bak işte bu sizin gibi çıtı pıtı kızlara gider genç işi benim tarzım değil dedi.o Daha Çok Jennefer lopez,Jean Poul Gaultier Classıque Takılıo Babam o kokuları sevdiği için.Itsbeauty olmasaydı ben dkny die bi koku bilmioyo olcaktım deli gibi parfüm arıcaktım :D zor bide istediniz tarzı bulmak burdaki ablalarımın bilgisiyle ve ıtsbeauty blgisiyle nasıl alıcagma net karar veriorum tsk ederimmm
Gönderen: kendi9898 - Güzelliğine Düşkün
#990067 ben 15 yaşında ve beyaz tenliyim gucci flora muhteşem kokuyo . ama yaşıma uygun mu diye teredüt ediyorum sizce nasıl bi parfüm ? bu arada dp deki de orjinaline benzemiyo :( yardımcı olursanız sevinirim :)
#1008027 ya ben parfüm alıcam 17 yaşındayım güzel bi parfüm ismi yazarmısınız ben daha çok yumuşak çiçek kokusu, şekerli olabilir ama ağır değil,meyveli olabilir ne bilim yaşıma gitsin istiyorum bazen alıyorum koku en fazla 1 saat kalıo sonra hemen uçup gidio esmerim ama öle kapkara çok esmer değilim yardımcı olrsanız sevinirim :)
#1008318 locoste pour femme çok güzel kokuyor bayılıyorum o kokuya onu mu alsam acaba kullanmıştım bi ara çok tatlı bi çiçek kokusu ağırda değil