Bu bölümde kullanmış olduğunuz makyaj ürünleri hakkında yorum yapabilir, yeni ürünler hakkındaki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ElaSel - KoKoŞ
#984376 Bunlar da benden :huggs:

Resim

Resim

Organicum şampuan hoşuma gitti ve bitmek üzere..Kerastase ve Rosense hala devam, bayağı bereketliler..Kerastase'nin üstündeki Laura Mercier peeling, şahane kokuyor ama çok sert..bademli el kremi Tbs'nin..Yves Rocher duş jeli ise çok güzel kokuyor ve uzun süre gidiyor ;) en soldakiler ise nuxe makyaj temizleme suyu ve köpüğü, denemek için ufak boylarını almıştım ama çok da ahım şahım değiller, özellikle su yüzümü bayağı bir yakıyor=( yes to carrots krem ise yüz nemlendiricisi, düzenli olarak kullanıyorum memnun kaldım ama kokusu ağır..

Fondötene ara verdim sadece Mac msf sürüyorum ve resimde de belli oluyor, bayağı bir bitti..dibindeki çemberimsi şey bile göründü :laugh: :laugh: :laugh: inglot pudram da aynı şekilde çok çok az kaldı :laugh: ortadaki bourjois allık, ysl rimel, inglot far paletim, tbs far,mac göz kalemim,bobbi brown ve mac rujum, laura mercier gloss sürekli kullandıklarım oldu..paint pot da öyle..

tbs lip balm ise bitti neredeyse, 3-4 kullanımlık ancak var ama çok zor bitiyor bu lip balmlar :laugh: :laugh:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: busesinem - SüsLü
#984383 elasel güle güle kullan canım,sanırım inglot pudrayı da tek başına kullanıyorsun,fondöten üzerine kullanmaya uygun değil sanırım merak ettiğim cildi kurutuyormu?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: pelito84 - BaKımLı
#984456 elasel urunler süper
bende bu ay kullandıklarımı bir çekebilsem
tbs bende de zor bıtecek gıbı gorunuyor

organıcum sampuan ı bende merak edıyordum cevremde kullanan yoktu
sac tıpın nasıl ?
Kullanıcı avatarı
#984503 Hepinize çok teşekkür ederim :huggs: :huggs:

Pachalbel, evet çok güzel kokuyor :yeah:
Asdasfd, busesinem..inglot, msf ayarında pek değil yani daha toz toz bir pudra ve kapatıcılığı msf kadar dayanıklığı değil..ben bunu genelde boyun ve dekolte kısımlarına sürerek bitirdim sayılır ama fondöten üstüne de kullandığım oldu ama msf kadar hoşuma gitmedi.. ;)

Dilosh.. :) :kiss:

Larinia..mac msf yi fondöten üstüne kullandım hep, tek başına sürünce pul pul durdu nedense..sizlerde de öyle mi oluyor.. :dontknow:

Pelito..saç tipim kuru ve röflelli..bu ilk alışımdı ve memnun kaldım, tekrar alabilirim ama Tbs'nin şampuanını aldım geçen gün, bir de onu deneyeceğim..

İtsbea, Pınar :) :kiss:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: neslihanbykc - KoKoŞ
#984526 elasel, larinia güzel günlerde kullanın :banana:

editliyorum lariniaya iyi dileklerimi iletmiştim :kissmuch:
pınarcım güle güle kullan canım :kiss:
En son neslihanbykc tarafından Sal Tem 05, 2011 2:54 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: schumi06 - BaKımLı
#984582 elasel,pınar güle güle kullanın :love10: :bye:

elasel,tbs lip balm ı elinle mi sürüyosun? bendede var,evde fırçayla kullanıyorum ama dışardada yanıma almak istiyorum ama fırça taşımak istemiyorum :)

pınar,neutrogena göz kreminden memnun musun?
Kullanıcı avatarı
schumi06 yazdı:elasel,pınar güle güle kullanın :love10: :bye:

elasel,tbs lip balm ı elinle mi sürüyosun? bendede var,evde fırçayla kullanıyorum ama dışardada yanıma almak istiyorum ama fırça taşımak istemiyorum :)

Ben elimle sürüyorum ama yanımda taşımıyorum cnm.. :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: larinia - KoKoŞ
#984714 elasel aslında bende tek kullanınca pul pul durmuo hatta tek pul pul durmayan pudram diyebilirim ama altını iyi nemlendirmek lazım. tabi fondoten veya renkli nemlendiricinin üstünde daha bir muntazam duruyor.

pınar ürünlerine bayıldım cidden hepsini güzel günlerde kullan cnm=) pelito ben de hiç memnun kalmamıştım garnier in o temizleyicisinden.

neslihan teşekkür ederim :kiss:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Bertaberry - BaKımLı
#984932 Pınarcım güle güle, mutlu günlerde sür canım, hepsi harika :) Shiseido'nun başka bir dörtlüsü de bende vardı ve çok memnundum :yeah: Ama en çok kullandığım renk bittiğinden beri pek elim gitmiyor. Sendekinin adı ne acaba? Tam aradığım gibi görünüyorlar da :bye:
Kullanıcı avatarı
#985048 elasel cevp için teşekkür ederim canım :kissmuch:
pınar güle güle kullan ürünlerini,çok güzeller,merak ettiğim albatrosu ne ile uyguluyorsun?fırça falan kullanıyormusun?
Kullanıcı avatarı
#985080 pınarcım :kissmuch: ,çok teşekkürler,bende nasıl süreceğimi bilemedim,parmağımla pıt pıt yaparak sürdüm,pek iyi olmadı sanki,en iyisi 24ss den bende alıyım,elimde body shop un allık fırçası var o küçük ve ince baya,alana kadar birde onla deneyim.
Kullanıcı avatarı
p11nar yazdı:larinia sağol canım =) garnieri burada ya da bir blogta çok güzel diye duyup almıştım ama beklediğim gini çıkmadı benim de..

pınarcım tşk ederimm :kissmuch: :kissmuch:

onur aynen canım shiseido :love10:

bertacım sağol :kissmuch: hiç görünmüyorsun artık :( :(
shiseido 10 numara canım. ve çok güzel renkleri özellikle alttaki 2li tam sür-çık renkleri. ankaradaysan ki değildin sanırım :( kentpark ykmde 40 tl civarı olması lazım şuaralar indirimli :banana:

hazal tşklerr :kissmuch:

busecim albatross u inglot 24ss fırçamla kullanıyorm, http://4.bp.blogspot.com/_K-Xz3c9hTQc/TO59zyz36II/AAAAAAAAD3Q/92X4ynd0ZdA/s1600/inglot+24SS+brush+review.jpg allık fırçası kısmıyla da highlighter kısmıyla da uygulayabiliyorum o an nasıl eserse. büyük olmayan herhangi bir allık fırçasıyla olur bence, youtubeda parmağıyla elmacık kemiğinin üstüne süren de gördüm ve denedim ancak fırçayla daha güzel sonuç alıyorum ben =) tşk ederimm :kissmuch:

40 tl mii
biri içimdeki alışveriş canavarını durdursun :nanik:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: bitterim - BaKımLı
#985349 1- M.A.C MSF medium dark
2- Dior renkli nemlendirici
3- Nars luster
4- Nars madly
5- M.A.C Trace Gold
6- Estee Lauder bronz pudra
7- M.A.C buried treasure göz kalemi
8- M.A.C coffee göz kalemi
9- İnglot far
10- Tommy peach bloosom parfüm
11- M.A.C MSF Medium Deep
12- Shisedio temizleme köpüğü
13- Bioderma sensibio
14-M.A.C prep+prime skin refined zone

Bunlar da benim bu ay en çok kullandıklarım :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: dolcegabbana - KoKoŞ
#985441 haziran ayında en çok kullandığım ürünler arasında özellikle cilt bakım ürünleriyle ilgili bu başlıkta yorum yapmak istiyorum...diğer ürünlerle ilgili sorularınız olursa seve seve cevaplarım ;)
haziran başında lancaster güneş kremi,avene yağlı ciltler için olan temizleyici jel ve avene yağlı ciltlere özel güneş kremi almıştım bu ürünleri bir ay boyunca kullandım şimdi yorum yapma zamanı :type:

LANCASTER SUN CARE OİLFREE MİLKY SPRAY SPF 30
çok beğendim!günlük kullanıma uygun yani elbiselere bulaşmaz,yapış yapış bir his bırakmaz,yağsız sivilce yapmaz ve cildi çok hoş gösteriyor, glow özelliği var altın bronzluğu veriyor :love10:

avene cleanance yağlı ciltler için temizleyici jel
beğendim!cildi kurutmadan yağı temizliyor,sivilceyi önlüyor ama ben bu ürünü kışın kullanmayı düşünüyorum ...yazın dermalogica medibac temizleyici jeli kullancam o daha çok yağı temizliyor ,kışın kullandığımda cildimi kurtmuştu şimdi bu aşırı sıcaklarda iyi gelecektir.

avene cleanance spf 30 yağlı ciltlere özel yüz güneş kremi
çooooooooook kötü bir ürün :tongue: cildimde sivilce yaptı,kızarıklıklara neden oldu.sözde matlaştırıcı özelliği var ama alakası yok,cildi matlaştırmıyor.başka bir markanın kremine bakmak zorundayım :(

kızlar sizin bana tavsiye edebileceğiniz yağlı ciltlere özel bir güneş kremi va rmı?
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: espadrilles - SüsLü
#985469 kızlar hepiniz güle güle kullanın

ben bu ay resim çekmeye üşendim sonraki aya artıkın.
bitterim resiiiim?? :) :) ;)

dolce gabbana, ben bi süredir clinique supercity block spf 40 kullanıyorum. oil-free ve bayağı hafif. hafif bir renklendirmesi de var cildi eşitliyor, gerçi alırken bilmiyordum süpriz oldu. bi süpriz de göz çevresi için güvenilir olması-en azından öyle yazıyor. göz için güneş kremi almama gerek kalmadı her gün sürüyorum :pray: :pray:
Kullanıcı avatarı
#985474 dolcecim güle güle kullan canım :kissmuch:
öndeki nars allık deep throat mu bir de arkadaki nars far çok hoş gözüküyor hangisi :blushing:

benim de cildim karma yazın yağlıya dönük kışın kuruya dermalogica ve lrp den çok memnun kaldım canım :yeah:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: schumi06 - BaKımLı
#985487 dolce güle güle kullan hepsini :bye: benimde cildim yağlı ve de sivilceye müsait,bende sana clinique supercity block güneş koruyucuyu öneririm ;) birde resimde lrp ceralip diye bişi gördüm,nedir o?
Gönderen: Lalin - Güzelliğine Düşkün
#985551 NARS SHEER GLOW SYRACUSE
NARS LAGUNA BRONZER
YSL TOUCHE ECLAT 2
MAC SPRINGSHEEN
MAC TRACE GOLD
NARS SİN
MAC BARE STUDY PAİNT POT
MAC POWERPOİNT GÖZ KALEMİ STUBBORN BROWN
BOBBİ BROWN LİP GLOSS 7
NARS KALEM RUJ CRUELLA
İNGLOT KALEM RUJ 23
YSL VOLUPTE 23
CHANEL COCO RUJ MADEMOİSELLE
ESSİE TOPLESS&BAREFOOT
ALESSANDRO PROWHİTE FRENCH
BU AY EN ÇOK BUNLARI KULLANDIM, BİR DE MAC FİX+
Kullanıcı avatarı
#985553 lalin urunlerın cok guzel canım
gule gule kullan :huggs:

p11nar bugun sınava gırdıgım yer kentparka tersti ondan gıdemedım umarım yarın cıkısta gıdıp alabılırım
dolce gabbana tesekkurler canım
Kullanıcı avatarı
#985648 espadrilles,neslihan,schumi,hazal,elasel teşekkür ederim kızlar :kissmuch:

espadrilles clinique supercity block ile ilgili hep iyi yorumlar okudum gidip bakmam lazım artık.bu aralar pek parfümeriye uğramadığım için hep unutuyorum teşekkürler canım ;)

neslihancım nars allık torrid ve nars far ashes to ashes taupe rengi :yeah: canım kullandığın dermalogica ve LRP krem hangileri?oilfree mi?

schumi bu kadar olumlu yorumdan sonra clinique city block kreme bakmak artık farz oldu :) sağol canım :kissmuch:
çok sık ruj kullandığım için zaman zaman dudaklarım kuruyor LRP carelip kullanıyorum memnunum tavsiye ederim ;)
Kullanıcı avatarı
#985657 aaa o far ashes to ashes mı :banana: ya ben onu hep istiyordum ama bir fırsat bulup alamadım bir de rengi her denediğimde başka başka durdu sanki..bazen lila bazen mor..sende nasıl duruyor cnm bu :laugh:
Kullanıcı avatarı
#985661 koyu lila gibi duruyor canım değişik bir renk hiç beceremem renk tarif etmeyi :) ama şunu söyliyebilirim ki günlük makyaja uygun bir renk ,ağır kaçmıyor ;)
ben göz kapağına bej dore rengi far sürüp göz kapağı çukuruna da ashes to ashes far sürerek gölgeleme yapıyorum, ve kirpik diplerine de göz kalemi çekiyorum,tabi bir de rimel sonuç muhteşem oluyor :yeah:

beyaz sedefli bir farlada güzel uyum sağlar ashes to ashes.
Kullanıcı avatarı
#985665 hımm evet.. gözümde canlandırdım da, o şekilde iyi durur :yeah:

Nars'ın silent night farı da çok hoşuma gidiyor, Sephora'da bir kere denemiştim..çok doğal ama şık bir renk :love10: :love10: :love10:
Kullanıcı avatarı
#985668 bitterim, lalin güzel günlerde kullanın :kiss:
dolcecim ikisinde de oil free yazmıyor ama özellikle la roche fluide extreme diye geçiyor tamamen yalı ve akneye meyilli ciltler için :yeah:

elasel night star gerçekten çoook güzelll :love10: dün makyaj yaptırıyordum kuaförde orada gördüm ben deee :love10: ma makyajı yapan kuaför çalışanı değil mac muası olduğu için kullanalım mı diyemedim;)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: mac21 - Güzelliğine Düşkün
espadrilles yazdı:kızlar hepiniz güle güle kullanın

ben bu ay resim çekmeye üşendim sonraki aya artıkın.
bitterim resiiiim?? :) :) ;)

dolce gabbana, ben bi süredir clinique supercity block spf 40 kullanıyorum. oil-free ve bayağı hafif. hafif bir renklendirmesi de var cildi eşitliyor, gerçi alırken bilmiyordum süpriz oldu. bi süpriz de göz çevresi için güvenilir olması-en azından öyle yazıyor. göz için güneş kremi almama gerek kalmadı her gün sürüyorum :pray: :pray:

bende bunu kullanıyorum bir süredir espadrilles.bende memnunum açıkcası çok yağlı bir yapıda değil ve en güzelide göz çevresinede kullanılabiliyor olması:)
renkli nemlendirici gibi ama renk vermiyor.