Kullanıcı avatarı
Gönderen: freemary - Güzelliğine Düşkün
#969407 sumuzdas evet saçlarımı boyatamadım ben de doğru o,röflem gitti iyice uçlarda kaldı ama aldırmıyorum da oje mi sürüyorum bak korktum şimdi zararlı mıdır ki :confused:
bulantı kişiden kişiye değişiyor belki de sen de olmaz canım olsa da zorluk olmuyor ki katlanıyorsun çocuğun için hem çocuğun sana enerji verir merak etme :love10:
canııım inan hamile olduğunu öğrendikten sonra hiç bir korku kalmıyor ne bulantı ne doğum korkusu sadece bir an önce yavrunu kucağına almak istiyorsun Allah hayırlısıyla sana da tattırsın bu güzel duyguları sumuzdascım :love10: :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: sumuzdas - KoKoŞ
#970354 canım benim teşekkürler, çok güzel anlatışsın herşeyi. oje zararlı diye biliyorum. cosmeticdatabase den zararlarına bak istersen :bye:
Kullanıcı avatarı
#974124 canım giremedim bayadır temizlik yapıyorum malum doğum yaklaştı hazırlıkları bitirmek lazım :)
sağol canım ojenin zararlarına bakacağım inşallah çıkardım zaten senden duyalı yapmıyorum şimdi manikürede gitmiyorum zaten kızım olunca gidemem bırakayım bari bi müddet :confused:
buarada yaş geçiyor demiştin bi mahsuru olmazsa yaşını sorabilir miyim canım :)
Kullanıcı avatarı
#974573 hazırlıklarında kolaylıklar diliyorum. 32 yaşındayım. kendimi fikir olarak hazırlamaya çalışıyorum. zaten eşimde askere gidiyor, dönüşünde kararımı vermiş olurum ;)
Kullanıcı avatarı
#974639 ayy asker deme benim eşim de gidecek seneye çoook zooor şimdiden ağlıyorum 5ay ama ayrılık bir günde olsa zor inşallah kolay geçer sana da bana da :pray: Allah eşinin hayırlısıyla gidip gelmesini nasip etsin sumuzdascım.
sağol canım odamız geldi duvar süslerimiz bitti güzel bi halı arıyoruz şimdi birde dönencemiz kaldı hafta sonu da kızımın son alınacaklarını alacağız bitecek inşallah sonra kızımı bekleyeceğim 37. haftamızdayız,canım akılvermek istemem doğru karar verirsin elbette ki ama çocuk başka birşey annelik duygusu karnına düştüğünü bildiğin ilk andan başlıyor karnındayken den koruyup kolluyorsun sevgisi heyecanı evine getirdiği apayrı mutluluk sevinç başka oluyor Allah hayırlısıyla sana da nasip etsin en kısa zaman da canııım inşalllah buradan konuşuruz bebişini :love10: :laugh:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ArtisSst - BaKımLı
#976322 bizzzzzzzzzzz geldikkkk
Gönderen: AYSHE1990 - Güzelliğine Düşkün
#979083 22 haftalık hamileyim kız bebek bekliyorum doktorum kesinlikle sac boyatmarmedi bitkisel bile olsa önermedi önermedigim hlde cok kişi yaptı dogumdan sonra bircok problemlerle karsılasıldıgını sac boyasından oldugunun kanıtlandıgını söyledi sabırsızlıkla dogumu bekliorum insan ömür boyu vicdan azabı ceker sonra....allah herkesin bebeklerine saglık versin
Kullanıcı avatarı
#979391 benim de bir arkadaşım 3,5 aylık hamile. boyatma dediğim halde boyattı bitkisel diye. mehmet özün kitabında boyatabilirisniz yazıyor dedi. kızıyorum boyatanlara. riske girmeye gerekyok :angryfire
Kullanıcı avatarı
#979623 her doktor bu konuda farklı söylüyor görüş birliği yok ama kesinlikle boyatılmaz benim doktorum da boyatma demişti emzirirken dahi boyatmak istemiyorum boya işini uzuuun bir müddet rafa kaldırdım mecburen herşey kızım için :love10:
Kullanıcı avatarı
#979624 artisst hoşgeldin canım kızını büyüttün mü nasıl gidiyor bebiş bakmak benim iki haftam kaldı ben de kızıma kavuşacağım inşallah :banana:
Gönderen: esrath - BaKımLı
#984075 yazıp yazmamak arasında tereduut ettım aslında ama acımı sızınle paylasmak ısterım 22 haftalıkken ölü doğum yaptım 1 mayıs ta bugun oglumu kaybedelı tam 64 gün oldu ... benım 2 tane cennet melegım var artık benım ıcın sabır dıleyın lutfen Allah hepınızızın evlatlarını sıze bagıslasın
Kullanıcı avatarı
#984144 canım çok üzüldüm. allah sabır versin. annemde ölü doğum yapmış benden önce, dün anlatmıştı hatta. çok zor bir psikoloji. başka çocuğun var sanırım. allah ona ömür versin. allahın taktiri güzelim kendine iyi bak
Kullanıcı avatarı
esrath yazdı:yazıp yazmamak arasında tereduut ettım aslında ama acımı sızınle paylasmak ısterım 22 haftalıkken ölü doğum yaptım 1 mayıs ta bugun oglumu kaybedelı tam 64 gün oldu ... benım 2 tane cennet melegım var artık benım ıcın sabır dıleyın lutfen Allah hepınızızın evlatlarını sıze bagıslasın

amin esra Allah razı olsun,Rabbim sabır versin paylaşımlarımız oluyordu canım çok üzüldüm,Allah bir daha evlat acısı yaşatmasın,sağlıklı sıhhatli uzun ömürlü evlatların olur inşallah canım.
Onlar senin şefaatçilerin olacak inşallah,Rabbim dayanma gücü versin Allah a emanet ol.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: xono - SüsLü
#987716 kızlar, canım oğlum dünyaya geldi de 3 aylık bile oldu. ne çabuk geçmiş günler. Allah tüm istiyenlere nasip etsin

yalnız herşey güzel de şu gitmeyen kilolar fena :dontknow:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: xesrax - KoKoŞ
#988773 xono o pamuk oğlunu bizim içinde öp olur mu? kiloları drt etme daha 3 ay olmuş,verirsin yavaş yavaş :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
#999129 meyabaaa biş geldiiikkk :bye:
Kullanıcı avatarı
#999131 Resim

alın size kızımın fotosuuu :love10:
webcamden çektiğim için pek iyi çıkmadı idare edin aytıkkkk :love10:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: dofa - SüsLü
#999137 annemm çok tatlı bir şey bu ısırım yanaklarını :laugh:
maşallah diyelim.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: persofone - KoKoŞ
#999250 tokasını yesinler :laugh: yumoş yanaklarından öpmek istiyorummmmm :laugh:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ecemm25 - Güzelliğine Düşkün
#1013439 Kızlar galibaa hamileyim :blushing: Evdeki testler her zaman doğru çıkıyor mu? bugün test yaptım ve belirgin 2 çizgi çıktı :blushing: Yarın gidip kan testi yaptırıcam.Çok garip bir duyguymuş ya,sevinç heyecan ne biliym çok tuhaf hissediyorum şu an.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: withmyheart - KoKoŞ
#1013441 cnm genelde pozitif çıktığında sonuçlar olumlu oluyor. eğer doğruysa şimdiden tebrik ederim.güzel bir hamilelik geçirirsin inşallah :)
Kullanıcı avatarı
#1013778 Bugün kan testi yaptırdım ve yaklaşık olarak 4 haftalık hamileyim :blushing: Çok heyecanlıyım yaa...
Kullanıcı avatarı
Gönderen: m3rw3 - KoKoŞ
#1013786 ecemm tebrik ederim. Sağlıklı ve mutlu bir hamilelik dönemi diliyorum ikinize de :) ben yazdığını okuyunca bile heyecanlandım :) :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: withmyheart - KoKoŞ
#1013809 ecem tebrikler canım :) Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin... beklenen bir hamilelik miydi,hislerini merak ettim :)
Kullanıcı avatarı
#1013904 Hepinize teşekkür ederim kızlar :kissmuch: Aslında beklediğim bi hamilelik değildi,Şu an Kpss sınavına hazırlanıyorum o yüzden bebek düşünmüyordum, ama kısmet demekki oldu :blushing: Düşünmeme rağmen öğrenince çok heyecanlandım, Bana çok uzak gibiydi, o yüzden şu an rüya gibi geliyor,Sanki her an biri çıkıp aslında hamile değilsin diyecekler gibi hissediyorum :laugh: 2 hafta sonra fln doktora gitmeyi düşünüyorum, 6 hafta sonra kalp atışı duyuluyormuş galiba.Sanırım ancak onu duyduğumda gerçekten hamile olduğumu hissedicem :blushing: Allah isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın :pray:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: romneya - SüsLü
#1014051 Ecemm hayırlı, uğurlu olsun inşallah. Tebrikler :huggs:

Ben de 14 haftalık hamileyim. 8 haftaya kadar cok da anlamadım. Şüphelendim sadece. Test aldım, doktora gittim filan. Benim keyfim gelinceye kadar büyümüş bile :laugh: Ultrasonda gördüm. Çok değişik bir duygu, görene kadar o duyguyu anlayamıyor insan. Yatmış göbeğinin üstüne, sallıyor bacakları. Keyif çatıyor :laugh: İnşallah Allah isteyen herkese nasip etsin arkadaşlar :pray:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: aysegulh - BaKımLı
#1014075 ecem, romneya ikinizi de tebrik ederim :huggs: hayırlısıyla sağlıklı güzel bebişlerinizi dünyaya getirin rahat bir hamilelik geçirin inşallah :pray:
Kullanıcı avatarı
#1014318 Romneya ve aysegulh ikinize de teşekkür ederim kızlar. Romneya seni de tebrik ederim canım ;)
Doktora gideceğim günü iple çekiyorum,gerçekten çok farklı bir duyguymuş...
Kullanıcı avatarı
Gönderen: romneya - SüsLü
#1014868 Aysegulh, Ecemm cok tesekkür ederim kızlar :huggs: Aysegulcum amin canım :pray:
Ecemm ultrasonda gormek cok değişik bir duygu, hele de biraz buyuyunce ;)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: cigdemcyylu - KoKoŞ
ArtisSst yazdı:bizzzzzzzzzzz geldikkkk

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa emooooş doğmuş beybiiiiiiii :pray:
yerim çok fena
Kullanıcı avatarı
Gönderen: gozdeneris - KoKoŞ
#1015180 artissssttt çok datluuu dilaaaaa Allah analı babalı büyütsün :pray: maşallaahhh Resim

bütün hamile ve doğum yapmış itsbeauty güzellerini tebrik ederimmm :huggs:
Gönderen: JADORE28 - Güzelliğine Düşkün
#1017041 kızlar merhaba farkındayım çok geç minik kızım artık koca kız oldu ve 6.ayını bitirmek üzere..:)) çok şükür yarı yaşına geldi sayılır..tabi neler çektim bir Allah bir ben birde annem bilir :)) Allah herkese bu duyguyu tattırsın inşallah..anne olmak hayata bakış açımı değiştirdi diyebilirim..kendinden önce onu düşünüyorsun en belirgin bilinen özelliği anneliğin..ah hele van depreminde gözlerimin önünden gitmeyen enkaz altından 2 gün sonra çıkarılan minik azra bebek yokmu..Allah kimseye böyle bir felaket yaşatmasın

kendinize ve bebişlerinize iyi bakın kızlar bye ...:)
Gönderen: Marmaris - KoKoŞ
#1019478 zeynep dogum yapmissssssss :banana:
blog´una yazamiyorum canim, burdan allah anali babali büyütsün diyorum.
en son okudugmda 11.11.11 yazmistin, bende az önce bi bakayim dedim.
baktimki bebis iki günlük olmus bile :) hemen kendimi foruma attim
sana bi sekilde yazabilmek icin :) cok yakismis canim annelik, o gülen yüzün hic ama hic solmasin.
bebiside senide kocaman öpüyorummmmmmmm :huggs: :huggs:

zeynep´in ablasi :) eger okursan, zeynebe iletirsin :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: melc - KoKoŞ
#1019487 Daha facebooka bile yazmadım ama bende gecenhafta bayramdan 1 gün önce kan testiyle 4 haftalık hamile oldugumu öğrendim suandada 5 haftalık oldu ptesi doktora gidicem inanılmaz farklı duygular yaşıyorum Allahım inşallah sağlıklı sekilde devam eder ve mutlu sekilde kucagıma alırım.Şimdiden onu daha cok düşünmeye basladım annelik böle bişi sanırım....
Ecemm canım senide tebrik ediyorum naptın doktora gittinmi? buarada ilk kontrolde nelere bakıyor doktor ne gibi testler yapıyor kızlar
sanırım kalp atısı 6. haftada duuyuluyor offf cok heyecanlı bi bekleyiş :)
Kullanıcı avatarı
#1019814 Melc tebrik ederim canm,hayırlı olsun.Çok farklı ve güzel bir duygu değilmi :)

Ben doktora gittiğimde 5 hafta 5 günlüktü bebeğim.doktor ultrasonda baktı kese boyunu ölçtü.Hatta hafif kalp atışları başlamış dedi,ama şimdi zorlamayalım 2 hafta sonra geldiğinde net bi şekilde duyarız dedi.Bende Ptesi tekrar doktora gidicem bakalım çok heyecanlıyım :love10: Bir de Kan testi yaptılar ilk kontrolde gerekliymiş,böbrek fonksiyonlarına,toksoplazma taşıyıcısı olup olmadığıma daha biçok sey saydı doktor ama hepsini hatırlamıyorum :) Çok şükür testlerde bi sorun çıkmadı. Vitamin verdi şimdi onu kullanıyorum.
Allah sağlıklı bi şekilde bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin inş :pray:
Kullanıcı avatarı
#1020216 Çok teşekkür ederim Bsrmuhendis :kiss:
Hemde nasıl güzel bi duygu insan yaşayınca anlıyormus ama birazcık üzüldüm 2 gündür ilk gittiğim doktor kesen biraz kücük dedi birazcık korkuttu göremedi embriyoyu ama bugün baska bi doktora gittik ultrason aleti daha iyiydi buda önemliymiş gördük ama kalp atıslarını duyamadık daha bide canım senin vajinalmi baktılar yoksa karındanmı,vajinalden görürüz falan dedi ama cevreden hep zararlı kanamaya neden olur gibi duyumlar alınca, kuzenimde doktor adayı o senin bünyenle alakalı zayıf bi bünyen varsa kanama olabilir falan deyince yaptırtmadık ama ptesi tekrar gidicem inşallah duyabiliriz canım,siz ne güsel duymuşsunuz inşallah hamileliğin güzel sekilde devam eder canım.benim suan 6 aylık 2 günlük aslında kalbini duymamız lazımdı ama kese falan kücük 2-3 gün geriden gelio dedi doktor.hani belki gec döllenme falan olmustur.
şu an cok rahatım ama dün gecmek bilmedi bide stres yapmamaya calıstım bebeği inanılmaz etkileyen bişeymiş
daha kan testlerini yaptırmadık biz bakalım kalbini duyarız inşallah sıra onada gelir,sizin gibi bizimde testleriminiz inşallah iyi cıkar
bide vitamin olarak ne verdi Ecemm, bana progeston vermişti ilk doktor acıkcası kararsızdım ama bu doktora güvendim sordumda kullanabilirsin zararı yok dedi,düşüğü engelleyen bi hapmış,ama sonucta bebekde anormali durum varsa onu engellemez dedi,bakalım hakkımızda hayırlısı

birbirimize inşallah burdan güzel haberler veririz :kiss:
Kullanıcı avatarı
#1020303 canım tebrik ederim. bende hazır olmama rağmen psikolojik ve mantık olarak hazırlamaya çalışıyorum kendimi. kontrole gittim öncelikle. muayene etti, kan testi yaptı ve folik asit verdi. 2 haftadır folik alıyorum. 2 kilo falan vericem bir de. tam istemeden bu hazırlıkları yapmak çok garip. ama zamanı geldi diye düşünüyorum bir yandan da. bir de zamanlama önemli. hangi aylarda rahat geçer diye. en güzeli eylülde hamile kalmak sanırım ama kaçırdım ozamanı :)
Kullanıcı avatarı
#1020347 Melc hemen canını sıkma canım,kalp atışları 7.haftadan sonra net duyulabiliyor sanırım.1-2 hafta daha bekle tekrar gidersin inş o zaman güzel haberler alırsın :pray: Benimkine karından baktı doktor,şüpheli bir durum olduğunda veya kilolu bayanlarda göremediklerinde vajinadan baktıklarını duymuştum ama zararı varmı bilmiyorum.

Ben ilk gittiğimde kese boyu sanırım 1.5 cm di.Dün de gittiğimde 8 haftalık olmuştu ve ilk kez sesli olarak kalp atşını duyduk,fasülye kadar olmuş :laugh: Çok farklı bir duyguydu.Çok heyecanlandım.İnş sende hafataya bu heyecanı yaşarsın :pray: Ben Decavit Multivitamin kullanıyorum,bir de balık yağı yazdı doktor ,ilk 12 hafta öneriyorum dedi. Artık 1 ay sonra gidicem o zaman ikili test yapılacakmış galiba.

Güzel haberlerini bekliyoruz canım,herşeyin hayırlısı olsun.Sen canını sıkma moral önemli hamilelikte ;)
Kullanıcı avatarı
#1020565 Ecemm inşallah canım ptesi gidince bizde duyabiliriz olmazsa saten baktırıcam vajinal, kilolu bi bünyem yok ama işte geç döllenme falan olduysa olabiliyormuş inşallah öledir.ayyyy sesli kalp atıslarını duymak ne güsel cok sevindim canım darısı basıma senden 1 hafta kadar olarak geriden geliyorum :) hımmm bu gidişimde bi sorayım bende vitamin almama gerek varmı diye .moralimi kesinlikle bozmuyorum bazen kafam takılmıyor deil ama güsel düşünmeye çalışıyorum hakkımızda hayırlısı artık cok saol canım güsel haberleri yazarım inşallah...

Sumuzdaş en güselini yapmışsın özellikle folik asit kullanmaya baslaman süper inşallah sağlıklı sekilde alıcağın zaman hangi tarihse ozaman hamile kalırsın,buarada kesinlikle sağlıklı beslenmeye calış canım,sendende güsel haberler bekliyoruz :bye:
Kullanıcı avatarı
#1022287 melc ne yaptın canım,tekrar doktora gittin mi? merak ettim seni,güzel haberlerini bekliyorum :pray:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: gizemel - KoKoŞ
#1023103 melc cnm öncelikle tebrik ederim.son durum nasıl ben de merak ettiim :kissmuch: :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
#1023573 ben mutlulukla burayı unutmusum :) cok teşekkürler tekrar Ecemm Gizemel,gecen hafta basında kalp atıslarını gördük cok farklı bi duyguymuş.kese boyutuda normal değere ulaşmıstı.6-8 arası yapılması gereken testleri yaptırdım bisorun cıkmadı ama bazılarını yapmadılar toksoplazma falan onlarıda baska bi hastanede yarın yaptırıcam inşallah bi sorun cıkmaz sonuclarıda alınca doktora tekrar cıkıcam.şimdilik herşey yolunda inanılmaz halsizlik dısında,uykuya doyamıyorum ve hiçbişi yapmak istemiyorum ama onunda gecmesine bi ay kaldı,bakalım sağlıklı sekilde devam eder inşallah.senin nasıl gidiyor Ecemm
Kullanıcı avatarı
#1023640 Çok sevindim melc ;) Kalp atışlarını da duymuşsun artık bi sorun çıkmaz inş.Uykuyu hiç söyleme ya,üzerime battaniyeyi alıp oturduğum zaman direk uyku moduna geçiyorum :laugh: Ders çalışmam gerekirken ben uyuyorum.İlk başlarda halsizlik çoktu bendede,bazen yerimden kalkmak istemyordum ama azaldı baya.Çok şükür bulantı olmuyor en azından o konuda rahatım.2 hafta sonra tekrar doktora gidicem bende,o zaman 3 aylık olucak.İkili test yapılacakmış inşallah o testler de de bi sorun çıkmaz :pray: Şu an cinsiyetini çok merak ediyorum onun için 1 ay daha beklemem lazım :confused: Sağlıklı olduktan sonra cinsiyet önemli değil ama yine de merak ediyor insan :)
Kullanıcı avatarı
#1023865 Teşekkür ederim Ecem inşallah sorunsuz sağlıkla kucaklarımıza alırız bende bugün diğer yaptıramadıgım testleri yaptırttım salı günü sonucunu alıcam inşallah bişi cıkmaz.güzel düşünelim güzel olsun gerçi ;)
haklısın canım sağlıklı olsunda hiç önemi yok diyor insan ama içim acıkcası kız istiyor ama erkek olucak sanki içime o doğuyor ama garip sekildede canım ekşi tuzlu seyler cekiyor tatlıyı görmek bile istemiyorum,ekşide kız derler ama bakalım hayırlısı.gerçi araştırdıgımdada ekside erkek diyor annemde mesela öle olmus,ama halk arasında ye ekşiyi dogur ayseyi diede bi durum varmıs bunu öğrendim :) ama en önemlisi sağlık,güsel haberlerimizi paylaşırız inşallah :kiss:
Kullanıcı avatarı
#1023955 Bende aynen senin gibi düşünüyorum,kız istiyorum ama bana da erkek olucak gibi geliyor :laugh: Normalde ekşiyide tatlıyıda çok severim ama bu aralar sürekli ekşi yiyorum,limon aşeriyorum galiba,suyunu sıkıp içiyorum resmen :laugh: Sürekli ekşi salata yiyorum bakalım ne olucak.Bi arkadaşımda sürekli ekşi yemiş ama onun oğlu oldu.Bakalım bizimkisi ne olacak merakla bekliyorum ;)