Saç Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.
Gönderen: catmania - SüsLü
#961637 iki resmi yanyana koyup buraya koymuştum
bakim bulabilirsem koyiim gene o resmi
ewrim geçirdim bi günde annem kapıyı açtı şoka girdi :laugh:
yanmadı yani koyulaştırmak o kadar sorun diil sanırım ztn,açmak daha cok yıpratıo.bide ama benim platinler boya diildi,platin röfle attıra attıra o hale getirdim ben.siyah yaptırana kadar hiç boyatmamıştım saçımı.belki ondan yanmamıştır :dontknow:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: baloncukk - KoKoŞ
#961640 keske kahverengi yapsaydın simsiyah yapacagına olmuş artık. aman boşver cnm kuaforun işine gelir fazladan para alıcak sen nasıl iyi hissedeceksen oyle yap. bnce güzel olur. bn siyahı cok sert buluyorum
#961652 ayrı ayrı koydum o resmi bulamadım
iki halide hoşuma gidio benim.aslında platini tercih ederim ama çok yıpratıo röfle.dip boya flnda istemiodum gidip 3 ayda bi röfle attırıodum

ilk resimdede suratımda benekler cıkmış paintte oynarken :laugh:
En son catmania tarafından Çrş Haz 01, 2011 12:17 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Attractivee - SüsLü
#961655 wuu yıkılıyosun güzellik haşin bakışlı çıkmışsın çok severim böyle sexi bakışlı bayanları :yeah: bu arada bence platine geç catmania geççç hemen hemde çok hoş
Kullanıcı avatarı
#961660 canımmaşallah pek güzelsin bak dediğim gibi siyah cok sert durmuş yakışmış ama allah için bide yanış anlamazsan sarıyı hiç begenmedim ben seni inanılmaz yaslı göstermiş. siyahda olgun duruyo ama sarı cok daha fazla. bnce sen çikolata tonlarında bir kahve şahane olur. hem yasın dengelenir hemde yüzüne cok gider. genelde pek yanılmam boyada. ama son terch senin
#961666 haha saolun kızlar döwücek gibi çıkıo resimler :laugh: :laugh:

attractive platine artık kolay kolay dönmem dönemem heralde cnm ya çok yıpratıo.anca toparladım paket lastigi gibi oluodu ıslanınca oryal yemekten 3 ayda bi

baloncuk ewt cnm baya uzadı şimdi o siyah halinden daha uzun.onun için dedim kendi rengine bırakırsam çok uzun sürcek uzaması,bekleyemem o kadar.biras iddalı renkler sewiorum kendi rengi klasik koyu küllü kumral :dontknow: kestirmekte istemiorum.dedigin gibi koyu kahwe pınar altugnun bi ara öleydi bronz tenle oda güsel oluo.soriim bi o rengede boyatabilirim.

bülent ersoyluga dewam etcem sanırım :)
Kullanıcı avatarı
#961677 bnce yaparlar onu cok hafif acıcak o yıpratmaz. ani degişiklikler yakar sacı. cok hoş olur hatırladım o rengi süperdi. uzayınca bnde düşünüyorum
Kullanıcı avatarı
Gönderen: CHACE - KoKoŞ
catmania yazdı:ayrı ayrı koydum o resmi bulamadım
iki halide hoşuma gidio benim.aslında platini tercih ederim ama çok yıpratıo röfle.dip boya flnda istemiodum gidip 3 ayda bi röfle attırıodum

ilk resimdede suratımda benekler cıkmış paintte oynarken :laugh:

Ben de görmek isterim :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: CHACE - KoKoŞ
#966022 Catmania'cım buradayım :huggs:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Heves - BaKımLı
#977278 valla bende mrk ettımm platın sacın sende duruşunu catmania :laugh:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: blackdiamond - Güzelliğine Düşkün
#984153 "sizin saç renginiz" başlığında da sormuştum kusura bakmayın ama asıl yeri burasıymış..

Sonunda tam olarak aradığım rengi buldum! Ama saçlarım uzun yıllar hep siyah olduğu için çok fazla farklı renk deneme fırsatım olmadı. Artık saçlarım kısa (millanınkiler kadar) ve yarısına kadar kendi saçım uzamış durumda (koyu kumral). Sanırım artık istediğim tonları deneyebilirim rahatlıkla. Boyalı kısımlar istediğim rengi almazsa balyajla falan kurtarırım diye düşünüyorum.

Ne dersiniz bu rengi tarif etmek için?
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: iincir - Güzelliğine Düşkün
#984444 saçlarım kuförün yüzünden siyah oldu 5 gün önce :bamp: açalım falan dedi kabul etmedim yıpranır diye kurutun çıkıcam dedim beyaz sabunun siyah saçı akıttığını duymuştum denedim hergün yıkadım küvet boya doluyor resmen :bath: her yıkamamda henüz 5 gün olmasına ragmen bir ton açıldı bile bir ayda sanırım tamamen kurtulucam siyah saçtan kurtulmak isteyen herkes beyaz sabunla yıkasın gerçekten işe yarıyor :banana: :banana: :banana:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: francesca - KoKoŞ
#986220 rachel bilson ın magnum reklamındaki saçlarına bayılıyorum-o rengi tutturamadım gitti!
bir de jennifer aniston ve penelope cruzun saçlarını her zaman beğenmişimdir :yeah: :yeah:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ephthalia - SüsLü
#989942 saclarini actirip, koyu karamele boyatman lazim rojdanin saclari icin
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ephthalia - SüsLü
cndy1 yazdı:zaten kuaförde boyatacağım, koyu karamel mi o?

evt kesinlikle koyu karamel o bahsettigin kisimlar..en iyisi ztn kuaföre gitmek yoksa mahvedersin sacini...rojdanin ayrica altinda daha acik renk oldugu icin zamanla acilmis fakat baz renk aslinda koyu karameldir
Gönderen: cndy1 - Güzelliğine Düşkün
#991727 ya birde kolestonun yeni köpük boyası cıkmıs esit dagılan, kuafore o kadar para vermek yerıne evde pratikce köpük boyadanmı kullansam?? rojdanın rengi olmaz zaten ama acık renk olsun yeter normal kumral falan. bilgilendirirseniz sevinirim
Gönderen: kelebek41 - Güzelliğine Düşkün
#995323 slm arkadaşlar acilen yardıma ihtiyacım var :pray: profil resmimdeki renge boyamak istiyorum saçımı bunun ne renk olduğun bilen var mı? saçımda şu an röfle var ve dip boyamı açık papatya ile yapmıştım buğday tenliyim birde palettenin altın karamel rengini önerenler oldu acaba hangisini tercih etmeliyim??? :pray: biri bana yardım etsn lütfenn:))
Kullanıcı avatarı
Gönderen: jeyjeys - Güzelliğine Düşkün
ashlee_simpson.jpg
ashlee'nin saç rengini cok beğeniorm ama ne kadr denesemde hala bu saç rengini tutturamadım :S
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.
Gönderen: abher - Güzelliğine Düşkün
#1000397 bende o kdr araştırıyorum ama kararsızım çünkü cilt tonum çok açık ve soluk her rengi kaldıramam maalesef kendi saç rengimde açık sayılır koyu kahve boyatmıştım aktı(tenm dahada bi beyazladı sanki küçük sırlardaki aysegül gibi ) ne renk yapmalıyım mesela küllü renkler solgun gösteriyo
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Dilosh87 - KoKoŞ
tuanna yazdı:Resimçağla şikelin saç rengi süper :love10:

Kızlar bende merak ediyorum Çağla'nın bu saç rengini :) Sizce ne renk bu tam olarak :dontknow:
Gönderen: ladypera - Güzelliğine Düşkün
Dilosh87 yazdı:
tuanna yazdı:Resimçağla şikelin saç rengi süper :love10:

Kızlar bende merak ediyorum Çağla'nın bu saç rengini :) Sizce ne renk bu tam olarak :dontknow:

bal köpüğüne benzettim ben
Kullanıcı avatarı
Gönderen: cyborg - BaKımLı
abher yazdı:bende o kdr araştırıyorum ama kararsızım çünkü cilt tonum çok açık ve soluk her rengi kaldıramam maalesef kendi saç rengimde açık sayılır koyu kahve boyatmıştım aktı(tenm dahada bi beyazladı sanki küçük sırlardaki aysegül gibi ) ne renk yapmalıyım mesela küllü renkler solgun gösteriyo

Açık tenliysen ve yüzünün daha da solgun görünmesini istemiyorsan açık kumral, koyu sarı gibi renkleri deneyebilirsin. Küllü renkler solgun gösteriyorsa daha dore tonlara yönelebilirsin. Benim yüzümü en canlı gösteren koyu dore sarı tarzı bir renkti (kendime yakıştıramasam da).
Kullanıcı avatarı
Gönderen: cyborg - BaKımLı
gecemavisi yazdı:http://c1109.hizliresim.com/11/9/11/14602.jpg kızlar şu saç renginin söyleyin nolur :pray:

Soldaki küllü sarı, sağdaki açık kumral.
Gönderen: minou - Güzelliğine Düşkün
#1006852 Resim

Bu rengi Loreal'in kutu boyasiyla yapiyormus. L’Oreal Paris Excellence Crème in Reddish Blond (8RB) demis rengine ama ben burada hic boyle bir renk bulamadim arasam da :dontknow:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Junkhead - KoKoŞ
minou yazdı:Resim

Bu rengi Loreal'in kutu boyasiyla yapiyormus. L’Oreal Paris Excellence Crème in Reddish Blond (8RB) demis rengine ama ben burada hic boyle bir renk bulamadim arasam da :dontknow:

Çok tatlı renk buuu :love10: :love10:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: dofa - SüsLü
#1008305 bu kız çok güzell ya :love10: bayılıyorum. her ülkenin boyalarında isimler farklı oluyor da belki no'su olsa tutabilir.