Kadın erkek ilişkileri, arkadaşlık ilişkileri, aşk
Kullanıcı avatarı
Gönderen: jade555 - BaKımLı
#98174 arkadaşlar bu site o kadar güzel ve herkes o kadar içten ki bağımlısı olmamak imkansız...ve başlıkta yazdığım gibi burda çekememezlik yok

bu başlığı açtım çünkü bu sorunumu sizlerle paylaşmak istedim eminim sizlerde de aynı sorun vardır

bir sürü arkadaşım var etrafımda ama :( uzun zamandır dostum diyebileceğim kimse yok çünkü hiç bir şekilde güvenemiyorum ve buna geçmişte yaşadığım tecrübeler sebep. ne zaman biriyle yakın olsam hep bi kıskançlık giriyor işin içine...ve ben de hayliyle soğuyorum,kızlar neden böyle anlamıyorum?? ben hiç bu şekilde kimseye yaklaşmıyorum ama böyle o kadar çok kız var ki bıktım artıkk :roll:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: missceren - KoKoŞ
#98199 canım seni çok iyi anlıyorum.ben de eski arkadaşlarımda yaşadım bunu.birşey alırsın beğenmezler erkek arkadaşına kötü bir yorum yaparlar hatta iyice abartıp senin karakterine yorum yaparlar çok çocuksusun çok safsın gibi :evil: bence takmamayı ve mümkünse rahatsız edenlerden uzak durmayı öğrenmek gerek.bir de eskiden beni en çok dışarda yürürken dikkatli dikkatli bakanlar rahatsız ederdi.artık başkalarının bakması değil rahatsız etmek tam tersine hoşuma gidiyor.güzelimki bakıyorlar diyorum :) sen de öyle düşün canım..
Kullanıcı avatarı
Gönderen: firaye - BaKımLı
#98205 Kesinlikle katılıyorum.Güzeliz ki çekemiyorlar. Ben de eskiden çok üzülürdüm. Yüzüme gözüme laf bulamazlarsa 'ay iyi güzel de çok soğuk' diyorlar. Halbuki kime ne olsa koşuyordum yanlarına. neyim varsa paylaşmaya yardım etmeye çalışıyordum. burayı bu yüzden bırakamıyorum işte. Biri benim bildiğim bir şey sorduysa ve ben de yanıtladıysam en azından teşekkür ediyor.'Ben zaten biliyordum bunu hıh! 'diyip çekilmiyor. Herşeyi çok rahat paylaşabiliyorum. Biliyorum ki hatalı bir şeyler de yazsam, o anın şaşkınlığıyla saçma birşey de söylemiş olsam hatta gerçekten mantıksız bir şey de düşünüyor olsam bana 'Ay ne akılsızsın sen nasıl düşünemedin bunu' demeyecekler. Kimsenin de demesine izin vermeyecekler. buradaki seviyeli kültürlü olgun insanlar bana yol gösterecekler örnek olacaklar.Bu ortamda inanın ben de olgunlaştığımı hissediyorum. Gerçek hayatta nedense bu bir türlü yakalanamıyor. Elmalı şarlot demişti ya bu gerçekten seçkin bir sosyal grup.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: angedemusiqu - SüsLü
#98339 gerçekten de kızlar arasında böyle bir olay hep var ve bunun bitmesi de imkansız gibi.anlamıyorum erkekelerle ne güzel arkadaş olabiliyorsun,ne arkandan konuşuyorlar ne de kinayeli laflar ediyorlar (en azından benim başıma gelmedi).kızlarsa arkadaşlığınız ilerledikçe \"nasıl kusunu kazsam acaba?\" moduna giriyorlar (işte bu başıma gelen bir şey :!: ).keşke her yerde buradaki seviyeli ortamı tutturabilsek,o zaman dünya çok daha yaşanası bir yer olurdu.
Canım arkadaşlarım bu güzel paylaşımlarınız için ve böylesi iyi dostlar olduğunuz için hepinize çoook teşekkür ederim :mylove:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: cecilya - KoKoŞ
firaye yazdı:Kesinlikle katılıyorum.Güzeliz ki çekemiyorlar. Ben de eskiden çok üzülürdüm. Yüzüme gözüme laf bulamazlarsa 'ay iyi güzel de çok soğuk' diyorlar. Halbuki kime ne olsa koşuyordum yanlarına. neyim varsa paylaşmaya yardım etmeye çalışıyordum. burayı bu yüzden bırakamıyorum işte. Biri benim bildiğim bir şey sorduysa ve ben de yanıtladıysam en azından teşekkür ediyor.'Ben zaten biliyordum bunu hıh! 'diyip çekilmiyor. Herşeyi çok rahat paylaşabiliyorum. Biliyorum ki hatalı bir şeyler de yazsam, o anın şaşkınlığıyla saçma birşey de söylemiş olsam hatta gerçekten mantıksız bir şey de düşünüyor olsam bana 'Ay ne akılsızsın sen nasıl düşünemedin bunu' demeyecekler. Kimsenin de demesine izin vermeyecekler. buradaki seviyeli kültürlü olgun insanlar bana yol gösterecekler örnek olacaklar.Bu ortamda inanın ben de olgunlaştığımı hissediyorum. Gerçek hayatta nedense bu bir türlü yakalanamıyor. Elmalı şarlot demişti ya bu gerçekten seçkin bir sosyal grup.

evet katılıyorum..kadınlar genelde kıskanclıktan birbirlerini cekemiyorlar.ama eğitim duzeyi arttııkca ,kendine guvendikçe ve olgunlaştıkca bu durumu kontrol altına almayı ogreniyorlar...burada seviye farklı,herkes genelde yuksek tahsilli ,olgun ve paylaşımı seven insanlar..bu nedenle iyi geciniyoruz..ama gene de acaba bu ortam sanal olmasa boyle gecinir miydik diye de dusunmuyor değilim..sanki gene de hafif kıskanclık ve sürtüşmeler olurdu gibime geliyor..kusura bakmayın kız arkadaslardan yediğim agır laflar ve kazıklardan sonra guvenim cok az insanlara...
ama buradaki paylaşımı cok cok seviyorum..
Kullanıcı avatarı
Gönderen: celln - BaKımLı
#98419 walla kızlar açıkcası benim de hiç kız arkadaşım yok. En son dostum sandığım kızın menfaatçi olduğu gerçeğiyle karşı karşıya kaldım.

ancak buradaki dostluk ve samimiyet gerçekten çok güzel. Erkek arkadşaıma sölüyorum benim de artık bir sürü kız arkadaşım oldu diye... Görüşmemiş olabiliriz ama aramızda çok güçlü bir bağ var ;)

ama ben de şöyle çıkarcı olmayan samimi kız arkadaşlarım olmasını çok isterim. ama nedense olmuyor . benden kaynaklandığını düşünmüyorum çünkü ben samimi açık ve insancılım
Kullanıcı avatarı
celln yazdı:walla kızlar açıkcası benim de hiç kız arkadaşım yok. En son dostum sandığım kızın menfaatçi olduğu gerçeğiyle karşı karşıya kaldım.

ancak buradaki dostluk ve samimiyet gerçekten çok güzel. Erkek arkadşaıma sölüyorum benim de artık bir sürü kız arkadaşım oldu diye... Görüşmemiş olabiliriz ama aramızda çok güçlü bir bağ var ;)

ama ben de şöyle çıkarcı olmayan samimi kız arkadaşlarım olmasını çok isterim. ama nedense olmuyor . benden kaynaklandığını düşünmüyorum çünkü ben samimi açık ve insancılım
canım bir de senin anlattığın okul müdürü vardı hala unutmadım onu :evil: kadın çekememezliğine en iyi örnek o bence.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: jade555 - BaKımLı
celln yazdı:walla kızlar açıkcası benim de hiç kız arkadaşım yok. En son dostum sandığım kızın menfaatçi olduğu gerçeğiyle karşı karşıya kaldım.

selencim aynı şekilde ben de şöyle samimi, içten pazarlıklı olmayan doya doya gülüp herşeyimi paylaşabileceğim bir arkadaş isterdim ama şuanda bu imkansız gibi geliyor. her zaman bir menfaatçilik bir kıskançlık çıkıyor...inanmayacaksınız ama dostum sandığım bir arkadaşım erkek arkadaşımı kıskanıp onun gibi bi sevgili bulmaya kalkmıştı, üstelik beni de ondan uzaklaştırmaya çalıştı...bunun yanında ne zaman güzel olduğumu bildiğim halde yanına gittiysem ayy bu renk olmamış pek,falan diyordu...ne aptal bi kızdı yarabbim!!! 8)
Gönderen: tibia - BaKımLı
#98636 kadınları iyisi çok iyi kötüsü çok kötü oluyor.bu yaşıma geldim gerçekten sevdiğim ve beni sevdiğini bildiğim aramızda kıskançlık vs olmayacağına emin olduğum dört dostum var :lol: ve onları hiçbir erkeğin dostluğuna değişmem.ama başka da kimse yok.bence erkeklere de pek güvenmeyin kızlar ya.erkekler birbirlerini çok tutuyorlar ama iş kız kankalara geldi mi bal gibi satabiliyorlar.benim üni yıllarımda hep gördüğüm şey,kızlı erkekli bir arkadaş grubu vardır,sonra olay hafiften hoşlanmalara filan döner,lakin duygular karşılıksız kalır ve grup dağılır,kimse kimsenin yüzüne bakmaz olur.bir elemanı reddedersiniz sonra onun erkek arkadaşları da size tavır alır,o ana kadar iyi davranmalarının nedeninin sadece arkadaşlarının hatırı için olduğunu anlarsınız vs vs vs.... bu yüzden sağlam bir kız arkadaşı her zaman erkeklere tercih ederim ben.ama işte iyi kızları bulmak da kolay değil.
Kullanıcı avatarı
#98648 haklısın canım burdaki arkadaşlıklar dışarıda yok.artık dışarı çıkınca birşeyler görünce hemen diyorum ki eve gidiyim de haber veriyim kızlara :) keşke görüşebilsek ne güzel olur :cry:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ChunLi - Moderatör
#98650 benim ba$ıma pek boyLe $eyLer geLmedi okuL yıLLarımda cok arkada$ım+ dostum oLdu hepsiyLede aram cok iyidi.. En son univden 2 dost kazandım ama biri izmirde biride kar$ıda oturuyor pek gorusemiyorum maLEsef.. Fesat bir arkada$im hic oLmadı..Bazen arkada$larımdan dınLerim ba$larına gelenLeri.. cok cok $a$ırırım.. yani ne demektir en yakın dostunu kıskanmak? nedir onun erkek arada$ını calmak? hic anLayamamı$ımdır bugune kadar.. Benim En yakın dostum benden birbucuk ya$ kucuk kızkardesim ve 1 ya$ büyük olan kuzenimdir.. yedigimiz ictigimiz ayri gitmez.. her$eyimizi payLa$ırız..Tabi aynı zamanda ni$anLımLAda tüm sıkıntılarımı mutluluklarimi,alısverisi, kozmetigi sevdigim sevmedigim herseyi payLa$iyorum.. Hem sevgılım hem dostum :) ve birde sizLer varsınız benim dunyama bu kadarı yetiyor fazLasına ihtiyacim yok :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: narcissus - Güzelliğine Düşkün
#98767 Çok doğru bir başlık ve yazılanlar da çok yerinde...

Bayanlar arasında nedense hep bir çekememezlik,güzellik ya da erkek arkadaşlar konusunda hep diğerinden daha üstün olma çabası bulunmakta.Nedenini bilmiyorum ama doğamız gereği de demeye dilim varmıyor; çünkü öyle çok istisnası var ki...Tabii ne yazıktır ki istisnanın da bir müstesnası var.

Sevgili arkadaşlarım tür tür insanlarla karşılaşacağız ömrümüz boyunca.Öyle insanlar ki;dostu gibi göründüğü insanın başına bir şey geldiğinde....

Bir misal...

\"Sabah yatağınızdan uyandınız;yaptığınız ilk iş lavaboya gidip yüzünüzü yıkamak öyle değil mi?Ama yüzünüzde bir acı hissettiniz lavaboya gitmeye hacet kalmadan makyaj aynanıza baktığınızda cildinizde alerjik bir takım emarelere rastladınız...Annenizi,babanızı,ablanızı,kardeşinizi aramak ilk çözüm...Ya sonra?En samimi olduğunu düşündüğünüz,sırlarınızı paylaşmaktan çekinmediğiniz dostunuzu arama ihtiyacı duyarsınız.Ve ararsınız da...Dostunuz inandırıcı bir şaşkınlıkla evinize gelir;daha sonra söylenen sözler \"vah vah tüh tüh...\"

Ama bilemezsiniz ki dost dediğiniz insanın bu durumdan oldukça memnun olacağını;hatta ve hatta bundan mütevellit sizin erkek arkadaşınızın sizi bu suratla beğenmeyeceğeni ve sizden ayrılacağını düşünerek içten içe mutlu olacağını...!!!

Misalleri yazmaya kalksanız sayfalar yetmez..Her şeyi yaşamak ve görmekle deneyim kazanılır..Benim de hayatımda toplasanız 2,3 dostum var.Bazı cümleler vardır ki hayatınızın anlamı oluverir birden bire..

\"Az olsun ama öz olsun\" gibi...

Bizler herşeyi belki kanunlara göre çözmeye çalışıyoruz;sanki her uyuşmazlığı çözmek için kanun maddelerinde yazılı iki üç cümleyi okuyup uygulamaya koyarak işlerin yoluna gireceğine inanıyormuşuz gibi..Lakin bazen insanları seçerken kendi hayat kanunlarımıza uyup uymadıklarını gözümüzden kaçırarak hayatımıza dahil edebiliyoruz..

Evet \"az olmalı ama öz olmalı\"....Kendinize kendiniz için tıpkı bir kanunkoyucuymuş gibi kanunlar koyun arkadaşlar...Kanunlarınıza göre yaşayın demiyorum;kanunlarınıza uyan insanlarla devam ettirin hayatınızı...

sevgiler...(Beste...)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Slaymer - BaKımLı
#98768 Kıskançlık kötü birşey.Helede bayanlar arasında.Ben hep arkadaşlarıma kardeşim gibi yaklaştım ,kardeşim olmadığı için.Ama oluyor tabi zaman zaman ,bende yaşadım bunu hayatın içinde.Üzülmedim onları oldukları gibi kabul ettim.Ben birtek sevgilimi kıskanırım hayatta :D napıyım bi tek o huyumu değiştiremiyorum.. :lol:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: HEAVEN80 - BaKımLı
#98962 Kskanç kadnlara karşı en iyi yol, görüşmeyi kesmek. Ama kesemiyorsanız, aileden, akrabalardan biriyse falan araya mesafe koymalısınız. O da olamıyorsa artık en son çare çenesini kapatsın diye her fırsatta onu eleştirin, beğenmeyin, bozun. Valla ben öyle yapıyorum. Bazen insanı gerçekten zorla kötü yapıyorlar.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: aslihayal - KoKoŞ
#98974 kıskanç insanın bakışları kendini ele verir,ben uzak durmam gerken insanı bakışlarından anlarım.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: gulaygulay - SüsLü
#98985 evet aslıcğım katılıyorum kıskanç insanlar gözleriyle karşısındaki süzüp süzüp gözleriyle bitirirler resmen :evil:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: roserose - KoKoŞ
#99720 evet arkadaşlar bakışlar gerçekten herşeyi anlatır.benim en iyi arkdaşaım dediğim insan(şu an konuşmuyoruz)beni erkek arkadaşıyla tanıştırmamıştı.ben saf saf neden diye merak ederken o beni kıskandığı için bunu yaptığını çok sonra söledi :cry:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: etsote87 - KoKoŞ
#99776 benim lisede çok yakın bir kız arkadaşım vardı,yediğimiz içtiğimiz giydiğimiz üzüldüğümüz sevindiğimiz hep beraberdi,çok severdim ve hiç aklıma kötü bişi getirmezdim,şuanki erkek ark olan kişiyle o zamada birlikteydim,ve en yakın ark olduğu için tanıştırmıştım,beraber yemk yerdik film izlerdik,birbirlerinin telide vardı,bigün ark.telinden sevgilimin teline sesli msj gelmiş,ben yakaldım böyle yabancı ağlak bi parça,arkasınada bi aşk itirafı :evil: şok oldum,ilk kez ben dinlediğim için sevgilime bişi diyemedim,bozuntuya vermedim kızın söylemesini bekledim,söylemedi :!: ve ben bi oyunla tabi sevgiliminde yardımıyla anladığımı anlattım bidahada o oldu,hem beni kaybetti hem rezil oldu sınıfa,az kaldı bizde eyrılıyoduk ama,o gün bugündür,kız ark.larımla sevgilimi pek görüştürmem,uzak tutarım,napiim süttten ağım yandı :roll: :|
Kullanıcı avatarı
#99778 kusura bakmayın çok uzatmışım kızlar :oops: ama gerçekten bu ortamdaki dostluğu paylaşımı ne kadar içtende olsam gerçek hayatta pek yakalayamdım,çok güvendiğim 1 tane dostum var,oda uzakta :( ama sağolun sizler eksikliğini hissettirmediniz,hepinizi çok seviyorum :happiness :iloveyou:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: HEAVEN80 - BaKımLı
#99793 estotecim boşver kurtulmuşsun böykelikle dost görünen yılandan, sevinmelisin bence
Kullanıcı avatarı
Gönderen: aslihayal - KoKoŞ
#99907 boşverin kızlar,onlarca arkadaşımız olcağına,bi kaçtane tamamen güvenebileceğimiz dostumuz olsun yeter.
hayat kısa saçmasapan insanlarla boşa vakit geçirmeye değmez :wink:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ilknur35 - Güzelliğine Düşkün
#100382 çok doğru yazmışın aslihayalcım :D ama maalesef ister istemez insan bazen üzülüyor niye arkadaş dediğin kişi sana sen ona davrandığın gibi davranmıyor diye(çok mu saçma yazdım bilmem?? :o )benimde hiç çok hani samimi derler ya..bi kızarkadaşım olmadı..kızarkadaşlarımda bi erkekarkadaşları olduğu zaman hemen benimle iltibatlarını keserlerdi...ve erkekarkadaşlarından ayrıldıklarında yine benimle takılırdı :? demekki kıskanıyolarmış..sevinyimmi üzülyimmi bilemiyorum :o :cry:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: soyacini - Güzelliğine Düşkün
#100394 her cesit insan var valla.. ben de cok kotu bir tecrube yasamistim, allah kimseyi boyle insanlarla karsilastirmasin

univeriste icin hem yurtdisina ciktim hem de liseden kankamla birlikte oturmaya basladik.. her zaman sorunlari vardi, anne baba vs.. ama iste o yaslarin verdigi catlaklikla benim de cok ustunde duracagim bisi deildi hani ne biliim, sorunlu insan uzak dur demezdim, hala da demem isin komigi.
neyse benim bu sevgili arkadasim beni aksam cikarip cikarip sabah sozde birlikte derse gidicez die baya bir derslerimi kacirttirdi, onun sabah dersi yokmus yani.. neyse, benim bu sevgili arkadasim o zamanki erkek arkadasim hakkinda ileri geri bir suru laf etti, biz ayrildik, cocugun evinden cikmaz oldu??? neymis onda TV varmis.. tobe tobe.. bak dusundukce yeniden yasiyorum herseyi..
neyse bu arada ben hem turk hem ordaki kredi kartlarimi bir sekilde kaybettim.. ben otobuste dusurdum saniyorum.. iptal etmeye birlikte gittik bankaya, o ama postaneye gitti.. herneyse.. bu sevgili arkadasim bir de benim abimle cikmaya basladi.. ben erkek arkadasimla baristim, cok bozuldu gene basladi kotulemeye.. bu arada bana bankadan esktre geldi benim kartimla baya yuksek bir miktar nakit cekilmis!!! ve benim iptal etmeden 2 dakika once????
erkek arkadasim dayanamadi bana biz ayriyken benim bu caanim dedigim arkadsimin habire benim arkamdan abuk sabuk seyler solediini anlatti, bunun icine sende asliya kilsin gel kartlrini calalim bile var!!
abime soyledim-benden ne yapmamai istersin dedi, ben ayril demem, diemem.. buna o karar vermeli.. ayrilmadi ama.. olabilir cok seviodu... ama biz abimle bir plan kurduk ve bankanin o gun o para cekilirken cekilen videodan o islemi kimin yaptigini gsteren bir foto elde ettiklerini soyledik.. benim canim arkadasim iki gun sikinti cekti, sonra abime herseyi itiraf etmism, benden ozur dilemek istedigini soylemis.. ben ne yaptim dersiniz??
evet evet, ozurunu kabul ettim.. ama bir sonraki sene ayri evlere ciktik, artik benim erkek arkadasim daha fazla dayanamadi ve en son benim alyhimde GENE konusrken baskalarinin yaninda yeter demis ve ya o ya ben dedi.. tek te butun soylediklerini sordum arkadasima, bunlari gercekten de benim arkamdan soyluyor musun diye..ben sana cok kziyorum da vs vs de ama bilrsin ben seni cok severim de vs vs dedi ama orda noktayi koydum.. sen yoluna ben yoluna..
bizim liseden arkadaslar baristirmaya calistilar ama ben olan biteni anlatinca herkes sustu.. bu caanim arkadasimin bir de kardesi vardi, onunla da samimiydik..birtek o niye kustunuz, barisin olmuo bole demedi bile..

insanlara cok guveniyorum, artik yavas yavas ogrenmeye de basladim temkinli olmayi ama bu yasta sonra olmazsam da oturup agliim ben :)

aslinda bu belki bu baslik altinda olmadi ama bu cekemiyen ve sorunlu olan bi kiz arkadsin yapabilecegi en igrenc seyi gosterio..

aha aha aha, hos 2003 senesinde gene bi dost kazii yedim ve usladim artik :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ilknur35 - Güzelliğine Düşkün
#100402 :o vallahi soyacini..ne diyeyim buna benzer olaylar bende yaşadım...ve maalesef o''dostkazığı''dediğin şeyden çok yedim...ve hala doymadım galiba :D aynen iyi niyet devam :wink:
Kullanıcı avatarı
#100415 canım sen anlatmışsın ben de anlatiyim istedim.liseye başladığımda çok samimi arkadaşlarım oldu.böyle olur ya okullarda gruplar işte öyle çok güzel bir grup olduk biz.aralarından bir tanesiyle de diğerleriyle olduğundan daha samimiydim.bu arkadaşımın sınıfta hiç anlaşamadığı nefret ettiği bir kız vardı.benim o kızla bi sorunum olmadığı için özel bi nefretim de olmadı.lise2de bu kızı grubu dışladı ve yalnız kaldı.bize yaklaştı.ben kötü bişey düşünmedim hiç.iyi yaklaştım ona.bi şekilde diğer arkadaşımla da arası düzeldi yani sonuç olarak o da bizim gruptan oldu.lise sonda ben bu kızla diğerlerinden daha fazla samimi oldum ve grubumuzun içinde bi bölünme oldu.ben o sonradan aramıza girenle daha samimiyken diğer 2kişi de biraz daha ayrı takılmaya başladılar.bu arada diğer kızlardan biri lise son öss falan derken çok aşırı hırslı olmaya başladı.o kadar hırslı oldu ki hatta bu düşmanlık derecesine vardı.ve ben çok iyi dediğim canım dediğim kıza onla ilgili düşündüklerimi anlatma hatası yaptım.yıl sonunda bütün arkadaşlıklarım bitti söylediklerimi öyle değiştirip anlatmış ki.kimse konuşmadı benle ve ben suçlu oldum.o kıza neden böyle bişey yaptğnı sorduğumda sen kendi derdine yan konuşan sensin dedi.ve ben de o kızla hala konuşurum.saf mıyım salak mıyım neyim bilmiyorum ama insanları hayatımdan kolay kolay çıkartamıyorum.
Kullanıcı avatarı
#100416 bu arada yazmayı unuttum.onun arkasından konuşmamıştım hırsları yüzünden rahatsız oldğmu yüzüne de söyledim.ama arkadaşım herşeyi abartıp büyüterek anlatmış.bir gün de 3ü buluşmuş ve beni çağırmamışlar.ben de o samimi oldğma neden böyle bişey yaptınız dedim.o da onlar istemediler gelmeni dedi bana.sonra msnde 4ümüz birden konuştuk ve bu çok yakın ve iyi arkadaşım!! okızı evimde istemiyorum burda olsa döverim demiş bnm için :cry: çok uzun yazdım farkındayım ama unutamadım hala bu olanları.yeni arkadaşlarım var artık ama bu olaylar 4yıllık arkadaşlıklarımı bitirdi :cry:
#100417 ne kadar çocukça davranışlar.boşverin kızlar gerçekten.düşe kalka doğru insanları bulmayı öğreniyoruz işte.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: neslihan27 - Güzelliğine Düşkün
#103293 annem asla doktorun kadın olanına gitmez asla öğretmenin kadın olanını kolay kolay sevmez.yani zor kalmadıkça kadınlardan uzak durur ve daima dostluklarda erkekleri över.erkeklerin çok iyi sır sakladıklarını kıskanc olmadıklarını söyler...
tabi benim için bişi farketmiyor cinsiyet açısından çünkü herkes benle dalga geçiyor.
Kullanıcı avatarı
neslihan27 yazdı:annem asla doktorun kadın olanına gitmez asla öğretmenin kadın olanını kolay kolay sevmez.yani zor kalmadıkça kadınlardan uzak durur ve daima dostluklarda erkekleri över.erkeklerin çok iyi sır sakladıklarını kıskanc olmadıklarını söyler...
tabi benim için bişi farketmiyor cinsiyet açısından çünkü herkes benle dalga geçiyor.
neden herkes senle dalga geçiyor kii neden öyle düşünüyosun :(
Kullanıcı avatarı
#103351 geçiyorlar alay filan hergün aynı tantana hergün ağlıyorum zaten.
nedenleri de şu.boyumun kısa olması saçlarım gözlüklerim yürümem filan.
neredeyse herşey.
karne günüydü.o haftasonuda nişan vardı ilk topuklu çizmemi giycektim vede çok yakıştığını düşündüğüm bir beyaz mont.
karışmazlar diye giydim ikisinide
monta çok bulaşmadılarama
niye o kadar topuklu giymişim
kart göstermiş beni.
her zamanmı giycekmişim bunu
ay burnumdan geldi.

hele geçensene bir ark.doğumgününe gittim o hepten fenaydı uzun hikaye o da.o günden beri partilere gitmiyorum. :evil:
Kullanıcı avatarı
#103361 bu tip şeyler herkesin başına gelebilir,bence takmamalısın,bende ilk ortaokul ve lise çok başarılı ve gözönündeydim,herkesle ilişkim iyidi,bu yüzden sınıf arkadaşlarım beni dışlamışlardı,hergün ağlatırlardı,artık dayanamayıp onların yanında gibi görünmeye çalışıp kopya çekmiştim hocalara terbiyesizilik yapmıştım :evil: sen kimsenin özellikle onların düşüncelerini takmadığını gözter,ve seni üzen insanların yanında bulunma çok fazla,ilerde yüzlerini bile hatırlamayacağın insanlar yüzünden ağlamana değmez :|
Kullanıcı avatarı
#103377 ben iki kez yaptım çekirge birinde sıçradı ikincisinde yakalandı ay nası düşünememişim yakalndığım hoca da yani sert bihocaydı azar yedim Allah'tan beni dışarı atmadı.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: firaye - BaKımLı
neslihan27 yazdı:geçiyorlar alay filan hergün aynı tantana hergün ağlıyorum zaten.
neredeyse herşey.
karne günüydü.o haftasonuda nişan vardı ilk topuklu çizmemi giycektim vede çok yakıştığını düşündüğüm bir beyaz mont.
kart göstermiş beni.
ay burnumdan geldi.

hele geçensene bir ark.doğumgününe gittim o hepten fenaydı uzun hikaye o da.o günden beri partilere gitmiyorum. :evil:

Canım sen daha 16 yaşındasın. Ergenlik dönemindesin. Yürüyüşünün farklı olması çok normal. Ben de de bu sorunlar olmuştu. Gözlük de takıyordum. Sabret güzelim ağlama hiç. Kıyamam ben sana. Sen farkına bile varmadan düzelecek çoğu şey. Bir süre sonra gözlük yerine de lens alırsın. Fıstık gibi olursun merak etme.
Kullanıcı avatarı
neslihan27 yazdı:geçiyorlar alay filan hergün aynı tantana hergün ağlıyorum zaten.
neredeyse herşey.
kart göstermiş beni.
ay burnumdan geldi.

o yaştakiler nedense böyle oluyorlar canım.sen takma lise bitince emin ol daha olgun insanlarla karşılaşıcaksın.istediğin gibi giyin.ben geçen gün topuklu çizme giyindim ve kim ne derse desin bana yakışır.yanımdan geçerken iki kız bu yaşta bunu giyiyosan ilerde napcaksın diyip güldüler.ama ben takmıyorum artık bu yorumları.herkesin bi tarzı var ve ben eşofmanlarla converselerle iyi hissetmiyorum kendimi.sende ne istiyosan onu giyin duyma kimseyi.ayrıca bu tür yorumların gerçekten bir çoğu kıskançlıktan yapılıyor.seni çekemeyenler genelde dalga geçerler.güçlü oldğnu onların yorumlarını takmadığını göster canım.
Kullanıcı avatarı
#103622 alerjik bir yapım olduğundan doktorum lens tavsiye etmedi dedim 'lazer ameli......\"
doktor:ilerlerse 22 ilerlemezse 18 dedi :roll: :cry:
zaten biri 2.50 biri 2.75 geziniyorum öyle..
ön sırada bile gözlüksüz göremiyorum.
Kullanıcı avatarı
#103630 bu tip insanları daha fazla dinler ve kafanı takarsan kendine güvenini kaybedersin,ve bu sana ilerki hayatında hem çölme gibi takılır,tökezlersin,kulağını tıka seni üzenlere,üzecek sözlere,herkes kendi için yaşar,insan istediğini giyer,ben converese giyiyorum,ama topuklu ayakkabı giyenlerin özgüvenlerinede hayran kalıyorum,yakışan istediğini giyer,kedi uzanamadığı ciğere pis dermiş unutma,bunu diyen insanlarda arkadaşın olmayıversin nolucak... :wink:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: partlycloudy - SüsLü
#103684 tırnaklarını yerler, dudaklarını ısırırlar, dişlerini sıkarlar, sizi küçük düşürmeye çalışırlar, sizin üzüntünüz onun sevinci olur, makyaj yaptınız mesela biraz guzel oldunuz ya bu sefer kokoş derler... ooof offf diyeyim ben size... anlatsam forumlar yetmez :D
Kullanıcı avatarı
partlycloudy yazdı:tırnaklarını yerler, dudaklarını ısırırlar, dişlerini sıkarlar, sizi küçük düşürmeye çalışırlar, sizin üzüntünüz onun sevinci olur, makyaj yaptınız mesela biraz guzel oldunuz ya bu sefer kokoş derler... ooof offf diyeyim ben size... anlatsam forumlar yetmez :D

evet bu da o partide başıma gelenlerden yanlızca bir tanesiydi.. :lol: :twisted:
Kullanıcı avatarı
neslihan27 yazdı:
partlycloudy yazdı:tırnaklarını yerler, dudaklarını ısırırlar, dişlerini sıkarlar, sizi küçük düşürmeye çalışırlar, sizin üzüntünüz onun sevinci olur, makyaj yaptınız mesela biraz guzel oldunuz ya bu sefer kokoş derler... ooof offf diyeyim ben size... anlatsam forumlar yetmez :D

evet bu da o partide başıma gelenlerden yanlızca bir tanesiydi.. :lol: :twisted:

canım ben seni çok iyi anlıyorum.karşında 14yaşında karşılıksız aşkına aşk mektubu yazıp kendini bütün sınıfa rezil etmiş bi kız var :lol: eminim ki senin yaşadıkların bnmkiler kadar kötü değildir.ama dediğim gibi aslında hepsi geçio.ben daha 18 yaşındayım sanki çok büyükmüşüm gibi konuştum ama üniversite ortamı farklı gerçekten.insanlar olgun ve kimse senin ne giydiğine ne yaptğna bakmıo.gerçekten yanında olan dostların varsa onlarla ol diğerlerini de salla gitsin derslerine bak.
Kullanıcı avatarı
#104044 ayrıca bana hala kokoşsun süslüsün çok para harcıosun hatta tikkysin diolar ama artık kimseyi dinlemiorum.evet öyleyim nolcak diorum :lol: (asla tikky değilimdir bu arada)sen de öyle de bi süre sonra seni öyle kabul etmeye başlıolar :)
Kullanıcı avatarı
#104578 şu üniversiteyi bir kazansam...
ve daha lisenin bitmesi için 1 senem var.. :roll:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Sarem - SüsLü
#106346 Cerencim bana da öyle diorlar. Üstelik bunu en yakının dediğin insanlar söylüyor. Bir insan önce kendini beğenmeli, kendine saygısı olmalı ki başkalarını da beğenebilsin, saygı duyabilsin. Bu arada sonra bi bakıosun makyaj yaptın die sana kokoş diyenler, makyaj malzemelerine çok para veriosun diyen insanlar kendileri de aynı şeyleri yapmışlar hatta daha da abartılısını. Güler msin ağlar mısın?
#106369 bir de benim dikkatimi çeken bir şey var.başıma kötü bir şey geldiğinde yanımda olup beni teselli edicek çok insan oluyor ama iyi bir şey geldiğinde mutluluğumu paylaşan pek kimse olmuyor yaw :?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Sarem - SüsLü
#106443 Tibiacım o zaman onlardan kaç canım. Allahbilir bunlar sen üzüldüğün için seviniyorlardır da :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: gulaygulay - SüsLü
#106525 kızlar sizi bakışlarıyla rahatsız eden hemcinsleriniz oluyor mu benim maalesef çevremde bakışlarıyla rahatsız eden bir hemcinsim var. kalabalık bir ortamda sohbet ediliyor kız konuşan kişiye bakacağı yerde gözlerini dikip bana bakıyor, beni süzüyor ay nasıl sinir oluyorum anlatamam ben de ona dönüp bakıyorum ne bakıyorsun anlamında o zaman hemen yüzünü çeviriyor zaman geçince yine dikip başlıyor bakmaya ayyy ay nasıl sinir oluyorum böyle tiplere anlatamam :evil:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: masumx - SüsLü
#106530 ayy evet yaa otobüste bi defa başıma geldi aynısı orta yaşlarda kadın inceleye inceleye bitiremedi beni.. :x ben bakıyorum ona çevirsin gözlerini diye yok ! devam ediyo bakmaya sinir olmuştum :evil:
Sarem yazdı:Tibiacım o zaman onlardan kaç canım. Allahbilir bunlar sen üzüldüğün için seviniyorlardır da :)

haklısın cnm :evil: ben de ilişkimi kestim o tiplemelerle zaten.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: cecilya - KoKoŞ
#106570 evet ya tibiacım değil mi..Eskiden enirdi ya iyi gunumde değil kötü gunumde yanımda olan dost isterim.şimdi ise kötü gununde insanın yanına gelip vahlanan cok (belki de içten içe gülüyorlar) ama mutlulugunda sevinen az..zaten buradan kim dost kim değil belli oluyor..
Kullanıcı avatarı
Gönderen: billiejean - Moderatör
#106866 insanlar zamanla daha mı acımasız olmaya başladılar yoksa herkes zaten böyleydi ben mi farketmiyordum bilmiyorum ama eski dostluklarım gibisini artık bulamıyorum, öyle bir samimiyet, güven duygusu yok artık ya, herkes herşey fazlasıyla yüzeysel, yapay :|
Kullanıcı avatarı
Gönderen: FUEN - Güzelliğine Düşkün
#107023 son dönemde aldatma olayları ne kadar çoğaldı değilmi , aslına bakarsanız kim suçlu diye ? kadın kadının düşmanı değilmi ? kadınlar evli olduğunu bile bile erkeleri baştan çıkarmasa mutsuz aileler , yıkılan yuvalar olmayacak, tabi bir taaftan da şu söylemek gerekir her ilişkini ömrü var , doğar , büyür ve ölür, bunu süresi tamamen kişilere bağlıdır, gelelim güzellik , başarı konusundaki kıskançlıklara hangi kadın kendinden daha güzel daha bakımlı daha zeki bir kadına dayanabilir ki .. kıskancız bu doğamızda var