Kullanıcı avatarı
Gönderen: gulcintsn - SüsLü
esmeralda26 yazdı:
gulcintsn yazdı:esmeralda cok zevklısın tatlım bayıldım her bırıne

çok teşekkür ederim canım daha iyileri senin olsun çok naziksin :kissmuch:

labello cum sana da teşekkür ediyorum evet kahve elbisenin değişik bi havası var çok çıtı pıtı oldum giyince :love10: büstiyerler gerçekten çok güzel duruyor üstte havalar biraz düzelse de giysem diye sabırsızlanıyorum 2 rengi daha var onları da alıcam bu hafta doyamadım alışverişe :laugh:

canım benımm nazık olan sensın :kiss:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Junkhead - KoKoŞ
#923531 LemonTree, tekrar teşekkürleeer o zaman :kissmuch: :kissmuch: :) :bye: Yaz gelsin de giyelim artık ya :confused: :pray:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: mavisu - SüsLü
#923537 esmeralda26 ve junkhead güle güle kullanın kıjlar
Kullanıcı avatarı
Gönderen: zencefilkiz - KoKoŞ
#924709 Junkhead,hayırlı olsun elbiselerin cok guzel gerçekten :love10: :love10:
Gule gule guzel gunlerde kullan cnm :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ekinoksenem - SüsLü
AdeLinA yazdı:Bende bu hafta 3 tane elbise aldımmmm

güle güle kullan :bye: yaz gelsede giysek cicili bicili pantolon giymekten sıkıldım valla
Kullanıcı avatarı
Gönderen: AdeLinA - SüsLü
#938188 teşekkür ederimmm :kiss:

Evet şu kışlarda olmasa hayatta almam pantolon felan hep elbise etek giyerim.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: shayna - KoKoŞ
#963038 kızlar bu sezon nerelerde güzel elbiseler,tulumlar var,özellikle uzun elbise almak istiyorum??
Kullanıcı avatarı
Gönderen: missceren - KoKoŞ
#963620 happysky benim de boyum kısa herkes uzun elbisenin çok yakıştığını söylüyor. ayrıca uzun elbisenin en çok yakıştıklarından biri nichole richie ki onun boyu çok kısa diye hatırlıyorum. bence giy hatta resim koy :love10:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Attractivee - SüsLü
happysky yazdı:boyum kısa olmasaydı keşke, ben de hep uzun elbise giyerdim :love10: :love10:

aman giy boşver şekerim ya ne alak ki yakışır bence kısayada uzuna da hem boyun kaç ki?
Gönderen: catmania - SüsLü
#963660 bende takıntılıyım o boy uzun etek elbise konusunda ama kilo müsait oldugu sürece boy 2.planda kalıo bence uzun seyler için.hem boy kısa hem kilo fazlaysa olmasda çıtıpıtı olunca kötü durmuo bence
Kullanıcı avatarı
Gönderen: happysky - KoKoŞ
#963670 boyum 161 kızlar, topukluyla tabi 170 veya 170e yakın oluyorum.. kilo sorunum zaten yok ama ne bilimm utanıyorum giymeye açıkçası, ben uzun elbiseleri uzun boylulara yakıstırıyorum.. ama denemek istiyorum bigün :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: withmyheart - KoKoŞ
#963673 bende çıtı pıtı hatunlara çok yakıştırırım.çok uzunlarda o kadar şık durmuyo.hem çok kısa değilsin ki happy.topukluyla 170 daha ne olsun :confused: kesinlikle dene ;)
#963757 cnm aynıyıs işte.ben uzun etek aldım wala giycem.kilo sorununda yok yakışır bence.hatta bana kalırsa topukluyla diilde parmak arası sandaletle fln daha hoş görünüo uzun şeyler
Kullanıcı avatarı
#963782 Canım bencede kısalara daha çok yakışıyor hem uzun gösteriyor boyunu bende uzunlara hiçmi hiç yakıştırmıyorum.Bende kısa boyluyum ve çok severek giyiyorum valla :banana:
Kullanıcı avatarı
#964704 nereye yazsam dedim buraya karar kıldım en sonunda :)
bende 2 tane tulum aldım :laugh: istediğim gibi bişiy bulana kadar ayklarıma kara sular indi :laugh: ama değdi :banana: :banana: :banana:
Kullanıcı avatarı
#964708 mavisu güle güle giy tulumlarını canım :yeah: :bye:
Kullanıcı avatarı
#964711 teşekkür ederim canım daha güzelleri sana olsun :kiss:
Kullanıcı avatarı
#965247 teşekkür ederim adelinacımm :kiss: daha güzelleri san olsun :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ekinoksenem - SüsLü
mavisu yazdı:nereye yazsam dedim buraya karar kıldım en sonunda :)
bende 2 tane tulum aldım :laugh: istediğim gibi bişiy bulana kadar ayklarıma kara sular indi :laugh: ama değdi :banana: :banana: :banana:

tulumları çok severriiimm fotograflarını koysanaa a :kiss:
#965318 mavisu güle güle giy cnm
tulum istiorum bende ama uzun böle uçuşan tiril tiril bişi istiorum biras daha geceye yönelik.zarada wardı laciwertli görmüştüm ama boyu çok uzun oluo genelde o tarz tulumların,öle uzun boylu olmayınca teknik serwis elemanı gibi durmaktan korkuorum :)
Kullanıcı avatarı
#965463 senemcim koyarım fotoyu :kissmuch: yarın :kiss:

catmaniacım bakmadığım yer kalmadı. herry,zara,mango,koton daha adını sayamdığım bir sürü mağazaya baktım. batik te buldum en sonunda bana güzel olan :love10: ayyyy çok sevdim çokkkk retro bayıldım :love10:

inşallah sende kafana göre bi tulum bulursun canım :kiss:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: deryaks - BaKımLı
#983971 sırtı açık elbise istiyorum.Dün forewer new de vardı ama yeni sezondu kıyamadım parama duyan gören olursa bana haber verebilir m??
Kullanıcı avatarı
Gönderen: bayansimit - BaKımLı
#984206 Kızlar benim ablamın düğünü eylülde,ben eylüle kadar gezip gördüğüm en güzelini ve an yakışanını alırım diyorum ama mağazadakiler genellikle" yeni modeller gelmez artık,zaten önümüz ramazan,o zaman alışveriş az olduğu için satışlar yavaşlayacağı için yeni model getirmeyiz"diyorlar.Ailem de "düğün ayları yaz ayları zaten,elbise çeşitleri tükenecek bir an önce almazsan" diyorlar. :kissmuch:

Ben bekleme taraftarıydım ama sizce de beğendiğimi alayım mı artık?veya haklılar mı bu konuda bilginiz var mı? :dontknow:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: iincir - Güzelliğine Düşkün
#984445 evet bende elbise arıyordum pazar günü bedenim yoktu getiremezmisiniz dedim artık yok firmaların hepsi kışlık üretmeye başladı yazlık ürün gelmez dediler almak istiyorsan biran önce al bence :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
iincir yazdı:evet bende elbise arıyordum pazar günü bedenim yoktu getiremezmisiniz dedim artık yok firmaların hepsi kışlık üretmeye başladı yazlık ürün gelmez dediler almak istiyorsan biran önce al bence :kissmuch:

demekki haklılarmış,bir an önce almam lazım elimi çabuk tutup
Gönderen: Asdasfd - BaKımLı
#984695 Bende bikaç gün abiye için nişantaşındaki butikleri gezdim, modeller pek çok butikte çok azdı. Sezonu kapattık gözüyle bakıyoruz biz falan dediler, biran önce almaya bak bencede
Kullanıcı avatarı
#985281 işte şöyle bi model arıyorum,bulamıyorum .oyüzden sanırım alamadım şimdiye dek.nerde satılıyordur ki bunlar gibi modeller?
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
#986990 Kızlar ben ablamın düğününe elbise aldım ama hala emin değilim giyip giymemekte.Nasıl desem sanki etek kısmı böyle biraz döküntü gibi duruyormuş gibi geliyor.üst kısmı çok güzel ama eteğinden ötürü sevemiyorum bir türlü.Sizce nasıl duruyor?
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: larinia - KoKoŞ
#986995 cnm bence etek kısmı elbiseye ayrı bir hava katmış ben çok beğendim asıl altı daha farklı olsaydı elbise daha az güzel olurdu dökük dökük olması eteğin çok hoş yani :yeah:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: zencefilkiz - KoKoŞ
#986996 elbisenin rengi cok hoş :yeah: Ayrıcada eed alt tarafının dökümlü olması elbiseye farklı bi hava katmış. Begendim ben sahsen cnm ;)
Kullanıcı avatarı
#986998 teşekkürler kızlar :love10: .etek kısmından ziyade göğüs altında kemeri var ya onda sanki bi dağınıklık var gibi geliyo nasıl desem bi bozukluk var sankim :) üst kısmını ben de çok beğeniyorum.
Kullanıcı avatarı
#986999 bayansimit, bence de elbisenin rengi de çok hoş, etek kısmı da :yeah: :yeah: böyle dökük dökük modelleri çok sevmişimdir . güle güle giy yakışmış da :bye:
Kullanıcı avatarı
#987008 çok teşekkür ederim junkhead ;)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: merviss - BaKımLı
#987023 bayansimit bende beğendm.eteğin altı düz olsaydı o kadar güzel olmazdı dökümlü olması güzel :love10:
Gönderen: sawdust1 - BaKımLı
#987033 elbiseyi ben de beğendim canım :yeah: ama başka bir kolyeyle veya hiç kolye takmadan daha güzel olur bana kalırsa :)
Kullanıcı avatarı
#987233 Teşekkürler mervis,savdust :kiss: o kolye öylesine kalmış boynumda zaten,düğünde kolye takmamayı düşünüordum ben de.
Kullanıcı avatarı
#988662 Bayansimit başka bir elbise beğenmiştin sanki bundamı karar kıldın??
Ama buda çok güzelmiş özellikle rengii
Kullanıcı avatarı
#994511 adelina kırmızı olanı mı diyorsun?onu denedim ,modelde durduğu gibi güzel durmadı bende.bunu da giyip gyimemekte kararsız kaldım biliyormusun,böyle de tuhaf bi huyum var.boşa almış olmak da istemiyorum tabi :blushing:
Kullanıcı avatarı
#994728 evet canım kırmızı olan:) ama olsun buda çokk yakışmış önemli olan üstünde nasıl durduğu:)
Kullanıcı avatarı
#995759 Teşekkürler adelinacım
Gönderen: melegimmm - Güzelliğine Düşkün
#996661 Kızlaaaar,

Bi site buldum! Dergivitrini.com burdan daha önce alışveriş yapanınız var mı? Çok güzel elbiseler ve çantalar var ama kaç günde geliyo ürünler nasıl falan merak ettim :love10: