Contractubex

Cilt Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.

Moderatörler: zoix, Pixie79, luthien

Contractubex

Mesajgönderen gburan » Cmt Mar 17, 2007 2:04 am

CONTRACTUBEX arkadaslar eger cildinizde dikiş,ameliyat ,yanık ,sivilce izi varsa siddetle tavsiye ederim bu ürünü benim yüzüm şaç masasından yanmıştı bu kremle bir haftada yanıktan eser kalmadı oysa ben iz kalır diye ne üzülmüştüm boşuna üzülmüşüm ****
Kullanıcı avatarı
gburan
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen melis25 » Cmt Mar 17, 2007 2:34 am

ciddenmi yaa? ne kadar bu nerede satılır bak yine meraklandım gece gece girmeyim şu foruma diyorum kendimi tutamıyorum :roll:
melis25
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dietETHICC » Cmt Mar 17, 2007 11:07 am

bu kremi başka kullanan var mı arekadaşlar???tecrübelerinizi paylaşır mısınız,benimde çok ilgimi çekti bu krem...
Kullanıcı avatarı
dietETHICC
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen gburan » Cmt Mar 17, 2007 3:20 pm

eczanelerde var yanık iz kalmasın diye doktorum vermişti .
Kullanıcı avatarı
gburan
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen SAPHİRA » Cmt Mar 17, 2007 3:23 pm

benim annem göğsünü aldırmıştı. ameliyattan sonra scar izi dedikleri bişi oldu oradaki deri dışarı doğru hafif çıktı büzüştü, rengi değişti falan bi tuhaf oldu doktoru ona bu kremden verdi düzeltsin diye sanırım ciltteki düzensizlikleri önlüyo ama doktora danışmadan kullanılmamalı bence
Kullanıcı avatarı
SAPHİRA
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen kristal » Cmt Mar 17, 2007 4:02 pm

SAPHİRA yazdı:benim annem göğsünü aldırmıştı. ameliyattan sonra scar izi dedikleri bişi oldu oradaki deri dışarı doğru hafif çıktı büzüştü, rengi değişti falan bi tuhaf oldu doktoru ona bu kremden verdi düzeltsin diye sanırım ciltteki düzensizlikleri önlüyo ama doktora danışmadan kullanılmamalı bence

gecmis olsun cnm annenin yara izi gectimi
kristal
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re: CONTRACTUBEX

Mesajgönderen firaye » Cmt Mar 17, 2007 8:14 pm

gburan yazdı:CONTRACTUBEX arkadaslar eger cildinizde dikiş,ameliyat ,yanık ,sivilce izi varsa siddetle tavsiye ederim bu ürünü benim yüzüm şaç masasından yanmıştı bu kremle bir haftada yanıktan eser kalmadı oysa ben iz kalır diye ne üzülmüştüm boşuna üzülmüşüm ****

Canım yara iyileşmeden mi kullandın sen, yoksa iz eski miydi?
Kullanıcı avatarı
firaye
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen nesem61 » Cmt Mar 17, 2007 8:22 pm

gburan,peki ne kadar süredir kullanıyorsun.etkisi ne zaman hissediliyor?yan etkileri oldu mu sende?ayrıca fiyatını biliyormusun?cevap verebilirsen memnun olurum..
Kullanıcı avatarı
nesem61
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen trecymenza » Cmt Mar 17, 2007 8:26 pm

CONTRACTUBEX 50 GR JEL
Contractubex® Jel�in her gramında 100mg Extractum Cepae, 50 IU Heparin, 10mg Allantoin bulunur. Yardımcı maddeler olarak, Sorbik asid, p-Metilhidroksibenzoat, Ksanthan sakızı, Polietilen glikol 200, Parfüm, Saf su mevcuttur.

contractubex 50 gr jel

Fiyatı : 34,65 YTL.

Etkin madde :

ext.cepea + heparin + allantoin

Hipertrofik ve keloidal skarlar, operasyon, amputasyon, yanık ve kaza sonrası hareket kısıtlayıcı ve görüntü olarak rahatsızlık verici skarlar, Dupuytren kontraktürü, travmatik tendon kontraktürü ve skatrisyel skarların tedavisinde endikedir.

http://www.ilacrehberi.com/cgi-bin/vade ... 54&Tview=2
Kullanıcı avatarı
trecymenza
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen gburan » Cmt Mar 17, 2007 10:20 pm

okadarda büyük bir yara diildi 3 gün gectikten sonra kullandım gercekten etkili izler için cerrahpasada yanık bölümünde bir arkadasım var onada sordum o kullan dedi gecmezse baska bir krem öneririm dedi ama gecti...heparin kan sulandırıcı bir ilactır bu kremin içinde heparın var yanı dolasımı hızlandırarak o bölgeyı ıyılestirıyor
Kullanıcı avatarı
gburan
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen SAPHİRA » Pzr Mar 18, 2007 5:40 pm

kristal yazdı:
SAPHİRA yazdı:benim annem göğsünü aldırmıştı. ameliyattan sonra scar izi dedikleri bişi oldu oradaki deri dışarı doğru hafif çıktı büzüştü, rengi değişti falan bi tuhaf oldu doktoru ona bu kremden verdi düzeltsin diye sanırım ciltteki düzensizlikleri önlüyo ama doktora danışmadan kullanılmamalı bence

gecmis olsun cnm annenin yara izi gectimi

saol canım zaten beş sene falan oldu ama annem ameliyattan 4 yıl falan sonra kullanmaya başladı hafifledi epey
Kullanıcı avatarı
SAPHİRA
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen nesem61 » Pzt Mar 19, 2007 9:16 pm

sivilce,sivilce izleri için hangisini tavsiye edersiniz kızlar.contractubex mi tetrin mi yoksa differin mi?
Kullanıcı avatarı
nesem61
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen oglak » Pzt Mar 19, 2007 9:23 pm

ben sezeryandan sonra kullandım dikiş izi çabuk geçsin diye dedi dr faydasını gördüm izim varla yok arası annemde ameliyat oldu onun yarası daha eski olduğu halde daha çok belli benim aldığım zamanlar 50ytl ydi
Kullanıcı avatarı
oglak
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen nesem61 » Çrş Mar 21, 2007 9:40 am

cildindeki sivilce izlerine kullanan var mı kızlar?
Kullanıcı avatarı
nesem61
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen keremasli » Çrş Mar 21, 2007 11:18 am

ben de bu merhemi kullandım kızlar.benim de göğsüme kaynar su dökülmüştü doktorum vermişti.düzenli olarak kullanılınca işe yarıyor.tavsiye edrim.
Kullanıcı avatarı
keremasli
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen jadore » Çrş Mar 21, 2007 11:32 pm

kızlar bu geçmiş yara izlerinde de faydalı oluyor mu ?
Benim da bacağımın arkası geçen sene motosiklet egzosuna deyip yandı :(
Şimdi orda yaprak gibi iz kaldı. Gerçi o zaman bepantehn falan sürdüm ama yine de iz var şu anda tam bacağın yanında kalıyor çok göze çarpmıyor aslında ama :( canım sıkılıyor
Kullanıcı avatarı
jadore
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen keremasli » Prş Mar 22, 2007 10:26 am

onu tam bilemeyeceğim canım.bence sen bir eczaneye danışabilirisn bu konu hakkında..
Kullanıcı avatarı
keremasli
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ladia » Prş Mar 22, 2007 11:03 am

benim de aklıma çatlaklara da iyi gelirmi diye saçma bi soru geldi şimdik :P
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen dilemma » Cum Mar 23, 2007 12:52 pm

dün sırtımdaki dikiş izleri için doktora gittim bu kremi önerdi hatta sivilce izlerine de sürebilirsin dedi. bakalım bugün başladım izlenimlerimi yazarım kızlar :wink:
Kullanıcı avatarı
dilemma
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen sila1982 » Cum Mar 23, 2007 1:56 pm

Geçmiş olsun canım benim annem de göğüsünü aldırdı, acısını çok iyi bilirim
Kullanıcı avatarı
sila1982
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen HEAVEN80 » Cum Mar 23, 2007 2:03 pm

oglak yazdı:ben sezeryandan sonra kullandım dikiş izi çabuk geçsin diye dedi dr faydasını gördüm izim varla yok arası

canım ben de sezeryanla doğum yaptım, hiçbir krem vs. kullanmadım, doktorum da gerek yok dedi :roll: .Bendeki iz varla yok arası bile değil, valla hiç iz kalmadı. Arkadaşlarım merak edip bakmak istemişlerdi bir keresinde, bulamadılar izi, o derece yani...
Kullanıcı avatarı
HEAVEN80
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen dilemma » Cum Mar 23, 2007 2:46 pm

HEAVEN80 yazdı:

canım ben de sezeryanla doğum yaptım, hiçbir krem vs. kullanmadım, doktorum da gerek yok dedi :roll: .Bendeki iz varla yok arası bile değil, valla hiç iz kalmadı. Arkadaşlarım merak edip bakmak istemişlerdi bir keresinde, bulamadılar izi, o derece yani...

bu bünye ile alakalı bi durum çok şanslısın canım benim sırtımda 3 dikiş var izler büyüdü de büyüdü bakalım eğer bu krem geçirmezse tekrar açıp estetik dikiş yapcakmış bi de üstüne donduracakmış :( :?
Kullanıcı avatarı
dilemma
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen belit » Cum Mar 23, 2007 3:50 pm

gecen carsamba tiroid kanalimda bulunan kist icin bir ameliyat gecirdim. boyun bolgemde yaklasik 5 cm'e varan bir ameliyat izim var. bu hafta doktora kontrole gittigimde bu izi daha cabuk gecirmek icin forum sayesinde haberdar oldugum contracttubex isimli bu kremi kullanabilirmiyim diye danistim kendisine. ilac ansiklopedisi gibi bir kitap vardi masasinda, contracttubexin muhteviyatina bakarak bu daha cok yanik gibi izlerde kullanilir, sen kabuklar dusunce prednol kullan dedi bana. ben de iki arada bi derede kaldim, sizinle de paylasayim istedim.
Kullanıcı avatarı
belit
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen SAPHİRA » Cum Mar 23, 2007 6:36 pm

sila1982 yazdı:

Geçmiş olsun canım benim annem de göğüsünü aldırdı, acısını çok iyi bilirim

saol canım 5 yıl oldu artık iyi tek tesellimiz de bu umarım seninki de iyidir sana da geçmiş olsun
özelden yazacaktım ama bir türlü gönderemedim diğer arkadaşlar kusura bakmayın
Kullanıcı avatarı
SAPHİRA
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen utku6161 » Cum Mar 30, 2007 11:35 am

nesem61 yazdı:sivilce,sivilce izleri için hangisini tavsiye edersiniz kızlar.contractubex mi tetrin mi yoksa differin mi?

kesinlikle contractubex yüzünde cıkan sivilcelerle oynamadan duramıyorum ve hepsi iz olarak kalıyor ceşitli ilaçlar kullandım am hiç bir fayda göremedim taki contractubex i kullananana kadar emin olum siz bile şaşıracaksınız
utku6161
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Leydii » Pzt Nis 02, 2007 12:22 pm

Ben 8ay önce trafik kazası geçirdim ve yüzüm paramparça oldu.2 tane estetik operasyon oldum. yüzümde de çok ciddi izler oluştu. ve hala da duruyor malesef. işin kötüsü doktorlar bu tür kesik ve dikiş izlerinin geçmesinin imkansız olduğunu söylediler,gerçekçiler ama çok da acımazsızlar...Contractubex kremini benimde doktorum tavsiye etti ilk 2ay kullandım ve kaşıntı - kızarıklık gibi etkiler yaptı sonrada bıraktım kullanmayı. Ve durmadan bir çare bulurum belki diye internette sitelerde geziniyorum:( bu kremi kullanan arkadaşların gerçekten memnun kaldığını öğrenince de, tekrardan kullanmaya başlayayım bari dedim ve 3 gün evvel yeniden aldım ve umarım söylendiği gibi işe yarar.
Kullanıcı avatarı
Leydii
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen nesem61 » Pzt Nis 02, 2007 7:38 pm

bu contractubex nasıl etki ediyor kızlar?tretin gibi soyarak mı cildi yeniliyor.yoksa farklı bir işlevi mi var?
Kullanıcı avatarı
nesem61
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Leydii » Cmt Nis 07, 2007 4:56 pm

nesem61

contractubex cildi soyuyor daha doğrusu kepeklenme ve en azından kendi adıma müthiş derece de kızartıyor makyajla dahi kapatamıyorum ancak 2-3 gün sürmeye ara verince o kızarıklık hafifliyor.fakat cildi soyduğu kesin,jel halinde zaten cilde sürülünce birkaç dakikaya jelatin gibi çıkıyor cilt üzerine yani krem tarzında değil, yedirince krem gibi olmuyor.
buradaki arkadaşların memnun olduğunu görünce tekrar başladım ama 3gündür ara verdim çünkü dışarı çıkılmıyor o halde,hem kızarık hem kabuklu gibi pürüz yapıyor ciltte. fakat doktorum çok etkili olduğunu söylemişti. 6-7 ay düzenli kullanım gerekli demişti ki op.estetik cerrahı bunu söyleyen.
Kullanıcı avatarı
Leydii
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen sevinc06 » Cmt Nis 07, 2007 5:02 pm

Leydii yazdı:nesem61

contractubex cildi soyuyor daha doğrusu kepeklenme ve en azından kendi adıma müthiş derece de kızartıyor makyajla dahi kapatamıyorum ancak 2-3 gün sürmeye ara verince o kızarıklık hafifliyor.fakat cildi soyduğu kesin,jel halinde zaten cilde sürülünce birkaç dakikaya jelatin gibi çıkıyor cilt üzerine yani krem tarzında değil, yedirince krem gibi olmuyor.
buradaki arkadaşların memnun olduğunu görünce tekrar başladım ama 3gündür ara verdim çünkü dışarı çıkılmıyor o halde,hem kızarık hem kabuklu gibi pürüz yapıyor ciltte. fakat doktorum çok etkili olduğunu söylemişti. 6-7 ay düzenli kullanım gerekli demişti ki op.estetik cerrahı bunu söyleyen.

Yani bu krem tüm eski yara sivilce v.s. izlerine etkili mi diyorsun?
Kullanıcı avatarı
sevinc06
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen Leydii » Cmt Nis 07, 2007 6:24 pm

sivilce de etkilimidir bilmiyorum, bendeki kesilme sonucu estetik dikiş izi.ameliyat izi yani
Kullanıcı avatarı
Leydii
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen nesem61 » Cmt Nis 07, 2007 8:20 pm

Leydii yazdı:sivilce de etkilimidir bilmiyorum, bendeki kesilme sonucu estetik dikiş izi.ameliyat izi yani

sen kullanmaya devam edince gelişmelerden haberdar edersin bizi canım.umarım etkili olur.
Kullanıcı avatarı
nesem61
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Leydii » Cmt Nis 07, 2007 11:45 pm

seve seve haberdar ederim canım ama bi de düzenli kullanabilsem, diyorum ya çok kızartıp pütürleştiriyor deri soyulduğu için.
Kullanıcı avatarı
Leydii
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen handush » Pzr Nis 08, 2007 1:16 pm

Leydiicim geçmiş olsun canımcım, yıne Allah korumus daa kotu bi durumdan, umarım tedavin basarılı sonuc werir...
kızlar 1. sayfadaki ilac endıkasyonlarına baktım da bu ilacı siwilce izi ustunde kullanmak sineği yok etmek için atom bombası kullanmak gibi bişi sanki... o bahsedilen durumlar cidden cok ciddi, derinin fonksiyonunu yapamaz hale geldii wakalar, hatta kontraktur dıo kı yanık sonrası gelişen bı komplıkasyondur kendısı, deri oole bi iilesirki yanık sonrası kolunuz bükülü kalır acamazsınız... yani bu cidden cok guclu bi ilac, çok ii bi dermatologtan gorus almadan kullanmak kas yaparken goz cıkarabılır...
handush
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen fufnir » Pzr Nis 08, 2007 4:20 pm

ben bir aydır falan kullanıyorum sivilce izlerine baya azaldı yani ben faydasını görüyorum asla bırakmam 7 8 ay daha devam ederim :roll: :roll:
Kullanıcı avatarı
fufnir
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

selammmm

Mesajgönderen banu26 » Pzt Nis 09, 2007 9:06 pm

selam kızlar bu kremi 15 gündr kullanıyorum.bacaklarımdaki çatlaklar için doktoragitim bu kremi verdi kullanıyorum ama pek faydasını göremedim :cry: daha yeni ondan mı diyorum.sivilceye de iyi geliyor yazmıssınız şimdi sürdüm :P umarım bacaklarıma iyi gelir çok sinir oluyorum çünkü.böyle bacaklarında olup kullanan varmı :?: cvp verirseniz sevinirim :oops:
Kullanıcı avatarı
banu26
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Leydii » Sal Nis 10, 2007 9:26 pm

handush

Canım teşekkür ederim.umarım etkili olur.
Kullanıcı avatarı
Leydii
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen mebk » Prş Nis 19, 2007 4:31 pm

Leydii yazdı:seve seve haberdar ederim canım ama bi de düzenli kullanabilsem, diyorum ya çok kızartıp pütürleştiriyor deri soyulduğu için.

bu ilacı bende martın basından bu yana kullanıyorum yüzümdeki sivilce izleri için ama bende kızarma ve soyma yapmıyor..doktor bana aksam yatmadan once sur demıstı bende surup yatıyodum ve sabaha kalktımda yuzumde sıvılceler ınmıs cok yumusak bır yuze sahıp oluyorum gun ıcersınde eskı halını almaya baslıyor..sonra ınternette 2-3 kez suruldugunu gordum yan etkısı olmadıgı ıcın bende 2-3 kez suruyorum ve etkısı var ızlerım azaldı arkdslarımada tavsıye ettım hemn etkısı goruluyor sabaha daha az ız goruyosunuz
Kullanıcı avatarı
mebk
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Leydii » Cum Nis 20, 2007 1:00 am

Vallahi kızlar, ben kremi kullanmayı yine bıraktım :( yani mecburen, çünkü bana ters etki yapıyor.4-5gündür sürmüyorum inanın kızarıklık daha yeni geçti,anlamadım gitti....
Ama sizlere fayda etmesine de sevindim, kullanın tabiki madem sivilcelerinize -çatlaklarınıza iyi gelmiş ve de doktor tavsiyesi varsa,elbette kullanın. ki benim ki farklı ameliyat omuş bir bölge belki de ondan, bir de dermabrasyon ol du o iz olan bölge, dermebrasyon zaten cilt kazıma yöntemi, üzerine de bu krem... ama öncesinde de kzıartmıştı cildimi o sebeple bırakmıştım zaten.
En azından sizlere afyda etsin,gerçekten sevindim.
Kullanıcı avatarı
Leydii
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen mebk » Cmt Nis 21, 2007 7:54 am

Leydii yazdı:Vallahi kızlar, ben kremi kullanmayı yine bıraktım :( yani mecburen, çünkü bana ters etki yapıyor.4-5gündür sürmüyorum inanın kızarıklık daha yeni geçti,anlamadım gitti....
Ama sizlere fayda etmesine de sevindim, kullanın tabiki madem sivilcelerinize -çatlaklarınıza iyi gelmiş ve de doktor tavsiyesi varsa,elbette kullanın. ki benim ki farklı ameliyat omuş bir bölge belki de ondan, bir de dermabrasyon ol du o iz olan bölge, dermebrasyon zaten cilt kazıma yöntemi, üzerine de bu krem... ama öncesinde de kzıartmıştı cildimi o sebeple bırakmıştım zaten.
En azından sizlere afyda etsin,gerçekten sevindim.

geçmiş olsun canım benim de bundan önceki sivilce kremim böyle soyuyo ve kızartıyordu hele bi güneş ya da soguk goruym ozamn kızarıklık baya kalıyodu yuzum yanıyodu kotu gunler gecırmıstım :cry: neyse ki şimdiki ilacım iyi gelıyo insallah sende bı ılac bulursun
Kullanıcı avatarı
mebk
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Leydii » Cmt Nis 21, 2007 6:51 pm

Teşekkür ederim canım. ciltten cilden fark ediyor demekki, bana iyi geşmeyen bir başkasına fayda ediyor ya da tam tersi:)önemli olan sonuç almak.
Kullanıcı avatarı
Leydii
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sparkle » Pzr Nis 22, 2007 6:28 pm

kızlar benim birkaç ay önce üstüme buzlu cam düşmüştü ve kolumu çok fena yaptı.şu an ten rengimden çok koyu bir şekilde izleri duruyor acaba bu krem bu tür izlerde etkili midir :?: :roll:
Kullanıcı avatarı
sparkle
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen mebk » Pzt Nis 23, 2007 2:51 pm

sparkle yazdı:kızlar benim birkaç ay önce üstüme buzlu cam düşmüştü ve kolumu çok fena yaptı.şu an ten rengimden çok koyu bir şekilde izleri duruyor acaba bu krem bu tür izlerde etkili midir :?: :roll:

tam olarak bilmiyorum ama bu ılac her tur yaraya ve ize iyi geldıgını bılıyorum...
Kullanıcı avatarı
mebk
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ursuq » Prş Nis 26, 2007 4:28 am

kızlar bana da doktor belimdeki ve bacaklarımdaki çatlaklar için vermişti bu kremi ama malesef düzenli kullanmadım, bunun yanısıra 3-4 sene öncesinden kalan sivilce izlerim var yanaklarımda biraz. şimdi sürsem etkili olur mu bu kremi. çatlaklar ve ya sivilceler için kullanan ya da bilgisi olan lütfen haber versin
Kullanıcı avatarı
ursuq
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen mebk » Prş Nis 26, 2007 4:10 pm

ursuq yazdı:kızlar bana da doktor belimdeki ve bacaklarımdaki çatlaklar için vermişti bu kremi ama malesef düzenli kullanmadım, bunun yanısıra 3-4 sene öncesinden kalan sivilce izlerim var yanaklarımda biraz. şimdi sürsem etkili olur mu bu kremi. çatlaklar ve ya sivilceler için kullanan ya da bilgisi olan lütfen haber versin

arkadsım ben once bı ılac kullandım bu ılac yuzumu kızarttı dısarı cıkamaz hale gelmıstım adı exfolıac tı sonra yenıden doktora gıttım ve bana bu ılacı verdı sımdı her aksam duzenlı kullanıyorum ve gunduzde 1 kere surerım ızler kuculdu ve sabah ılk kalktıgm zamn yuzum beyaz oluyo guzel bı puruszluk oluyo sınıftakı arkadslarımda kullanmaya basladılar ve onlarda etkı var
ama gun ıcersınde sabahkı kadar yuzunuz purussuz olmuyo
bende soyulma yok yuzude yumusak yapıyo
Kullanıcı avatarı
mebk
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen olric » Prş Nis 26, 2007 8:54 pm

Ben 2-3 ay kadar önce bi burun ameliyatı geçirdim ve burnumun ucundaki dikiş izleri için vermişti dr.ince bir tabaka halide sürülüyor bölgeye.kaşıntı yapıyor ve üstünü ince bir film gibi kaplıyor.dkiş izim neredeyse tamamen geçti ama sivilce lekelerine sürmek aklıma gelmemişti..hemen deneyeceğim...
Kullanıcı avatarı
olric
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen newyorker » Cum May 04, 2007 9:32 am

ben de forumlarda görüp sivilce lekelerim için hemen aldım dün başladım kullanmaya :) kaşıntı yapıyor biraz azcık pullanma vardı ve yeni sıkıp yara yaptığım :oops: sivilcemin kabuğu bi çekişte geldi sanırım soyucu özelliği de var. gelişmeleri paylaşırım :wink: inşallah geçer lekelerimiz
Kullanıcı avatarı
newyorker
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen newyorker » Cmt May 05, 2007 9:27 am

contractubexi kullanalı 2 gün oldu şunu söyleyebilirim kii yüzüm çooooook kaşınıyor! deli gibi kaşınıyor uyku tutmadı dün. vücudumda bu etkiyi yaratmadı belki sivilce kremi de kullandığım için aynı gün içerisinde cildim hassaslaştı.
Kullanıcı avatarı
newyorker
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen mebk » Pzr May 06, 2007 8:52 am

newyorker yazdı:contractubexi kullanalı 2 gün oldu şunu söyleyebilirim kii yüzüm çooooook kaşınıyor! deli gibi kaşınıyor uyku tutmadı dün. vücudumda bu etkiyi yaratmadı belki sivilce kremi de kullandığım için aynı gün içerisinde cildim hassaslaştı.

bende sivilce kremı kullanıyorum sabak sıvılce ıcın suruyorum aksamda contractubex i suruyorum bende de kasıntı oluyor oyuzden yatmadan once surup iyice emdırıyorum nerdeyse surmemıs halıne gelıyor bolelıkle daha az kasıntı oluyo bıde oynmamaya calıs...
en guzelı bu tedavı sonuc verıyor
Kullanıcı avatarı
mebk
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen surella » Pzt May 07, 2007 1:22 am

Resim

Resim

Resim

kızlar yüzümde bu şekilde sivilceden kalma çukurluklar oluştu. sizin sivilce izleride bu şekilde miydi? ben tretin ve contractubex ilacını kullanmakta kararsız kaldım. bana hangisini önerirsiniz? acil yardım edin lütfen
surella
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Leydii » Sal May 08, 2007 1:20 pm

bence hiç dert etme, o izleri görmek için o kadar dikaktli bakmak lazım ki yüzüne. hiç bir şeyin yok bence.minnacık izler onlar hatta İZ bile değil:)) cantractubex bana estteik cerrah önermişti ki benimki dikiş izi idi, ama çok kızarıklık yapıyor diye kullanmayı bıraktım. yine de istersen dene derim, belki sen de aynı tepkiyi vermeyebilir, bir çok kişi çok memnun olduğunu söylüyor çünkü.35 ytl civarı pahallı bir ürün de değil, ama çok düzenli kullan günde 3-4 kere sür derim özellikle de gece mutlaka sür, eğer alırsan.
Kullanıcı avatarı
Leydii
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Sonraki

Dön Cilt Bakımı Ürünleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir