Kullanıcı adı: Şifre: { Şifremi unuttum } { Forum Aktivasyon } Üye olmak istiyorum!

ItsBeauty.com


Makyaj ve Bakım

ItsBeauty Haberler

DDF: Hassas ve Alerjik Ciltler İçin Etkili Çözüm...

DDF: Hassas ve Alerjik Ciltler İçin Etkili Çözüm...

DDF (Doctor’s Dermatologic Formula)’nın Hassas / Alerjik Cilt Bakım Serisi, cildin güçlenmesini sağlayan özel formülleriyle son derece etkili çözümler sunuyor.

Tüm cilt tipleri arasında hassas ve alerjik ciltler en korumasız olanıdır ve kalıtımsal, çevresel, mevsimsel veya kozmetik ürünler gibi sayısız iç ve dış etkenden dolaylı kızarıklık, gerginlik, batma ve kaşıntı gibi rahatsızlıklar yaşar. Sıkça nemsizlik, kuruluk problemleri de yaşayan hassas ciltlerin bakımı da kişiye özel yapılmalıdır.

DDF, bu bilinçle hassas cilt ve kılcal damar sorunlarına karşı, Horse Chesnut Extract ile cildi destekleyip kuvvetlendiren, K vitamini ile kapiller damarları güçlendiren, Algae Ekstresi yardımıyla cildi besleyip nemlendiren, hipoalerjik, Hassas ve Alerjik Ciltler için özel formüle edilmiş bakım serisini geliştirdi.

DDF Hassas / Alerjik Cilt Bakım Serisi, cildin nem kaybını önlerken deriyi besleyerek kuvvetlendirmektedir. K vitamini etkisi ile kızarıklıkların giderilmesine yardımcı olurken kılcal damar çatlamalarını önleyen çok etkili ve güçlü bir ürün grubudur.

Sensitive Skin Cleansing Gel

Kuru, hassas veya olgun ciltler için cildi kurutmadan derinlemesine temizleyen nemlendirirken yumuşatıcı bir etkiye sahip hafif bir temizleyicidir.

Ultra-Lite Oil Free Moisturizer Dew

Karma, karmadan yağlıya ve hassas ciltler için vitaminlerle güçlendirilmiş, nem kaybını önleyen yüzde ve vücutta uygulanabilen su bazlı nemlendirici kremdir.

Redness Relief

Çok hassas ve kızarıklık oluşumuna eğilimli ciltler için besleyici, güçlendirici, kızarıklık giderici yüz, boyun ve dekolte bölgesinde kullanılabilen özel bakım ürünüdür.Cildi yenileyici ve destekleyici etkileri sayesinde aşırı hassas, yıpranmış ve kırılgan cilt tiplerinde de hem bakım hem de tedaviye yardım amacıyla kullanılır.

Nutrient K Plus

Kılcal damar problemi olan hassas ve alerjik ciltlere özel formüle edilmiş hasar görmüş deriyi güçlendirerek damar çatlaklarını azaltan, kızarıklık giderici ve destekleyici bakım kremidir. Cerrahi işlemlerden önce uygulanması çürümeyi azaltıp iyileşmeyi hızlandırırken cerrahi işlemler sonrasında uygulanması derinin kendini toparlamasına ve iyileşmeyi hızlandırmaya yardımcıdır.

Nourishing Eye Cream

Kuru ciltler için geliştirilen cildi yumuşatmak, nemlendirmek, beslemek, canlandırmak, ince çizgileri ve kırışıklıkları gidermek için özel formüle edilmiş zengin içerikli göz çevresi bakım kremidir. Cildin nem tutma kapasitesini artırma özelliğine sahip olan krem, sağlıklı cilt yapısını da düzenlemeye yardımcı olur.