Kullanıcı adı: Şifre: { Şifremi unuttum } { Forum Aktivasyon } Üye olmak istiyorum!

ItsBeauty.com


Makyaj ve Bakım

ItsBeauty Haberler

FERRE EDP

FERRE EDP

Yeni FERRE kokusu güneşli, şehvetli bir feminenlikle hayat bulur. Neşeli bir ruh için saf sofistiklik, Gianfranco Ferre’nin imzasıyla her zaman yakaladığı rigor, harmoni ve eşsizlik.. Bugünün ve geleceğin cazibesi.

Yeni kokunun ruhu İris’tir. Çekici olanın hatırlanmaya değer ve yeni hikayesini anlatmak için sembolik bir madde. Yüce ve en değerli cevher, artistler ve şairler arasında daima bir favori, aristokratik güzelliğin çiçeğinden cisimleşmiş. Tanrı’nın dileklerini erkeklere ulaştırmak için gökkuşağından kayıp gelen entrikacı bir mesajcıdan alınmış tatlı ve nazik bir isim ve Olimpos lordlarının bakışıyla sanatsal , simgesel kelimeler.

FERRE kokusu bir mesaj taşıyor. Saf hazzın mesajı. Keskin, ani , dayanılmaz....

Yeni FERRE kokusu dizaynıyla asil ve zarif bir izlenim bırakıyor. Yarının kucağında lüks’e duyulan arzu’yu yansıtmak için...

Serinin enfes saflığı. Camın artistik ifadesi. Böylece şişe modern zamanlarda ve sonsuzlukta çekici kılınıyor. Göz kamaştırıcı altın renkli kokuyu saklayan kristal şişe kapağı en cazip kısmı.

Ambalaj da zenginlik ve sadelik bir arada mükemmel bir uyum içinde. Fildişi rengi ve siyah, her ikisi de FERRE rengi, karşılıklı ama sessiz bir etkileri var ve küçük altın plaka bu etkiye özel bir dokunuş katıyor.

ÜSt notalarda ananas, kavun ’un egzotik meyvemsi kokuları ve Calabrian Bergamut’un parlaklığı sayesinde yoğun ve vibrantdır. İlk tazelik saf doğal Iris yaprakları ’nın güçlü etkisinden gelir.

Orta notalarda zengin çiçeksi notaların senfonisi vardır. Ylang ylang , Manolya çiçeği ve Frezya’nın kalıcılığı’nın cezbediciliği ile uyumlu bir şekilde karışmıştır.Ylang Ylang, Manolya çiçeği ve Frezya ile karışımı uyumludur, sonra romantik Muguet , gül ve yasemin, Iris çiçeğinin göz alıcı, görkemli kokusu.

Iris alt notalarda da vardır. Sandalağacı ve Basmati Pirinci ile harmonisi şehveti çağrıştırıyor, son olarak sıcak bir karışım içinde amber, vanilya ve misk’in okşayışı var.