Kullanıcı adı: Şifre: { Şifremi unuttum } { Forum Aktivasyon } Üye olmak istiyorum!

ItsBeauty.com


Makyaj ve Bakım

ArşivItsBeauty Haberler

Indesit’ten kurutmalı çamaşır makinesi

Indesit’ten kurutmalı çamaşır makinesi

Indesit’in tam kurutmalı çamaşır makinesi yıkama ve kurutma işlevini tek üründe birleştirerek tüketiciye hem zamandan hem de yerden kazandırıyor.

Indesit kurutmalı çamaşır makinesi 7 kg. yıkama ve 5 kg. kurutma kapasitesine sahip. Ön yıkamalı pamuklu programı, Jeans programı, yünlü, perde, spor ve sentetik olmak üzere altı programı bulunan Indesit çamaşır makinesinde sıcaklık ayarı ve devir hızı ayarı gibi fonksiyonlar da bulunuyor. Tek su girişine sahip kurutmalı çamaşır makinesinde dijital göstere ve yıkama aşamaları göstergesi de mevcut. Yıkama ve kurutma işlemini tek makinede birleştiren Indesit bu ürünüyle tüketicilere büyük kolaylık sunuyor.
*IWDE 7105 B (EU) model üründürIndesit Company Hakkında
Indesit Company, Avrupa’nın önde gelen solo ve ankastre ev aletleri (çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, ocak, fırın ve davlumbaz) üreticilerinden biridir. İtalya, İngiltere ve Rusya gibi büyük pazarlarda lider konumundadır. 1975 yılında kurulan ve 1987’den beri Milano Borsası’nda işlem gören Indesit Company 2010 yılında "2,9 milyar Avro" satış rakamına ulaştı. Indesit Company’nin dünya çapında 14 üretim tesisi (İtalya, Polonya, İngiltere, Rusya ve Türkiye) ve 16 bin çalışanı bulunuyor. Grubun ana markalarını Indesit, Hotpoint-Ariston ve Scholtes oluşturuyor.