Kullanıcı adı: Şifre: { Şifremi unuttum } { Forum Aktivasyon } Üye olmak istiyorum!

ItsBeauty.com


Makyaj ve Bakım

ItsBeauty Haberler

Tırnak Modası: Protez Tırnak

Tırnak Modası: Protez Tırnak

Tahmin edeceğiniz gibi konumuz Tırnaklar;

Güzellik bir bütündür. Vücudun her yeri ayrı bir bakım ister. Tabi Tırnaklarınız da!

Tırnaklarınızla ilgili ilginç gerçeklerden haberdarmısınız?

· Dominant elinizin tırnakları daha çabuk uzar biliyormusunuz?

· Peki ya tırnaklarını yiyen kişilerin tırnaklarının daha çabuk uzadığını?

· En uzun parmağınızın tırnağının en hızlı uzayan tırnak olduğunu biliyormuydunuz?

Tırnaklarım hiçbir zaman uzun ve bakımlı olamayacak diye üzülüyorsanız, protez tırnak ile bu üzüntüye son verebilirsiniz. Eğer tırnaklarınız da renk ve şekil açısından bir problem varsa tırnaklarınız çok çabuk kırılıyor yada ortadan ikiye ayrılıyorsa tırnaklarınızı istediğiniz kadar uzatamıyor, yada yemekten şikayet ediyorsanız Protez tırnak eşsiz bir çözümdür.

Protez Tırnak doğal tırnağa zarar vermez. Protez Tırnak sadece kadınlara değil tırnaklarını yiyen ve her zaman bakımlı tırnakları olmasını isteyen erkeklere de doğal tırnak görüntüsünde uygulanabilir. Protez tırnak uygulamaları sadece tek renk olmak zorunda değildir. Farklı tırnak desen tasarımları ile de ruh halinizi yansıtabilir ve gün/gecenize renk katabilirisiniz.

Ayrıca estetik açısından da protez tırnaklarla mükemmel tırnaklara kavuşursunuz. Kusursuz tırnaklarınızın uzun süre mükemmel kalarak, gece kırmızı elbisenizle kırmızı ve seksi, ertesi sabah iş toplantınızda klasik ve sofistike görünmesini sağlayabilirsiniz.

Yılbaşı yaklaşıyor keyifli ve eğlenceli modeller için Tırnak süslemesi yaptırabilirsiniz ve tırnaklarınızla bütün dikkatleri üstünüzde toplayabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için www.artkozmetik.com.tr 0 (212) 863 03 55